Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

iPhone 7 Plus jailbreak 2018

 
Reitings 1069
Reģ: 15.06.2016
Sveiki! Tā, man nopietns jautājums. Vai jūs lietojat jailbreak? Lieta tāda, ka grasos drīz nopirkt sev iPhone 7 Plus bet man ir vajadzīga viena funkcija, kuras aifonos nav. Bet, cik es zinu, to var dabūt, ja uztaisa jailbreak. Bet tā ka man iepriekš vēl nav bijuši nekādi aifoni, es nezinu ko var gaidīt no tā jailbreak. Tāpēc gribēju pajautāt:

1) vai jums pēc jailbreak aifons nesāka strādāt lēnāk?
2) vai nesāka pēc jailbreak vājāk turēt ladienu (bateriju)?
3) vai pēc tam nebija problēmu ar garantiju?

Un kā vispār ir ar to apkalpošanu Bitē? Vai ir vērts tur njemt to tālruni? Vai labāk tomēr pirkt oficiālajos veikalos ķipa iDeal utt.?
19.04.2018 17:15 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Septītais ir tikai ļoti sliktiem instagrameriem, Burkān. Jāņem astotais kā minimums, lai nāktu foloveri klāt.
19.04.2018 18:01 |
 
10 gadi
Reitings 2673
Reģ: 25.05.2012
Man palika ļoti interesanti, kas tā pa aplikāciju? Vēl neesmu saskārusies, ka iPhonā kkas nebūtu...
Un nē savā telefonā nekādus jailbreak nekačāju!
Domāju ka pie operatoriem nekad nav izdevīgi ņemt telefonu (ja ņem uz nomaksu), jo tad ar viņiem nevar tirgoties par zemāku mēneša abonēšanas maksu!
19.04.2018 18:20 |
 
Reitings 1069
Reģ: 15.06.2016
Vai kāds/kāda šeit izmanto iPhone lai ierakstītu video nakts laikā? Sakiet, lūdzu, vai tur FPS nesvārstās atkarībā no laika apstākļiem? (piem., kad ir gaiši, tad rakstā 30fps, bet kad tumši – sāk rakstīt, teiksim, 21fps)
24.04.2018 00:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)