Tas ir normāli?

 
Reitings 59
Reģ: 01.05.2016
Sveikas, meitenes! Mēs ar puisi esam kopā jau 10 mēnešus, viss ir skaisti, viņš rūpējas par mani un čubina, bet bieži ir neapmierināts ar dzīvi un tad viņam nekas nepatīk. Šodien viņš aizmiga... tad sāka bubināt, ka esmu pārāk skaļa.. es gribēju viņu pamodināt,samīļot, jo nav ko 8 vakarā gulēt.. mazliet atbaltījos pret viņa muguru, apskāvu no mugurpuses, jo viņš gulēja uz sāna.. un viņš mani atgrūda,iesita.. tad es sadusmojos, gribēju, lai liek mani mierā... atgrūdu viņu ar kājām un netīšām trāpīju vēdera apvidū kreisajā pusē... viņš pēc tam ar kārtīgu dūri man iesita pa kāju.. tur visticamāk būs zilums, jo sāp diezgan pamatīgi. Un aizgāja tālāk gulēt... nav it kā pirmā reize, kad viņš strīda laikā pielieto fizisku spēku.. nē, nav tā, ka es staigāju zilām acīm, bet mazi zilumi uz rokām man ir bijuši un strīda laikā, kad vēlos iet prom vai nevēlos nekur laist viņu, gultā arī esmu sviesta pāris reizes.. nu.. ar mazu, bet tomēr spēku. Es zinu, ka pati šoreiz esmu vainīga pie šīs situācijas, bet vai tas skaitās normāli, ja viņš (ne puišelis, bet jau vīrietis pāri 20) sit pretī, ja es, ne tīšu prāt, nodaru pāri? Es nezinu, varbūt es kaut ko pārspīlēju.. kā ar to cīnīties? Mēs patiešām daudz esam 10 mēnešu laikā kopā pārdzīvojuši.. un es esmu ļoti trakoti šajā vīrietī iemīlējusies. :(
04.04.2018 20:11 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Sognare, loģiski.
06.04.2018 11:00 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Mischa tad jau sanāk,ka autore bija vardarbīga arī pret draugu ,nu principā abi viens pret otru ir vardarbīgi;-). Diezvai tās var nosaukt par attiecībām.:-|
06.04.2018 11:13 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
ja sieviete paceļ roku pret vīrieti, tad to ari skaita par vardarbību

Arī tēmas pirmsākumos nodomāju, ka autore jau ar nekautrējas sist.
Iespējams autorei zemapziņā patīk šāda dauzīšanās :-O, tikai ģimeniski kristīgā audzināšana rada bažas, vai tā ir pareizi, kā viņai patīk.
Nekas, ar laiku sapratīs sevi un abi iemācīsies šo dauzīšanu pārtransformēt pareizajā laikā, pareizajā vietā...(50 shades tēma) 8-)
06.04.2018 11:22 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
autorei zemapziņā patīk šāda dauzīšanās
RedJasper
Nevis patīk, bet viņa neko citu nemāk, jo nāk no ģimenes, kur fiziska un cita veida vardarbība ikdienišķa parādība. Tāpat autores puisis.
.
Abi dzīves salauzti pabērni un turpina viens otru spīdzināt tālāk, jo... nu, neko citu ne redzējuši, ne māk.
06.04.2018 11:40 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Nerātnā piebildei
viņš zina manas ģimenes neapskaužami grūtos pārdzīvojumus un pārdzīvo līdz ar mani.. es zinu, cik grūti ir bijis viņam un esmu palīdzējusi atkal ticēt cilvēkiem.

Viņa vai tad ir teikusi, ka bērnībā sista tika? Pārdzīvojumi nav sišana.....zaudējums, smagas slimības utt...
06.04.2018 12:02 |
 
Reitings 3
Reģ: 20.03.2018
acīm redzot viņam ir nopietnas dusmu savaldīšanas problēmas, ieteiktu jums abiem kopā kaut ko padarīt kur var kārtīgi izlādēties, kā arī noteikti izrunājaties, mierīgi un bez kliegšanas.
06.04.2018 12:15 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
RedJasper
Autore tiešā tekstā nav te teikusi, ka viņas vecāki bijuši vardarbīgās attiecībās, tāpat pēc visa spriežot viņai nav ne jausmas, kas ir mīlošas un kas ir destruktīvas attiecības. Bet viņas upura attieksme un acīmredzamā nemācēšana saskatīt un risināt savu attiecību problēmas civilizētā ceļā runā skaidrāk par jau pateikto.
.
.
.
Tur jau tā lieta, ka sievietes neatšķir vardarbību bez ļaunuma no vardarbības ar ļaunumu. Jauc visu vienā putrā, vienu no tām uzskata par otru, un tad beigās sanāk brīnumi.
A skudrulācīti aizsūtīsim uz vietu, kur sauli rūtainu skata, un tad paskatīsimies, kā rūdīti zeki (varbūt pat atradīsies kāds skorpions) interpretēs 'vardarbību bez ļaunuma' Lācēna anālajā atverē. ;)
06.04.2018 12:35 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Vardarbība bez ļaunuma/vardarbība ar ļaunumu?!?
Man radās jautājums - ko tu pīpē? Ieliec kaut vai vikipēdijā vardarbības definīciju vai arī nodefinē pats, ko tu ar to domā.
06.04.2018 13:03 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Vardarbība ir personas aizskārums ar fizisku spēku (piemēram, nodarot miesas bojājumus, sitot, spīdzinot) vai draudiem, iebiedēšanu (piemēram, aplaupot). Pasaules Veselības organizācija definē vardarbību kā “tīšu iedomāta vai reāla fiziska spēka vai varas psiholoģisku kaitējumu, attīstības traucējumus vai zaudējumus” Tās rezultātā cilvēks var iegūt gan fiziskas, gan garīgas traumas. Vardarbība var izpausties dažādi – kā fiziska, seksuāla, psiholoģiska un emocionāla vardarbība.

Nodarīt miesas bojājumus ar labu prātu vai arī kā? :-D
06.04.2018 13:05 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Vai skaitās necivilizēti nedomāt tā, kā domā Alexxa?

Attiecībā uz to, ko viņa pauda šajā konkrētajā tēmā, manuprāt, jā.
06.04.2018 21:13 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Attiecībā uz to, ko viņa pauda šajā konkrētajā tēmā, manuprāt, jā.
Vairāk par asprātīgiem komentāriem par mani viņa neko nepauda. Un, pat ja pieņem kaut kādu zemtextu, kas tur slēpās, tad oponenta viedokļa saukšana par necivilizētību norāda uz Tavu "civilizētību". Turklāt no maniem komentāriem tika izrauti vienīgi atsevišķi fragmenti, kuriem vēl piepina klāt visādas egoistiskas sexa ainas. Bet toties tagad zināšu, ka novērojumu atstāstīšana Cosmo forumā ir necivilizētības izpausme.
06.04.2018 22:12 |
 
Reitings 289
Reģ: 14.08.2017
Vīrietis, kurš savai dāmai ļauj visu un neko neierobežo, un arī neizrāda nekādu iniciatīvu, ir lupata šīs dāmas skatījumā. Tās varas, kura sievietei patīk, līmenis var būt dažāds atkaribā no sievietes.

Skudrulacis, izskatās, ka dažās līnijās šī diskusija aizgājusi pilnīgos bezceļos:-D, bet šim daļēji piekritīšu, izņemot tālākos komentārus par autori, jo nedaudz ir jāizdala pieredze, audzināšana, sociālā vide, u.t.t... Ja runājam par autori, iespējams viņai nav bijusi iespēja gūt pieredzi ar vīrieti, kurš ciena savu sievieti (meiteni?), līdz ar to viņai vēl daudz kur augt un attīstīties, kamēr savā dzīvē nonāks līdz tam, kad atšķirs "vīriešus lupatas" no "vīriešiem vīriešiem".
Papildus komentārs: visdrīzāk ne jau tās dāmas skatījumā, kuru neierobežo konkrētais vīrietis ir lupata, bet pārējo - apkārtējo dāmu skatījumā:-D
Galvenais komentārs: Man liekas, ka Tu to uztver pretenciozi - varu kā piemēru minēt sevi: es neciešu, ja kāds ierobežo manu brīvību (garīgo brīvību, fizisko brīvību, emocionālo brīvību), bet es arī neciešu vīriešus - lupatas;-) Vīrietim ir jāciena sevi un jāciena sievieti, tieši tāpat kā sievietei jāciena sevi un vīrieti, tad nebūs ne varas, ne lupatas, bet konstruktīvas, uz izaugsmi vērstas attiecības.
06.04.2018 22:21 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Skudrulāci, varbūt iemācies atbildēt par saviem vārdiem. Tu biji tas, kurš ar Sognari sākāt apspriest intīmu attiecību/horoskopu tēmu un, tā kā nevēlējies man dod nevienu citu piemēru kā to, kad prasīju pēc piemēriem, tad tas bija tas, ko izmantoju, lai saprastu Tavu domu gājienu.
Tu man iepriekš pārmetu pārspīlēšanu, bet, redz, šis - “Bet toties tagad zināšu, ka novērojumu atstāstīšana Cosmo forumā ir necivilizētības izpausme” nav laikam nav pārspīlējums? Lūdzu, nevajag izlikties, ka nesaproti, kas tiek teikts, jo nekur netika apgalvots, ka novērojumu izteikšana ir necivilizētības izpausme. Pirmkārt, sākotnēji Tu paudi apgalvojumu par to, kas sievietēm patīk (pat neiedziļināšos vairāk vardarbības aspektā, jo, manuprāt, savu viedokli jau paudu un, ņemot, ka atbildēji tā, ka bija skaidrs, ka ļoti labi saprati manu domu, tad neredzu vairs jēgu atkārtoties). Tāds apgalvojums ir vispārīgs un kategorisks, kas principā ir kā pateikt “visām sievietēm patīk...” Tu neko neminēji, ka tas ir Tavs subjektīvs novērojums, un tā ir milzīga atšķirība. Neviens Tev nav pārmetis novērojumu izteikšanu, bet daudzi nav piekrituši Tavam apgalvojumam (kas tagad pēkšņi tiek pārvērsts “novērojumā” (t)).
06.04.2018 22:55 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
P.S. Jā, manā uztverē vardarbības atbalstīšana neiederas civilizētā pasaulē (lai cik tas tiktu vēlāk “piepūderēts”, piem., pārvēršot to “maigā vardarbībā”), tā pat kā uzskati, ka sievietes visas vēlas vienu un to pašu, pat tad, ja apgalvo pretējo (kas ir apmēram tas pats, kas pateikt, ka sievietes melo un/vai nav mentāli spējīgas izteikt savas vēlmes). Un, jā, ir skaidrs, ka mums ir pilnīgi dažādas uztveres par civilizētības pazīmēm.
06.04.2018 23:05 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Vairāk par asprātīgiem komentāriem par mani viņa neko nepauda.

Personīgi par Tevi manā komentārā nebija vispār nekā. Ir tādi "sugasvārdi", tos lieto lai apzīmētu priekšmetus vai dzīvas būtnes, kas nav unikālas. Ja manā tekstā vārds "skudrulāči" būtu patrāpījies teikuma vidū, tas būtu ar mazo burtu. Es to lietoju, lai apzīmētu Tev līdzīgi domājošas personas, nevis Tevi kā kaut ko unikālu.
Turklāt, kur Tu tur asprātības atradi? Tiešām jocīgi, ja tēma par vardarbības propogandēšanu kādam var šķist asprātīga.
06.04.2018 23:15 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Pasadena, Tavi komentāri sāk skart tēmā neizteiktus viedokļus. Laikam nav nozīmes turpināt.
06.04.2018 23:19 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Pasadena, Tavi komentāri sāk skart tēmā neizteiktus viedokļus. Laikam nav nozīmes turpināt.
Tiešām jocīgi, ja tēma par vardarbības propogandēšanu kādam var šķist asprātīga.
Vardarbības propOgandēšana noteikti nav asprātīga. Un pat vardarbības propAgandēšanu es šai tēmā neatradu. Bet alexxas varbūt atrada. :D
06.04.2018 23:25 |
 
Reitings 9
Reģ: 02.04.2018
Kādu padomu Tu velies dzirdet?
-Mīļo meiteen turpini vien mīlēt to " pieaugušo" cilvēku.....?!ganjau viņam garstavoklis liidz ar pavasari atplauks un viņš vairs taa nedariis.....
Viņš Tevi vispaar neciena un Tu pirmkart necieni pati sevi ja Tu vel to pieļauj...iemilejusies esi tik tajos jaukajos brižos kurus vinš sniedz a tos sliktos Tu uzliec rozaa brill....
Nevajag buut kopaa ar kādu attiecību pēc tikai tapēc ka negribi palikt viena....dzivo dzīvi nevis nosit laiku :)
Padomā pati cik vērtīga esi -sev....
07.04.2018 02:49 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Pie kāda secinājuma tad nonācāt? :D
07.04.2018 15:12 |
 
Reitings 229
Reģ: 10.02.2014
Es zinu, ka pati šoreiz esmu vainīga

Nē, neesi gan. Iesaku sazināties ar profesionāliem no MARTA centra, izmantot tur esošos resursus. Palīdzēs sakārtot galvu labāk nekā šis forums.
http://marta.lv/
15.04.2018 20:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits