zini visu

 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Bite tagad reklamē savu videonovērošanas pakalpojumu:
attiecīgi 2 jautājumi:
Vai jūs ko tādu izmantotu un kāpēc? Kā jūs justos, ja jūsu mājās kāds no ģimenes locekļiem nolemtu tādu uzstādīt?
Kā skatāties uz izsekošanas jautājumu kopumā, īpaši uz tiem bērnu GPS pulksteņiem, vai citiem, piemēram drēbēs ieslēptajiem gadžetiem? Par/pret? Kāpēc?
30.03.2018 23:06 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Cik es sapratu no tava stāsta par elektronisko cigareti un zālīti (par žileti un bandu nesapratu), tad neredzu traģēdiju, par ko personīgi es celtu trauksmi ar kaut kādām izsekošanām. Risinātu šos jautājumus citādāk, bet man tas nebūtu tāds "ak mans dievs, ko darīt, mani bērni izaugs par padibenēm, ārprāts, ārprāts". Tā kā viss atkarīgs no cilvēku attieksmes.
Vispār tas vai tad nav labi, ka jaunieši tagad aizrāvušies ar elektroniskām cigaretēm, nevis parastajām? Īpaši par šo tēmu neinteresējos (nepīpēju), bet, šķiet, elektroniskā skaitās veselīgāka. Vispār es saprotu, ka parastās cigaretes var kaut no svešinieka aizņemties, bet no kurienes jauniešiem ir nauda, lai pirktu sev elektronisko? OK, paskatījos, ka lētākā maksā 20 eur, tad jau nav tik traki, cik man šķita.
31.03.2018 14:45 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
stundas laikā pa kluso aiz vaiga zāli bāza

Es nopietni painteresētos, vai tā nav košļājamā tabaka (bet nav nejausmas, vai kāds to vēl izmanto mūsdienās), jo es tiešām neesmu dzirdējusi par tādu zālītes pielietošanas veidu kā bāšanu aiz vaiga/mutē. :D :D
31.03.2018 14:48 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Atceros, ka manos vidusskolas laikos vairākiem skolasbiedriem bija trends šņaukt šņaucamo tabaku vai košļāt košļājamo tabaku un ka direktores vietniece izsauca uz pārrunām nopietni uzskatot, ka tas ir kokaīns vai kaut kas tikpat nelegāls. :D :D Es, protams, nesaku, ka to tabaku šņaukt vai košļāt bija labi, bet tomēr nezinu nevienu no tiem cilvēkiem, kas tagad, pieaugušā vecumā, joprojām to darītu, bet pieaugušo pārspīlēšana tiešām šķita smieklīga.
31.03.2018 14:52 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Vai tad kāds uzskata, ka no vienas reizes kļūs par padibeni nākotnē? Runa ir par to, ka ne vienmēr aiz muguras tiek darītas labas lietas. Tāpat par zādzībām var runāt. Svešas mantas bojāšanām prikola pēc, jo kārļuks tā dara. Un tas, ka jauc kopā elektroniskās, parastās, tinamās, nav gluži vērts spriest, ka tas jau nu veselīgāk, tad jau labāk just cigarešu smaku, bet nelikties ne zinis, lai jau bērni izklaidējas un tad mēģina tikt vaļā no atkarībās vēlāk. kas tad tur.
31.03.2018 14:57 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Un mūsdienās tie pat nav īsti jauniešu, kurus tajā visā ievelk, bet nu totāli bērni vēl.
31.03.2018 14:58 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Un tie drošības pulksteņi, par kuriem jau biju prasījusi viedokli, šķiet laba lieta. Nu vai telefonā vai jebkur kāda manta, kas var palīdzēt un dot informāciju kādā gadījumā.
31.03.2018 14:59 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Mājās neizsekotu nevienu , savu bērnu arī neizsekotu. Man tas nav vajadzīgs, katram ir tiesības uz savu privāto telpu.
31.03.2018 16:16 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Mēs ar vīru arī runājām nopirkt Aliexpresā pa kādiem 30€ tās wife kameras. Jo mums bieži nāk suni vest arā viņa mamma un vel viņas draugs. Gribam redzēt vai dzērumā neņem kādus draugus līdz uz dzīvokli. Un vel mums prece pārdošanai stāv dzīvoklī.
Nu vienu koridorī un otru noliktavas istabā.
Bet runājām ka tās kameras slēgsim iekšā kad prom brauc. Ikdienā gan nē. Man nepatiktu doma staigājot pa māju, ka man filmē katru kustību.
Kameras atbalstu arī ja kā citiem uz mājām nāk auklīte, vai apkopēja un tad iesākumā pastīties vai neokščerējas pa mantām.
Pa bērniem es gprs atbalstu variantu, bet apslēpto, nesakot bērnam. Jo ja kas vari atrast kur viņš ir. Jo cik dzirdēti citu vecēku daudz satraukumi ka nezin kur šobrīd viņu mazais. Tikai drošībai.
Vīru gan varētu kātreiz paklausīties, kā viņš koķetē ar citām :-P(l):-D:-D:-D
31.03.2018 16:59 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Jo mums bieži nāk suni vest arā viņa mamma un vel viņas draugs. Gribam redzēt vai dzērumā neņem kādus draugus līdz uz dzīvokli. Un vel mums prece pārdošanai stāv dzīvoklī.
:-O:-O:-O jus suniti lautaj dzerajiem vest ara? Par to nav uztraukums? Un kas vina jums kada kalpone ka JUSU suni javed staidzinat? Algijat kadu un maksajat naudu lai uzpase dzivniecinu.
31.03.2018 17:04 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Vispār es justos kā noziedzniece,kuru novēro,fiksē katru soli ,atvainojos ,bet tas būtu nožēlojami ja es savās mājās pat "nopirsties",nevarētu, un mazums es mīlu staigāt pa dzīvokli ar pliku dibenu! Cita lieta ja mājās ir mazs bērns, kas var neapzināti izdarīt kādu palaidnibu. Zinot,ka tieku noverota, būtu japiedoma visu laiku ko daru kā daru, nejustos ērti ,mājīgi pati savās mājās.
Mājās man ir video aukle,bet tā tiek izmantota ,ja mazais ir gultiņā,un man uz laiku jāiziet no istabas,tad redzu citā istabā ,ko mazais dara.
Priekš dzīvniekiem, neredzu jēgu, ko gan tādu tas kaķis vai suns var darīt,ko nedara,kad mājās saimnieki ir? Staigā pa mājām, guļ, ēd,gan jau kur ielīst grib,bet šaubos ,ka kautko tik uber savādāku dara esot vieni. :-D
31.03.2018 18:50 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Rīdziniece
Nav jau dzērāji, ka Tu šitā noreāģēji. Tapēc ka iedzer nevar suni vest arā? Nu gan.
Un es svešam cilvēkam neuzticētu no sava dzīvokļa acslēgas.
Un viņi nedara to tā vnk.mēs parādā nepaliekam. Katra lieta dzīvē maksā naudu... Kurš to nezina... Pa velti nekas šai dzīvē nenotiek....
31.03.2018 23:16 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Rīdziniece
Un ja Tev nav labas attiecības ar savu vai vīra mammu ka var pajautāt lai izved suni, tad nespried pēc sevis.
Un mums viņa dzīvo pretējā majā... Takā tas nav kā Rīgā, ka jaizskrien pus Rīga caur lai ko izdarītu
31.03.2018 23:21 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tu izlasi ka noreji ka pedejo dzeraju. Vel draugis vedot un kameras tapec liksiet , vienkarso idealas attiecibasx jums.:-P
31.03.2018 23:25 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Un vel ja dzer ka saki, tad neeeeee suni nevar ara vest. Bet nu ja pofig uz suni...
31.03.2018 23:26 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Rīdziniece
. Gribam redzēt vai dzērumā neņem kādus draugus līdz uz dzīvokli.

Un kāda te ir noriešana?
Nu gan tev fantāzija strādā.
Kad iedzeruši vai vai nenāk kopā ar kādu draugu kopā izvest to suņuku.
Ai vispār pipec. Tik tiešām mīlat te bez sāls ēst. Vienalga par ko bet atradīs par ko knābāt otru.
31.03.2018 23:37 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Mums Sasha vispār to suņuku tik ļoti mīl.
Vnk.uzraktiju ka dēļ preces gribas redzēt kas dzīvoklī notiek. Izstāstiju kopā situāciju, bet nē.... Uhhh kāda aina jau....
Tu ģimenē tādi pati esi? No viena vārda vai teikuma tev jau viss skaidrs pa cilvēku.
31.03.2018 23:42 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Vīriešiem ar tādām sievietēm neveicas, ja jūs ģimenē tādas pašas esat. Vai nu jums glumie tipi tie vīrieši., bez mugurkaula.
Es šokā pa šito fantāziju.
Es pa preci satraucos, pateicu ka iedzēris cilvēks atnāk izvest. Viss tur jau tāda bilde gatava. Uhhhhh. Malacis Tu :-D:-D:-D:-P:-P
Suņuks mums noteikti nav vienalga, mēs viņam tik daudz naudas tērējam... Barības, vitāmīni, zāles... Viņam tie vitamīni un zāles gabalā cik maksā... Tu man saki ka man vienalga par suni, pat nezinot neko. Ko mēs. Maksājam par viņa zālēm un vitamīniem. ... Nu kā var šitā runāt pa. Svēšu cilvēku?
31.03.2018 23:55 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Poļina, tu apsauci savus radus par alkašiem un zagļiem, kad tev jautā, kāpēc tādus laid mājās, tad baigi apvainojies.
Pēdējie komentāri ("mums saša vispār to suņuku mīl",..), šķiet, ir mājiens uz to, ka vakar tev bija jautrs vakars ar to sašu vai ar tiem radiem alkoholiķiem? Šodien visas preces pārdošanai ir vietā? (s)
01.04.2018 23:47 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Man ir jautājums, vai ir atļauts filmēt kādu bērnu no skolotāja puses stundu laikā, bez vecāku piekrišanas?
01.04.2018 23:51 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Es tusējos ar viņiem tikai uz Jauno gadu. Tapat arī vīrs. Un uz apsveikumiem svētkos, bet tad laiku kopā nepavadām. Ir Jaunā gada tradīcija.
Kāda apvainoša radinieku? Ja vienkārši pateicu ka gribu redzēt viņus kad ved suni arā. Takā cilvēki iedzerti vairs nevarētu. Uzreiz alkaši.
02.04.2018 00:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)