Meitenes ap 30, kas ir labāk: būt vienai vai veidot attiecības ar alimentu maksātāju?

 
Reitings 27
Reģ: 13.03.2018
Meitenes, kam ir 30 gadi vai tuvojās. Interesē jūsu viedoklis, tā kā mūsu vecumā ir pietiekami daudz vīriešu ar pagātni, proti, ar bērnu(-iem). Vai jūs piekristu veidot attiecības un ja kas, precēties ar tādu (ar nosacījumu, ka viņš ir nevis firmas direktors, bet strādā parastu darbu un saņem parastu, vidusmēra algu)? Liela daļa algas, protams, aizies alimentiem, palīdzība bērnam, skries uz visām dzimšanas dienām, vadās uz cirku... Vai labāk tomēr ir būt vienai (ar nosacījumu, ka nav materiālu problēmu un ir, kur dzīvot)?
13.03.2018 20:01 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Pieņemsim, ka vīrietim alga 1000 eiro, 200 dzīvoklim, 200 bērniem, vēl apģērbs, mašīna, pusdienas, sīkumi. Es gribu braukt ceļojumā pa 700 eiro. Viņam nav naudas. Kāpēc lai es būtu ar tādu kopā?

Tev pašai kāda alga? Tu nekrājot brauc ceļojumā? Kāpēc domā, ka vīrietis uzreiz pelnīs mazāk, nekā tu?
Ja tas būs "vīrietis", tad viņš centīsies atrast labāku darbu, lai varētu visu atļauties.
13.03.2018 23:52 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Tēmas uzstādījums bija par "parastu vidēju algu saņēmošu vīrieti".
Ja es iemīlētos turīgā uzņēmējā, kam ir 18 gadus veca meita, kam viņš palīdz segt studiju maksu, kas vairs nav 200 eiro mēnesī, bet ir daudz vairāk - tas attiecībām nebūtu šķērslis.
13.03.2018 23:53 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Es ceļojumiem krāju 2-3 mēnešus, braucot uz SPA un ejot uz restorāniem, nevis pusgadu, ēdot mammas sviestmaizes.
13.03.2018 23:54 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nu nezinu nezinu. Nu uzmodelēsim variantus (cenšos pēc iespējas sakarīgāk :D):
1 - vīrietis maksā alimentus, pavada laiku ar bērnu, tas tā kā tieši liecina, ka vispār samērā ok cilvēks, vismaz manuprāt. Vai tad labāk, ka tā visa alga paliek uz abiem, sievietei, zinot, ka bērnam nekas netiek? Vai labāk tad, ja pamet to bērnu novārtā? - piebilstu, ka tas ir variants, ja jau vispār izskata piedāvājumu ar bērniem - ko te dažas min, ka nē, jo vispār negrib bērnus un nepatīk tie. Vai ja negrib savus, tad ir alternatīva, pūrā bērns vai kā to nosaukt. Bet nu tas taču jāņem vērā, ka ir tas bērns, un vismaz manā skatījumā pat tik daudz ikdienā ne uz to naudu tas atspaids ir, bet uz ģimenes modeli.
2 - ja vīrietis dzīvo ar bērnu, jūs iemīlat un tad atklājas tas, kad jābrauc ''ciemos''. Nu nenoslēpt, bet nu pieņemsim, ka baigi patīk. Vai tad alimentu jautājums būtu pirmais, ko pārdomātu? Arī iepriekšējā punktā.
3 - kāpēc pieņem, ka vīrietis jau vienmēr faktiski visu atdos un jums nepietiks? Jautājums arī, kāpēc gan viņam vienam tad būtu jūs jāuztur, bet nu tā laikam cita tēma.
4 - par sievieti, kura iecerējusi šo vīrieti, vispār nekas nav zināms. Ja viss, par ko uztraucas, ir ak vai, vedīs bērnu uz cirku un maksās šim skolai pusdienas, tad nu sorry, kāda te vispār diskusija un morāle? Taču uzreiz skaidrs, ko viņai vajag un ka nevajag līst ne pie šī vīrieša, ne bojāt bērnu.
13.03.2018 23:56 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
5 - un situācija visu laiku nepaliek vienāda. Pašām taču arī darbs mainās.
13.03.2018 23:58 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Eliise, paldies par atbildi. Izklausās aizraujoši.
13.03.2018 23:58 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Tēmas uzstādījums bija par "parastu vidēju algu saņēmošu vīrieti".

Tēmas autore ir vai nu trollis, vai ne tā gudrākā sieviete. Vai tad pasaulē ir tikai viens vīrietis? Tad jau varēja vairāk pārspīlēt - kā ir labāk, būt vienai, vai apprecēt kaiminū sētas bomzi? Tikpat loģisks jautājums.
14.03.2018 00:02 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Nu nē, stāsts ir par to, ka teiksim abi pelna 1000 eiro mēnesī. 300 katrs noliek dzīvoklim, pārtikai, transportam un sīkumiem. Katrs 200 eiro notērē kosmētikā, manikīrā, frizierī, drēbēs, savā auto, sadzīves precēs, mammas operācijai. Sieviete atlikušos 500 iekrāj ceļojumam vai personīgā dzīvokļa 1. iemaksai vai labākai mašīnai, lai 5.golfa vietā nopirktu, nezinu, 2 gadus vecu Honda Civic vai 5 gadus vecu BMW sedanu. Vīrietis 200 eiro aizmaksā alimentos, nopērk ziepes, zeķes, zobubirsti, kreklu, teātra biļeti, paliek tik cik paliek. Sanāk, ka sieviete ir turīgāka, jo pāri paliek vairāk līdzekļu.
14.03.2018 00:08 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Nu nē, stāsts ir par to, ka teiksim abi pelna 1000 eiro mēnesī. 300 katrs noliek dzīvoklim, pārtikai, transportam un sīkumiem. Katrs 200 eiro notērē kosmētikā, manikīrā, frizierī, drēbēs, savā auto, sadzīves precēs, mammas operācijai. Sieviete atlikušos 500 iekrāj ceļojumam vai personīgā dzīvokļa 1. iemaksai vai labākai mašīnai, lai 5.golfa vietā nopirktu, nezinu, 2 gadus vecu Honda Civic vai 5 gadus vecu BMW sedanu. Vīrietis 200 eiro aizmaksā alimentos, nopērk ziepes, zeķes, zobubirsti, kreklu, teātra biļeti, paliek tik cik paliek. Sanāk, ka sieviete ir turīgāka, jo pāri paliek vairāk līdzekļu.

Ja tas būs normāls vīrietis, tad brīdī, kad viņš dabūs draudzeni, viņš sapratīs, ka izdevumi palielināsies un meklēs labāku darbu. Un problēmu ar naudu nebūs. Neviens jau neliek precēt pirmo vīreti, kasparādās ceļā. Ja kaut kas nepatīk, šī dzimuma pārstāvju ir diezgan daudz, atrodi citu.
...
Šī situācija - viens vīrietis vai dzīve vienai - nav reāla. Kāpēc kāda sevi cinoša sieviete izvēlētos no šīm divām opcijām. Ja viņa grib attiecības, bet viņu neapmierina šis vīrietis, lai meklē citu. Ja viņa vēlas būt viena, kāpēc izvēlēties, ja izvēle ir jau skaidra?
14.03.2018 00:16 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Mani jau arī tas neskar, bet skar vienu man ļoti dārgu cilvēku
Pēc pārējiem Taviem ierakstiem spriežot, šaubos par izceltā vārdu savienojuma patiesumu. Pamet viņu, jo Tu gribi mīlēt tikai viņa piedāvātos labumus, nevis viņu pašu.
14.03.2018 00:19 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Ja tas būs normāls vīrietis, tad brīdī, kad viņš dabūs draudzeni, viņš sapratīs, ka izdevumi palielināsies un meklēs labāku darbu. Un problēmu ar naudu nebūs. Neviens jau neliek precēt pirmo vīreti, kasparādās ceļā. Ja kaut kas nepatīk, šī dzimuma pārstāvju ir diezgan daudz, atrodi citu.

Tieši tā, pilnīgi pareizi! Sieviete meklēs citu vīrieti. Tāpēc visu cieņu tētiem, bet sievietei ar 2000 algu nav jāpacieš blakus vīrietis ar 1000 algu, kam vēl 200 aiziet alimentos.
Lai cik ļoti foršs, sirsnīgs un gādīgs cilvēks tas nebūtu, es īsti neesmu gatava sponsorēt tādas lietas kā drēbes, mašīnas, slēpes, močus un ceļojumus.
14.03.2018 00:20 |
 
Reitings 544
Reģ: 22.04.2016
Nu nē, stāsts ir par to, ka teiksim abi pelna 1000 eiro mēnesī. 300 katrs noliek dzīvoklim, pārtikai, transportam un sīkumiem. Katrs 200 eiro notērē kosmētikā, manikīrā, frizierī, drēbēs, savā auto, sadzīves precēs, mammas operācijai. Sieviete atlikušos 500 iekrāj ceļojumam vai personīgā dzīvokļa 1. iemaksai vai labākai mašīnai, lai 5.golfa vietā nopirktu, nezinu, 2 gadus vecu Honda Civic vai 5 gadus vecu BMW sedanu. Vīrietis 200 eiro aizmaksā alimentos, nopērk ziepes, zeķes, zobubirsti, kreklu, teātra biļeti, paliek tik cik paliek. Sanāk, ka sieviete ir turīgāka, jo pāri paliek vairāk līdzekļu.

Pēc taviem aprēķiniem - ja nebūtu alimentu, tad jebkurā gadījumā būtu par 300 eiro turīgāka.
14.03.2018 00:20 |
 
Reitings 408
Reģ: 21.12.2017
Neveidotu attiecības. Iespējams, skanēs sekli un egoistiski, bet kāpēc uzņemties vēl liekas problēmas ilgtermiņā, kam tas!?Šķiet, tā mazohistiski, sevišķi, ja bērni ir mazi. Ja paskatās virspusēji, ko es kā sieviete zaudēju: laiku, kuru es ar vīrieti varam pavadīt kopā, laiku vienatnei (jo bērns noteikti kaut kad ilgtermiņā tiktu uzticēts palikt ar mani), nervus- viņa bijusī ar kuru var nebūt rožainas attiecības, mazs bērns, kurš var spītēties, bļaut, radīt stresu utt, brīnumus izstrādāt, naudu- alimenti, bērna slimošanas izmaksas, dāvanas bērnam utt., kaut tā vietā, lai brauktu ar mani ceļojumā, nauda aizietu bērnam, vīrieša brīvību, tai skaitā manu brīvību- tas nozīmē, ka nevarēs pamest darbu un iesēsties lidmašīnā uz pārvākties pāris dienās uz otru pasaules malu, jo vienmēr, būs šī aste, kurai jāvelta uzmanība un lura būs jānodrošina.
Tāpat, neveidotu attiecības ar tādu, kuram ir bērni, bet netiek maksāti alimenti. Ja vēl pirmajam būtu niecīga cerība, man esot pilnīgi aklai ar rozā brillēm, tad otrajam, pat tādas nebūtu.
14.03.2018 00:27 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Tieši tā, pilnīgi pareizi! Sieviete meklēs citu vīrieti. Tāpēc visu cieņu tētiem, bet sievietei ar 2000 algu nav jāpacieš blakus vīrietis ar 1000 algu, kam vēl 200 aiziet alimentos.

Ja viņš būtu patiešām labs gultā, varētu vēl padomāt... ;-):-D
14.03.2018 00:36 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nu nē, stāsts ir par to, ka teiksim abi pelna 1000 eiro mēnesī. 300 katrs noliek dzīvoklim, pārtikai, transportam un sīkumiem. Katrs 200 eiro notērē kosmētikā, manikīrā, frizierī, drēbēs, savā auto, sadzīves precēs, mammas operācijai. Sieviete atlikušos 500 iekrāj ceļojumam vai personīgā dzīvokļa 1. iemaksai vai labākai mašīnai, lai 5.golfa vietā nopirktu, nezinu, 2 gadus vecu Honda Civic vai 5 gadus vecu BMW sedanu. Vīrietis 200 eiro aizmaksā alimentos, nopērk ziepes, zeķes, zobubirsti, kreklu, teātra biļeti, paliek tik cik paliek. Sanāk, ka sieviete ir turīgāka, jo pāri paliek vairāk līdzekļu.

Šajā gadījumā kaut kā rēķini neiet kopā, bet nu ok. Un pieņēmumi, ka katru mēnesi tev vajag smiņķus pa 200 un apģērbu, un visu citu. Bet domājams, ka normālam vīrietim šādi izdevumi uz šīm pozīcijām nebūs, tā kā nebūtu vispār korekti šādā veidā salīdzināt. Var atkal kaut ko spekulēt, ka tad jau vīrietim noteikti hobiji un vēl daudz kas, kur nu aizietu nauda, bet nu cilvēki izvirza prioritātes un vispār visi nednodarbojas ar nereāli dārgiem hobijiem, lai tikai turētu līdzi sievietes lupatu izdevumiem. Tālāk, nav pat skaidrs ar ko viņš nodarbojas, nedomāju, ka visus, kas tobrīd pelna nosaukto summu varētu likt vienā maisā. Tālāk, nav pat skaidrs, kāpēc tiek pieņemts, ka sieviete vispār pelna vairāk, drīzāk jau nu tikpat vai mazāk, tādēļ arī tik ļoti pieķeras tai naudas tēmai.
14.03.2018 08:06 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Neveidotu attiecības ar vīrieti, kuram ienākumi nebūtu virs vidējā, kur nu vēl tādu, kurš uztur vienu vai vairākus bērnus. Tāpat nevēlētos iesaistīties visādos ar bērnu saistītos jautājumos, jo man bērni nepatīk un savus arī nevēlos.

+++
Man 30 vēl tik drīz netuvojas, bet pēdējā laikā es kā magnēts pievelku vīriešus ar bērniem, jā, tie, kas man pievērš uzmanību, ir veiksmīgi, labi pelna (ar visiem alimentiem naudas paliktu pāri vairāk kā lielākajai daļai bez), visādā citādā ziņā forši un ļoti cenšas, dara viskko, lai man iepatiktos vairāk nekā citi un jā, esmu par šo domājusi, bet... Nu es nevaru sev iedomāties vīrieti ar bērnu, nevaru, pārāk daudz problēmu. Un nevaru iedomāties, ka kādreiz tas mainīsies, tad jau labāk tiešām pārvākšos nekā izvēlēšos sev tādu vīrieti :D
14.03.2018 08:28 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Es jau situāciju apskatu no savas pozīcijas, nevis no vidējās Maximas kasieres pozīcijas, kura tik un tā pelna mazāk nekā taksistam paliek pāri pēc alimentu samaksāšanas.
Piemēram, ja vīrietim ir 2 bērni, alimentos aiziet 400 eiro. Slikts ir tas tēvs, kurš nepavada laiku ar saviem bērniem, tātad kino, zoodārzs, kafejnīca, dāvanas uz dzimšanas dienu, vārda dienu, Ziemassvētkiem, tātad vidēji caurmērā vēl +100 eiro mēnesī. Kopā sanāk papildizdevumi ap 500 eiro mēnesī. Lai mēs būtu uz viena viļņa un varētu atļauties +/- visu to pašu, vīrietim ir jāpelna mana alga + 500. Es teikšu, ka Latvijā nav BAIGI daudz vīriešu, kuriem tik daudz sanāk, jo jau man ir virs vidējā.
Turklāt man ir OK maksāt visus rēķinus uz pusēm, bet, palasot lilit forumu, vairumam nav OK maksāt visu uz pusēm un sagaida, ka vīrietis uzsauks ceļojumus vai dāvinās kurpes, ka kafejnīcās vienmēr izmaksās vīrietis, utt. Tā ka es nezinu, vai nu sievietei jāstrādā par minimālo algu, lai vidējais vīrietis ar alimentiem būtu viņas mamuta nesējs, vai nu paliek pāri saujiņa ļoti turīgo vīriešu. Bet turīgi parasti kļūst ar noteiktu darba pieredzi, tad jau parasti bērni ir lieli.
14.03.2018 08:45 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
:D
Ja patīk filozofēt, tad arī pastāv gabaldarbi, līgumdarbi un dažādu modeļu attiecības, vienošanās princips, laika dalījums, izaugšanas princips un daudz kas cits, ko varētu apspēlēt, ja nav zināmi fakti.
14.03.2018 08:53 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Bet jā, tāpēc jau jāizvēlas vismaz 15 gadus vecāki vīrieši, dzīves problēmas atkrīt.
14.03.2018 08:55 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Nē, vienkārši jāizvēlas vīrieši bez bērniem un tad visas problēmas atkrīt. ;-)
14.03.2018 08:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits