Eirovīzija

 
Reitings 213
Reģ: 26.01.2013
Kura skatās Eirovīziju?
Kā patīk? 8-)
12.05.2018 22:17 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Nu, cilvēks jau nevar izvēlēties, kurā valstī piedzimst un uzaug. Un, jā, cik zinu, tad tur ir obligātais kara dienests sievietēm, līdz ar to neredzu iemeslu viņai pārmest tekstu par miera atbalstīšanu. Bet izklausās šeit, ka viss cits būtu kaķim zem astes, ja vien viņa būtu tieva :-D.
13.05.2018 11:46 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Daļā par armiju tas vnk ir tāpat kā vienu gadu Polina Gagarina no Krievijas dziedāja par mēru visā pasaulē, kad Krievija veic karadarbību Ukrainā. Te vinnē meitene, kas it kā ir par dažādību, par mieru starp dažādiem cilvēkiem, bet piedalās, atbalsta karadarbības pret Palestīnu.
Savukārt daļā par svaru, būtu OK, ja dziedātu mīlas balādi vai ko tamlīdzīgu, bet šajā kontekstā par sievietēm dievietēm tēlojot vistu vnk smieklīgi. Būtu mazāk traki, ja kaut kas viens no tā būtu, bet viss kopā tas ir (t)
13.05.2018 11:52 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
*mieru, nevis mēru :D
13.05.2018 11:52 |
 
Reitings 154
Reģ: 13.09.2012
Supernovā mana vienīgā favorīte bija Laura. Manuprāt, labākā, kas varēja mūsu valsti cienīgi pārstavēt. Un "pārstāvēšana" nenozīmē tikai uzstāties uz skatuves 3min! Viņa lieliski prezentēja Latviju! Malacis meitene. Protams, žēl, ka neiekļuva finālā, bet tas nenozīmē, ka viņa bija slikta! Iespējams nepaveicās, ka nokļuva 2.pusfinālā, kas visdrīzāk tā arī ir. Neko neizdarīt, jo tas ir arī politisks pasākums. Un nu un, ka viņa gandrīz neskaitās latviete, kas par to?! Es drīzāk esmu par viņu, nekā par, piemēram, vietējo zvaigzni LieneCandy.
Finālu neredzēju, tikai balsošanu, un liels prieks par igaunieti un lietuvieti. Patika arī zviedrs, kipriete, austrāliete. Vispār šogad bija daudz labu dziesmu! Par uzvarētāju gan nefanoju, bet redz, ka bija, kam patika.
13.05.2018 11:56 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Skatijos tikai pirmo dalu. Patika niderlande un Danija. Nesaprotu tik kaapec Australija piedalas eirovizijaa jau kuro gadu?
13.05.2018 12:04 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Diskusijas iespaidā noskatījos dažas šeit pieminētas dziesmas Youtube. Vienīgā, kas ļoti ļoti patika ir Itālija, loti laba dziesma. Lietuvas meitene jauka. Par Izraēlu vienkārši nav komentāru... Nu ir, bet izvēlēšos paklusēt.
13.05.2018 12:11 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Eirovīzijā balso par visādiem frīkiem un dīvaiņiem un pati dziesma kā tāda nav tik svarīga - ne melodija, ne vārdi, ne izpildījums.

Tas nudien nav nekāds jaunums, ka mūsdienās cilvēki mūziku klausās arī ar acīm..ieklausās vēstījumā utt. Nav vairs tikai un vienīgi melodija aktuāla. Un tas neattiecas tikai uz Eirovīziju..
.
Par pilsētas izvēli es arī biju nepatīkami pārsteigta. Bet šīs lietas jau mākslinieks pats neizlemj..
13.05.2018 12:11 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Šogad nevis dziesma uzvarēja, bet #metoo. Tā pat kā iepriekš Ukraina uzvarēja, tīri politisku iemeslu dēļ.
Man personīgi nepatika.
13.05.2018 12:17 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.12.2017
te pēc dažu domām sanāk ka ja esi apaligs, tad nevari būt muzikis un dziedat. :-D cik nožēlojama domāšana!:-/ Eirovizija vienmer uzvar tas kuram ir daudz maz piedurigs gabals, kuru gribetos klausities ari pec eirovizijas un originals sovs, kkas tads,kas nav bijis ieprieks. Izrealai sogad bija abi un tapec pilnigi logiski ka vini sogad uzvareja.
13.05.2018 12:26 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
galu galā tādos delfos bija pilns ar vietējo apolonu un afrodīšu komentāriem par Lauras resnajām kājām...
un prieks, ka Eiropas (plus) sabiedrība kopumā tomēr jau kādu laiku ir izaugusi tālāk par kaut kādām austrumeiropas white power ambīcijām ar izciliem augumiem
13.05.2018 13:47 |
 
Reitings 154
Reģ: 13.09.2012
Laura savā pusfinālā ierindojās 6. vietā no 18 pēc žūrijas balsojuma! Manuprāt, ļoti labi novērtēta!
13.05.2018 14:11 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Laura bija briesmīgi garlaicīga, nav brīnums, ka nekur netika!
Man ļoti patika Izraēla, lai gan šodien labāk patīk Kipra! Katrā gadījumā kaut kā labākas dziesmas šogad, salīdzinot ar citiem gadiem!
Par visu paŗējie - nekomentēšu! Ko tad resnie/apaļīgie/invalīdi/netradicionāli orientētie un kas tur vēl nevar nekur piedalīties? Mājās jāsēž?
13.05.2018 14:19 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Un savu viedokli var un vajag izteikt, bet vajag to darīt intelektuāli! Pati izrunājas kā vista, ir sekla un prasta dīvānāsēdētāja-spriedelētāja, bet aprunā citus par viņu izskatu, kamēr aprunātais plūc laurus Eirovīzijā... Piemēram.
13.05.2018 14:20 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Vai tad pa radio un citos burziņos skan baigi kvalitatīva mūzika, pēc visiem akadēmiskajiem noteikumiem? Tad gan visiem vienalga. Tagad populārās mūzikas konkurss, aij aij aij, kā tad tā, nevērtē, vai trāpīja si vai la, bet gan atbalsta arī kopējo domu, kas īstenībā, manuprāt, pat svarīgāk. Toreiz par Ukrainu bija būtiski izrādīt atbalstu kaut vai šādi un priekšnesums nebija slikts. Krievijas armijas gājienus galīgi nevar salīdzināt. Jāizlien no smiltīm un jābeidz domāt, ka šis ir kordziedātāju konkurss, kur dod zelta medāli. Cilvēki svin dziesmas, jaunradi, valstu dažādības, skatījumus utt. Smieklīgi iedomāties, ka arī mūsu mīļākie mākslinieki ir nu baigi vienmēr pareizās tonalitātēs. Tāpat ļoti daudz jaunos laiž uz šo pasākumu. Par cilvēka izskatu iesmiet tik prasti (no sērijas ja jau nav nekā normāla, ko teikt, tad jau parādīšu kā man kremt, ka citi priecājas, piedalās, dzied un uzvar ar savu domu, bet es te purpinu, jo man savā izskatā tik daudz kas nepatīk un man ir trīskāršie standarti (ja ne vairāk)). Un tad jauni cilvēki - īpaši meitenes - salasās tādas domas un iesēžas smadzenēs, kādai jābūt, citādi nelien no mājas āra, citādi neinteliģentā daļa izrēks tevi, citādi neuzdrošinies dziedāt vai piepildīt da jebkādu sapni. Bezatbildīgi.
13.05.2018 15:34 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Uzvarētāja nepatīk un reāli kaitina, ka cilvēki ir tik paredzami:-) Ko iebaroja, uz to uzķērās. Bet ja Izraēlas dziesmai vismaz kaut kāda doma bija apakšā, Kipras augstā vieta pārsteidz. Kaut kas tāds bija topā pirms gadiem padsmit - primitīvas dziesmeles ar minimāliem vārdiem (turklāt, trulu tekstu teksta pēc) un sintētiski lipīgiem deju momentiņiem, a ļa "es te visa tāda degoša un seksīga goros, balsojiet".
Pati balsoju par Ungāriju, jo solidarizējos ar metālu, bet būtu priecājusies par Itālijas vai Austrijas uzvaru, nu kaut vai Austrālijas. Saprotu, ka Eirovīzija ir vairāk tāds krāsains tusiņš un joks, bet tik un tā skumji par rezultātiem.
13.05.2018 15:43 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Komentāru iespaidā , tad nu paskatījos Izraēlas uzstāšanos, patīkama dziesma, mazliet šķita tāda rotaļīga, bet tas manuprāt bija labi, jo uzreiz tāda pacilājoša sajūta,bet par sievietes apaļumiem runājot,nu pirms es redzēju viņas uzstāšanos,biju jau iedomajusies nez cik resnu, pēc dažiem komentāriem, bet nu nav tik traki, jā mazliet ir apaļīga, bet nekas tik traks,lai šausmās saķertu galvu:-|
13.05.2018 16:00 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Man, piemēram, vispār neuztrauc mākslinieka ārējais izskats. Tās meitenes vietā varēja uzstāties kaut modele. Manuprāt, gan dziesma, gan izpildījums, gan balss - viss bija briesmīgi.(t)
13.05.2018 16:43 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Šodien noskatījos Izraēlas priekšnesumu. Meitenei ļoti labi dzied, ļoti laba dikcija un balss spējas. Dziesma dīvaina, nevar noliegt, taču tā noteikti ir prātā paliekoša. Meitene simpātiska, pašpārliecināta uz skatuves. Faktiski viņai bija ļoti daudz trupmju un tie arī ļāva viņai uzvarēt.
13.05.2018 17:21 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
#Toreiz par Ukrainu bija būtiski izrādīt atbalstu kaut vai šādi un priekšnesums nebija slikts. Krievijas armijas gājienus galīgi nevar salīdzināt. Jāizlien no smiltīm un jābeidz domāt, ka šis ir kordziedātāju konkurss, kur dod zelta medāl#
Nerunājot par to, kāds priekšnesums bija Ukrainai (kas vismaz nebija klukstoša, resna vista), bet, runājot tikai par politisko situāciju, Ukrainā ir karadarbība un agresija no Krievijas puses. Izraēla izrāda agresiju pret Palestīnu. Tur nav vietas spekulācijai, var lasīt objektīvus faktus, piemēram, par ANO secinājumiem.
Kādu tieši ideju Tu, Dūja, atbalsti, atbalstot Izraēlu? Agresiju pret bērniem, nevainīgiem cilvēkiem?
13.05.2018 17:36 |
 
Reitings 352
Reģ: 23.07.2016
Uzvarēja, jo lielāks frīks/minoritāte utt. jo arī uzvar, mēnešiem bukeikeri par viņu bļaustījās, kamēr noveda līdz uzvarai. Tāpat kā Končita un pārējie visi ar savu frīkaino stāstu, eirouzvara ir paredzama nabaga apceltajām minoritātēm. Dziesma ir vairāk kā pretīga mūzikas, vārdu, apģērba, utt. ziņā, man vienalga cik viņa tieva/resna, jo dziesma/izpildījums ir vairāk kā stulbs. Bet ko tur teikt cietiem, jau arī ķēpājums uz papīra skaitās mākslas darbs.
13.05.2018 18:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits