Puiša atbilde

 
Reitings 56
Reģ: 10.01.2018
Čau!
Šodien ar puisi runājām par dažādām tēmām, un nolēmu viņam pajautāt - ka tad, kad es dzemdēšu bērniņu, vai viņš būs klāt šajā notikumā.
Un viņš atbildēja ka nē, jo nevarēs skatīties, kā caur to vietu (piii...) nāk kaut kas ārā. (t)
Kā jūs uz to reaģētu? Uzskatu, ka šajā notikumā jābūt ir abiem bērniņa vecākiem. :-|
25.04.2018 21:46 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Šis gan izbrīna -
Manai vienai draudzenei topošais vīrs atteicās, dzemdībās piedalīties , piedalīsies viņas māsa.
Ne jau tāpēc, ka negrib tur būt, bet par slinku lai izietu ārstus pirms tam. Pats atzinās.

Vīrietim vajadzīgs tikai plaušu rentgens, lai piedalītos dzemdībās. Piecu minūšu jautājums.
Saprastu, ja tur jāiziet vesela rinda ar ārstiem.
26.04.2018 09:29 |
 
Reitings 59
Reģ: 22.03.2018
bērna bioloģiskais tēvs - trešā persona dzemdībās? :-D ar tādu loģiku viņš pēc tās bērna dzimšanas, kļūs par tavu trešo personu.
liela daļa to džeku, kas saka: nevēlos, nav jēgas, kapēc. viņi saprot, ka neizturēs to spriedzi un negrib parādīt dzemdējošai sievietei, ka viņi ir tie mīkstie.
26.04.2018 09:44 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tā nav trešā persona, kura vazājas pa visu dzemdību zāli. :D Un ir tikai apsveicami, ja vīrietis saprot, kā dzims bērns, ne tiešām domā, ka viss rozā un pūkains.
26.04.2018 09:56 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Pēc tādas loģikas jau arī pati dzemdētāja ir trešā persona, jo viņai nav medicīniskās izglītības. :D Viņa un tēvs klausa ārstus, ne jau randomā ārdās pa to telpu. Palīdz utt.
26.04.2018 09:58 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Savu p*mpi Tavā p*zdā, prooooooooooootams, ir forši bakstīt iekšā, bet, sniedzot atbalstu un palīdzīgu roku, pie Tava pleca sagaidīt, kā pēc mēnešiem deviņiem no Tavas p*zdas nāk ārā paša bērns (un šim vārdam nav bezkaunīga sinonīma :-P) - nevarēšot skatīties. :D Nu, i vārgulis. :D
.
Un tas, ka vecis, piespiedu kārtā aizvilcies uz dzemdību zāli, vairs savu sievieti nemīlot - pardon, tas j*beris savu sievieti nemīlēja arī pirms dzemdībām, tikai neviens, ieskaitot pašu, to vēl nebija pamanījis.
.
Miranda, savu puisi Tu, protams, pret viņa gribu nepārgrozīsi. Tā ka nāksies vien pašai saprast, vai Tev ir ar viņu pa ceļam vai nav. ;)
26.04.2018 10:04 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Māsai dzemdību laikā vīrs nevis traucēja med. personālam, bet gan palīdzēja tam pēc personāla piedāvājuma. Un nē jau padot instrumentus palūdza :)
26.04.2018 10:06 |
 
Reitings 386
Reģ: 17.05.2012
Mums ari bija noruna, ka paliks pie galvas un kajgali pat neradisies, lai nekas nav jaredz, bija udens dzemdibas, lidz ar to tas tapat bija neiespejami, jo visu tur tacu redz. Bet taja bridi ari man bija vienalga, vai redz vai neredz. Virs skatijas, redzeja visu un kad vareja galvinu sakt redzet iedrosinaja un stastija, ko redz, deva papildus motivaciju. Un traumets nav, nu labi, tas mums tik nesen notika, lidz ar to sekss vel nav bijis pec dzemdibam, bet stasta man, cik loti ar mani lepojas un cik stipra esmu. Domaju, ka, ja vins nebutu visu redzejis, tad nesaprastu, cik gruti bija un kads darbs padarits. Mus, vismaz pagaidam, tas kopa pieredzetais ir tiesi satuvinajis.
Bet par temu, ari domaju, ka nevajag uzspiest but klat, man gan butu skumji, ja neveletos piedalities, bet uzspiest nevajag..tas tikai radis plaisu attiecibas. Un varbut tiesam, vins baidas, ka traumesies un vairs neiekaros tevi, jo tas tiesam ir pretigs un nepatikams process.
26.04.2018 10:06 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Kāda trešā persona? Tas ir bērna tēvs! Protams, ja ir kādas smagas komplikācijas pieļauju, ka personāls varētu negribēt, lai ir vēl kāds, bet ne jau tad, ja viss ir daudz maz ok.
Tieši piekrītu par to, ka nav jāskatās tieši kā izspiež, bet paturēt roku jau nu vajadzētu gan. Ja uztaisīja abi kopā, tad arī var atbalstīt dzemdībās. Ar varu jau nespiestu, bet būtu apbēdināta, ja otrā puse vispār nebūtu klāt.
26.04.2018 10:11 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Ārpus fakta, ka Mazā Raganiņa atkal gvelž muļķības, varu piekrist diskusijas dalībniecēm - ir forši, ja vīrs ir blakus dzemdību palātā. Tāpat uzskatu, ka par šiem jautājumiem nav jārunā nenobriedušiem prātiem.
__
Man vīrs bija līdzi palātā. Ja viņa nebūtu, bērns būtu piedzimis uz grīdas. Māsiņa bija svēti pārliecināta, ka man vēl priekšā vismaz 8h kontrakciju, jo pirmās dzemdības nevar būt tik ātras un es vēl neesot sākusi kliegt. Realitātē, vīrs viņu izlamāja un pēc atkārtotas pārbaudes atklājās, ka viss jau ir sācies (no starta līdz bērna piedzimšanai 4h, RDzN +/-1,5h).
Nemaz nerunājot par to, ka uzņemšanas nodaļā mani sākotnēji negribēja uzņemt, jo man vēl esot par agru dzemdēt. Tā izskatījās dēļ maza vēdera. Arī tur vīrs vērsa darbinieku uzmanību uz faktu, ka man ir mātes pase ar norīkojumu uz ierosināšanu nākošajā dienā (41.n.+1.d.).
Ar to es vēlos teikt, ka dzemdību palātā ir nepieciešama persona, kura spēs ne tikai izklaidēt laikā kamēr jāgaida, bet arī atrisināt problēmas, kuras radīsies, jo personāls var gadìies tāds kuram ir nospļauties par to, ko saka grūtniece. Un visu ko Tu teiksi var norakstīt uz dzemdību paniku, pat tad ja tev nekas nesāp, nevelk, Tu nekliedz un tā.
Tiesa, trešajam ne vienmēr jābūt vīrietim. Labs atbalsts var būt dūla, mamma vai jebkura cita uzticamības persona, kura ir informēta par visu Tevi.
26.04.2018 10:11 |
 
Reitings 1972
Reģ: 06.11.2013
nerātnā Apbrīnojami, cik vulgāri Tu spēj izteikties.
26.04.2018 10:17 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Uzskatu,ka vīrietim nav obligāti jābūt dzemdību brīdī. Viņam ir tiesības izvēlēties. Es nemaz negribētu, lai vīrietis redz kā tas viss notiek.
Dzemdiibas nav kino, izgliitojoshos noluukos video ir atrodami internetaa. Dzemdiibas ir negliits, saapiigs un netiirs process. Nav ko te sist plaukstinjas un bljaut, ka melns ir balts, jo taa tas vienkaarshi nav. Nu bet, ja kaadam paargriezts gjiimis, sapleesta vagiina, gljotas, asinis un izkaarniijumi asocieejas ar taam pastkarshu enjgjeljbildeem vai staarkji, kursh stiepj ziidaini, tad, nu uz priekshu.

++
26.04.2018 10:26 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Nevar cilvēkiem tādas lietas uzspiest. Cilvēki taču arī ir dažādi. Ja es būtu vīrietis, droši vien atteiktos piedalīties dzemdībās, jo mani nervi tādas lietas vienkārši netur, es esmu cilvēks, kurs ir paģībis medicīnas muzejā un tur pat nekā tāda tajā vietā nebija, viss radās manā galvā, es visu tā uzreiz iztēlojos un sadomājos, ka beigās pašai sūdīgi palika un tas nav vienīgais tāds gadījums, nevaru es panest tādas pretīgas lietas. Nezinu kā pašai būs, kad būs jādzemdē, vien lasot visu šeit nepatīkami paliek :D Bet nu neplānoju neko tādu tuvākos daudz gadus tāpat.
26.04.2018 10:27 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Man jau liekas, ka visi šausmu stāsti par dzemdībām velkas līdzi no 90-tajiem un agrāk. Nezinu nevienu dzemdētāju, kurai gļotas, izkārnījumi un asinis būtu šķīdušas pa visu palātu. Vai vismaz sasniegušas redzamības zonu. Bet to visu var uzzināt un saprast tikai tad, ja sāc ievākt par to informāciju. Tā, ka aplamie priekšstati ir piedodami, ja bērni vēl nav plānā.
26.04.2018 10:35 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Dzemdību process taču nav tikai spiešana un izkārnījumi. 20 stundas bērnu neviens uz galda nespiež. Turklāt tajā brīdī tiešām ir vienalga vai vīrietis ir blakus vai nav. Kontrakciju laikā līdz spiešanas daļai jau nu gan derētu atbalstīt, ja sieviete vēlas.
26.04.2018 10:36 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Uzskatu, ka nekad nevajag piespiest cilvēku uz kaut ko, ko viņš nevēlas savu iegribu pēc. Nu nav tās kopīgās dzemdības domātas visiem un punkts. Nez vai pati jutīsies labi, ja varēsi manīt, ka vīrietim ir nepatīkami tur atrasties. Atbalstam taču var paņemt arī māsu,mammu, draudzeni, utt.
26.04.2018 10:50 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
bāc, cilvēki ir dažādi, katram savi viedokļi, domas... 'Es/mans vīrietis bija, bija baigi forši' nenozīmē, ka visiem tā jādara.
ja sievietei šis punkts ir tik svarīgs, ka bērns ar vīrieti, kas nenāks tajā brīdī slimnīcā/palātā, nav iedomājams, tad arī nevajag.
26.04.2018 11:10 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Man jau liekas, ka visi šausmu stāsti par dzemdībām velkas līdzi no 90-tajiem un agrāk. Nezinu nevienu dzemdētāju, kurai gļotas, izkārnījumi un asinis būtu šķīdušas pa visu palātu. Vai vismaz sasniegušas redzamības zonu. Bet to visu var uzzināt un saprast tikai tad, ja sāc ievākt par to informāciju. Tā, ka aplamie priekšstati ir piedodami, ja bērni vēl nav plānā.

++++
Ja vien nestāvi blakus vecmātei un neskaties kā galva nāk ārā, nekas tik šausmīgi netīrs un briesmīgs nav jāredz tak.
26.04.2018 11:16 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Ne jau tāpēc, ka negrib tur būt, bet par slinku lai izietu ārstus pirms tam. Pats atzinās.

atvainojos, bet pis**es nebija slinkums? Kaitinošas un stulbas atrunas. Tad lai uzreiz pasaka, ka negribēja un miers.
DieKleineHexe tu kādreiz arī kaut ko prātīgu pasaki? :-D
pēc dažu domām ir sajūta, ka dzemdības ir pastiaga mākoņos, sievieti aizved uz zāli, kur viņa dzer kokteiļus un gaida, kad bēbis izslīd kā desiņa pa eļļainu pannu :-D
loģiski, ka var būt asinis, izkārnījumi, gļotas, plīsumi, kritiskas un neparedzētas situācijas. Ar to diemžēl ir jārēķinās.
Nezinu nevienu dzemdētāju, kurai gļotas, izkārnījumi un asinis būtu šķīdušas pa visu palātu.

pie tam - tagad klizmu taisa laicīgi pirms dzemdībām, nevis gaida, kad viss dzemdību laikā sprauksies ārā.
26.04.2018 11:36 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
nerātnā Apbrīnojami, cik vulgāri Tu spēj izteikties.
Milla
Tā mana dabiskā reakcija uz trolloloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo. :)
26.04.2018 11:54 |
 
10 gadi
Reitings 2501
Reģ: 29.01.2009
Es pieļauju, ka mans vīrs visticamāk gribētu piedalīties dzemdībās, bet es nekādā gadījumā to nepieļautu. Vīrietim tur nav jābūt un nav tas jāredz un punkts. Jā, var atbraukt līdzi, būt blakus līdz tas process sākās un pēc tam gaidīt aiz durvīm, bet ne jau skatīties kā sieva dzemdē! Vēl lielāks stulbums manuprāt ir ņemt līdzi mammu, māsu vai draudzeni, tas vispār šķiet kaut kas neiedomājams. :-D
Nē, nu ja abiem tas ir pieņemami, tad ok, dariet to, bet lielākoties jau sieviete ir tā, kas cenšas vīrieti pārliecināt piedalīties.
26.04.2018 11:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits