Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Negatīvie cilvēki

 
Reitings 133
Reģ: 06.05.2018
Strādāju cilvēku apkalpošanas sfērā. Gadījās mums viena kliente kura aizskāra darbiniekus pāaugstinātā tonī un mani šodien gan ar smaidu, bet iedzēla man ar tādu negatīvu komentāru uz ko gan es arī atbildi nepaliku parāda, pa lielam mani tas neizskāra (es pat brīnos kā , jo parasti visu ņemu pie sirds) bet tieši pēc šī gadijuma aizdomājos. Ir cilvēki kuri ir tādi pa dzīvi, kuriem patīk "uzbraukt" kādām, patīk noniecināt citus lai sevi paceltu augstāk.nesaprotu kur šādi cilvēki rodas, vai tiešām viņīem pašiem patīk aizskart citus? Tas viņiem dod kādu gandarijumu? Vai tomēr viņi kādā ziņā ar sevi nav apmierināti tādejādi izmanto šādas metodes lai justos labāki
22.05.2018 22:58 |
 
Reitings 1274
Reģ: 04.09.2016
Sāciet kaut ko darīt, pavēstiet- ka esiet ko izdarījuši. Un tad redzēsiet: ka negatīvie nekur tālu nav jāmeklē...
22.05.2018 23:04 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Viņiem dzīvē neiet. Pati sevī esmu novērojusi, ka tad, kad viss jūk un brūk, ar emocijām netieku galā, sāku just skaudību, riebumu un citas negatīvas emocijas pret apkārtējiem, īpaši pozitīviem cilvēkiem, domājot - ar ko gan es esmu sliktāka, ka viņam iet labāk. Es gan uz āru to neizpaužu. Bet ir arī cilvēki po žižņi ļauni, tā ir cita kategorija.
22.05.2018 23:07 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Klienti vienmer bus dazadi. Vispar nav janem galva.
http://lilit.lv/forums/topic/211222-orgasms/ varbut sakne te slepjas kapec visu uztver saasinati un redzi visur negativo? Jo ir daudz super jauku feinu klientu, tos tu nemini...
22.05.2018 23:12 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Ja Tu strādā kādā iestādē, kura cenu politikas, vai kā cita dēļ, nav pieejama masām, šāda uzvedība var būt skaidrojama ar to, ka dāmīte tikko izvilkusi savu pēcpusi no nekurienes (Nav pat obligāti, ka viņai ir bagāts vīrs, varbūt pati labi pelna, bet nāk no prastas vides) un nezina, kā nu izrādīties. Domā, ka tas ir veids, kā turīgie uzvedās. Tādiem cilvēkiem tas ir tipiski. Viņi domā, ka, ja viņi ir nopelnījuši mazliet vairāk naudas, kā viņu bijušie cīņu biedri, pasaulei viņi ir jāapbrīno un jāpacieš visas draņķības, kas no viņiem nāk ārā. Viņi kašķējas restorānos par ēdienu vai apkalpošanu, viņi veikalos rauc degunu par katru sīkumu un pārdevējas lamā tā, itkā tās būtu pasaules ļaunuma sakne, un tādā veidā. Labi uzskatāms piemērs ir Artuss Kaimiņš. Bišķi pacēlās un ... Izkāvās bārā, bļaudams citiem "Vai Tu zini, kas es esmu?", nopirka džipu un nolēma, ka satiksmes kultūra uz viņu nemaz neattiecas un jebkuri citi viņa izgājieni, kas lasāmi presē.
Dažreiz, skatoties uz dāmītēm, kas rauc degunus veikalā, čaļiem, kas nezina, kā nu izrādīties pie kluba, ar līzingā paņemtu auto un cilvēkiem, kas principā iedomājas, ka, ja viņiem ir kāds personīgs sasniegums, pasaule viņiem par to ir kaut ko parādā, kaut vai vairākas vietas lielveikala stāvvietā, ja ne ko citu, man viņu žēl. Tāda sajūta, ka paši strādājuši apkalpojošajā, aplieti ar žulti un nu cenšas pasaulei par to atriebties.
22.05.2018 23:15 |
 
Reitings 133
Reģ: 06.05.2018
Klienti vienmer bus dazadi. Vispar nav janem galva.
http://lilit.lv/forums/topic/211222-orgasms/ varbut sakne te slepjas kapec visu uztver saasinati un redzi visur negativo? Jo ir daudz super jauku feinu klientu, tos tu nemini...

Es domāju, ka te jau ir tā pat ka - Tu vari darīt 101 lietu labu cilvēkam, bet līdz ko izdarīsi 1 sliktu, par slikto pieminēs , bet labās aizmirsīs.
Nav jau tā, ka visu saasināti uztveru, jau minēju ka pat šo es neņēmu pie sirds un nepārdzīvoju, ka man tika uzbraukts, vienkārši reāli apsēdos un sāku domāt kādēļ tā. Nav noteikti pats labākais, bet es salīdzinu ar sevi, es nekad apzināti otru cilvēku nespētu sāpināt vai aizskart. Protams dusmu karstumā tas savādāk.
22.05.2018 23:16 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Labi uzskatāms piemērs ir Artuss Kaimiņš. Bišķi pacēlās un ... Izkāvās bārā, bļaudams citiem "Vai Tu zini, kas es esmu?", nopirka džipu un nolēma, ka s
ta un trakak vins vienmer ir izpildijies. Baaaros kad sadzeras it ipasi. Tagad pat mierigaks palicis.Cik no daza teatra bifetes nav ara mests, pat pec spelmanu naktim( it ipasi) Tagad vienkarsi dazu video publiskoja.Un kaaa vins mil pazemot visus sen bija zinams.Vinam krogos muzigi problemas..gadiem!
22.05.2018 23:18 |
 
Reitings 133
Reģ: 06.05.2018
Ja Tu strādā kādā iestādē, kura cenu politikas, vai kā cita dēļ, nav pieejama masām, šāda uzvedība var būt skaidrojama ar to, ka dāmīte tikko izvilkusi savu pēcpusi no nekurienes (Nav pat obligāti, ka viņai ir bagāts vīrs, varbūt pati labi pelna, bet nāk no prastas vides) un nezina, kā nu izrādīties. Domā, ka tas ir veids, kā turīgie uzvedās. Tādiem cilvēkiem tas ir tipiski

Šī sieviete atbrauca ar ļoti glaunu ''mersīti'' , tā kā uzreiz nodomāju, ka noteikti jūas savā ziņā varenāka par mums ''parastajām strādniecēm''
22.05.2018 23:18 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es domāju, ka te jau ir tā pat ka - Tu vari darīt 101 lietu labu cilvēkam, bet līdz ko izdarīsi 1 sliktu, par slikto pieminēs , bet labās aizmirsīs.
nu re, tu jau sac domat! Un ludzi neprojice savs probelams uz citiem.Pasaule nekad nebus ta ka viss smuki jauki un paukaini. Tu vari satikt feini culveku, bet jums nu nesaskan kopa un viss.Tapec jau visn nav slikts! Bet kapec tev trapas tikai launie klienti...jau mneju iemeslu kas varetu but pie vainas...tevis pasas teiktais.;-)
22.05.2018 23:20 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Šī sieviete atbrauca ar ļoti glaunu ''mersīti'' , tā kā uzreiz nodomāju, ka noteikti jūas savā ziņā varenāka par mums ''parastajām strādniecēm''
:-O:-O:-O:-O tu vienmer vero klientu auto? Un ja vinas ir super dargs, un vel ja ar jahtu atbrauc tu uzreiz slikti tapec juties? Jezin...:-D
22.05.2018 23:21 |
 
Reitings 133
Reģ: 06.05.2018
tu vienmer vero klientu auto? Un ja vinas ir super dargs, un vel ja ar jahtu atbrauc tu uzreiz slikti tapec juties? Jezin...

es nevienā brīdī neminēju, ka jūtos slikti tādēļ ka klientiem būtu laba mašīna , izrauj tektu tikai no konteksta ;-)
Nevaru neievērot, ja man logi atrodas tieši pretī autosstāvietai ,
22.05.2018 23:33 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nu un ? Tiesam zinu ja gadiem strada ar pabieziem klientiem ne jahtas , ne auto neinterese un saruna piemeram sada netiku pat mineti. Te tas svarigi ja mineji. Nu japierod pie tada darba un tadiem klientiem. Varbt megini privato dzivo sakartot un tad viss radisies labakas krasas?;-)
22.05.2018 23:35 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Šī sieviete atbrauca ar ļoti glaunu ''mersīti'' , tā kā uzreiz nodomāju, ka noteikti jūas savā ziņā varenāka par mums ''parastajām strādniecēm''

Nu, paga’, tad jau Tu arî gluži nebiji īpaši neitrāli noskaņota attiecībā pret to sievieti, pat pirms viņa atvēra muti, jo tas neizklausās pēc īpaši pozitīva pieņēmuma? Nepārmetu,
(pati mēdzu izdarït pārsteidzīgus secinājumus), vienkārši liekas, ka reti, kurš ir 100% eņģelis zemes virsū.
Mani personīgie novērojumi - tādi cilvēki, kuri tiešām regulāri visu laiku ir nejauki pret apkārtējiem ir, bet ne daudz. Dažkārt arī visā visumā jaukiem cilvēkiem var sanākt pateikt, ko tādu, kas aizvaino citus, dažreiz pat īpaši negribot. Dažkārt dzēlīga piezīme var izrādīties neveiksmīgs joks, vai vienkārši otram neierastāka runas maniere, vai konflikta situācija var rasties pārpratumu dēļ. Protams, būtu daudz patīkamāk, ja tādu situāciju nebūtu, bet diez vai tas ir reāli. Neķer kreņķi :-).
22.05.2018 23:54 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Vēl jau ir tādas meitenes, kas kā negatīvu komplimentu uztver piezīmes par kādu ķermeņa daļu, kaut arī tur nekas slikts nebija domāts. Ja pateiks: "Tev lielas acis!" tad vairums būs sajūsmā. Bet, ja pateiks: "Tev resnas kājas," tad uzreiz būs apvainojums, kaut arī komentētājs ar to neko sliktu nebija domājis.
23.05.2018 03:08 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10523
Reģ: 29.01.2009
Ir cilvēki kuri ir tādi pa dzīvi, kuriem patīk "uzbraukt" kādām, patīk noniecināt citus lai sevi paceltu augstāk.nesaprotu kur šādi cilvēki rodas, vai tiešām viņīem pašiem patīk aizskart citus? Tas viņiem dod kādu gandarijumu?

Ja cilvēks nav pats par sevi indes pilns, tad visbiežāk tādu reakciju var radīt elementārs nogurums, pārslodze.. tad arī nāk ārā visādi zelta krikumi, bet ir tādi varianti kā Alexxa minēja, tipiska vienas amans draudzenes uzvedība:
šāda uzvedība var būt skaidrojama ar to, ka dāmīte tikko izvilkusi savu pēcpusi no nekurienes (Nav pat obligāti, ka viņai ir bagāts vīrs, varbūt pati labi pelna, bet nāk no prastas vides) un nezina, kā nu izrādīties. Domā, ka tas ir veids, kā turīgie uzvedās. Tādiem cilvēkiem tas ir tipiski.

Bet, ja pateiks: "Tev resnas kājas," tad uzreiz būs apvainojums, kaut arī komentētājs ar to neko sliktu nebija domājis.

Nevar būt! :D
23.05.2018 08:07 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es domāju, ka ne jau naudā un apstākļos ir vaina, bet gan audzināšanā un raksturā.. :-)
Ikdiena paiet darbā ar cilvēkiem.. tā nonācu pie šāda secinājuma :)
23.05.2018 08:15 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ko tieši tā kliente pateica?
Daudziem cilvēkiem, kas sirgst ar mazvērtības kompleksiem (kā autore norādīja uz klientes auto), ir izmainīta uztvere- ikdienišķas frāzes, pieklājību un pat komplimentus uztver kā apvainojumu, pazemojumu.
23.05.2018 08:20 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Jā, piekrītu, ka tas bieži vien ir, jo cilvēkam pašam kkas dzīvē nav ok.. Man arī tā gadās- ja eju neapmierināta ar dzīvi, nevienu neaiztieku, bet kāds sāk piesieties, tad bieži vien nejauki izturos. Bet par to, ka pie vainas nauda gan nevaru īsti piekrist, vairākus gadus atpakaļ pastrādāju dažos bagātu krievu pasākumos un secināju, ka nē- naudai maz sakara ar to, cik cilvēks labi vai slikti izturas.
23.05.2018 08:30 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Ir cilvēki kuriem dzīvē viss jūk un brūk.. bet viņi vienalga ir laipni pret pārējiem..
23.05.2018 08:33 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ja viņa būtu atbraukusi ar 89gada auģiku, tad tēma nebūtu tapusi, jo vienkārši pieņemtu, ka cilvēkam slikta diena un viņš tā pauda emocijās. Bet te, vai vai vai, mersis, kāda augstprātība.
23.05.2018 11:10 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Šī sieviete atbrauca ar ļoti glaunu ''mersīti'' , tā kā uzreiz nodomāju, ka noteikti jūas savā ziņā varenāka par mums ''parastajām strādniecēm''

Tas jau pēc skaudības izklausās, tad nebrīnies ka pret tevi tāda attieksme. Tu par viņu izdariji secinājumus jau pirms viņa ko pateica un muti atvēra...neesi jau ne ar ko labāka. Un jā jā, visi kam ir glaunas mašīnas un nauda ir īsti riebekļi :D
Diezgan sekla domāšana jau būtībā, ja viņa ir kaut kāda regulārā kliente kas vienmēr ir riebīga, tad jā iespējams tāda ir viña kā cilvēks, bet ja pirmo reizi satikta, tad tik pat labi var gadīties slikts garīgais, kādas problēmas, vai vienkārši melnā strīpa dzīvē. Tāpēc tādus uzbraucienus der ātri aizmirst, nevis vēl diskusiju cept augšā :D
23.05.2018 11:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits