Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

"Lauku sēta"

 
Reitings 45
Reģ: 16.05.2013
Sveikas! Jau kādu laiciņu regulāri tiekos ar vīrieti, viņš ir 5 gadus vecāks. Šodien nolēmu "iegooglēt' viņa vārdu un paskatīties, kas labs būs atrodams. Uzzināju, ka vienu gadu bija pieteicies " Lauku sēta" atlasei. Kā jūs uz to reaģētu? Atklāti sakot īpaši priecīga es neesmu, it kā smieklīgi, bet no otras puses es neesmu tādu šovu atbalstītāja un šķiet nedaudz... nožēlojami. Viņam neko neesmu teikusi. Bet ko jūs domājat, kāda būtu jūsu reakcija? :-D
20.02.2018 18:51 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Pajautātu, kāds bija viņa iemesls piedalīties šovā : šova/kameru dēļ, naudas dēļ, vai reāli šāds dzīvesveids patīk.
Es no sākuma uzzinātu atbildi uz šo jautājumu, un tad domātu, kāda būtu reakcija.
20.02.2018 19:00 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10495
Reģ: 29.01.2009
Un kas tur tāds, ka cilvēks šovā mīlu meklēja, pat ja iemesli bija citi. Man būtu interesanti uzzināt motīvu un vispār kā ir būt šovā, bet visādi citādi tas man netraucētu.
20.02.2018 19:19 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Es padomātu, ka tas ir piedzīvojumus mīlošs cilvēks un turpinātu vērot. Pa šo laiku jau tik daudz šovu bijis, kopš visām Zvaigžņu fabrikām, vientuļajām salām, vakariņām, randiņu šoviem. Kas lai tos dalībniekus atceras? Izslavējas jau visskandalozākie, pārējie ar laiku tā arī aizmirstas.
20.02.2018 19:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits