Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Spirāle/Minispirāle

 
Reitings 14
Reģ: 31.07.2017
Sveikas!
Meklētājā atrodu tikai trīs gadus vecas tēmas, kad minispirāle bija jaunums - tur pārsvarā negatīvas atsauskmes.
Vēlējos uzzināt kāda pieredze ir meitenēm (vēlams nedzemdējušām), kam spirāle ir šobrīd vai nesen ir bijusi. Plānoju piektdien runāt ar ginekoloģi par spirāles ievietošanu, bet vēlos vispirms dzirdēt vēl kādu viedokli.
Paldies un lai saulaina diena!
18.04.2018 11:53 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Man ir pieredze ar Fleree, varu teikt tikai to labāko, esmu apmierināta. Nekādas blaknes neesmu novērojusi, viss ērti un labi.
18.04.2018 11:56 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Esmu nedzemdējusi un decembrī ieliku Fleree spirāli pēc ginekoloģes ieteikuma.
Jāsaka, ka viss jau forši dzimumdzīvē, bet zinātu, ka būs tik trakas mocības - neliktu.
1) Sāpec vairākus mēnešu bija neciešamas - pie vēdera uzpūšanās, pat pie vajadzīvas iet uz tualeti "pa lielam". 2) Mēnešreizes iet pat divas nedēļas, šajā mēnesī tik vienu nedēļu brīnumainā kārtā. Teica, ka vajadzētu mazināties, bet cerība jau zūd.
3) Pēc seksa bieži vien velkošas sāpes, bet ne katru reizi un ne uz ilgu laiku.
Es pat biju vienu brīdi apsvērusi ņemt ārā. Bet tā kā šomēnes mēnešreizes bija vieglākas, tad domāju vēl paskatīties kā būs līdz nākošai vizītei.
Es zinu, ka ir daudzas ar ļoti labu pieredzi un laimīgi dzīvo, varbūt vienkārši manam ķermenim bija grūtāk pieņemt to svešķermeni. :-)
18.04.2018 11:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits