Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kompozīta pārklājums (jeb helio pārklājums) zobiem.

 
Reitings 16
Reģ: 25.04.2012
Sveiki :)
Jau kādu laiku plānoju tikt pie skaistāka smaida, internetā meklēju dažādus veidus un uzgāju informāciju par kompozīta pārklājumu (jeb helio pārklājumu), ar kura palīdzību var tikt pie skaistāka smaida. Cenas ziņā lētāks variants nekā venīra plāksnītes.
Varbūt kāda no jums nesen ir uzlikusi šo pārklājumu un var padalīties ar pieredzi, kādi plusi un mīnusi!? Un cik viss šis process izmaksāja un cik zobi tika pārklāti? Kā arī kurā klīnikā taisījāt?
Rakājos internetā un neatradu nekādās jaunas atsauksmes, tikai kaut kādu informāciju no 2012 gada, tādēļ interesē svaigaka informācija par šo visu! :)
21.04.2018 13:31 |
 
Reitings 774
Reģ: 14.03.2014
Sveika! :)
Man ir pārklājums 4 zobiem, jo bija diezgan vizuāli traucējošas šķirbas starp priekšzobiem. Teiksim tā, zobārste mani mēģināja atrunāt stāstot, ka ne visiem turās, jāseko līdzi tam ko ēd(nedrīkst grauzt neko cietu, savādāk var noplīst/ieplīst, jāizvairās no zobus krāsojošiem ēdieniem, jo heliomateriāls ir uzņēmīgāks pret noskrāsošanos nekā mūsu dabīgie zobi), es protams neko cietu negraužu, lai gan esmu dzērusi sarkanvīnu un bietes ēdusi, pagaidām viss ok. Turās 3. gadu. Tālāk, procedūras laikā tavs dabīgais zobs tiek noslīpēts diezgan daudz, tātad ja neturēsies heliomateriāls nāksies pēc tam domāt par dārgākām manipulācijām. Man zobārste teica, ka vidēji turās 10-15 gadus(tiem kam turās), viņai bija gadījumi, kad cilvēks nāk pēc pusgada atpakaļ, jo neturās. Tātad pabrīdināja mani laicīgi, ka maksimāli atjaunot var apmēram 2x, jo pēc tam tur vienkārši vairs nebūs ko vīlēt/slīpēt, tātad ap gadiem 50 vajadzēs domāt par kronīšiem. Mani tas toreiz absolūti neizbiedēja, jo smaids bija mans komplekss nr.1. Bet, ja ar zobiem viss būtu ok, vienkārši gribētu baltākus/skaistākus tad šī procedūra nebūtu manā vēlmju sarakstā. :)
21.04.2018 14:01 |
 
Reitings 774
Reģ: 14.03.2014
Ak jā, taisīju pāris dienas pēc savas 18. dzimšanas dienas, dakterīte uztaisīja man sava veida dāvanu un samaksāju kā nepilngadīgais 40eiro laikam. :)
Pilnā cena būtu 120eiro 4 zobiem.
21.04.2018 14:07 |
 
Reitings 16
Reģ: 25.04.2012
*Bella* Paldies par info!
21.04.2018 14:27 |
 
Reitings 16
Reģ: 25.04.2012
*Bella* kā ir ar pārējiem zobiem? Krāsa neatškkiras no tiem kas pārklāti ar helio ? Izskatās dabīgi? Un ja nav noslēpums, tad kurā zobārstniecībā veicāt procedūru?
21.04.2018 14:29 |
 
Reitings 800
Reģ: 15.12.2015
es arī gribēju taisīt, bet mani zobārsts atrunāja. Teica, ja gribu taisīt tādas manipulācijas, kur noslīpē pusi zoba, tad lai taisa pa kārtīgo ar venīriem. Vismaz garantija par viņiem ir, a helio ir vnk parasta baltā plombe uzlipināta virsū, tas nav nekāds īpašais materiāls. Un tas, ka daļai neturās, lūzt nost, iekrāsojas, ik pa pāris gadiem jāpulē, jo tas pārklājums paliek matēts, vārdu sakot, žēl noslīpēt pusi no zoba, lai uzlīmētu virsū kko tādu, kam nav garantijas.
21.04.2018 14:56 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Man ir diviem priekšzobiem parklajums, jo zobi nebija glīti, daktere uztaisīja perfekti, bet ar gadiem jā, viņi ir jānopulē, ko neesmu darījusi (mana vaina), apdomaju arī citiem zobiem pamēģināt
24.04.2020 16:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits