Meitenes ap 30, kas ir labāk: būt vienai vai veidot attiecības ar alimentu maksātāju?

 
Reitings 27
Reģ: 13.03.2018
Meitenes, kam ir 30 gadi vai tuvojās. Interesē jūsu viedoklis, tā kā mūsu vecumā ir pietiekami daudz vīriešu ar pagātni, proti, ar bērnu(-iem). Vai jūs piekristu veidot attiecības un ja kas, precēties ar tādu (ar nosacījumu, ka viņš ir nevis firmas direktors, bet strādā parastu darbu un saņem parastu, vidusmēra algu)? Liela daļa algas, protams, aizies alimentiem, palīdzība bērnam, skries uz visām dzimšanas dienām, vadās uz cirku... Vai labāk tomēr ir būt vienai (ar nosacījumu, ka nav materiālu problēmu un ir, kur dzīvot)?
13.03.2018 20:01 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Jo visi bez bērniem būs labāki, turīgāki, superīgāki utml. cilvēki, kas attīstās. Cosmo. :D
14.03.2018 08:58 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Un ka tik to naudu sanāk saskaitīt, tas ir gandrīz vienīgais un būtiskākais jautājums, kā redzams. :D Kā teiktu kāda skarbāka mēle, bērnības nabadzība un traumas lien ārā, ka vajag vecāku veci ar biezu maku. Es rēcu, bet nu tomēr. :D
14.03.2018 09:00 |
 
Reitings 27
Reģ: 13.03.2018
Tēmas autore ir vai nu trollis, vai ne tā gudrākā sieviete. Vai tad pasaulē ir tikai viens vīrietis? Tad jau varēja vairāk pārspīlēt - kā ir labāk, būt vienai, vai apprecēt kaiminū sētas bomzi? Tikpat loģisks jautājums.

Es taču rakstīju - tēma neskar konkrēti mani, bet toties skar man ļoti dārgu cilvēku, tāpēc uzskatiet, ka tēma man ir personiska.
14.03.2018 09:04 |
 
Moderators
Reitings 3702
Reģ: 13.11.2016
Man tas nav aktuāli, bet, ja būtu, neizvēlētos vīrieti ar bērniem, jo tajā vecumā vēl ir ļoti daudz vīriešu bez bērniem. Man ir arī ne vien vien draudzene, kam ap 30 bija aktuāla iepazīšanās un ģimenes veidošana, visas veiksmīgi izveidoja attiecības ar vīriešiem bez bērniem.
Turklāt, es pati apgrozos sabiedrībā, kur ir ļoti daudz labi izglītotu, sakarīgu, foršu vīriešu, visvairāk tieši vecuma grupā 30+. Es labi redzu, ka no tiem, kam ir bērni, vismaz 95%, vai pat vairāk, ir kopā ar savu bērnu mātēm. Izglītots, sakarīgs, foršs vīrietis, tādā vecumā, kuram ir bērns/-i un kurš ir brīvs ir vien rets izņēmums, vismaz manā apkārtnē, un "mana apkārtne" ir ļoti plašs cilvēku loks. Tādēļ nopietnām attiecībām tajā vecuma grupā daudz perspektīvāki ir bezbērnu vīrieši, parasti 30+ gadu vecumā uz nopietnu attiecību veidošanu sasparojas arī tie, kuriem senāk tas nav bijis aktuāli.
14.03.2018 09:07 |
 
Reitings 27
Reģ: 13.03.2018
A ko darīt ja vīrietim ir bērns un viņš nemaksā alimentus un pat netiekas ar bērnu? tas arī skaitas filtrējams gadījums vai tas jau skaitās ņemams?

Nu, ar tādu, uzskau, normāla sieviete pat ēst pe viena galda neapsēstos, uzreiz izvemtos. "Sliktajās" islama valstīs, ja vīrietis pamet sievieti ar bērnu(-iem), tad viņas radi personīgi parūpēsies, lai nodrošina, lai pamestā sieva ar bērniem nezina, kas ir trūkums un vajadzība, un tikai tad lai vīrietis atkal sāk zem sieviešu svārkiem lūrēt. Mums, "labajā" Postpadomju telpā... Džeks sievietei uztaisa bērnu, saprot, ka nav īstā, aizmūk, pelna kapeikas, alimentus nemaksā, neliekas ne zinis... Un vēl atrod muļķi, kura tādu savāc un lepojas - es atradu VĪRIETI! :-D Par alimentu maksātājiem tautā viedokļi dažādi, tāpēc arī gribēju uzzināt jūsējo, bet alimentu nemaksātāji... Es tikai PAR to, lai tādiem mašīnas tiesības nost!
14.03.2018 09:09 |
 
Moderators
Reitings 3702
Reģ: 13.11.2016
"Sliktajās" islama valstīs, ja vīrietis pamet sievieti ar bērnu(-iem), tad viņas radi personīgi parūpēsies, lai nodrošina, lai pamestā sieva ar bērniem nezina, kas ir trūkums un vajadzība, un tikai tad lai vīrietis atkal sāk zem sieviešu svārkiem lūrēt.

Vismaz 90% no šīs pasaules musulmaņiem ir totāli nabagi uz vidusmēra latvieša fona, ja kas :-D
14.03.2018 09:13 |
 
Reitings 27
Reģ: 13.03.2018
Tēmas uzstādījums bija par "parastu vidēju algu saņēmošu vīrieti".

Tieši tā! Vairāk interesē par džeku ar parastu darbu un parastu algu. Ja vīrieša alga ir 1500-2000 un vairāk eiro... pofig, ka kādus 200 mēnesī atdod bērnam no pirmās laulības! Un ja vēl reti pie bērniem skraida, teiksim, trīsreiz gadā, un reti viņiem zvana, tad vispār jaunā sieva pat nejutīs, ka vīrs ir alimentu maksātājs.
Romāns Abramovičs, ja kas, arī ir alimentu maksātājs, bet es nedomāju, ka tāds kādai no mums kādreiz piemiegs ar aci. :-) Vairāk interesē tieši parastie (kādu ir vairums).
14.03.2018 09:17 |
 
10 gadi
Reitings 2496
Reģ: 29.01.2009
"Ko tad Tu tam vīrietim ieteiktu pamest bērnus vai iet uz mežu kārties?"

Nu, ja tu esi spējīgs pamest savu bērnu māti vienu pašu ar maziem bērniem, nu tad rēķinies ar sekām. Ka par to būs jāmaksā gan finansiāli, gan ar visādām problēmām turpmākajā personīgajā dzīvē. Jā, jā, protams, gadīties var visādi un ne vienmēr vecis vainīgs, bet tāpēc vajag simtsreiz ar prātu (!) apdomāt, ar ko veidot nopietnas attiecības, ģimeni un bērnus. Tie ir izņēmuma gadījumi, kad laimīga ģimene izirst tiešām nopietnu, saprotamu iemeslu dēļ, pārsvarā tā ir vienkārši bezatbildība.
14.03.2018 09:36 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Un ja vēl reti pie bērniem skraida, teiksim, trīsreiz gadā, un reti viņiem zvana, tad vispār jaunā sieva pat nejutīs, ka vīrs ir alimentu maksātājs.

Es tiešām redzu un saskatu tikai šo alimentu būtību un sāpi. Un šis variants nu vispār izcils, pati pēc tam nākamā, par kuru ne zinis neliksies.
14.03.2018 09:45 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Islama valstīs mēdz būt harēmi, ja kas. Tas ir viņu prestižs apgādāt visas savas verdzenes.
14.03.2018 09:46 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Sieviete, kura nemīl bērnus, negrib savus bērnus, nesaprot kādēļ radīt bērnus nav spējīga objektīvi izvērtēt šādu iespējamo situāciju. Tāpat, man nav skaidrs kādēļ tiek pieņemts, ka šī vīrieša bijusī (bērna māte) nepelna tik pat, cik nākošā vīrieša draudzene. Tādēļ arī aprēķini par mēneša izdevumiem ir neobjektīvi.
Lielākā daļa vīriešu pelna vairāk kā lielākā daļa sieviešu ar "virs vidējā alga" pat nebūdami ofisa žurkas, tas tā - tīri starpcitu.
__
Es varētu veidot attiecības ar vīrieti, kuram ir bērns. Pie nosacījuma, ka bērns būtu vecumā 5+ gadi. Un, būtu iespējams nodibināt veselīgu kontaktu ar bērna māti. Finansiāli tā nav tāda traģēdija kā šeit tiek pasniegts. Man būtu būtiski apzināt visus citus riskus saistītus ar svētkiem, bērna uzraudzību, bērna audzināšanas modeli, un, ko tad mans satuss paredz šādā modelī.
Mans viedoklis neatšķiras no viedokļa pirms pašas bērna/pēc viņa.
14.03.2018 10:01 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
Viedokļus nelasīju, bet autorei gribu teikt: uzskatu, ka jāveido attiecības ar cilvēku, kuru Tu mīli, ar kuru ir īpašā jūtu ķīmija. Vēl uzskatu, ka nav Tava darīšana, cik viņš pelna (pat tad, ja grasies nākotnē kopīgu ģimeni izveidot). Tev jābūt pašpietiekamai, nav viņa pienākums Tev dot naudu, izmaksāt vakariņas, maksāt par dzīvokli, utt. Tev pašai jāpelna tā, lai varētu atļauties visu, ko Tu vēlies. Un - ja būsiet gudri (un to vēlēsieties), tad attīstīsieties tā, ka abi pelnīsiet labi un būsiet direktori, vai īpašnieki, nevis parasti algoti darbnieki, kā Tu raksti. Bet naudai nevajadzētu būt izsķirošam kritērijam lemjot, vai būt ar cilvēku kopā vai nē. Tev pašai vajadzētu būt tādā līmenī, ka ir vienalga, cik blakus esošais cilvēks saņem un cik tērē.
14.03.2018 10:17 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Sieviete, kura nemīl bērnus, negrib savus bērnus, nesaprot kādēļ radīt bērnus nav spējīga objektīvi izvērtēt šādu iespējamo situāciju. Tāpat, man nav skaidrs kādēļ tiek pieņemts, ka šī vīrieša bijusī (bērna māte) nepelna tik pat, cik nākošā vīrieša draudzene. Tādēļ arī aprēķini par mēneša izdevumiem ir neobjektīvi.
Lielākā daļa vīriešu pelna vairāk kā lielākā daļa sieviešu ar "virs vidējā alga" pat nebūdami ofisa žurkas, tas tā - tīri starpcitu.

Jā, jāpiekrīt. Plus vēl vismaz pāris aspektus varu iedomāties, ko grib noignorēt. Tieši arī izsakās tās, kuras (kā teiktu apriori) bērnus nevēlas pēc būtības un rodas diezgan neobjektīvs skats uz stuācijas faktiem, manuprāt. Tas nenozīmē, ka būtu priecīgi jālec skavās, jo atradās viens un viss pārējais vienalga, bet nu šķiet no nepareizās puses pieiets situācijai. Tāpat visu laiku autorei liekot uzsvaru uz ALIMENTU MAKSĀTĀJS, MAKSĀ ALIMENTUS, liek domāt trololo.
14.03.2018 10:19 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Un kad vīrietis meklē turīgāku sievieti, lai viņu uztur, tad viss briesmas, kāds memļaks. Kad visas runā par to, ka nelietis, atdos nedaudz naudas savam! bērnam, draudzenītei nepaliks pāri, tad nekas. :D
14.03.2018 10:24 |
 
Reitings 12
Reģ: 22.02.2018
Nedaudz pārsteidza komentāri... Jūs tiešām vienmēr vīrieti izvērtējat pēc maka biezuma, un tikai tad pēc visa pārējā? Manuprāt, mums katram ir sava veida pagātne, kas velkas līdzi un nedomāju, ka sievietei būtu jābūt no tiem, kas bērnu uzskata par nastu. Neaizmirsīsim faktu, ka katra var nonākt šādā situācijā.
Katram savs viedoklis, bet var redzēt uz ko pirmkārt skatās Latviešu dāmas! :-)
14.03.2018 10:29 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
Addicted_one, domāju, tās ir nenobriedušas mazas dāmītes, kas šobrīd nevēlas sevi pilnveidot (karjeras ziņā), un kam nav ne mazākās sapratnes par veselīgu ģimenes (kaut šķirtas) ģimenes modeli. Prioritāte- patusēt uz citu rēķina.
14.03.2018 10:32 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Tev pašai jāpelna tā, lai varētu atļauties visu, ko Tu vēlies..... Tev pašai vajadzētu būt tādā līmenī, ka ir vienalga, cik blakus esošais cilvēks saņem un cik tērē.

Lakricia, tev tā ir? Tad apsveicu.
14.03.2018 10:33 |
 
Reitings 188
Reģ: 29.01.2009
57days, nē, protams, VISU nevaru atļauties. Bet pēdējais teikums- jā. Nekad neesmu uzskatījusi, ka vīrietim ir jādod sievietei kaut kas. Kāpēc mēs būtu sliktākas, kāpēc vērtējam sevi zemāk, nepelnošāk, dumjāk kā vīriešus? Visi esam cilvēki ar vienlīdzīgu prātu, tad izmantosim to! Man pat besī savas draudzenes, kurām piedzimst bērni un tāpēc viņas apstājas savā attīstībā. Man pašai ir bērni, bet tas nav šķērslis domāt, strādāt, piedalīties biznesā un pelnīt. Nepatīk, ka sabiedrība vērtē sievietes zemāk (dumjāk) kā vīriešus. Bet palasot šādas diskusijas redzu iemeslu - viņas pašas sevi tā vērtē.
14.03.2018 10:37 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nedaudz pārsteidza komentāri... Jūs tiešām vienmēr vīrieti izvērtējat pēc maka biezuma, un tikai tad pēc visa pārējā?

Nē. Bet ja jau vispār tāds jautājums ir pacēlies, tad, acīmredzot, par baigo mīlestību netiek runāts. Iespējams, kaut kādi pirmie randiņi, itkā vīrietis foršs, itkā varētu kaut ko veidot, bet tomēr tā alga, tie bērni... Nu tad arī nevajag, pareizi meitenes saka - foršu vīriešu ir pietiekoši daudz, un ja nav pārliecības uz 99%, ka šito cilvēku man vajag - tad tiešam labāk vienai. Vai tad nu tiešām jāgrābj ciet jebkurš, kuru var dabūt?
14.03.2018 10:37 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Lakricia, es laikam ne pirmo reizi teikšu šeit forumā, ka man tomēr alga ir būtisks faktors. Man ar manējo pietiek priekš visām vajadzībām, domāju, varētu arī vīrieti izbarot (otrai mašīnai gan nesanāktu), bet tieši tāpēc - kas vīrietis dumjāks un nespējīgāks, ka nevar to pašu? Ja jā, tad priekš kam man dumjāks un nespējīgāks vīrietis?
.
No šī var būt izņēmumi - sirds darbs ne pārāk labi apmaksātā profesijā (vidusskolas fizikas skolotājs, piemēram).
14.03.2018 10:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits