Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pielīmējamās skropstas

 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Sveika, vai kāda no Jums līmē skropstas?
Ja jā, kur, kādas pērkat?
Cik bieži līmējat?
Cik ilgi turas?
Uzlīmējat piem. tikai uz piektdienas vakaru un vakarā ņemat nost vai piem. ir iespējams, ka var nēsāt nedēļu?!
Gribētos apjomīgākas skropstas, bet par skropstu pieaudzēšanu esmu pret! :)
23.04.2018 16:31 |
 
Reitings 89
Reģ: 16.01.2011
Nedēļu pielīmējamās skropstas pilnīgi un noteikti neturēsies un ja turēsies tad izskatīsies briesmīgi (ir nācies kaut vai aizmigt ar tām) nemaz nerunājot par to, ka kasās, 'piekļūst mitrums. Baktēriju epicentrs. Un fuj.
Labāk katru dienu likt un ņemt nost. Bet ikdienai ir jālieto saudzīgāka līme, kaut gan tāpat vieta kur līmē, itīpaši kaktiņos ar laiku var tomēr radīt apsārtumu un būt nepatīkami... tad acis jāatpūtina. Bet vispār, labāk likt uz pasākumiem un ja nu gadījumā kādu dienu gribas vnk uzpucēties retu reizi.
Turklāt ja nemāki līmēt, sākumā noteikti līme ķersies klāt savām skropstām un tāpat līme nestimulē augšanu, un var gadīties, ka savas novājina, vai ņemot nost paķeras savas līdzi.
Kādreiz liku regulāri tos brīnumus, bet vairs nav aktuāli un cenšos vai nu tiešām uz feiniem pasākumiem uzlikt, bet lai būtu droša ka turēsies un nebūs misēkļi, pieaudzēju, un tad ar speciālo noņēmēju pēc nedēļas smuki pieaudzētās noņemu nost un nekas man nav sabojāts. :)
23.04.2018 17:25 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Uzskatu, ka skropstu pieaudzēšana ir daudz saudzīgāks process par biežu parasto mākslīgo skropstu likšanu. Ja vienreiz uzliec pusgada laikā, tad jā, der, bet, ja bieži, tad meistars izdarīs daudz kvalitatīvāk un rūpīgāk.
23.04.2018 17:59 |
 
Reitings 68
Reģ: 18.03.2018
Sen atpakaļ līmēju sev skropstas, bet man nepatika, ka jutu viņas uz plakstiņiem. Tad vēl ar to līmi bieži čakarējos un viss plaksts bieži bija lipīgs un nekas no skropstām nesanāca.. :-D Pēdējo reizi kad liku tas bija uz fotosesiju, bet ikdienā noteikti nečakarētos ar viņām. :-D
Man vienas īpašiem gadījumiem stāv, no H&M. Dzirdēju , ka H&M esot mīkstākas, patīkamākas par piemēram Drogu skropstām. :-)
23.04.2018 18:23 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Lieku teju katru dienu. Visādas - gan no h&m, gan kādas var drogu stendos nopirkt, piemēram, catrice, essence utml., bet ne tās, kuras piedāvā drogas. Arī ebay sūtu, kāds nu noskaņojums :D
Lieku uz dienu, vakarā ņemu nost. Priekš manis skropstas ir tikpat neatņemama ikdienas sastāvdaļa kā citiem iekrāsot uzacis. Retu reizi izmantoju tušu, kā šodien.
23.04.2018 18:28 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Man personīgi nepatīk, bet pie vainas noteikti ir tas, ka es vēl neesmu tā kārtīgi iemācījusies viņas pielikt (t):-D Es tomēr esmu par pieaudzēšanu vai tušu. Pati jau sen audzēju klāt ar īsiem pārtraukumiem. Skropstas kādas bija, tādas ir.
23.04.2018 18:40 |
 
Reitings 303
Reģ: 31.10.2016
Kādreiz līmēju regulāri, jo ar tušu nevaru sasniegt vēlamo rezultātu. Līmēju no rīta, vakarā ņēmu nost, taču pagāja laiks, līdz piešāvos, cik daudz līmes un kā uzlīmēt, lai visu dienu bez starpgadījumiem varētu nostaigāt. Tagad pieaudzēju un esmu ļoti apmierināta, actiņas smukas vienalga rītā vai vakarā, un neesmu manījusi, ka pieaudzēšana baigi kaut ko bojātu, ja visu izdara pie profesionāla meistara. :-)
23.04.2018 18:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits