Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bijusī draudzene

 
10 gadi
Reitings 24
Reģ: 27.03.2012
Sveiciens svētdienā!
Redzu, ka bijušo tēma ir diezgan aktuāla pēdējā laikā.
Ir tā, ka mana drauga bijusī vēl joprojām ir daļa no viņa dzīves, jo viņi ir ne gluži vienā draugu lokā, bet vienā kolektīvā, kur bez nepārtrauktas komunikācijas, protams, ka neiztikt. Pati uzskatu, ka neesmu no pārspīlēti greizsirdīgajām draudzenēm, bet bijām viņa kolektīva ballē, kurā bija arī šī meitene, viņa sēdēja citā bariņā, taču tad viņš uzaicināja savu ex dejot. Ir tā, ka, manuprāt, dejošana ar citiem cilvēkiem ir pilnīgi normāli - arī tajā vakarā dejojām ar citiem, tomēr tajā brīdī gan man kaut kā šķērmi ap dūšu sametās. Kaut kā ļoti nepatīkami bija to redzēt.
Gribētu dzirdēt jūsu viedokli vai pieredzi šajā jautājumā. Vai ir pamats šo tēmu pacelt? Vai arī tā ir lieta, ar ko jāsamierinās?
20.05.2018 14:12 |
 
Reitings 648
Reģ: 29.01.2009
Gribi dzirdēt manu pieredzi ar šiem kolektīviem? Konkrēti runāju par deju kolektīvu, kurā dejoja mans bijušais. Piebildīšu uzreiz, ka man ar dejām nav nekāda sakara.
Īsumā- uztraucos par to, ka šis kolektīva ietvaros varētu komunicēt ar bijušo par daudz, beigās pameta mani dēļ citas dāmas no šī paša kolektīva :-D. Tagad sanāk, ka šajā kolektīvā dejo, gan viņa esošā, gan bijušā :-D
Bet varu tev teikt, ka viss ir atkarīgs no tā cik nopietns un pieaudzis ir vīrietis un vai apzinās robežas. Mans ex neietilpa nevienā šajā kategorijā.
20.05.2018 14:22 |
 
10 gadi
Reitings 24
Reģ: 27.03.2012
krishala jā, arī manā gadījumā tas ir deju kolektīvs, bet pati neesmu ar dejām saistīta.
un jā, iedomājos arī par to, ka var gadīties arī tā, ka tās bijušās var būt mazākais, par ko vajadzētu satraukties. :-D
Taisnība ir — izzīlēt jau tur grūti kaut ko, vienkārši jāuzticās. Dejotājiem jau tas ir dzīvesveids — vai nu to pieņem vai nepieņem. Bet nu jā, tās nepatīkamās sajūtas tomēr bija viņus redzot dejojam. :-(
20.05.2018 14:38 |
 
Reitings 648
Reģ: 29.01.2009
Varbūt man ir radies priekšstats par deju kolektīviem, dēļ mana bijušā un vēl viņa deju kolektīva biedriem, ka viņi tur ne tikai dejo, bet arī viens ar otru čupojas uz maiņām. Ar to es domāju, ka ir pāri dzīvē vienā brīdī ar vienu un pēc laika jau ar citu no tā paša kolektīva. Tas manuprāt ir kkāds apburtais loks tie deju kolektīvi. Negribu tevi satraukt protams ar šo.
Viss atkarīgs protams no tā cik tavs vīrietis ir gatavs savu dejošanu ielaist privātajā dzīvē un vai tas ir tikai viņa hobijs pret kuru viņš izturās strikti profesionāli.
20.05.2018 14:48 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Loģiski, ka dejošana nav tikai dejošana! Kolektīvs, satusēšana, pārīši utt. tas viss ir.
20.05.2018 14:51 |
 
Reitings 648
Reģ: 29.01.2009
Manējais vienkārši neredzēja robežu starp privāto dzīvi un deju kolektīvu. Turklāt, man brīžiem radās sajūta, ka pret deju kolektīva biedrenēm viņš izturās pat labāk kā pret mani. Piemēram, ir koncerts Ogrē, bet viņš no Rīgas var aizbraukt pakaļ deju biedrenei uz Siguldu, lai aizvestu uz koncertu Ogrē, bet tai pat laikā, kad es palūdzu mani kaut kur aizvest tepat Rīgā tiek izdomāti vismaz pieci argumenti, kāpēc to nedarīt.
Tā kā noteikti pavēro sava vīrieša attieksm. Ja viņš pret tevi izturās ar cieņu, un pievērš tev lielāku uzmanību nekā deju biedrenēm, un deju kolektīva ballīšu vietā izvēlas pavadīt laiku ar tevi, vai ņem tevi līdzi uz šīm ballītēm, tad domāju, ka tev nav par ko uztraukties.
20.05.2018 14:54 |
 
Reitings 408
Reģ: 21.12.2017
Viss atkarīgs no deju kolektīva. Negribās teikt, ka visu nosaka pieaugšanas pakāpes, bet tas, cik ļoti cilvēki spēj novilkt robežas. Ir tādi kolektīvi redzēti, kuros viens ar otru mainās ar meitenēm pa nedēļām, kā arī ir tādi, kuros katram ir sava otrā puse, vai nu ārpus dejām, vai no dejām, un nekas vairāk par dejošanu šos cilvēkus nesaista.
Ja mans vīrietis dejotu ar kādu, no sava kolektīva, tad noteikti nebūtu greizsirdīga un nesatrauktos. Ja viņš dejotu ar savu bijušo, tas liktu aizdomāties, bet skatītos dejas kontekstu, ja deja, kurā mainās ar pāriem, vai ir citi, vienlīdz neitrāli apstākļi, un viņa dejošana būtu "nelaimīga sakritība" nesatrauktos. Ja tā būtu apzināta izvēle, novērotu situāciju ilgtermiņā.
Ja uzskati, ka par to jārunā, runā ar viņu,par sliktu nenāks.
20.05.2018 16:43 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es droši vien aprunātos ar 2. pusīti par to situaciju... Protams, dejotājiem dejošanas lietas, bet viņam ir jāsaprot arī tas, ka Tu nenāc no deju vides un Tev šāda deja ar bijušo nešķiet tāda pašsaprotama lieta. Vismaz uzzināsi puiša viedokli.. uzskatus.. labāk iepazīsiet viens otru :)
Ja cilvēki veido attiecības, ir fiziski ļoti tuvi.. tad nu nevajadzētu būt problēmai garīgi satuvināties un cilāt komplicētākas tēmas.. manuprāt :)
20.05.2018 23:35 |
 
10 gadi
Reitings 24
Reģ: 27.03.2012
ja deja, kurā mainās ar pāriem, vai ir citi, vienlīdz neitrāli apstākļi, un viņa dejošana būtu "nelaimīga sakritība" nesatrauktos.

jā, tieši šis moments arī darīja mani uzmanīgu, jo viņš uzaicināja viņu dejot un tā bija viņa brīva izvēle.
Nedaudz pārrunājām šo tēmu un viņš saprotot, kāpēc man tas nelikās forši un atzina, ka varbūt dejošana ar viņu nebija pati labākā ideja, tomēr tajā pašā laikā neuzskata to par kaut ko traku.
Nu ko, vismaz pateicu, ka man tas nebija patīkami. Tad jau redzēs kā būs. :-)
21.05.2018 12:21 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Ar to es domāju, ka ir pāri dzīvē vienā brīdī ar vienu un pēc laika jau ar citu no tā paša kolektīva.

Ha..arī zinu tādu gadījumu dzīvē :D
Varbūt mani aizspriedumi, bet džeki dejotāji vienmēr likušies jocīgi.
21.05.2018 13:35 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
mjā, tā laikam tāda deju kolektīvu iezīme. savā laikā arī dejoju pāris gadus, tik daudz pārīšu/partneru maiņu nekur nebiju redzējusi, kā tajā kolektīvā.. un jā, tās ballītēs tur daudzi laida pa kreisi ar savu vai citu kolektīvu dejotājiem/-ām. es uz to visu skatījos no malas un domāju - wtf :-D. drīz vien biju prom, bet nu tas bija tikai viens no iemesliem, kādēļ tur nejutos kā "savā ādā".
21.05.2018 14:07 |
 
10 gadi
Reitings 24
Reģ: 27.03.2012
Šī saruna ir ievirzījusies tēmā par deju kolektīviem, kas laikam, ka arī daudz ko izskaidro. Viņi ir ļoti noslēgta grupa savā starpā. Bija situācija, kad jautāju kāpēc neesmu uzaicināta uz pasākumu, uz kuru dodas viņš ar kolektīva biedriem, bet kurš ir publisks, saņēmu atbildi, ka ''kolektīvs ir viņa lieta'', par ko es sabēdājos, jo man liekas, ka ja kaut kas ir sirdslieta, tad gribās tajā dalīties ar savu otro pusīti vai vismaz maksimāli daudz tajā iesaistīt.
28.06.2018 16:24 |
 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
Loģiski, ka dejošana nav tikai dejošana!

Duuja Vēl nesaki, ka ballē ejot uzlūgt meiteni, atbilde "jāprasa drauga atļauja" ir normāla parādība. Es no tādām pa gabalu mūku. Manā skatījumā dejošana vienmēr ir bijusi tikai dejošana, dejoju ar jaunām meitenēm un vecām tantēm. Neatbalstu domu gājienu, ka aicināšana dejot norāda uz kaut kādām simpātijām vai interesi.
>>
Attiecībā uz autores situāciju, arī dejoju deju kolektīvā un ja es vakarā neesmu dejojis ar visām deju kolektīva meitenēm, tad pašam liekas stulbi, jo kā ta vienu uzaicini, otru nē. Bet nu uzskatu, ka šādu jautājumu grūti atbildēt, jo jāvērtē pēc katra kolektīva darbībām. Mēs arī bieži smejamies un jokojam par savstarpējām kolektīva attiecībām, bet tajā pat laikā viens ar otru nelaiž, tāpēc grūti teikt.
28.06.2018 16:39 |
 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
džeki dejotāji vienmēr likušies jocīgi
:-(
28.06.2018 16:43 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Kāpēc ballē jādejo ar citu, ne savējo? :D
28.06.2018 18:04 |
 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
Duujaa Jo uz balli nekad divatā neaiziet (vismaz man nav gadījies). Ja sēž pie galda meiteņu bars (īpaši, ja pazīstamas), kas visu balli nosēž pie galda un gaida, kad kāds uzlūdz, man diezgan neērti visu vakaru uz to noskatīties. Tomēr atnāca uz balli.
Tas pats deju kolektīvā. Vismaz 16 meitenes, viņas visas neieradās ar savu otro pusīti vai tāda nav vispār. Stulbi, ja viņai jāsēž, kamēr citi jautrojas un ballējas.
>>
Protams, cits stāsts, ja tagad divatā aiziet uz kādu Rīgas koncertu/balli un es atstātu savējo sēžam un skrietu ar visām svešajām pēc kārtas.
>>
Bet nu varbūt man tikai šāda loģika, jo es nevaru nosēdēt, kad kāda laba dziesma sāk spēlēt. Vienalga ar ko danco, ka tik ir ar ko. :-D
28.06.2018 22:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits