Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kurš maksā?

 
Reitings 1
Reģ: 29.04.2018
Iepazinos ar ārzemju puisi Latvijā! Pirms mēneša!
Uzturējam kontaktu , caur "čatu saziņu"
Tagad viņš aicina mani pie sevis uz Austriju, bet diemžēl Es to finansiāli nevaru sev nosegt kā ceļojumu un negribu būt "finansiālas attiecībās" , kur viss tiek dalīts 50:50. Manuprāt, ja vīrietis pie sevis uzaicina, viņam par to ir jāparūpējas.
Vai man pateikt, ka to finansiāli nevaru atļauties, vai uzstāt, ja aicina tad , lai vīrietis par visu parūpējas?
29.04.2018 23:27 |
 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
Drošāk balstīties uz pieņēmumu, ka viņš tikai uzaicina un Tev neko neizmaksās. Tad viņam atbildē saki, ka interesants piedāvājums, bet nevari atļauties, tāpēc atsakies. Ja viņš saka, ka parūpēsies par Tevi, tad viss kārtībā. Bet nepiekrīti braukt, ja šādas lietas nav izrunātas jau pirms tam.
29.04.2018 23:46 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Pat, ja beigās viņš visu maksā, turi kontā vismaz 500 eur. Jo citādi Tu brauc tikties ar kādu, kuru patiesībā nezini un no kura finansiālās labvēlības Austrijā būsi atkarīga. Ja būs līdzi sava nauda, tad vismaz varēsi aizlaisties lapās, apmesties viesnīcā, nopirkt atpakaļ biļeti uz mājām.
29.04.2018 23:49 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10495
Reģ: 29.01.2009
Ja nevar atļauties, tad tā arī pasaki un uzaicini satikties Latvijā.
30.04.2018 00:36 |
 
Reitings 34
Reģ: 15.03.2015
Viņš ļoti labi pelna un zina, kad man ienākumi ir minimāli.
Runājam, kur es nevarēju viņam pateikt, ka nevaru atļauties. Jo vienmēr esmu visu sagrabinājusi un atradusi naudu, bet šoreiz gribējas ,lai vīrietis par to parūpējas, jo viņam tas būtu nieks.
Parunājot, sapratu ,ka ja esmu Austrijas tuvumā , vai vēlos braukt ,lai uzsitu viņam ziņu un būšu viņa viesis.
Kaut kā nenopietni ...
30.04.2018 08:55 |
 
Reitings 59
Reģ: 22.03.2018
profilus sajauci?
bet dīvaina situācija, tas viss no malas izskatās pēc ekskorta pakalpojuma:-D
30.04.2018 09:10 |
 
Reitings 441
Reģ: 11.05.2017
Neatkarīgi no tā, kurš par to visu maksātu, vai nemaksātu, es laikam nebrauktu. Man vienkārši būtu bail, bet pilnībā piekrītu Profesorei, ka līdzi savai naudai jebkurā gadījumā ir jābūt.
* * *
Par tiem profiliem, smieklīgi. :-D
30.04.2018 09:38 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Lai pats brauc :D
30.04.2018 09:45 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Jautājums - kādas jums īsti ir attiecības? Ja draudzīgas, bez intimitātes, tad viņa piedāvājums visdrīzāk ir nemaksājot Tev neko. Ja jums ir sekss un aizbraucot gultētu vienā gultā, tad es uz sava rēķina nebrauktu, ja tas izslauc manu kontu tukšu. Un vispār, kā tas piedāvājums skanēja - “brauc šurp, nevaru bez tevis dzīvot” vai “ja nu esi reģionā, droši raksti, saskriesimies”. Bet vispār, pēc pašas un tuvāko pieredzes, tie vīrieši, kas ir vēlējušies satikt un apmaksāt braucienu, to arī uzreiz saka.
30.04.2018 11:05 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
:D
Pat ja tikai draudzīgas attiecības, manuprāt, atrada gosniņu, kuru varēs pavest. Viņš uzreiz būtu teicis, ka uzaicina un maksā, ja tas nopietni, citādi tāds by the way garām skrienot nevērīgais kniebiens, ja jau varēs izspiest.
30.04.2018 11:29 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
manuprāt, atrada gosniņu, kuru varēs pavest. Viņš uzreiz būtu teicis, ka uzaicina un maksā, ja tas nopietni, citādi tāds by the way garām skrienot nevērīgais kniebiens, ja jau varēs izspiest.

Paga... Ja viņš braucienu uz Austriju apmaksātu, tad tas būtu apmaksāts, vērīgs kniebiens, un viņa būtu nevis gosniņa, kuru paved, bet gudra meitene, kura par "pakalpojumu" ir saņēmusi apmaksu?
.
Nejauc naudu un kniebienu vienā putrā, citādāk sanāk diskusija par to, ka kniebties bez maksas nav labi.
.
Par tēmu - nezinot, kādas tur jums attiecības, grūti kaut ko ieteikt, bet brauc kaut kur TIKAI tad, ja tev ir uz kartes nauda viesnīcai uz dažām naktīm un pēdējā brīža aviobiļetei mājup. A ja nu kas!
30.04.2018 12:05 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Uzskatu, ka jāmaksā vīrietim (un tas nenozīmē, ka kāds kādu nopērk), bet pašai makā jābūt naudai, lai katram gadījumam vari atgriezties LV, jo visādi var notikt, kaut vai mazākais sastrīdēties var un negribēsi vairs palikt ar viņu. Ja nevari atļauties tādu drošības spilvenu, tad saki, ka nevari izrauties kaut kādu iemeslu dēļ vai godīgi pasaki, ka nejūties droši un lai atbrauc pats uz LV.
Vispār esmu PAR piedzīvojumiem, neatbalstu to pārāk lielo baidīšanos, bet nu smadzenēm vietā arī jābūt, kas šoreiz ir nauda atpakaļceļam.
30.04.2018 12:26 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10495
Reģ: 29.01.2009
Parunājot, sapratu ,ka ja esmu Austrijas tuvumā , vai vēlos braukt ,lai uzsitu viņam ziņu un būšu viņa viesis.

Nu lūk, te arī pati atbildēja par attiecību raksturu (tik no cita profila, hi hi). Konkrētāk vairs nevar, kāda vēl apspriešana, lai izmaksātu braucienu?!
30.04.2018 12:55 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Ja ir tāds attiecību raksturs, ka, ja būsi tuvumā, tad brauc, tad es teiktu, ka tas bija teikts vairāk vai mazāk pieklājības dēļ. Daudzi tā saka, ka, ja nu esi valsts, pilsētas tuvumā, tad uzraksti, tiksimies! Ar to nedomājot tiešu uzaicinājumu un izmaksāšanu.
30.04.2018 13:01 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Bet nu, visdrošāk pašai pajautāt viņam.
30.04.2018 13:01 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Jūs pirms mēneša iepazināties LV un tagad Tu automātiski uzskati, ka viņam Tev jāapmaksā ceļojums? Drošivien neesi vienīgā ar kuru viņš LV tā iepazinies :-D
.
Bet vispār jau, ja viņš vēlētos Tev izmaksāt braucienu, tad būtu jau sākumā to minējis. Ja Tu nespēj pati nosegt ceļojumu, neieteiktu Tev braukt.
30.04.2018 15:07 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Buushana Austrijas tuvumaa vai “ja veelies braukt”, kaut kaa neizklausaas, ka vinjam buutu baigaa interese. Interese buutu, ja teiktu, ka veelas Tevi satikt un jautaatu, kad Tu vari atbraukt ciemos, tad Tu arii vareetu saakt filozofeet par to, ka vinjam jaaapmaksaa.
Tieshaam labaak brauc straadaat uz kaadu kuurortu, ja esi izskatiiga un komunicee vismaz paaris sveshvalodaas, aatri atradiisi kaadu, kursh gan izraadiis lielaaku interesi, gan buus gatavs maksaat. Spaanijas kuurorti nav Indija, neviens Tev galvu nost negrieziis, nav ne par matu biistamaak kaa kaadaa Vecriigas klubaa. Ibizaa buus vairaak tuseetaaji, Maljorkaa buus dazhaadaaks kontingents, savukaart Marbellaa buus vislielaakaa turiigu ljauzhu koncentraacija. Marbella pati par sevi nav smuka, tachu laikaa, kad nemekleesi sponsoru vareesi apskatiit Spaanijas dienvidu pilseetas, daudzaas ir fantastiska arhitektuura, satiksme ar Marbellu pusliidz cieshama. Tieshi tagad saak gatavoties vasaras sezonai.
P.S. Mana liriskaa atkaape radaas Tavas citas teemas iespaidaa, kuraa intereseejies par Spaanijas kuurortiem. Nu, nevajag Tev to Austrijas veci, kuram nav ne intereses, ne veelmes maksaat.
30.04.2018 18:06 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Te tā runā par to Austriju itkā tā būtu Austrālija... :-P Tak nemaksā tā aviobiļete tādu bagātību, ka pat pieticīgs students to nespētu atļauties... Es nesaku to tāpēc, ka autorei obligāti būtu jālido un pašai jāmaksā, vnk visas tās runas par to, kurš izmaksās ir nedaudz smieklīgas, jo aviobiļetes uz Austriju nav dārgas (ja salīdzinam kaut vai ar ASV). Ja viņš labi pelna - viņam atlidošana uz LV būtu absolūts nieks un to darītu bieži (ja būtu interese par attiecībām). Acīmredzot nevienai pusei īsti neko negribās...
30.04.2018 19:03 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Es šokā, pirmais labais, sakarīgais un ar padomiem pilns komentārs no diekleinehexe, ko es lasu.
Piekrītu, ja meklē jaunas iepazīšanās un piedzīvojumus, brauc strādāt uz Spāniju, ja reiz tā gribēji, ienākumi arī būs vairāk nekā tikai minimāli kā tagad.
30.04.2018 19:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits