Meklēju kādu kam "atstāt savu krēslu"!

 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Sveikas!
100 gadus neesmu te bijusi, bet ienācu šeit, jo zināju, ka te varu atrast to ko meklēju :-P
Tā nu ir sanācis, ka pusgadu strādāju savā tagadējā darbā, bet no gaisa nokrita piedāvājums, kam nevaru atteikt un nākas pamest esošo darba vietu, lai gan pirms nedēļas vēl nemaz galīgi nebija tādas domas. Vienīgi situācija tāda, ka mans aiziešanas laiks ir galīgi nepiemērots brīdis, tāpēc negribu pamest kolēģus likteņa varā un esmu noskaņojusies palīdzēt personāldaļai atrast kādu, ko varu piedāvāt savā vietā... :-) varbūt kādai šis ir aktuāli, lai gan protams, saprotu, ka tuvojas vasara un neviens baigi nealkst mesties darbā... (t)
Tomēr īsumā par vakanci:
Skola Rīgas centrā. Amats - sekretāre. Pienākumi - e-pasts, telefona zvani, dokumentu aprite/reģistrācija/sagatavošana, mājaslapas administrēšana, korespondence, laminēšana, darbs ar biroja tehniku, darbs ar skolēniem klātienē (informācijas sniegšana uzņemšanas, absolvēšanas un mācību laikā), saimnieciskie jautājumi un tamlīdzīgu ikdienas uzdevumu veikšana. Darba laiks - darba dienās 9.00-17.00. Atsaucīgi kolēģi un tiešais vadītājs. Alga nedaudz zem 500eur uz rokas (atkarīgs no piešķirtā budžeta).
Ja Tevi kaut mazliet uzrunāja piedāvājums un ir Tev aktuāls, lūdzu raksti man e-pastu uz [email protected] :) vai ja nav aktuāls pašai, bet varbūt zini kādu, kam būtu, tad lūdzu padod tālāk!
Paldies par uzmanību! (l)
24.04.2018 15:43 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Haha :-D Man Latvijā viss ir labi, pat ļoti labi, bet es apzinos, ka tas ir uz to cilvēku rēķina, kuriem nepavisam neiet labi.
25.04.2018 21:00 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Sis diskusijas attistiba, ka Latvija viss slikti, bet citur labi, b
Kur sito izmurgoji?
nevies te nesaka ka slikti viss, tikai runa ka LV maz taiats palicis, un liela dala sanem neadekvati amzu atalgojumu , zem elementara dzives limena, bet
nav tikai balts vai melns
LVir muzu dzimtene, jura, zilo ezeru zeme, mezi, pilis, kultura, dziesmusvetki, dzintara meitenes, bernians atminas, Paula dziesmas un musu skaistas filmas.Un sievietes lieliskas
kas par samera mazam naudam...salidzinos ar Es vai UK turigam sievietem musejas izskaats ( ar musu ienakumiem amziem!!!!!!!) izzskaats IDEALI..FANTASTISKI.. :-P:-P un mums ir makslinieki, operas solisti, muziki, sportisti ar pasaules slavu! :-)
25.04.2018 21:00 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Sis diskusijas attistiba, ka Latvija viss slikti, bet citur labi, bisk atgadina Treiju gimenes sagu, tapec meru salidzinajumos ar citam valstim.
es ka lasu tev savu domau nav vispar, tu tikai atrefere kur citvet izlasito, garlaicigi pat ar tevi diskutet...par Trejiem pat balsii smejos... Tev savs viedoklis nav? Nevis tas ko saeimas onkulis teica vai kads uznemejs, sviestaini lasit ka tu atrefere banali..:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
25.04.2018 21:09 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Mjā, atlika man pieminēt par pilnīgi reālistiskiem 700 eur lielveikala kasierim un uzreiz metās kā uz sarkanu lupatu. Zināt to anekdoti par 3 katliem ellē? Katlu ar latviešiem nemaz nevajag apsargāt, jo, tikko kāds mēģina izlīst laukā, pārējie viņu ievelk atpakaļ iekšā.
Nedod dies pārdevējs veiksmīgā uzņēmumā pelnīs tikpat cik tu ar savu mazvērtīgo maģistra izglītību, strādājot pelnīt nespējīgā kantorī. Tev tad jāpelna 10x vairāk, kā minimums!
25.04.2018 21:43 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Latvijā cenas visam augstas, algas mazas, kamēr tā būs, dzīves līmenis šeit būs ļoti zems un ar to nebūtu jālepojas.
Tas arguments "beidz čīkstet un iegūsti augstāko izglītību lai uzlabotu savu dzīvi" kaut kā tā tas skanēja, arī ir diezgan debīls, realitātē vai 2mil. cilvēki (visi latvijas iedzīvotāji) var iegūt augstāko izglītību un ieņemt augstus ļoti labi apmaksātus amatus? Un tie kas nevar...viņi ir kaut kādi zemās šķiras pabiras? Viņi nav pelnījuši par savu godīgi darīto darbu pienācīgu atalgojumu, kaut vai pamatvajadzību nodrošināšanai? Dzīvesvieta, kas nav kā dzīvniekam kur gulta virtuve un apmēram blakus pods viss vienā telpā, veselības aprūpe, pārtika, kas sastāv no kā vairāk kā cepti kartupeļi un makaroni...un tā var turpināt. Pa 400€ tu šeit nevari dzīvot kā normāls baltais cilvēks eiropas savienībā, līmenis tikai bišk augstāks par austrumu miskasti.
25.04.2018 21:55 |
 
Reitings 120
Reģ: 27.02.2018
Peekaboo1, +++
25.04.2018 22:18 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Sagaidīju cepienu :-D
Var jau sūkstīties par to slikto algu, bet neaizmirstiet, ka darba devējam jūs neizmaksājat tikai 700 eur. Tam visam iet klāt vēl nodokļi. Darba devējs vēl visbiežāk nodrošina jums arī labus darba apstākļus + kafiju,tēju, pienu, datorus, programmas, telpas, kādu kolektīva pasākumu, apdrošināšanas, administrācijas darbinieku algas, apmācības un neticēsiet tas viss arī maksā naudu, tam visam arī nāk klāt nodokļi un galu galā der atcerēties, ka savu dzīvi veidojam mēs katrs pats....
Es piekrītu, ka algas dažos amatos ir neadekvātas, pat smieklīgas, bet daļa cilvēku pat necenšas ko mainīt.
25.04.2018 22:26 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Arī piekrītu Peekaboo. Kurš tad stāvēs kasē vai aiz letes, ja visiem būs augstākās izglītības? Ir daudz vitāli nepieciešamu amatu, bez kuriem mūsu ikdiena nebūtu iedomājama, bet atalgojums ir zem iztikas minimuma salīdzinot ar izdevumiem dzīves nodrošināšanai. Kaut vai tas pats sētnieks.. kurš tīrīs ielas? Kurš izvedīs atkritumus? Un tā tālāk. Nav nevajadzīgu amatu, tādēļ ikviens ir pelnījis pelnīt pietiekami, lai varētu nodrošināt bez bažām vismaz pamatvajadzības.
25.04.2018 22:35 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Ridziniece, Peekabo u.c. - jums ir lieliska iespeja mainit so netaisnigo Latvijas uzbuvi un nodrosinat cilvekiem darba vietas ar augstam algam. Uz prieksu! Vai tikai sapnot protam par to, ka butu jarikojas kadam citam darba devejam?
Paredzu, ka varetu sakties zelosanas par to, ka valsts iznicina jaunos uznemejus. Nu tad uz prieksu - uz Saeimu!
25.04.2018 22:50 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tas, ko darba devējs samaksā, nav jau tikai tie 500, bet gan plusā vēl nodevas, nodokļi par jums.
25.04.2018 23:49 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Es ceru, ka jūs veikalu kasieriem arī katru reizi pasakāt: šausmas, cik jums maz maksā! Jo tur arī algas par pilnu slodzi ir starp 400 un 500 eiro.

Realitāte ir skarbāka, veikalos kasieriem/pārdevējiem maksā mazāk, drīzāk jau ap 350 eiro.
domāju, ka ar jebkuru darbu, strādājot pilnu darba laiku, vajadzētu nopelnīt, lai nodrošinātu sev pamatvajadzības- samaksāt par īri, komunāliem, paēst, apģērbties, transports, veselības aprūpe.

Piekrītu šai domai.
Cilvēki saņem maz, jo viņi piekrīt saņemt maz. Ja rīt pilnīgi, pilnīgi visi Latvijas lielveikalu kasieri iesniegtu atlūgumus un pateiktu, ka zem 700 uz rokas nestrādās, veikaliem nekas cits neatliktu, kā celt algas.

Hm, a kāpēc tā nenotiek? Viss vienkārši, lielveikalu tīkli ir pret jebkurām arodbiedrībām, viņi dara visu lai cilvēki nespētu savākties kopā un stāties pretī sistēmai. Tāpat cik esmu runājis ar veikalu darbiniekiem, viņi jau gribētu saņemt vairāk, bet vadība ir stingri pret to. Un vispār visi saprot ka viena šāda revolūcija kaut vai vienā veikalā beigsies ar nonākšanu policijā un tālāko nespēju strādāt konkrētajā nozarē, jo visi veikalu tīkli apmainās ar informāciju par darbiniekiem un viņu atlaišanas iemesliem. Dīvaini ir arī tas fakts ka normālās valstīs šāds jautājums neeksistē, viss ir atrisināts un izrunāts, bet mums te bez maz vai savs maidans jārīko, lai tiktu pie sakarīgas algas, nebrīnīšos ka mazumtirdzniecības nozarei ir sava veida vienošanās ar valsts vadību, lai vadība neceļ minimālo algu. Uzskatu ka šajā te jautajumā starp tiem pašiem veikalu darbiniekiem un lielveikalu vadību trūkst normāls starpnieks un komunikācijas caurspīdīgums.
Ja akūti trūktu kasieru, jo neviens negribētu strādāt par smieklīgu algu, tad darba devēji celtu algas

Jā, pēc fakta tiešām akūti trūkst kasieru un to var skaidri novērot veikalos, jo tajos bieži vien ir nenormālas rindas, atsevišķos veiklos ir redzēti 30 cilvēku rindas. Ko dara vadība? A neko algas neceļ. Tāpat arī trūkst pārdevēju un situācija ir nonākusi tiktālu ka prece, kura atrodas lielveikalu noliktavās, pārdevēju trūkumu dēļ, netiek pārdota un banāli tiek norakstīta un mesta ārā. Ja reiz darba devēji ir gatavi paciest kaut vai 30 cilvēku rindas un to ka tiek mesta pārtika ārā, tad nedomāju ka kaut kas tur mainīsies un kāds cels algas.
25.04.2018 23:49 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Ak vai, atvainojos! Laikam nedrīkst neko izteikties, ja vien netaisies iet piketēt pie saeimas vai kļūt par deputātu, viedokli drīkst izteikt tikai tie kam viss apmierina. (t)
26.04.2018 00:18 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Ko dara vadība? A neko algas neceļ.

Valdība nevar tā ņemt un aiz iedomām pacelt algas. Tas momentā nobeigs uzņēmējdarbību pavisam. Ko valdība var darīt, ir mainīt nodokļu politiku uz tādu, lai uzņēmējiem tiešām ir nauda, ko izmaksāt lielākās algās un tad celt tās algas. Šobrīd uzņēmēji ir tā nokrauti ar nodokļiem, ka liela daļa nespēj maksāt algas, kas būtu daudz lielākas par minimālo, bet tā daļa, kas spēj, nemaksā vairāk, jo - kāpēc maksāt, ja var nemaksāt?
26.04.2018 02:59 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tas, ko viņi izmet ārā, ir nieks uz fona, ko uzņēmums pelna.
26.04.2018 07:50 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Šobrīd uzņēmēji ir tā nokrauti ar nodokļiem, ka liela daļa nespēj maksāt algas, kas būtu daudz lielākas par minimālo, bet tā daļa, kas spēj, nemaksā vairāk, jo - kāpēc maksāt, ja var nemaksāt?

Otrā daļa ir precīza, tie kas spēj, tie nemaksā lielākas algas. Tikai piebilde, tie kas spēj maksāt lielākas algas kopumā valstī arī algo lielāko daļu darbaspēka. Grūti samaksāt ir mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, ne lielajiem.
Tiem lielajiem uzņēmumiem acīs spīd tikai euro zīmes, un visi lēmumi un plāni nākotnei, kā vēl paaugstināt peļņu, īpaši nepalielinot algas. Visi lepojas ar izaugsmi, peļņas rādītāju pieaugumu, ko rada cenu celšana. Bet cenas viegli pacelt, jo aizņemtā tirgus daļa ir pietiekami liela, lai nebaidītos par klientu novēršanos.
26.04.2018 08:26 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
"beidz čīkstet un iegūsti augstāko izglītību lai uzlabotu savu dzīvi" kaut kā tā tas skanēja, arī ir diezgan debīls,
Bez komentāriem!:)
26.04.2018 09:57 |
 
10 gadi
Reitings 552
Reģ: 30.08.2010
Var jau būt, ka es nesaprotu ne biznesu, ne dzīvi un kādā jaukā dienā lieveikalu ķēdes atteiksies no savas peļņas šeit un vēl daļu Skandināvijā gūtās peļņas tērēs, lai dubultotu algas kasieriem Latvijā. Tērēt laiku izglītībai vairs nebūs nepieciešams, jo sēžot lielveikala kasē varēs nopelnīt tikpat cik skolotājs u.tml., un visi būs laimīgi!:)
26.04.2018 10:04 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Jā, pēc fakta tiešām akūti trūkst kasieru un to var skaidri novērot veikalos, jo tajos bieži vien ir nenormālas rindas, atsevišķos veiklos ir redzēti 30 cilvēku rindas.

Rindas taču nav kasieru trūkuma dēļ. Rindas veikalos parasti ir noteiktos laikos - starp 5 un 7 vakarā darbdienās un sestdienās dienas vidū, ir arī bijis tā, ka Alfas Rimi VISAS kases strādā, bet tik un tā ir rindas. Cilvēkiem patīk šopingot, patīk pavadīt laiku lielveikalā un Alfa ir par mazu tām cilvēku masām, kas tur iet. Savukārt Purčika Rimi nepaplašināsies uz 3 papildus kasēm tikai tāpēc, lai biroja žurkai plkst. 18.00 būtu par 10 min. mazāk jāstāv rindā - tas neatmaksājas, jo uz visu veikala darba laiku (14h) rindas ir labi, ja 1,5h.
Turklāt pastāv teorija, ka pārtikas veikalos ir jābūt rindām, lai cilvēki justos svarīgi, lai viņi piešķirtu pārtikas šopingam lielāku nozīmi un izjustu to kā ārkārtīgi svarīgu procesu. Redz, 20 min. rindā stāvēju, lai "nomedītu" savus dienišķos pelmeņus - cilvēks zemapziņā sāk just, ka veikalam viņa dzīvē ir liela nozīme, viņš patur atmiņā visu veikalā redzēto, piedzīvoto. To man viens psiholoģijas pasniedzējs stāstīja. Nu un protams, ka stāvot rindā var iekrist acīs kāda košļene, kāds žurnāls, kāds šokolādes batoniņš.
26.04.2018 10:41 |
 
Reitings 5632
Reģ: 17.07.2014
Jēziņ, kas par cepienu :-D bet tas jau bija paredzams.
Sveika, Rīdziniece!
Piekrītu Kakaduu viedoklim ;-)
Ja runa ir par vakanci un algu, tad jā, nav nekāds prezidenta krēsls ar spīdošu algu, bet nu, kādam ir jādara arī tādi pagaidu darbi, tāpēc paldies meitenēm, kas izrādīja interesi :-)
Un jā, lielākoties es daru darbus, kas man patīk un vienalga vai tas ir zems amats ar mazu algu vai tieši pretēji, es to daru godprātīgi un pieķeros videi un cilvēkiem ar ko ikdienā strādāju, tāpēc arī izveidoju šādu diskusiju, lai atrastu kādu kuru varētu atstāt savā vietā, lai kolēģiem atkal nav visa epopeja no gala, jo es viņiem gaužām grūti nācu (t)
26.04.2018 11:06 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Agī
Neņem galvā. Šeit notiek diskusija diskusijas pēc. :D
26.04.2018 11:17 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits