Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

tattoo

 
Reitings 88
Reģ: 16.11.2017
čav, čav visiem. gribēju painteresēties, pie kā esat taisijuši tetovējumu/-us, kāda kvalitāte? kāds ir gājis privāti pie tetovētāja, vai uz salonu ? un kādas jums vispār ir domas = sieviete + tetovējumi ? :-D
11.03.2018 13:17 |
 
Reitings 137
Reģ: 05.01.2018
Taisot apdomā kā tas viss izskatīsies arī vēlāk un liec izmantot sterīlus instrumentus, pārējais ir tava izdoma.
11.03.2018 13:26 |
 
Reitings 408
Reģ: 21.12.2017
Savus daļu taisīju Collective art studio, pie dažādiem meistariem. Visi lakoniski un samērā vienkārši.
Noteikti iesaku taisīt vietās, kuras ikdienā nav uzkrītošas un redzamas, savādāk ātri vien apniks.
11.03.2018 13:29 |
 
Reitings 802
Reģ: 15.12.2015
Noteikti iesaku taisīt vietās, kuras ikdienā nav uzkrītošas un redzamas, savādāk ātri vien apniks.

muļķības. Man ir rokas iekšpusē paliels, jau labu laiku. es viņu vienkārši vairs neievēroju, liekas pašsaprotami un tml, tā ir daļa no sevis, gluži kā mati, seja, rokas utt.
Taisīju pie Ravens Nest tattoo. Briestu tagad vēlvienam uz rokas. Un par to - ko citi domās, kā izskatīsies vecumdienās utt, - nekad tajā neklausies, jo parasti to saka cilvēki, kuriem nav tetovējumi, vai ir kādi aizspriedumi. Gluži vienkārši viņi nezina kā tas ir dzīvot ar tetovējumu, tāpēc uzdod visādus stulbus jautājumus.
11.03.2018 14:04 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Tetovējos Rīgas Tinte. Pie tetovētāja mājās neietu, kaut kā nešķiet, ka mājās apstākļos var nodrošināt tādi sterilitāti kā vajadzīgs.
Un taisi tetovējumu tur, kur vēlies. Man šobrīd ir 3 tetovējumi uz rokām, būs vēl un nekas nav apnicis. Ja zīmējums ir pārdomāts, nevis mirkļa iegriba, tad neapniks. Sievietēm tetovēties ir tikpat normāli un skaisti kā vīrietim.
Jāsaka gan, ka es netaisītu tetovējumu tur, kur pati nevaru bez spoguļa palīdzības redzēt un apskatīt, piem. kakla aizmugurē, uz muguras, utt.
11.03.2018 15:01 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits