Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kas nepatīk cilvēkos?

 
Reitings 503
Reģ: 07.03.2016
Kas jums nepatīk cilvēkos, kādas īpašības,izdarības vai neizdarības?
09.03.2018 11:22 |
 
Reitings 86
Reģ: 23.12.2009
Melošana un lielīšanās;-)
09.03.2018 11:24 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
No izdarībām man riebjas, ka cilvēki ir nepieklājīgi pret personālu. Stāvu rindā Narvesenā, un priekšējais. vīrietis kaut ko uzbrauc pārdevējai vai stacijā neatbild ar Labdien :D tādus cilvēkus varētu aiz ausīm sapurināt, nenormāli nepatīk, bet saprotu, ka nav ko līst pa vidu.
Man besī, ka cilvēki kavē un nerēķinās ar citu laiku. Un ka iet lēnām pa trotuāra vidu :D Tās tādas mazākas lietas.
No lielajām protams, ka meli, nodevība, aprunāšana aiz muguras.
09.03.2018 11:26 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
SKaudība arī.. Man ir viena paziņa, kurai visu laiku kaut kas skauž. :D Pateicu,ka universitātē Erasmusā braukšu uz citu valsti, viņa teica,ka nevis apsveicu,forši,bet ka skauž :D kaut gan mācās ar mani vienā kursā un pati var aizbraukt erasmusā, ja grib :D
09.03.2018 11:29 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Visvairāk, nu tā kā in general kaitina stulbums, es ciest nevaru dumjus cilvēkus, patiešām. Es te nerunāju par neprasmi lietot komatus vai kaut kāda izglītības līmeņa neesamību, bet gan par globālu stulbumu. Ņem ātros kredītus, neprot apieties ar naudu, neizsargājas un brīnās, ka rodas bērni, fanātiski iesaistās sektās, tic visādiem aizspriedumiem un mītiem, utml.
No mazajām lietām - ja man ir slikts garastāvoklis, mani var nokaitināt lēnīgi, tūļīgi cilvēki, kā arī tie, kuri cūcīgi ēd, nosmērē muti, drēbes ar ēdienu, ļoti skaļi cilvēki.
09.03.2018 11:41 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Bez jau piesauktajām lietām besī skaļi, klaigājoši cilvēki. īpaši, ja tie ir pieaugušie. /sievietes baros, kas spiedz. Cilvēki, kas nespēj ieklausīties argumentos, tie ar ko sarunājoties par kādu problēmu, tikpat labi varētu runāt ar zosi. Tie, kas neprot pieklājību divgadnieka līmenī - labdien, uz redzēšanos, lūdzu un paldies. Šis ir pusaudžu lielākais klupšanas akmens. Mazākos bērnos besī viņu vecāki. Man klientu apkalpošanā strādājot ir bijis tā, ka mazais bērns aiznesas cauri 4iem drošības vārtiņiem (mazam bērnam tur vienam vispār nav jāstaigā) un vecāki man bļauj virsū, kā es to varot pieļaut, viņu bērns taču pazudīs. Vienkārši - ko? (t) Vecos cilvēkos besī viņiem pakaļ staigājošā nāves ēna. Ne tikai sirds vainas, holesterīns vai lēkme, bet visi viņus grib nonest no kājām, viņiem kaut ko nocirst vai nogriezt vai vienkārši apkrāpt līdz nāvei. Besī radikāli cilvēki. Radikāli politikā, radikālas feministes, radikāli sportisti, radikāli bumeristi utt.
09.03.2018 11:43 |
 
Reitings 416
Reģ: 02.01.2018
Visvairāk cilvēkos nepatīk liekulība un augstprātība.
09.03.2018 11:43 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Konservatīvisms. Tas, ka cilvēks savā prātā un uzskatos ir aizkavējies viduslaikos.
09.03.2018 11:49 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Melošana, neuzticība, iedomība, skaudība, slinkums, lielīgums, negatīvisms.
09.03.2018 11:52 |
 
Reitings 7079
Reģ: 11.10.2013
Man besī, ka cilvēki kavē un nerēķinās ar citu laiku

Tas laikam ir tas, ar ko visvairāk ikdienā saskaros, tāpēc arī visvairāk kaitina. (t)
Ā, un vēl man riebjas, ka cilvēks domā, ka viņam vienmēr ir taisnība. Pat tad, kad uzskatāmi nav, bet viņš jau to neatzīs, bet meklēs veidus, kā pierādīt, ka ir.
09.03.2018 11:56 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Pārdomāšana, kavēšana, uzmešana pēdējā mirklī, nespēja tieši pateikt nē, ja ,kaut ko nevēlas , savu uzskatu uzspiešana apkārtējiem, centu skaitītāji, cilvēki ,kuri pārlieku mēģina izdabāt visiem apkārtējiem (atdos pēdējos 10Eur citam ,bet pats tajā mirklī mirs badā un nebūs par ,ko nopirkt pārtiku vai tml.), necenšanās iegūt labāku nākotni ,ja pats esi iestidzis "dubļos", personas ,kuras mūžīgi kāpj uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem . Kategorija ,kura uzskata, it kā jādzīvo pareizi ,perfekti un mūžīgi norāda uz citu kļūdām, uz to ,kas neatbilst perfektās dzīves motīviem, bet tai pašā laika neievēro ,ko pats/i nedara pareizi , kādas robežas pārkāpj.
09.03.2018 12:01 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Neciesu cilveku stulbumu un liekulibu. Loti nepatik nenovidigi un cikstuligi cilveki- pasam nav ieksa iet un cinities par to, ko velas un viss ir slikti, bet otru, kas iet un dara, kritizes lidz pedejam.
Ar lenigajiem man ari nav pa celam- esmu atras dabas.
09.03.2018 12:04 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Un cilvēki ,kuri speciāli sarežģī savu dzīvi. Jā, jā - es tādus zinu.
09.03.2018 12:04 |
 
Reitings 15
Reģ: 16.01.2018
Kūtrums un vienaldzība, čīkstēšana bet tai pat laikā nekā nedarīšana, jo nekas jau tāpat nemainīsies.
Vārdi neatbilst darbiem, šis nu ļoti kaitina, kā gudri runā, pērles bārsta, bet savos darbos visu "gudrību" nepielieto.
Nievājoši, neglīti runā par citiem. Piem, tā resnā Anna utt.
No mazajām lietām- pasākumos neizslēdz telefonam skaņu, filmē planšetēs pasākumu, ja neproti kā normāls cilvēks baudīt, tad skaties pa TV nevis caur planšeti. Durvis aizcērt deguna priekšā, tiešām grūti paskatīties pār plecu vai vēl kāds nenāk?!
09.03.2018 12:12 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Visvairāk man nesimpatizē nepieklājīgi, rupji, skopi, gļēvi un pārāk sīkumaini cilvēki, kā arī tādi, kas runā citiem aiz muguras (tad varu būt droša, ka šis cilvēks pēc tam tāpat aprunā arī mani).
09.03.2018 12:24 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Starpcitu, esmu lasījusi (NLP grāmatās), ka tās īpašības, kas mums absolūti riebjās citos cilvēkos vai nu piemīt vai arī kādreiz ir piemitušas mums pašiem. Kā jums šķiet?
09.03.2018 12:25 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
tās īpašības, kas mums absolūti riebjās citos cilvēkos vai nu piemīt vai arī kādreiz ir piemitušas mums pašiem

Es šim nepiekrītu, jo, piemēram, man nekad nav bijuši ātrie kredīti, neapdomīgi pirkumi, kuri ievelk robu budžetā, neplānoti bērni, narkotiku atkarības, nekad neesmu bijusi sektās, utml., bet man izteikti kaitina cilvēki, kuri piekopj šādu dzīvesveidu. Ja man nepatīk, kad cilvēki ēdot čāpstina, par ko tas nez liecina? Nekad tā pati neesmu darījusi.
09.03.2018 12:38 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Ahh, viena lieta, kas šausmīgi kaitina vīriešos - ja pa šauru gaiteni vai trotuāru man pretī iet vīrietis, viņš nepaiet malā/ nepagriežas ar plecu, citiem vārdiem sakot, nepalaiž mani. Un mēs, protams, saskrienamies ar pleciem, jo es neuzskatu, ka man būtu jālaiž vīrietis. Nesaku, ka ir jāstāv miera stājā un jāsalutē man, vēl cepure jānovelk, bet vai tiešām ES esmu tā, kurai jāpagriež plecs vai jāuzkāpj uz brauktuves/krūmos?
09.03.2018 12:40 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Vairāk par visu laikam riebjas apzināta, regulāra kavēšana. Un pati tā nedaru.
.
No nenosauktā vēl mani kaitina pārlieku emocionāli cilvēki, visbiežāk tās ir sievietes. Īpaši kaitina piņkšķes, kas var apraudāties pilnīgi par jebko. Tāpat šajā kategorijā ietilpst visi balss pacēlāji, nevietā panikotāji, utt.
.
Un vēl ir kategorija cilvēku, kuriem vienkārši patīk strīdēties. Esmu to jau bērnībā novērojusi savu draudzeņu mammās, dažos savos rados, kolēģos. Tie var būt arī dzīvesbiedri, darba devēji, random cilvēki uz ielas. Viņi vienmēr atradīs iemeslu, lai pastrīdētos. Kā likums, pēc pāris stundām paši arī vairs neatceras, par ko strīdējās. Bet es tā nevaru. Es nepanesu strīdus, mani katrs konflikts izsit no sliedēm uz vairākām dienām.
09.03.2018 12:52 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Kaut kādas mazas lietas varbūt ir daudz, bet no tādām dzīvi ietekmējošām:
- kavēšana un nerēķināšanās ar citiem;
- savas "taisnības" uzspiešana citiem;
- stulbums;
- intrigu vīšana.
Par to, ka besī tas, kas piemīt pašam, nepiekrītu. Man drošivien piemīt dažādas citas sliktas lietas, bet nu šīs noteikti ne. Kavēšana jau nu točna nē.
09.03.2018 12:55 |
 
Reitings 22
Reģ: 28.02.2018
Divkosība, draaaausmīgi riebjās, es tik ļoti neciešu tādus cilvēkus. Iedomība, tie, kuriem ap sevi vienmēr vajag drāmu. Un nekauņas. Principā, viss, kas man nepatīk, saistīts ar necieņu pret citiem. Labi, tu vari būt stulbs, slinks, nezinu, bet kad tas ir saistīts ar necieņu pret kādu citu.. Ej uz mežu dzīvot.
09.03.2018 12:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits