Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kopīgi draugi attiecībās

 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Sveikas! Gribēju pajautāt, kāda ir situācija Jūsu attiecībās. Lieta tāda, ka ar draugu dzīvojam kopā, divatā ir ļoti forši, jūtos ļoti laimīga, bet nesen sapratu, ka mums īsti nav kopīgi draugi. Mums ir 11 gadu starpība, viņš nav latvietis, bet Latvijā jau vairākus gadus strādā un dzīvo. Man kaut kā vienmēr licies, ka viņam būtu neinteresanti ar bariņu studentu (mani draugi) vai arī pati tuvākā draudzene ir ārzemēs un Latvijā ir reti, nesanāk tā baigi tikties, kur nu vēl lielākā kompānijā, bet pašam Latvijā ir tikai kolēģi, nav īsti tuvāko draugu. Varbūt kaut kā prasās dažreiz, ka ir kopīgi draugi, var kādus foršus vakarus kopā organizēt, paceļot kopīgi utt. Kā ir jūsu attiecībās ar kopīgiem draugiem?
20.02.2018 15:50 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Švaki mums ar kopīgiem draugiem :D
Viņam lielākā daļa draugu ir single vai ar īslaicīgām piegulētājām, ir pāris kas dzīvo citā pilsetā un visi 4 satiekamies tik reizi vai 2as gadā. Vēl ir viņam kolēģi, bet ar retajam ir otrā pusīte, un sadraudzējušies vēl neesam, man draugu nav :D
20.02.2018 16:09 |
 
Reitings 416
Reģ: 02.01.2018
Mums arī ļoti švaki ar kopīgiem draugiem.
Mums kopīgi ir tikai divi draugi - drauga labākais draugs un man laba draudzene.
Dažreiz gribētos aiziet kaut kur patusēt vai vienkārši pasēdēt ar draugiem, bet tad saproti, ka īsti nav ar ko.
Un nevar jau arī tā uzreiz iet un sameklēt jebkādus cilvēkus, ar ko kopā pavadīt laiku. :-D
20.02.2018 16:15 |
 
Reitings 416
Reģ: 02.01.2018
Bet nu tas tāpēc, ka paši (pirms vēl nebijām kopā) dzīvojām dažādas pilsētās un tagad dzīvojam kopā Rīgā.
20.02.2018 16:16 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Mana labaka druska ar viru , sen ik pa laikam satiekamies tusejam ar gimenem. Veci saprotas labi :D as citreiz pat parak labi..:-D bet ta ir mana lidz kaulam draudzene jau 40 it gadus. Vel ar maneja radiem patusejam kas jaunaki. Parejie katram savi draugi.
20.02.2018 16:33 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet nu tas tāpēc, ka paši (pirms vēl nebijām kopā) dzīvojām dažādas pilsētās un tagad dzīvojam kopā Rīgā.
mus tas pats stasts, turklat draudzen jaukadu lauku dzivo privatamaja laukos, patalu jabrauc mums. Tacu tas netrauce.
20.02.2018 16:35 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Nesaprotu isti - mani, tavi draugi, ipasi ilgtermina attiecibas. Mes biezi izejam ar mana drauga draugiem vai ar maniem draugiem, esmu sadraudzejusies ari ar dazam draugu otrajam pusitem, ar kuram labprat kafijojam vai shoppingojam divata. Viss atkarigs no situacijas - ir reizes, kad varu ar kadu draudzeni pasedet bara un ir reizes, kad visi kopa varam iet vakarinot.
20.02.2018 17:02 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Viņa draugi ar laiku kļuvuši arī par maniem draugiem. Man ir pāris draudzenes, pret kurām viņš izturas pieklājīgi, bet nav tur baigā draudzība un labi ir.
20.02.2018 17:35 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Nu tur tā lieta, ka vismaz ar manu ģimeni kopīgi kaut ko padaram, ļoti labas attiecības viņam ar manu mazo māsu, brāli, tēti un viņa sieva, bet nu tas sanāk reizi pus gadā, uz svētkiem, tomēr viņiem kā ģimenei tij daudz ko darīt, bērniem pulciņi, pašiem darbi utt. Ceļojam divatā, ejam uz kino utt, ļoti to izbaudu, bet dažreiz gribas, lai ir jaut kāda kopēju draugu kompānija, ar kuriem šad tad kopā patusēties, bet nu pat nezinu, kā tādas situācijas rodas.
20.02.2018 17:35 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Kopīgie draugi ir mūsu vecuma māsīcas, brālēni, brāļi un māsas, ar tiem bieži tā teikt satusējam . Tāpat satiekamies ar manām draudzenēm un viņu otrajām pisītēm, vai arī ar vīra draugiem, tie gan visi brīvi puiši.
20.02.2018 17:39 |
 
Reitings 277
Reģ: 20.02.2015
Kā jau teicu, viņam Latvijā īsti draugi nav, savukārt man paši tuvākie draugi nedzīvo Latvijā. Vien pāris paziņas universitātē, bet man pašai baigi bieži neinteresē doties ar viņiem uz Vecrīgu, visi sadzerās utt. Zinu, ka draugam gluži arī tādā tīņu kompānijā baigi forši nebūtu. :-D
20.02.2018 17:40 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Mums arī nav kopīgu draugu. Ir pāris kopīgi labi paziņas, bet tādā paziņu līmenī, nevis cilvēki, ar kuriem kopā ceļotu utml. Vīram ir labas attiecības ar maniem draugiem, man ar viņējiem - samērā ciešamas (viņa draugi mani īsti nepieņem), bet tādu kopīgu draugu nav. Piemēram, uz vīra dzimšanas dienām un vārda dienām nāk viņa draugi, uz manējām - mani draugi. Man ir ļoti labas attiecības ar vīra brāļa ģimeni, bezmaz vai labākas, nekā viņam pašam. :-D Vīrs par mani 15 gadus vecāks, bet nedomāju, ka pie vainas ir vecums, jo man ir viņa vecuma draudzenes un pat vēl vecākas. Vienkārši manas draudzenes lielākoties ir karjeristes, dzīves baudītājas, ceļotājas, branču apmeklētājas un visādi citādi aktīvas sievietes, katrā ziņā nevienai nav ģimene pirmajā vietā. Vīram atkal draugi tādi, kuriem ir sievas, bērni, universālis, vasarnīca, siltumnīca, sapnis par privātmāju vai dārza būdu, nepatīk ceļot, patīk audzēt tomātus, tāds mierīgāks dzīvesveids un mums diezgan konkrēti nesapas.
20.02.2018 17:45 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Ak, un man nav brāļu un māsu, vīram ir viens brālis, bet viņiem nav tādas čomiskas attiecības, viņi nekad nav kopā atpūtušies vai ceļojuši. Man ir ļoti labas attiecības ar savu svaini - vīra brāļasievu. Bet īstenībā man tā vispār nešķiet problēma. Patīk pavadīt laiku divatā.
20.02.2018 17:48 |
 
Reitings 303
Reģ: 31.10.2016
Mani draugi ir viņa draugi un viņa draugi - mani. Pavadām laiku gan manā kompānijā, gan viņa, problēmu ar to nav, jo abi vienlīdz labi saprotamies ar cilvēkiem. :-)
20.02.2018 18:30 |
 
Reitings 12990
Reģ: 29.11.2014
Mums ir vairāki kopīgi draugi, tāpēc tagad bieži nogalēs ejam ciemos, izbraucam visi kopā kaut kur, nu ok, man viņi iepriekš bija vairāk paziņas, bet tagad jau ir draugi, lai gan citus pazinu ātrak nekā viņš, bet nebija tāda kontakta.
Ar bijušo gan bija tā, ka man ne visai viņa draugi, līdz ar to vispār kopīgu nebija...
20.02.2018 19:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits