Parunāt par šo tēmu:

 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Čau.Daudzas no vecā Cosmo meitenēm atceras to, ka es biju tā lietotāja, kura vasarā kompleksoja par savu vizuālo izskatu un veidoja e-tās tēmas. Tad nu ir tāda lieta, ka manā klasē iet viena meitene, kura patīk VISIEM čaļiem- nu gandrīz visiem , noteikti. Man , godīgi sakot, pašai tas skauž un dzen vēl lielākos kompleksos.(e) Es viņai agrāk jautāju, ko darīt lai patiktu puišiem utt, viņa teica- jāliek kosmētiku, smuki jāģērbjas un vēl viena lieta, kuru es aizmirsu.
Man ir jautājums- ko man darīt, vai sākt, lai arī ES patiktu daudziem un man izrādītu simpātijas(izrādīšana simpātijas un tas, ka Tu apzinies un zini, ka patīc daudziem ceļ pašapziņu, bet man redz neveicās, esmu neglītene tātad) Ir bijis tā, ka mani čalis ir nosaucis par krokseni.... (t)
Es gribu reāli mainīties un arī attieksmē, lai patiktu puišiem. Es vēlos sevi pārveidot, vai arī uzlabot kā vien iespējams. Vai Jūs varat dot ieteikumu kā- lai sevi pārveido, uzlabo vizuāli gan ar stilu, gan ar kosmētiku(ko lietot) , kā ģērbties gaumīgi, smuki utt., kā mainīt/uzlabot attieksmi (un kādai būt attieksmei), lai patiktu puišiem, un vsp ko kopumā darīt lai patiktu. Es dēļ tiem saviem kompleksiem pat bildes sociālajos tīklos nelieku, jo vienkārši aii......:'-(
Un kādas meitenes vispār patīk puišiem?(visiem vīriešu un puišu vecumiem)
Citas pat draudzējās ar puišiem, bet es nē, jo es jau esmu tā neglītāāa...(t)
Piedodiet,ka kārtējā čīkstēšanas tēma(kā vasarā), bet saprotiet arī mani..
Jauku vakaru!
17.02.2018 18:12 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
''Caca'' vienkārši ir ģenētiski labāka, ''īstas sievietes'' ir iedomīgas neglītenes, kuras nespēj konkurēt. Daune.

Kāds sakars frizierim, mākslīgajām krūtīm, skropstām un nagiem ar...ģenētiku? :o :o Ja nav kādu retu defektu, jebkura sevi tjūnējot un sportojot izskatīsies labi. ''Īstās sievietes'' var mierīgi kļūt par cacām, un cacas visu noņemot un izsūknējot būs tādas pašas īstās sievietes. Ar mūsdienu iespējām nejau vairs ģenētika spēlē tik lielu lomu.
Puiši ar sešpakām ir iekārojamāki par spalvainiem tusnīšiem ģenētikas vai tomēr citu iemeslu dēļ? :)
20.02.2018 04:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits