Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā atrast cilvēku?

 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Čau
Man bērnībā (ap pirmo klasi) bija ļoooti labs draugs. Kaimiņš. Dzīvojām viens otram pretī un caurām dienām spēlējāmies kopā
Bet viņa vecāki kopā ar viņu pārvācās citur. Un tā draudzība izpalika un neesam kontaktējušies jau entos gadus.
Zinu tikai viņa vārdu.
Esmu jautājusi saviem vecākiem uzvārdu kas dzīvoja pretējās durvīs, bet viņi neatcerās. Visiem esmu izjautājusi, neviens neatcerās.
Būtu interesanti atrast šo cilvēku un aprunāties. Tikai kā? Man galīgi nav ne jausmas kā viņu varētu sazīmēt rokā.. :-)
27.02.2018 18:53 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Mūsdienās sociālajiem tīkliem ir milzīgs spēks. Ieliec uzrunājošu aprakstu (ideālā gadījumā kopā ar kādu bērnības dienu bildi ar šo draugu) un lūdz draugiem pašērot. Varbūt paveiksies un puisis (vai kāds cits viņa tuvinieks, kurš zina par viņa bērnības dzīves vietu) izlasīs Tavu ziņu.
27.02.2018 18:55 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Nu un ko tu ar viņu darīsi, kad atradīsi? :D Varbūt viņš tevi pat neatceras. Vairumam bērnu tādu bērnības draugu kā sunim blusas. Un dažreiz labāk nemaz nezināt, par ko izaug bērnības draugi un kurā centrāltirgus tunelī ubago :D
27.02.2018 19:03 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10513
Reģ: 29.01.2009
Varbūt viņš tevi pat neatceras.

Jā, man reiz bija skumji, kad sapratu, kas puisis, ar kuru bērnudārzā spēlējām dakterus, mani neatceras. Katru reizi kā viņu ieraugu, uznāk bēdiņa. :D :'-(
Bet vispār, autores situācijā es izmantotu zemesgrāmatas datus un tad pēc vēsturisko īpašnieku uzvārdiem meklētu sociālajos portālos.
27.02.2018 19:09 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Kur zemesgrāmatā var atrast uzvārdus? :D Man lieti noderētu, jo esmu radu meklējumos un lieti noderētu kads papildus info par vienu privātmāju Skrīveros :D
27.02.2018 19:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits