Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bēbīšlietas

 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Sveikas, man nu jau drīz mazais būs klāt, pamazām jau visu nepieciešamo pērku, bet bieži vien apjūku tajā, ko vajag un ko ne :-D
Tā kā te apgrozās daudzas māmiņas, tad labprāt uzzinātu, kuras bijas tās lietas bez kurām neiztiktu? Vai tieši otrādi - nebija jēgas pirkt?
Piemēram, esmu no atsauksmēm ievākusi info, ka babybjorn bounceris, lodger bunkeris ir forša lieta un ir vērts ieguldīt :-)
Kur pirkāt? Varbūt iesakat mājaslapas, kur var izdevīgi iepirkties? Zinu par windeln.de, zinu arī mytoys.de ;-)
Vārdu sakot labprāt uzklausītu jebko par un ap bēbīšlietām :-)
27.02.2018 20:52 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
windeln.de, laikam uz LV vairs nepiegādā
27.02.2018 21:00 |
 
10 gadi
Reitings 214
Reģ: 13.05.2011
No pieredzes Tev iesaku nepirkt lietas par kuram neesi 100% droša,ka vajadzēs un jūs tās izmantosiet.Par lodger bunkeruem un bounceriem -ja ir kādam pazīstamam,paprasi lai iedod izmēģināt,varbut mazajam nepatik ne tas bunkers,ne tas bouncers :-D
27.02.2018 21:02 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Mazuļu drēbes izdevīgi sūtīt no george. Tur gan ir padārga piegāde, bet nu drēbes lētas, izdevīgi vairumā uz priekšu sapirkties.
27.02.2018 21:40 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Paldies, pacełu :-)
28.02.2018 09:03 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Babybjorn bounceris man bija, bet lietojams no kāda otrā trešā mēneša. Ja ļoti gribas, var paprasīt vecvecākiem vai radiem, lai sametas un uzdāvina uz raudzībām, piemēram.
Mans must have list:
-drēbītes (ļoti individuāli, cik un kādas gribas)
-siltās drēbes/kombis + kaut kāds nebūt guļammaiss ratiem. Lodger man nav bijis un tagad arī nebūs, bet ir kaut kāds vecs aitas vilnas guļammaiss (vienkārši balta aitas vilna)
-gultiņa guļamistabā un šūpulītis dzīvojamā zonā (mums divi stāvi), kur gulēt pa dienu
-rati
-autobeņķis
-sedziņas, pledi, ar ko sasegt + kokvilnas autiņi, ko paklāt apakšā uz visādām virsmām - dīvānā, ratos, svešās vietās utt. Kokvilnas autiņi pirkti minikid.lv
-siekalu lupatiņas (mazi plāni dvielīši)
-māneklīši
-pārtinamais galds+virsma. Nepatika pārtīšana dīvānā, jo neērti pašai tādā salīkušā pozā (un jāpārtin bija bieži pirmajos mēnešos). Uz virsmas vai nu vienreizējie 40x60 paladziņi, vai mazgājamie kokvilnas autiņi ar necaurlaidīgu vienu pusi. Pirku minikid.lv
Pirmajiem mēnešiem vairāk neko nevaru iedomāties.
28.02.2018 14:16 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Bez tādām pašsaprotamām lietām es arī ieteiktu šūpulīti/baunceri, bunkeri..un man vēl ļoti noderēja slings (un pēc tam ergosoma), bet ar to jāskatās individuāli, ko bēbītis par to saka.
28.02.2018 14:57 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
Piekritīšu Virdzinijai par pārtinamo virsmu. Ļoti ērti nolikt bēbīti un pārtīt. Galvenais,lai ir tādā augstumā,ka nav jāliecas uz leju. Zinu,ka daudzi pārtin uz gultas,piemēram,bet,manuprāt,mammas mugura ilgtermiņā nebūs pateicīga. Tagad,kad mazā ir ļoti kustīga,virsmu vairs neizmantoju,un mugura to ļoti jūt.
Babybjorn bounceris mums ir, bet izmantojām diezgan reti (kad gāju dušā,paši ēdām vakariņas utt),jo fizioterapeite norādīja,ka nav īsti labi mazajam tur ilgi atrasties. Lai gan, sekojot dazādiem skandināvu Insta blogiem,redzu,ka daudzi mazie bēbji bouncerī pavada ļoti lielu dienas daļu. Jebkurā gadījumā domāju,ka var pirkt šūpuļkrēsliņu arī par daudz demokrātiskāku cenu,galvenais,lai mazuļa pozīcija tajā ir pareiza.
Mums ļoti noderēja mīksti papīra kabataslakatiņi/salvetes krociņu izsusināšanai. Sākumā mēģinājām ar dvielīti,bet tas tik labi neuzsūc mitrumu. Mums salvetes joprojām iet griezdamās.
28.02.2018 15:21 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
No lietām, kas nav pieminētas:
- nagu šķērītes (Speciāli bērniem ir ar apaļiem galiem, lai nesavainotu mazo griežot)
- Sudocrem
- Ziepītes vannošanai (Pati vanna pēc pašu ieskatiem. Mēs savu tā arī nekad neizmantojām)
- Vannas termometrs
- Var nopirkt pāris knupīšus - tiešām divus dažādus - vienu lateksa, otru silikona, jo var nepatikt kāds materiāls. Iespējams, neņems nevienu, bet šī mantiņa ir tiešām nomierinoša, ja mazais to ņem.
Bounceris manējam nepatika. Bunkers mums nebija, bet zinu tik daudz apmierinātu lietotāju, ka to ir vērts mēģināt.
28.02.2018 15:33 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Baigi forša lieta ir griķu pakaviņš. Mazajam patīk gulēt tādā aliņā. Ja vēl ņem mazo gultā blakus, tad pakaviņš dod papildus drošību, ka nejauši nesatraumēs mazo uzguļoties virsū. Vēl man lieti noder vingrošanas bumba - ja mazais grib, lai viņu aijā rokās, tad es sēžu uz bumbas un lēkāju augšā lejā vai apļoju gurnus.
28.02.2018 15:58 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Babybjorn bounceris mums ir, bet izmantojām diezgan reti (kad gāju dušā,paši ēdām vakariņas utt),jo fizioterapeite norādīja,ka nav īsti labi mazajam tur ilgi atrasties. Lai gan, sekojot dazādiem skandināvu Insta blogiem,redzu,ka daudzi mazie bēbji bouncerī pavada ļoti lielu dienas daļu. Jebkurā gadījumā domāju,ka var pirkt šūpuļkrēsliņu arī par daudz demokrātiskāku cenu,galvenais,lai mazuļa pozīcija tajā ir pareiza.

Protams, ka ne ilgi. Dažas reizes dienā pa kādam brītiņam (kā jau minēja - kamēr dušā vai pie ēdamgalda). Mēs vienmēr ņēmām līdzi ciemos (jo nezinājām, vai būs piemērota vieta, kur mazo likt uz grīdas, piemēram). Babybjorn neatsverams pluss ir tā kompaktums. Saliktā veidā tas ir pāris cm plats un praktiski neaizņem vietu bagāžniekā. Vēl regulāri to izmantojām, kad mazo sāku piebarot, bet viņš vēl nesēdēja (barošanas krēsls mums bija piemērots jau sēdošam bērnam).
28.02.2018 16:22 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Super, paldies par noderīgiem komentāriem (l)
Kur pirkāt drēbītes? George tiešām labas cenas, tikai vēl neesmu atkodusi cik tur īsti ir par piegādi.
08.03.2018 15:25 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Vēl aizmirsu pajautāt, ko domājat par ligzdiņām, izmantojāt tādas? Gribu pasūtīt gultiņām gar malām spilventiņus un tad nu prātoju vai vajag man to ligzdiņu komplektā vai nē. Šķiet, ka ļoti ātri izaugs un ligzdiņā vairs neielīdīs :D
08.03.2018 15:28 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Ligzdiņas vietā bērnam var aplikt apkārt pakaviņu vai sarullētu segu un uztaisīt midziņu. Ligzdiņa, manuprāt, ir lieks pirkums.
08.03.2018 16:12 |
 
Reitings 42
Reģ: 04.02.2010
Man patika ļoti Minikid veikals Rīgā, Deglava ielā. Plašs, cilvēku maz, visu var apskatīt un aptaustīt un saprast ko pašai vajadzēs un kas būs ērts. Viņiem ir arī mājas lapa. Labas lietotas drēbītes ir Humanā. George ir labs veiklas un sūtīšana uz Latviju bija sākot no 3 mārciņām, apģērbu izmēri atbilst. No drēbītēm var arī atrast sportdirect.com lapā kaut ko.
08.03.2018 16:17 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Mēs bez ligzdiņas iztikām, nebija nekādas vajadzības. Arī tās maliņas, pakaviņš u.tml. netika lietots, sākumā nelikās, ka vajag, bija labi tāpat, bet pēc tam pamēģināju to mīksto maliņu, bet viņai nepatika, rāva nost. :-D
08.03.2018 16:24 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Paceļu tēmu, jo gribētos dzirdēt pieredzi, ko aptiekā sapirkāties? Piemēram, esmu pierakstījusi, ka jāpērk bēbīšziepas, kliņģerīšu tinktūru nabai, cinka krēms dupsim, kaut ko vajadzētu krūšu galiem (tikai nezinu ko tieši). Noteikti vēl daudz ko esmu aizmirsusi :-D Priecāšos par komentāriem (l)
26.03.2018 22:03 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
kaut ko vajadzētu krūšu galiem (tikai nezinu ko tieši)

Multi-Mam kompreses - lielisks palīgs sākumam, kamēr pierod pie zīdīšanas, es bez tām nevarēju iztikt :) Bepanthen ziede (vai krēms) palīdz dažādām vainām (bēbja dupsim, sausumiņiem uz ādas utt. Var lietot arī krūtsgaliem, bet tad tie pirms zīdīšanas jāmazgā. Puralen ziede - arī krūtsgaliem, bet tā pirms zīdīšanas nav jāmazgā nost.
26.03.2018 22:35 |
 
Reitings 237
Reģ: 17.03.2018
Aptiekas lietas, kas 99% noderēs - Sudocream un likopodijs dupsim, Nurofen sīrupiņu un Viburcol svecītes temperatūrām un sāpītēm bebim. Krūtīm - Purelan ziede krūtsgalu mīsktināšanai (nav jānomazgā pirms barošanas), Traumeel homeopātiska ziede sasitumiem un muskuļu sāpēm, kuru zīdīšanas eksperti iesaka smērēt un sāpīgajiem piena sastrēguma bumbuļiem (tādi būs). Paracetamols!!! - droši lietot, ja baro ar krūti, ja nu paceļas temperatūra, ir pretīga vates sajūta galvā, kad bacilis nocelts, galva săp. Par visiem Ibumetin n shit labāk aizmirsti.
Man noderēja slings. Nopirku krutu, gāju uz lekcijām, jutos super mobila, nebija jāiespringst, ja savajagās aizskriet uz aptieku, piemājas bodi pēc piena, visām simts vietām, kur ar ratiem nevar ieiet.
Nenoderēja, kaut gan šo to biju paspējusi nopirkt. Bunkers, un piena pumpis.
Ļoti noderēja speciāli trauciņi, kur sasaldēt pienu. Bet to, vai tieši tev vajadzēs, sapratīsi ne agrāk kā 2 nedēļas pēc dzemdībá. Es ticu, ka ja grib un apņemas barot bērnu ar krūti, tad piens ir un būs. |-)
26.03.2018 22:37 |
 
Reitings 2558
Reģ: 01.04.2014
Super, paldies par komentāriem! (l)
27.03.2018 12:18 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
sāpīgajiem piena sastrēguma bumbuļiem (tādi būs)

Nu jau, nu jau - uzteiz ar garantiju "tādi būs"! A man, lūk, nebija! 8-)
Es ļoti neiespringu uz visa kā pirkšanu "ja nu noder", bet bija lietas, kuras iegādājos, kad radās nepieciešamība un tās noderēja arī tad, kad mazā stipri bija paaugusies:
- Multi Mam krēms (es izvēlējos tieši krēmu-balzāmu, ne kompreses, man patika);
- Weleda kliņģerīšu krēms apsārtumiem uz dupša un visādiem izsitumiem. ĻOTI labs, noder visu pamperošanās laiku;
- Traumeel ziede - sākot jau no šuvju vai plīsumu apstrādāšanas (ja tādi būs), beidzot ar visādiem zilumiem (man bija uz kājām daudz no ratu nešanas pa kāpnēm), citām ādas traumām, noderēs arī bērniņam, kad sāksies punu un zilumu un skrāpējumu laiks :);
- Viburcol svecītes;
- nabai, man šķiet, pilnīgi neko nesmērējām, tikai patīrījām ar spirta salvetītēm;
- kumelīšu, ķimeņu un fenheļa tējas - noderēs gan sev, gan bērniņam;
- krūšturu ieliktnīši (pret piena noplūdēm).
Kas man šķita vieni no the-best pirkumiem attiecībā uz aprūpes lietām:
- plānā 50% kokvilnas / 50% kokosa šķiedru sedziņa. Tāda it kā austa, bet ar caurumiņiem - vasaras laikam ideāla gan pastaigās dodoties, gan mājās dzīvojoties;
- Lodger bunkeris (dubultais), kuru nopirku pirmajā rudenī un lietojam joprojām (mazajai nepilni 2 gadi) - līdz mazā sāka staigāt, nebija jāpērk kombinezoni, biezās bikses, zābaki u.t.t.
Tā uz sitiena vairak neko neatceros, bet atceros, ka esmu mēginājusi gan slingus, gan ergosomas - nekas no tā man īsti nepatika (un mazajai ne tik).
28.03.2018 09:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits