Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viedoklis no malas?

 
Reitings 20
Reģ: 16.02.2018
Vai es daru, pareizi, ja esmu kopā ar vīrieti, kurš mani mīl, bet tajā pat laikā:
-----
- kad ir nokaitināts par jebko, kas nav saistīts ar mani, uz manis kliedz
-
- agrāk esot kopā ārā, svētkos, dažreiz atstāj mani. Ir bijis tā, ka es zvanu un prasu, kur palika, viņš pasaka, ka jau aizgāja uz pieturu, lai brauktu mājās
-
- viņam ir kāds, kuram viņš var uzticēt visu, bet tas kāds neesmu es. Tā ir sieviete, kuru pazīst jau vismaz 5 gadus, ar kuru kopā reiz strādāja un bija pat iemīlējies, bet, kā saka, attiecības neveidoja. No tā, ko zinu, viņi viens otram "kā iet?" apvaicājas reizi mēnesī, dažreiz viņš viņu paaicina pie sevis pa dienu uz darbu
-
- grib ar mani bērnu, jo tad redz viņa dzīvei parādītos jēga, bet nevar man atļaut ieskatīties viņa aizbloķētajā telefonā
-
- uz desmit viņa draugiem 9 būs sievietes, 1 vīrietis, tas pats tikai kolēģis darbā
-
- ir stāstījis par to, kā gribētu reiz aiziet kur kopā (neitrālā vidē) ar darba kolēģi, kurā bija iemīlējies, kamēr man, lai pierunātu viņu iziet ārā, stundām jālūdzas
-
- kad ir nauda un vēlme, iedzer, janvārī gandrīz katru dienu
-
- viņa telefonā agrāk neko aizdomīgu neatradu, bet nesen atradu padsmitgadīgas meitenes bildes (ne kailfoto). Sākumā nesaprata, par ko es pārmetu, tad teica, ka patika mati, tāpēc saglabāja, vēlāk izdzēsa pilnīgi visu, kas bija telefonā, arī mūsu foto. Lūdzās piedošanu, ka vainīgs, aizskatījās, bet stāstīja, ka ne ar vienu nekur neiepazīstas slepeni, kam es ticu, jo mājās ir laikus un ja kas būtu, to gan jau varētu manīt uzvedībā un mistiskās īsziņās, kas nepienāk nekad
-
- saņem 2 algas, bet neprot sabalansēt savu naudu, lai neattaptos ar "iedod man tam, tam, tam, nopērc to, to, to"
-
- viņam ir daudz ar kredītiem saistītu parādu (situācija - algu saņem, nomaksā, desmit dienas pēc algas nav naudas)
-
- vārdu "paldies" nedzirdu gandrīz nekad
-
- var uzģērbt baltu kreklu uz darbu, bet dažreiz mazgājas knapi reizi nedēļā un lūdzies, cik gribi, neies un to nedarīs
-
- ja kādam par ko pasaka paldies, visiem svešiem, darbā, veikalā, bet ne man. Ar sievietēm neko nopietnu nedomājot, joko, flirtē
-
- stulbs joks izskanēja, bet teica, ja nogriezīšu matus, viņam vairs neesmu vajadzīga
-
-
Ir vēl daudz kas, ko uzskaitīt un es negribēju šīs lietas pārrunāt ar sev tuviem cilvēkiem, bet gribēju dzirdēt viedokli no malas. Jūs uzreiz iedomāsities sevi manā vietā un teiksiet "es tā nevarētu dzīvot, manējais nekad tā nedarītu", bet.. nezinu. Sanāk tā, ir tā mīlestība, pieķeršanās, pieradums, bet es jūtos tomēr necienīta, nenovērtēta, man visa motivācija, kas varēja būt, lai ko censtos, uzlabotu, palīdzētu remontēt mājokli, par ko gadiem pats nav licies zinis, viss zūd. Neceļas roka. Liekas, ka nav prātīgi būt kopā ar tādu cilvēku. Piebildīšu, ka dzīvojam kopā mazāk par gadu, agrāk viņš ne ar vienu nav dzīvojis kopā. Mums ir mazliet virs 5 gadu starpība. Viņam ir pāri 30 jau. Nekādi bagātnieki neesam, dzīvojam ļoti pieticīgi. Es laikam esmu dumja un bez pašcieņas, ja ļauju, ka ar mani tā apietas. Vēl gan piebildīšu, ka viņš uz visu skatās ar aizdomām pats, nu tā "neko labu šajā pasaulē negaidi", jo var teikt, ka uzauga bez ģimenes un arī man itkā pa jokam, bet ir prasījis "arī tu mani pametīsi?" Stulbi, ka esam viens otram tuvākie cilvēki un dvēseliski atklātības brīži ir bijuši pietiekoši, bet nav tās maksimālās uzticības. Zinu, ka šī ir sirds kratīšana, bet tiešām, šobrīd man nav ar ko parunāt par šo visu.
21.02.2018 07:37 |
 
Reitings 20
Reģ: 16.02.2018
Ak Dievs, kāds palags. Piedosanu, man nerāda telefonā iespēju "Pirmsskats" vai kā to sauca.
21.02.2018 07:37 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Tu viņu mīli, viņš Tevi nē. Tas ir acīmredzami.
21.02.2018 07:48 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10481
Reģ: 29.01.2009
1) Vai šim ir kāda saistība ar Mr.Carrot?;
2) Kāpēc Tu domā, ka vīrietis Tevi mīl?;
3) Vai šis ir kāds TOP eksperiments, kurš satur izkopējumus no a la "trūkumi, kurus sieviete nepiedod"?
21.02.2018 07:52 |
 
Reitings 20
Reģ: 16.02.2018
Būtu zinājusi, ka tik daudz teksta sanāks, saīsinātu, bet ieliku tās atkāpes, lai mazliet vieglāk lasīt. Pati sev bieži domās saku, ko es vēl gaidu, bet laikam gribas, lai atnāk kāds svešs un pasaka, kā ir īstenībā, jo iemīloties, acis jau liekas kā aizlietas un tad tikai sāc atjēgties, ka varbūt ir lietas, ko var mainīt, varbūt ir lietas, ar kurām var, bet negrib tomēr sadzīvot. Man nav izcils raksturs, bet nav arī tā, ka es psihotu 24/7, pārmestu nepamatoti. Un pat ne pamatoti. Citreiz vienkārši izvēlos mājās paklusēt, lai nebļauj vēl vairāk pretī.
21.02.2018 07:54 |
 
Reitings 20
Reģ: 16.02.2018
Scandinavian - 1) tas lietotājs ir forumā top tēma vienmēr, bet nekādas daļas gar to man nav.
2) saka, ka mīl. Kad eju prom, sakot viņam "nomierinies, es gribu iziet ārā", nekur nelaiž, atvainojas, ka redz, tas un tas viņam uznāca, nomierinās.
3) nē, šis nav joks, bet reālā dzīve, kurai es agrāk neticētu, ja vien neiemīlētos šādā cilvēkā.
21.02.2018 07:58 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Pēc visa garā palaga, vari uzrakstīt lietas, kuras tad tu viņā mīli?
Skaidri saprotamas ir uzskaitītas tās, kuras tev nepatīk, liekas nepieņemamas, bet vai tik pat daudz ir šo jauku lietu, kuru dēļ tu baidies zaudēt šīs attiecības.?
21.02.2018 08:03 |
 
Reitings 668
Reģ: 04.05.2009
Ko tu gribi lai uzraksta?:
A- drausmīgas attiecības/vīrietis (pamet)
B- kā tu to visu izturi
C- aprunājies ar viņu, noskaidro viņa domas, visu var vērst par labu.
Rakstīji, ka viņš tevi mīl. Tu to redzi/jūti?
Ir vēl daudz kas, ko uzskaitīt un es negribēju šīs lietas pārrunāt ...

Šis saraksts vēl nemaz nav viss(t):'-(
Cerams pretī vari likt tikpat garu sarakstu ar labajām lietām, kuras notur jūs kopā.
21.02.2018 08:03 |
 
Reitings 20
Reģ: 16.02.2018
Varbūt ja tā ir "mīlestība", bet bez cieņas, tad tā tomēr nav mīlestība. Citi uzskaitītie punkti ir droši vien kas stulbs, kā draugi-sievietes, ko es tur varu padarīt un tas pat neko neietekmē pārāk, bet liekas jocīgi. Itkā īsts vīrietis, valdonīgs, jautrs, darbu nekad nekavē, bet kaut jas nav. Jūtas ir, bet esmu milzīgā apjukumā, jo lai kādu izvēli reiz izdarītu, ja nekas nemainās, ejot prom vai paliekot, būšu nelaimīga, jo aizejot vienmēr domāšu "kā būtu, ja būtu". Bet varbūt viņam ir pārāk daudz gadu un noteikts raksturs, kas nekad nemainīsies. Viņa moto - "esmu vīlies dzīvē". Droši vien domā, ka pametīšu viņu, tāpēc jēga priekš manis ko censties.. ka tāpat nenovērtēšu.
21.02.2018 08:04 |
 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
Lai gan jaunībā visādas muļķības darītas, tajā skaitā, kādu laiku būts disfunkcionālās attiecībās, tomēr, ja pašai "uzrakstītos" šāds mīnusu un bēdu saraksts, nospiestu sarkano krustiņu gan forumā, gan attiecībās. Sen tur vairs ir palicis tikai ieradums un varbūt bažas no sērijas "kā tad nu es bez viņa". Rīkojies! (Nav jau uzreiz jāšķiras, bet, ja, kārtīgi izrunājoties, nekas nemainās, ir jāpieņem mēri. Šitā tiek notriekts laiks, kurā varēji būt priecīga un laimīga (vīrietis nav vienīgais gaismas avots dzīvē).)
21.02.2018 08:06 |
 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011
Itkā īsts vīrietis, valdonīgs, jautrs

Kaimiņu Jurčiks, ko sen neviens nav redzējis skaidrā, arī tāds var būt. Pamaini tīkama partnera definīcijas apgabalu.
21.02.2018 08:07 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Bet varbūt viņam ir pārāk daudz gadu un noteikts raksturs, kas nekad nemainīsies. Viņa moto - "esmu vīlies dzīvē

Lupata, ne vīrietis.
Ja viņš tāds jau ir pēc saviem 30, padomā kas būs vēlāk. Tādas lietas tikai pasliktinās.
Vai Tu būsi gatava vilkt un stutēt kaut kādu depresīvu vīrieti ar mirstošiem tarakāni galvā, kamēr tavējie tarakāni grib baudīt dzīvi un priecāties par mazajiem dzīves prieciņiem...
21.02.2018 08:08 |
 
Reitings 20
Reģ: 16.02.2018
Varbūt man tikai liekas, ka mani mīl, bet tomēr nē. Vairs nē, varbūt nekad nē. Nezinu. Man liekas, ka mēs mīlam viens otru, jo mums vienmēr ir jautri, ir līdzīgas intereses, pat kad abi kašķējamies, parasti, ļaunu prātu neturot, kaut ko priecīgu muldam. Nu kā lai izskaidro, kāpēc mīlu - skatos uz viņu, jūtu kā sev tuvu cilvēku, kam gribas palīdzēt, iepriecināt, parunāties, parūpēties.. Varbūt es mīlu viņa personību, kas, ja man būtu jāsalīdzina, teiktu, ka līdzinās Andrim Bērziņam, tikai sarkastiskākam. Nezinu. Dzīve kā murgs, kā komēdija, vai tā ir mīlestība - otra cilvēka apbrīnošana un pieķeršanās, par spīti visam, kas tracina. Zinot, kāda viņam bijusi dzīve, man gribas parādīt, ka cilvēki viens par otru var rūpēties nevis tikai gaidīt, kad pametīs, kad iesitīs, kad pazemos (viņš tēvam bija kā akmens, kuru spārdīt). Man gribas parādīt, ka var būt mīloša savstarpēja attieksme attiecībās.
21.02.2018 08:15 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Atvaino, bet izklausās pēc galīga neveiksminieka, šis tas pat man atgādina manu ex, tam ar bija 80% draugi sievietes. Ko jūs sievietes mūžīgi mocaties ar visādiem pajoliem(t)
21.02.2018 08:17 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Ko tu gribi viņam parādīt? Tev glābējas sindroms? Nemainīsies vairs vīrietis kam pāri 30, naivi tam ticēt.
21.02.2018 08:19 |
 
Reitings 20
Reģ: 16.02.2018
Ar "Itkā īsts vīrietis, valdonīgs, jautrs" nedomāju, ka īsts=valdonīgs, jautrs. Īsts - drīzāk atbildīgs (no darba nav izmests nekad, 5 gadu garumā), saimniecisks - pa māju ņemas, dara, taisa. Kad viņa dvēsele tomēr sāk runāt, es dzirdu vārdus "tu esi mans cilvēks, kuru es vienmēr aizstāvēšu un nevienam neatdošu", tikai šie vārdi pašam gan ātri aizmirstas, kad nauda beidzas, nav ko pīpēt, darbā kāds tracina un tad visi citi ir pie visa vainīgi, tik ne pats.
21.02.2018 08:20 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Man vairāk par tām meitenēm draudzenēm, biedētu tas finanšu fakts.
Atšķirībā, kādi kredīti, ja kredīts, lai tuvā nākotnē būtu savs jums virs galvas, tad ok. Bet ja kaut kādi jaunību dienu iegrābumi, tad gan padomātu.
Divas algas, nomaksā visu kas jāmaksā un pēc 10 dienām prasa tev naudu. Ko Jūs darīsiet, ja arī jums bērns, vai pat divi bērni.
- šis man personiskais viedoklis, jo biju ilgās attiecībās ar cilvēku, kurš bija sagrābies kredītus (jaunībā priekš ballītēm utt) un vēl šobaltdien maksā, un grauž sakaltušu baltmaizi mērcētu ūdenī.
21.02.2018 08:23 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Pamet viņu. Nopietni. Te pat nav nekā cita, ko ieteikt, jo pārāk daudz jau lietu, kuras liecina, ka tu viņam esi tikai tāds ērtais pagaidu variants, tāds kā emocionālais u.c. donors, no kura var ņemt, bet pret nekas nav jādod. Nav ko sevi mocīt, jo sievietēm jau ir tāda slikta īpašība - cerēt, ka tas otrais cilvēks mainīsies, turklāt viņas var cerēt gadiem ilgi, kaut gan tas ir pilnīgi veltīgi. Vārdu sakot, ātrāk prom no šitāda, kamēr bērni nav sadzimuši, jo, ja tas notiks, tad būs galīgā dimbā.
21.02.2018 08:25 |
 
Reitings 20
Reģ: 16.02.2018
Viņš teica, ka vēl nesen maksāja kredītkartes iztērēto (?), ko paņēma 2005. gadā. Un tie nav tūkstoši vai daži simti. Kaut kādas mazas, niecīgas summas. Jocīgi gan iznāk, jo citu gadu, kad saņēma naudu par mežu, kādus 10000, 7000 notērēja apģērbā, gadžetos, Tallink braucienos, kas zina kur, Bet (!) dārgās dāvanās meitenei no darba (citai nevis tai 5 gadu paziņai), kurā bija ļoti iemīlējies, bet interesanti gan, ka šī parādījās viņa dzīvē, kad viņš tika pie tās naudas un pazuda no viņa dzīves, kad nauda bedzās. Kā viņš teica, viņas dēļ sāka dzert, lai gan kas tās par attiecībām, ja viens otru redzēja tikai darbā.
21.02.2018 08:30 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Piekrītu, ka draudzība ar sievietēm te ir mazākā problēma, ja ir krāpējs, tad nokrāps arī bez visādām sievietēm draudzenēm un ja nav, tad ne :D
Bet jā, finanses gan ir problēma, man arī bija agrāk viens tāds čalis, nu lupata kas lupata :D Aizgāja no sava darba, jo cerēja uz brīnumiem, ka nu būs viegla nauda, nekas nesanāca, tad nu sāka ņemt naudu no kredītkartes, visādos kredītos utt, nezinu pat kur, pati nesekoju baigi tam līdzi, tad piespiedu kārtā aizgāja atpakaļ strādāt, bet naudas tpt parādu dēļ vnm trūka un pie visa klāt vēl viņš vienmēr savos parādos vainoja mani :D Un pats stulbākais, ka tiešām jutos vainīga, citādāk būtu aizgājusi vēl ātrāk :D Es tev saku, nav vērts, jo ātrāk aiziesi, jo labāk, man brīdis, kad atjēdzos, bija kad viņš pārdeva auto un izdomāja par daļu tās naudas atdot parādu čomam nevis man :D Man parādu viņš tā arī neatdeva un tie ir daži simti, bet man ir vienalga, pat pēc šķiršanās nekad to naudu neprasīju- ja viņš domā, ka viņam viņu vajag vairāk, nu tad varu tikai izteikt līdzjūtību vīrietim ap 30, kam ar naudu ir skumjāk nekā 5 gadus jaunākai meitenei, es nejutu caurumu savā maciņā no tā :D
21.02.2018 08:55 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Un tev pašai šis viss neliekas nožēlojami? Kādu nākotni tu redzi ar šādu vīrieti? Ko viņš vispār spēj dot ģimenei? Prioritāte notērēt naudu visādos sūdos un nodzert nopīpēt, normālam cilvēkam primāri būtu nomaksāt sūda kreditus, cik tur daudz vispār smadzenes sagrābties kredītus un tad 10 štukas notērēt sūdos?? Wtf vienkārši. Beidz te runāt par kaut kādu vīrišķību, dvēseli utt bla bla bla. Kaut kāds lupata, ne vīrietis. Bēdz kamēr nav par vēlu.
21.02.2018 08:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits