Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lāzerprocedūra

 
Reitings 81
Reģ: 31.12.2013
Sveiki,pavasarī! :-)8-)
Vēršos pie Jums , lai iegūtu informāciju, viedokļus un pieredzi par lāzerprocedūru sejas ādai.
Varbūt kāda/-s var padalīties ar savu pieredzi-kā tas bija un vai palīdzēja? (arī slikta pieredze ir noderīga). Kurā klīnikā, pie kura ārsta vērsāties? Cik tas izmaksāja? Vai pietika ar vienu reizi? Lūgums tā smalkāk izklāstīt, jo patiešām interesē. (var arī privāti!);-)
Lieta tāda, ka man uz sejas ir pumpas (acne), kā arī rētiņas...:-/ Tas mani ietekmē, respektīvi, ir zemāks pašnovērtējums.:-| Tāpēc iedomājos, ka varbūt iespējams ar lāzerprocedūru mazināt visu to nepatīkamo, kas uz sejas ādas.
Ceru uz atsaucību!(l)
27.03.2018 14:26 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Sveika.
Stāsts kā par mani:)
Mēģināšu īsumā izstāstīt - aptuveni pirms gada pirmo reizi spēru kāju Skaistuma dimensijā 4 ar pierakstu pie meistares, ka vēlos veikt lāzerprocedūru sejai pret akni. Iepriekšregulāri 1-2x mēnesī gāju pie kosmetoloģes uz sejas tīrīšanu, maskām, pīlingiem utt. Sanāca ka man mehanizēti seju tīrija gandrīz katru reizi. (Kopš esmu SD4 man tas nav darīt nevienu reizi!)
Protams - kā izrādījās, tas nav tā, ka aizej un tev veic šo lāzerprocedūru! Manā gadījumā sākumā bija jaapārstē sejas āda no pašām pumpām, bet ja tev ir tikai rētas un grubulis uz sejas viss ir vienkāršāk.
Sāku ar ļoti trakiem pīlingiem, kas man sejas slāni nolobīja nost. Jau tad parādījās efekts - sej amazliet gludāka, spīdīgāka, tīrāka. Esmu šā gada laikā ļoti uzlabojusi sejas ādu, pumpu man metas daaaaudz mazāk, un, ja metas, tas cēlonis ir ēdiens (saldusmi!)
Rudēni mana seja bija gatava lielajam lāzeram (es to tā saucu, jo pa vasaru man veica citus lāzerus, visiem nosaukumu nezinu) lielais lāzers ir tāds, ka arī sejas virskārta mazliet nonaķ nost.. un paliek gludāka! Es zinu, ka man vēl ir kur tiekties, jo es tiešām ceru kādu dienu paskatīties spogulī un tur redzēt gludu, gludu seju!!!
Atbildot tikai uz jautājumiem - JĀ IR VĒRTS . un NĒ, AR VIENU REIZI NEPIETIEK NEVIENAM:)
Ņemot vērā, ka pauze starp lāzeri ir jābūt aptuveni mēnesim, līdz pusotram. Sākumā gāju uz procedūrām 2x mēnesī, tagad reizi pusotrā. Par cenām, tās tur ļoti atšķiras, bet parasti maksāju no 50,- līdz 80,- eur diapaozonā.
27.03.2018 14:45 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
Noteikti pieraksties uz konsultāciju - ja tev ir mazs grubulis, tev noteikti paliks labāk jau pēc 2-3 reizēm! Turklāt, tas ir jādara pirms iestājas vasara un saule paliek kaitīga. Jo arī šobrīd veicot šo procedūru, būs jālieto krēmi ar augstiem SPF.
27.03.2018 14:48 |
 
Reitings 81
Reģ: 31.12.2013
Emely , paldies, ka dalījies ar savu pieredzi! Tu mani iedrošināji vēl vairāk, ka ir jēga to darīt! :)
27.03.2018 15:57 |
 
Reitings 81
Reģ: 31.12.2013
Varbūt tomēr ir vēl kāds cilvēks, kas var pastāstīt par savu pieredzi? :-)
28.03.2018 17:13 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
5us gadus atpakaļ gāju katru mēnesi gada garumā uz lāzerprocedūrām, man palika nedaudz labāk, bet ne tā ka āda bija kā visiem normāliem cilvēkiem. :( Turklāt pēc kāda laika sākās viss no jauna un seja atkal kļuva pavisam briesmīga. Daktere tik noplātīja rokas un teica, ka man izrādas nekas nepalīdz, ne parastas zāles, ne hormonu, ne lāzers.
- Un saldumi kā zināms provocē visu - akni, psoriāzi, dermatītus utt. Tos noteikti jāizslēdz, ja gribas, lai paliek labāk.
28.03.2018 18:06 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
Es reizi mēnesī eju uz lāzeriem jau vairs neatceros, cik ilgi :-D taisu pamīšus 2 dažādus. Labāk ir, bet apmierināta neesmu. Pirms paris gadiem kāda pusgada laikā ļoti palīdzēja, es pirmo reizi dzīvē biju priecīga par savu sejas adu.. gadu bija ok, bet tad atkal sākas paasinājums, viss atgriezās.. Procedūras taisu Mauriņa klīnikā.
28.03.2018 20:05 |
 
Reitings 81
Reģ: 31.12.2013
Paldies meitenes! ;-)
Tagad aizdomājos... Vai gribu gadiem staigāt uz lāzeriem:-|
Biju domājusi, ka tas ir citādāk:-( Iedomājos, ka pietiks ar pāris reizēm, vēl kādu krēmu pasmērēt un problēma būs zudusi! Zinu, ka naiva tā cerība bija. Bet tāpat jau, jāskatās kāda, tas ir, cik ļoti problemātiska āda katrai.
28.03.2018 21:59 |
 
Reitings 1055
Reģ: 04.07.2012
Siltummīle, skatoties, cik daudz ir tās pumpas. Ja regulāri metas jaunas, tad ar ārstu skatīsiet iemeslus..
Bet vispār konsultācija vispirms, tā uzreiz lāzeru netaisīs tāpat.. Un tur arī uzdod visus interējošos jautājumus :-) pieredzes ir dažādas..
28.03.2018 22:49 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Man vīram. Šī tēma arī aktuāla, viņš grib sejai rētas no aknes noņemt.
28.03.2018 22:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits