Rotaslietas ikdienaa!

 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Esmu vienmeer teikusi,ka man nepatiik rotaslietas ikdienaa,bet man ir viena rokasspraadze,bez kuras nespeeju iziet no maajas.Diivaini,jo taa ir ,vareetu teikt, pat masiiva!Darinaata peec pasuutijuma , tikai man vienai taada,varbuut taapeec iipasi miila.
Mans geerbsanaas stils ir loti vienkaars,nav daudz kraasu apgeerbaa,vairaak esmu tas baltais,peleekais,melnais cilveeks!Varbuut taapeec patiik tas akcents ,kas atdziivina kopskatu.
Kaa ir ar jums,vai neesaajiet ikdienaa daudz rotaslietu un kaadas taas buutu?
19.02.2018 18:53 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Nēsāju zeltu - Uz labās laulibu rinjkjis un vīra dāvināts gredzents ar maziem iestrādātiem briljantiem, kuri nekur nekjerās. Uz otras rokas parasti vecmammas zelta gredzens, taisīts noteikti ne oficiālā darbnīcā un ir 1 emsemplārā, par to sanjemu gan komplimentus gan piedāvājumus pārdot. Reizēm nomainu uz vecvecmammas gredzenu, tas arī interesants, bet darbnīcas darinājums un noteikti kādām vecām tantinjām vēl ir....
20.02.2018 18:48 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Saderināšanās gredzens man ljoti patīk, bet nenēsāju ikdienā, jo akmenji uz āru un kjepinjās, kas mēdz iekrerties kaut kur. Ikdienai uz darbu neder
20.02.2018 18:57 |
 
Reitings 91
Reģ: 06.02.2018
Es arī ikdienā nenēsāju rotas. Nav pierasts. Reti kad, ja sagribas, uzlieku sudraba ķēdīti ar kuloniņu. Man kaut kā iegājies, ka rotas lieku tik svinīgākās dienās. :D
21.02.2018 20:04 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Nu “ kataljelja” informeeja proletariaatu, ka ir jauna kolekcija shanelim, pati leetaakaa rotaslieta shajaa kolekcijaa buus ap 6tk, k.kas laadziigaaks ap padsmit tk. Lai neatpaliktu no “kataljejas”, panjemiet hipotekaaro krediitu vai paardodiet savus dziivokljus, nopirksiet sho to no shanelja jaunaas kolekcijas, varbuut veel no cartier k.ko iznaaks piekjert klaat. Nejuutaties slikti, ka jums viss tik leets? Kaadaa citaa diskusijaa “kataljeja” pat bij ieteikusi stila ikonas, kam jaaliidzinaas, neko juus nesaprotat. Nav naudas? Uzdancojiet pie stienja varzheedaaju zemee, kaads noteikti nocels no taa, ja labi dejosiet, un buus jums shanelis un kartjeeeeeee, kljuusiet par iistaam stila ikonaam. Tikai ar to Tiffany Co “kataljela” iebrauca auzaas, taapat kaa ar “Clarins” kreemu, nu, leetucis tas sudrabs no Tiffany, to jau katra varzheedaaju zemes paardeveeja var atljauties, shii ziimola dimantu kolekciju vajadzeeja mineet.
:-D:-D:-D
22.02.2018 14:06 |
 
Reitings 252
Reģ: 10.08.2014
Man nav daudz rotu no dārgmetāliem, jo ātri viss apnīk parasti un patīk dažādība.
Ikdienā neizeju no mājas bez auskariem un kaklarotas, cenšos pierast pie gredzeniem, ļoti patīk, bet neesmu pieradusi nēsāt. Kad atceros, uzmetu arī kādu rokassprādzi. Rokassprādzes gan man patīk smalkas, vienkāršas.
Katru dienu gandrīz citi auskari, atkarīgs, kas pieskaņojas drēbēm. Pirms kādiem gadiem 4 gandrīz visas rotas bija zelta krāsā, tagad esmu pārgājusi uz sudraba kaut kā. :-D
22.02.2018 14:53 |
 
Reitings 134
Reģ: 11.10.2010
Kādreiz uz rokām vienmēr bija vairaki sudraba gredzeni un kaklu sudraba ķēdīte.
Man vienmēr rokas bijušas apkarinātas ar gredzeniem...
Šobrīd nevaru iziet no mājām, bez saviem diviem bronzas gredzeniem no "Raganu rotas". Ap kaklu lieku sudrabā iestrādātu tādu dabīgo akmeni, kam pa vidu stienītis (dubultā enerģija), kas iekārts zamša šņorītē. Vienā ausī man ir četri auskari (trīs lobes un tragus), bet tādi vienkārši stud no nerūsējošā tērauda ar akmentiņu, otrā (garlaicīgajā) tikai viens (gribētu vēl kadu), esmu pārak slinka, lai katru liktu lielos auskarus, kā arī pret visām bižutērijām man alerģija.
22.02.2018 15:23 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Ikdienā nēsāju zelta gredzenu. Nekad nevelku viņu nost, pat traukus mazgājot. Vēl ikdienā ir pieskaņoti auskari, rokassprādze. Retāk kaklarota. Bez rotaslietām jūtos plika. :D
22.02.2018 16:29 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Ikdienā nēsāju mazus zelta auskariņus, ko praktiski nekad neņemu ārā, un dabīgā akmens pērļu rokassprādzīti. Agrāk mēdzu nēsāt daudz un uz maiņām, bet kaut kā viss pierimās un vairs īsti neko negribas, izņemot nosaukto.
22.02.2018 19:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits