Viņš apprecējās.

 
Reitings 25
Reģ: 27.02.2018
Sveikas!
Gribēju uzzināt Jūsu domas par sekojošu situāciju. Līdz šim regulāri tikos ar vīrieti, kurš jau pāris gadus ir ilglaicīgās attiecībās. Viņš vienmēr sazinājās ar mani pirmais, tikšanās, randiņi utt, kamēr draudzene darbā vai jebkur citur. Viņš pats godīgi atzina jau no sākta gala, ka ir attiecībās, taču vairs īsti nejūtas laimīgs un nekas nav kā bijis attiecības uzsākot. Tā nu mēs tikāmies 2 gadus, viņš pat nepieprasīja no manis intīma rakstura saistības, protams, kā jau vīrietis atzina ka iekāro mani arī fiziski, taču vienmēr bija un IR džentlmenis attiecībā uz šo jautājumu un neko man neuzspiež. Kad tiekamies laiku pavadam kvalitatīvi restorāni, staigāšana pa veikaliem, parkiem utt. Taču nesen viņš ar šo sievieti ar kuru ir attiecībās jau pāris gadus apprecējās, par ko viņš man absolūti nebija bildis ne vārda. Šis fakts viņam netraucē joprojām ar mani sazināties un tikties, kopā pavadīt laiku. Biju tieša, pajautāju uz aci kam bija nepieciešamas kāzas, atbildēja, ka vispār nevēlas par to runāt un iedziļināties šajā tematā.. Tā nu joprojām tiekamies, saņemu no viņa ziņas un telefona zvanus gan viņam skaidrā esot, gan tad kad viņš izklaidējas ar draugiem. Ir pat aicinājis pie sevis ciemos uz mājām, kur dzīvo nu jau kopā ar šo sievieti.
Jautājums, kā Jūs vērtētu šo situāciju? Vai turpinātu tikties? Kādas jūsu domas par negaidītajām kāzām, un kāpēc šāds solis tika vispār sperts ņemot vērā, ka puisis atzinis ne reizi vien, ka īsti laimīgs nejūtas?;-)
04.04.2018 01:11 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
vispār interesanti, ka autorei, neskatoties uz to, ka viņa ir rezerves variants (kas ir acīmredzami visiem), tomēr ir tik augsts pašvērtējums (ko var izsecināt pēc atbildēm citām lietotājām). vispār šis mani vienmēr ir izbrīnījis, ka mīļākājām bieži vien pašvērtējums ir daudz augstāks, nekā oficiālajām draudzenēm, zinot, ka viņas agri vai vēlu pasūtīs. izskaidrojiet fenomenu, lūdzu :-) ļoti iespējams, ka pašvērtējums ir augsts līdz brīdim, kad viņas pasūta... bet tomēr, es vienmēr esmu uzskatījusi, ka sievietes, kuras sevi mīl, nekad nepiekritīs būt par rezerves variantu..
04.04.2018 14:14 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Bļēeee, nu, mats matā ar veco diskusiju. :D :D
04.04.2018 14:15 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
leni
Tas augstais pašvērtējums ir ilūzija. ;) Būtu mīļākajai jānoņemās ar sadzīvisko attiecību pusi, viss augstais 'pašvērtējums' pagaistu kā rīta rasa. :)
04.04.2018 14:17 |
 
Reitings 25
Reģ: 27.02.2018
leni Paldies. Augsts pašvērtējums nudien ir lieta, par ko nekad neesmu varējusi sūdzēties. Starp citu pa šo laiku esmu tikusies arī ar citiem (brīviem) vīriešiem, un šis precētais to zina un liku viņam pati to skaidri noprast. Un tas ir respektēts. :-)
04.04.2018 14:19 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Nezinu, cik diskusija ir īsta, bet pilnīgi varu iedomāties, ka tāda situācija notiktu. Vienkārši zinu, kā tie vīrieši māk makaronus karināt. Man arī viens precēts ļoti ilgi kko cenšas, t.i- gandrīz gadu. Sākumā viņš to darīja anonīmi, atklājās tikai pirms pāris mēnešiem.. Un no tā visa, ko viņš dara un saka tiešām liekas, ka nabaga vīrietis ir iemīlējies līdz ausīm, ar sievu viss slikti un kopā ir tikai bērnu dēļ, jo viņus ārprātīgi mīl utt, pie tam šitie jau ir tie pašai uzstājīgākie un neatlaidīgākie vīrieši, neskatoties uz to, ka esmu teikusi, lai liek mieru un labāk iegulda to enerģiju attiecībās ar sievu.. Bet es nemaz netaisos ielaisties tādos sakaros, tā kā uz mani tas nestrādā, bet pilnīgi varu iedomāties, ka meitenes tādam notic un iemīlas, jo dara un saka viņš daudz ko skaistu. Tās, kas nekad nav bijušas līdzīgā situācijā, nesapratīs :D Nav runa par to, ka vnk aizņemts čalis raksta un piedāvā tikties un uzdāvina ziedus ik pa laikam. Bet nu tā ir vnk konkrēta čakarēšana, tas cilvēks mīl tikai sevi, un neciena un nemīl ne tevi, ne viņu, nevienu citu, ja būtu nelaimīgs- šķirtos, ja būtu normāls- meklētu citu pēc tam. Nezinu, kāpēc viņi to dara, gribas piedzīvojumus, svaigas emocijas, gan jau tu dod viņam kaut ko, ko viņš nesaņem no sievas, bet nu.. acīmredzot, mosties, iet gulēt katru dienu viņš grib ar viņu nevis tevi.
04.04.2018 14:22 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tās, kas nekad nav bijušas līdzīgā situācijā, nesapratīs

Nu ''protams'', citas atsaucas jebkuram vai arī nav neviena, kam atsaukties, citādi jau tādā situācijā neviena noteikti nav bijusi, tikai tu un vēl varbūt kāda izredzētā. :D
04.04.2018 14:26 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nu tad kādi tad Tev ir trumpji, kas varētu izjaukt viņa laulību??? Formāli tad jau it kā nemaz neesi mīļākā. Ķipa- čomiskas attiecības

Tūliņ būs jauns pavērsiens, gaidām. :D
04.04.2018 14:28 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
diskusijas iespaidā atcerējos.. laba filma par naivām sievietēm, turīgiem vīriešiem, kuri prot muldēt un sievām, kuras visu sagremo ir krievu filma "Про любоff" (2010). nekas satriecošs vai oskara cienīgs, aktrierspēle viduvēja, bet to, cik atšķirīgi un kā vienu situāciju var uztvert visi trīs iesaistītie, ir vērts redzēt.
04.04.2018 14:30 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Visu apkopojot - Tu satiecies ar vīrieti, kuram ir sieva, aizejat uz restorāniem, pastaigājaties pa parkiem, aizejat šopingot. Jūsu attiecības ne no viena neslēpj. Vēlas ar Tevi tikties, interesē kā jūties, kas notiek Tavā dzīvē. Tajā pašā laikā seksa nav un nebūs. Būtībā tas ir tēvs?
04.04.2018 14:47 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Miss svētā mauka!(t)
04.04.2018 14:49 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tā pārliecība jau ārēja tikai, pārāk pārspīlēta.
04.04.2018 14:54 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Nu ''protams'', citas atsaucas jebkuram vai arī nav neviena, kam atsaukties, citādi jau tādā situācijā neviena noteikti nav bijusi, tikai tu un vēl varbūt kāda izredzētā.

Ak dievs, nomierinies :D Domā ar galvu, neviens neteica, ka es un vēl kāda ir īpaša, es ar to domāju, ka visi cilvēki savās dzīvēs nepiedzīvo vienu un to pašu, tev kā korķim visos caurumos, visās diskusijās, gan to vajadzēja pamanīt, ka cilvēkiem pieredzes atšķiras. Bet nē, nedod dievs kāda iedomāsies, ka ir un sajūties īpašāka par kādu citu, runa te pat nav par to, nevienai normālai neglaimo precētu vīriešu uzmanība un lielākoties saprot, kas tur ir apakšā :D Varbūt sāc labāk ar saviem kompleksiem strādāt labāk nevis dīvainas piezīmes izteikt par katru tāda tipa komentāru :D
04.04.2018 14:55 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ishi, par ko tu vispār runā? :D Tu pasniedzi savu tekstu tā, ka nu neviena gandrīz te nevar saprast situāciju, nu tas ir aplami.
04.04.2018 14:57 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Vai arī tu viņu tā saprati. Es tā rakstīju, jo pati agrāk nesapratu, kam cilvēka galvā jānotiek, lai sapītos ar precētu. Tagad saprotu.
04.04.2018 15:12 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
back2black, Tev nav jāizprot viņa rīcības motīvi vai tas, kāpēc viņš tā rīkojies, jo vairs neko mainīt nevar - viņš ir PRECĒTS un tas visam pieliek punktu.
Es neturpinātu tikties. Kamēr nav precējies, tikmēr to vēl var piedot un, lai atvaino visas Cosmo taisnības cīnītājas, kuras pēc komentāriem spriežot, ir ļoti kategoriskas, pareizas un ne reizi dzīvē nav kļūdījušās, bet ar neprecētu vēl var tikties, jo es zinu uijj, cik daudzus piemērus, kur gan puiši, gan meitenes, jau esot attiecībās ir sākuši tikties ar kādu citu, vēlāk izšķīrušies un palikuši kopā ar to cilvēku, kura dēļ pameta savu ex. Visbiežāk jau tomēr sanāk ieskatīties, arī esot aizņemtiem un nav visi tik superpareizi, lai uzreiz pamestu savu otro pusīti, ja ir ieinteresējis kāds cits, bet vispirms tiek pavadīts laiks kopā un saprasts, jā, riskēšu – ir tā vērts.
Tavā gadījumā vairs šis stāsts nedarbojas, jo puisis apprecējās Tev aiz muguras un rīcība pasaka visvairāk. Pat, ja viņš bija nelaimīgs un kaut kādu savu apsvērumu dēļ nolēma precēties, Tev nekas tur nav vairs jādara – lai iet savu izvēlēto ceļu, jo kāzas – tā ir izdarīta izvēle un tas pieliek punktu visam.
04.04.2018 15:14 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Nu vīriešu un sieviešu draudzība vnk.nepastāv.
Tapēc tas ir pašaprotami ka piesaista viņam viņa arī kā sieviete.
Viņš ir vīriestis kuram ar ģimenes dzīvi vien nebūs labi. Viņam vaig izklaidi. Un viņš ir atradis viņu. Kamēr autorei ir labi un apmierina viss, es viņu nenosodu. Jādzīvo šodiena, nevis jādomā kā būs rītdien un ka man tas viss atgriezīsies. Kad būs slikti, tad arī domās kapēc man tā.
Par kāzām neteica lai nesāpinātu tevi vai arī nebija ērti teikt.
04.04.2018 15:26 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Cerams tā sieva visu uzzinās un ar kādu ķieģeli iedos tev pa seju :)
04.04.2018 15:31 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
vīriešu un sieviešu draudzība vnk.nepastāv.
Pastāv gan. :) Pastāv starp pieaugušiem, pašapzinīgiem un sevi cienošiem vīriešiem un sievietēm. 8)
.
Pāraugušām meitenītēm un puisīšiem gan nepastāv - tiem pusaudžu hormoni galvu jauc arī 40 gadu vecumā. :-P
04.04.2018 15:42 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Cerams tā sieva visu uzzinās un ar kādu ķieģeli iedos tev pa seju

Takš autore jau gribēja sievai visu atklāt,bet ieraugot palika sievu žēl un tādēļ aiz žēluma turpināja tikties ar viņas vīru(t).
04.04.2018 16:32 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Pastāv gan. Pastāv starp pieaugušiem, pašapzinīgiem un sevi cienošiem vīriešiem un sievietēm.

+++++,mums ar draugu ir kopīga draudzene, ar kuru uzturam abi draudzīgas attiecības,tas ir braucam kopīgi atpūsties, mēdzam tāpat satikties nedēļas nogalē un papļāpāt ,viņa aicina mūs ciemos,mēs viņu. :-)
04.04.2018 16:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits