Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vakcīna pret ērču encefalītu

 
Reitings 441
Reģ: 11.05.2017
Pagājušo gadu bija jāveic revakcinācija pret ērču encefalītu, taču to neizdarīju. Tad nu plānoju to izdarīt šogad.
Vai pastāv kādi ierobežojumi, kad veikt vakcināciju nedrīkst? Vairāk domāju par medikamentu lietošanu. Kā īsti ir?
15.04.2018 12:12 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Google nezina?
15.04.2018 12:35 |
 
Reitings 1660
Reģ: 15.08.2014
Aprunājieties ar savu ārstu pirms vakcinācijas, ja:
• ja Jums ir kāda autoimūna slimība (piemēram, reimatoīdais artrīts vai izkaisītā (multiplā) skleroze)
• ja Jums ir vāja imūnā sistēma (Jums ir zema pretestība infekcijām)
• ja Jūsu organisms pietiekoši labi neizstrādā antivielas
• ja Jūs lietojat jebkādas pretvēža zāles
• ja Jūs lietojat zāles, ko sauc par kortikosteroīdiem (samazina iekaisumu)
• ja Jums ir kāda smadzeņu slimība
• Ja Jums ir alerģija pret lateksa gumiju.

Protams , nevar vakcinēties,ja ir temperatūra, sāp kakls-dotajā brīdī zema imunitāte.
15.04.2018 12:40 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Ir iespējams nodot ērču encifalīta antivielu analīzi, Gulbja laboratorijā tā maksā ap 9 EUR. Es arī biju palaidusi garām revakcinācijas poti, taču man ir ļoti augsts antivielu līmenis, līdz ar to šogad mierīgi vēl varu iztikt un potēšos ziemā.
Tas varbūt ir mans subjektīvais viedoklis, taču ērču encifalīta pote ir parasts komercprodukts, no kā izriet ieinteresētās puses, kuru interesēs ir, lai cilvēki vakcinējas pēc iespējas vairāk un biežāk. Tā kā vakcīna ir novājināts pats encifalīts, tad tā nav nekāda medusmaize organismam un es uzskatu, ka, ja vien imunitāte ir pietiekami laba (ko uzrāda šī augstākminētā analīze), tad revakcināciju var atlikt.
15.04.2018 12:50 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ja slims, tad nepotē, bet citādi nekādi baigie ierobežojumi vismaz man nav bijuši, kad to veicu.
15.04.2018 12:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!