Meitenes ap 30, kas ir labāk: būt vienai vai veidot attiecības ar alimentu maksātāju?

 
Reitings 27
Reģ: 13.03.2018
Meitenes, kam ir 30 gadi vai tuvojās. Interesē jūsu viedoklis, tā kā mūsu vecumā ir pietiekami daudz vīriešu ar pagātni, proti, ar bērnu(-iem). Vai jūs piekristu veidot attiecības un ja kas, precēties ar tādu (ar nosacījumu, ka viņš ir nevis firmas direktors, bet strādā parastu darbu un saņem parastu, vidusmēra algu)? Liela daļa algas, protams, aizies alimentiem, palīdzība bērnam, skries uz visām dzimšanas dienām, vadās uz cirku... Vai labāk tomēr ir būt vienai (ar nosacījumu, ka nav materiālu problēmu un ir, kur dzīvot)?
13.03.2018 20:01 |
 
Reitings 27
Reģ: 13.03.2018
Foruma krējumam taču ir ideālās dzīves attiecības ideālas, bagāts vecis blakus, bez bērniem, ir gatavi princeses uzturēt un sponsorēt visus "attīstošos" kursus, aa vēl ir ideālās karjeristes ar algu laikam pāris štukas.

Piekrītu. Un ne jau tikai šeit, forumā. Parunā ar meitenēm arī reālajā dzīvē, no visām pusēm nu tik pārliecinoši: "Uj, man vajag vai nu nodrošinātu, vai es labāk viena!" "Uj, man vajag vai nu turīgu, vai es labāk viena!" "Uj, man vajag vai nu ambiciozu, vai es labāk viena!" "Uj, man vajag vai nu džeku, kas pelna vismaz 1000 eiro mēnesī, vai es labāk viena!" u.t.t.
Bet paskaties darba sludinājumus... Nu, 95% no piedāvātajām vakancēm taču ir visparastākie darbiņi ar parastām algām! Ko tagad, nepieteikties uz tiem, un principa pēc neveidot attiecības ar džekiem, kas uz tādiem visparastākajiem darbiņiem piesakās? Bet kaut kā nav dzirdēts, ka šie džeki, kas strādā parastajos darbos, tikai onanētu vai izmantotu prostitūtu pakalpojumus, ar kaut ko taču viņi arī guļ, nē? Bet pajautā meiteņu viedokli - es bezmaz vai ar tādu pat uz vienu randiņu neietu!" Kur loģika?
Kā tajā aforismā: Saskaņā ar statistiku, vīrieši nodarbojas ar seksu 1,5 reizes biežāk nekā sievietes. Jautājums - AR KO? :-D
15.03.2018 09:30 |
 
Moderators
Reitings 3702
Reģ: 13.11.2016
Foruma krējumam taču ir ideālās dzīves attiecības ideālas, bagāts vecis blakus, bez bērniem, ir gatavi princeses uzturēt un sponsorēt visus "attīstošos" kursus, aa vēl ir ideālās karjeristes ar algu laikam pāris štukas.

Tāds vīrietis ir vienīgā alternatīva tēmas pieteikumā minētajam ?:-D:-D:-D
Tas, ko es redzu savā gana plašajā apkārtnē, ka vecuma grupā ap 30, un 30+ ir pieejami gana daudzi forši, sakarīgi vīrieši, kuriem vēl nav bērnu. Turklāt, kad kāds no šiem vīriešiem izveido nopietnas attiecības, tad vismaz kādos 95% gadījumu to arī dara ar sievieti, kurai vēl nav bērnu.
15.03.2018 09:50 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
ar kaut ko taču viņi arī guļ, nē?

Ar neveiksminiecēm, jo tikai neveiksminiece kas ļauj sevi izmantot, pītos ar vīrieti kam alga zem 1.5k :D
Foruma loģika.
15.03.2018 09:58 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Klaviatūra, nē, neesi tā paziņa. :-D Nedomāju, ka Tavu piemēru ar dzīvi ārzemēs ir korekti salīdzināt ar situāciju Latvijā, kur ir daudz zemākas algas, daudz augstāks risks palikt bez darba, grūtāk atrast darbu, utt. Vispār cita ekonomiskā situācija.
*
Par pēdējiem komentāriem, man īsti neiet kopā teksti "vīrietis pelna 1,5k", "vīrietis pelna vismaz 1k" un teksts "vīrietis jūs uztur un visu izmaksā". Vai nu vīrietis ir mantojis dzīvesvietu un mašīnu, vai nu arī... es nezinu, kas jums skaitās "uzturēšana" un "izmaksāšana". Jo nu, ja par 1,5k algu Rīgā ir jāmaksā īre vai hipo kredīts, komunālie, jāuztur mašīna, jāpērk pārtika diviem, ik pa laikam tomēr kāda sadzīves tehnika vai telefons, nuuu... kam tad tur paliek pāri? "Izmaksāt" sievietei kebabu un zeķubikses?
15.03.2018 10:34 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Jaa, izskatiiga sieviete ar normaalu IQ un normaalu pashveerteejumu nepiisies ar piekabjainu dazhus simtus sanjemoshu viirieti, lai kaa dazhaam bleejoshaam aitaam shis fakts nepatiktu. Tachu bleejot, njemiet veeraa to, ka Latvijaa ar to pashnoveerteejumu taa nu ir kaa ir, absoluutais vairaakums gatavs uz jebko, ka tik vecis pie saaniem :-D Taa ka piekabjainie luuzeri shajaa valstii vientulji nepaliks.
Un, jaa, neveiksminieces, baigaa jau nu veiksme - teemas pieteikumaa mineetais piekabjainais viiriesha parodija, sapnis pilniigi salikt kopaa abus dazhu simtu aldzinjas, aizvest piekabi uz cirku, tad veel uztaisiit savu atvasi un pavadiit dziivi no rokas mutee. Bet galvenais tak, ka bikshainis blakus :-D
15.03.2018 10:47 |
 
Reitings 27
Reģ: 13.03.2018
Jaa, izskatiiga sieviete ar normaalu IQ un normaalu pashveerteejumu nepiisies ar piekabjainu dazhus simtus sanjemoshu viirieti, lai kaa dazhaam bleejoshaam aitaam shis fakts nepatiktu. Tachu bleejot, njemiet veeraa to, ka Latvijaa ar to pashnoveerteejumu taa nu ir kaa ir, absoluutais vairaakums gatavs uz jebko, ka tik vecis pie saaniem Taa ka piekabjainie luuzeri shajaa valstii vientulji nepaliks.
Un, jaa, neveiksminieces, baigaa jau nu veiksme - teemas pieteikumaa mineetais piekabjainais viiriesha parodija, sapnis pilniigi salikt kopaa abus dazhu simtu aldzinjas, aizvest piekabi uz cirku, tad veel uztaisiit savu atvasi un pavadiit dziivi no rokas mutee. Bet galvenais tak, ka bikshainis blakus :-D

DieKleineHexe, bet tur ja tas paradokss - uzprasi viedokli - forumā vai dzīvē, pofig - uj, man tādu nevajag 100 gadus. Paskaties dzīvē - nu, savāc tīri normālas, simpātiskas meitenes i dzērājus, i alimentu maksātājus... Acīmredzot, IR svarīgi - kā tik vīrieša bikses mājās!
Mums tā ir visās dzīves sfērās, vai politiskā partija uzvar Saeimas vēlēšanās, vai pamuļķis bez talanta uzvar Talantu Fabrikā (kāds taču balsoja par tādiem, ja reiz tie uzvarēja!)... Bet rīt no rīta visa Latvija mostas, izberzē acis - un sāk neizpratnē lamāties, kādiem nez jābūt tiem muļķiem, kas par tādiem balso... :-D Šeit līdzīgs gadījums. Ja kāds alimentu maksātājs ar vājiem nerviem palasītu šo diskusiju, viņš pakārtos - ūūūū, es vairs nedabūšu draudzeni, tikai plukatu vai ar bērniem!!! :'-( Bet dzīvē paskaties - izķer taču tādus (tiesa, atšķirībā no iepriekšējās - mūsu mammu paaudzes - šitos alimentščikus izķer vājāk, kas ir, tas ir).
15.03.2018 11:07 |
 
Moderators
Reitings 3702
Reģ: 13.11.2016
Šeit līdzīgs gadījums. Ja kāds alimentu maksātājs ar vājiem nerviem palasītu šo diskusiju, viņš pakārtos - ūūūū, es vairs nedabūšu draudzeni, tikai plukatu vai ar bērniem!!! Bet dzīvē paskaties - izķer taču tādus

Neesmu manījusi, ka viņus izķer. Drīzāk viņi izķer meitenes, kuras pieļauj iespēju veidot ar viņiem attiecības. Bet daudzos gadījumos attiecības veido divi līdz vērtīgi cilvēki, kuriem abiem ir bērns/i no iepriekšējām attiecībām.
15.03.2018 11:23 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Būtu jau labi ja pašas sievietes realitātē atbilstu tiem standartiem ko uzliek vīrietim. Daža laba krietni sevi pārvērtē. Nē nu realitātē var jau būt ka to saprot, jo tie "lūzeri" jau vieni nepaliek tomēr :)
Bet nu ne jau šeit forumā ir tādas, te visas ir super veiksmīgas un tikai ar super veiksmīgiem vīriešiem kopā :)
15.03.2018 11:31 |
 
Reitings 27
Reģ: 13.03.2018
Neesmu manījusi, ka viņus izķer. Drīzāk viņi izķer meitenes, kuras pieļauj iespēju veidot ar viņiem attiecības. Bet daudzos gadījumos attiecības veido divi līdz vērtīgi cilvēki, kuriem abiem ir bērns/i no iepriekšējām attiecībām.

Kas interesanti - manā klasē bija veselas trīs Daces un visām trijām vienāds liktenis dzīvē - dzemdēt divus bērnus, izšķirties pēc tam un atrast sev jaunu vīru - visas atrada vīrus bez bērniem. :-) Redz, nekas dzīvē nav tik viennozīmīgi. Ar alimentu maksātāju izķeršanu tādas pieredzes nav - tomēr izķer arī tādus. Nereti meitenes bez bērniem.
15.03.2018 11:32 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Kas interesanti - manā klasē bija veselas trīs Daces un visām trijām vienāds liktenis dzīvē - dzemdēt divus bērnus, izšķirties pēc tam un atrast sev jaunu vīru - visas atrada vīrus bez bērniem.

Jā interesanti, jo arī es esmu dzīvē redzējusi vairākkārt, kā vientuļās mātes sev pēc tam dabū tieši vīrieti bez bērniem un nejau kaut kādu prasto ar minimālo algu, bet normālus, izskatīgus, naudīgus vīriešus. Pēc loģikas viņiem taču vajadzētu izvēlēties tādas kā cosmo krējums, skaistās veiksmīgās bezbērnu sievietes. Bet tā nemaz nenotiek vienmēr, pat ne bieži. Kāpēc tad viņi izvēlas tādas neveiksminieces vientuļās mātes? Ja jau alimentu maksātāji ir lūzeri...tad vientuļās mātes ar? Vai te dubultā morāle atkal, ka tikai vīrietis slikts?
15.03.2018 11:43 |
 
Reitings 1663
Reģ: 22.03.2015
Tas, ka "simpātiskās" ir kopā ar neveiksminiekiem, mani nemaz nepārsteidz, jo simpātiskums ir pirmais iespaids, nevis kopdzīves veidošanas kritērijs. Reti kuram būs vajadzīga simpātiska bulciņu pārdevēja, ar ko nebūs kopīgu interešu un sarunu tematu. Izskats ir kā pirmais filtrs, bet tas nebūt nav vienīgais. Turklāt, negribu nevienu aizvainot, bet tad, ja nav ne naudas, ne intereses par sevis kopšanu un veselīgu uzturu, tad tās simpātiskās 35 gados ir.. ne tik simpātiskas.
15.03.2018 11:57 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Man skiet, ka viriesi ir nedaudz atvertaki saja jautajuma.. cik runats, daudziem tas nebutu trauceklis. Ari ar draugu esam par to runajusi, vinam ta nebutu problema, ja berns nebutu galigi mazs.
Zinu ari dazas sievietes, kuram ta nebutu problema, jo pasas bernus negrib un lidz ar to atkristu kaut kads viriesa spiediens.. viss nav melns un balts..
15.03.2018 12:01 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Mani ne tik daudz nauda uztrauktu kā nepieciešamais laiks bērniem. Normāls šķirtenis ar bērniem pavadītu vismaz katru otro nedēļas nogali vai pat biežāk, ja bērni ikdienā dzīvo pie mammas. Nezinu, vai gribētu katru nedēļas nogali pavadīt ar svešiem bērniem un dalīt vīrieša uzmanību.
15.03.2018 12:10 |
 
Reitings 27
Reģ: 13.03.2018
Ponta pēc atvēršu FAKE profilu /otrapuse.lv, un ielikšu iepazīšanās sludinājumu, kur "godīgi" pastāstīšu, ka esmu 31 gadīgs šķirtenis ar diviem bērniem, saņemu visparastāko algu, bet negribu par draudzeni sievieti ar bērniem. Redzēsim, vai kāda atsauksies. 8-)
15.03.2018 12:42 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Es biju domājusi, ka tas (ka pieņem cilvēku ar bērnu) liecina par labsirdību un sirsnību, bet izrādās, ka nē, par zemu IQ, neglītumu vai zemu pašnovērtējumu.
15.03.2018 18:12 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Nerea
Ir starpība, vai cilvēks ar bērnu ir atraitnības ceļā radies vai šķirtenis. Šķirtenis jau ir zīmogs un diagnoze- cilvēks, kas nedomā, ko dara (nevajag bērnu no cilvēka, ko lāgā nepazīst), maukulis vai nemāk ar citiem sadzīvot. Un ja tādu kādas ņem pretī, tad tas neko labu neliecina par cilvēka prāta spējām.
15.03.2018 18:22 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Tu ļoti šauri domā, Viedā Minka. Īpaši ņemot vērā mūslaiku šķiršanās statistiku.
15.03.2018 18:57 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Nerea
Statistiku veido masa. Un masa nekad nav bijusi ar augstu IQ :D
15.03.2018 19:02 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Es arī esmu duru/neglīteņu pulciņā, kura vispirms iemīlas un, godīgi sakot, man personīgi tas būtu viens no galvenajiem priekšnosacījumiem, citādi neredzu, ka varētu apņemties ar kādu nodzīvot “mūžīgi mūžos” (cerams, bet dzīvē var visādi gadīties, kas arī liecina negatīvi par mani, jo, liekot roku uz sirds, nevaru paredzēt, ko pati domāšu un kā uztveršu pasauli pēc 10 gadiem, kur nu vēl būt 100% pārliecinātai par otru - zinu, gatavā idiote (t)).
Bērna esamība man nebūtu faktors, lai pamestu cilvēku, kurā esmu iemīlējusies. Nauda - pati pelnu. Bet, ja atklātos, ka bērns ir, bet tētiņš neliekas ne zinis, tad gan šķirtos, jo nevaru iedomāties, ka varētu to morāli pieņemt.
Ak, jā, tas nenozīmē to pašu, ko “ka tik vīrietis ir pie sāniem”, es ļoti labi varēju eksistēt bez vīrieša un daudz labāk esmu viena nekā ar kādu, kas nav īsti “mans cilvēks”.
15.03.2018 19:07 |
 
Reitings 169
Reģ: 23.02.2018
Ir starpība, vai cilvēks ar bērnu ir atraitnības ceļā radies vai šķirtenis. Šķirtenis jau ir zīmogs un diagnoze- cilvēks, kas nedomā, ko dara (nevajag bērnu no cilvēka, ko lāgā nepazīst), maukulis vai nemāk ar citiem sadzīvot. Un ja tādu kādas ņem pretī, tad tas neko labu neliecina par cilvēka prāta spējām.

+++ piekrītu Viedā Minka. Jo patērētāju kultūra lieto un palieto (cilvēkus), bet, kad apnīk, izmet un ņem nākamo..
15.03.2018 20:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits