Veikalu lojalitātes kartes

 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Vai lietojat šādas kartes? Jums tur norādīti visi īstie dati? Viņi pārbauda to kaut kā?
Vienkārši domāju, ka, ja uzrakstu ko ne tā un to atklāj, jutīšos muļķīgi. :-D
17.02.2018 14:37 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Man laikam ir tikai Drogu karte, ko lietoju regulāri. Ir arī Depo, bet to uztaisīju, jo tētim nebija līdzi savējās :-D. Ne Rimi, ne Maximā nav
18.02.2018 21:34 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Man tuvumā ir tikai divas mēness aptiekas un divas tās apothekas .. no abām izvēlos mēness aptieku, lai gan pirms bērna piedzimšanas uz aptieku gāju varbūt reizi gadā |-) apkalpo normāli, par cenām gan nezinu, jo nav ar ko salīdzināt (t)
E-maximā ar esmu šad tad ko sūtījusi, kopumā viss apmierina, termiņi labi, vienīgi citreiz jau izdomāju ko gatavošu, un kādu ļoti svarīgu lietu neatved .. tas kaitina gan :-/
Datus norādu īstos, bet nu aktīvi izmantoju tik maximas, rimi, reizēk drogu karti .. tas arī viss, lai gan maks diezgan pilns ar visādiem brīnumiem (s)
18.02.2018 22:10 |
 
Reitings 668
Reģ: 04.05.2009
Choker Anna rakstīja, ka meitenes pārprot un lasīt neprot. Lasīt iemācies! Un lūdzu nepazemo pati sevi. No rakstītā noprotu, ka pati esi kontaktējusies ar rupju aptiekas pārdevēju. Prieks, ka pievienojies šim pulciņam.
18.02.2018 22:18 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Tiešām mēs dažas esam tas izredzētās vai vienkārši ar laipnu attieksmi un cieņu saņemam to pašu pretī?

Var jau redzēt €rica attieksmi šeit, nemaz nebrīnos, ka tad dzīvē saņem tādu pašu atbildi.
18.02.2018 23:23 |
 
Reitings 668
Reģ: 04.05.2009
Maskava uz to aptieku vairs neeju. Vari pabrīnīties vēlreiz un izpūst(t)
19.02.2018 00:09 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Man rimi, maxima krajas naudina lietiju aktivi un izmanotoju.Drogas kur nomesta aptiekas neieperkos .
te daudzas idiena klaiga ka sporto, veseligi ed,potejas pret gripu..bet izrads pa aptiekam vien dzivo. Un jaunas damas..saprastu ja butu kundzites ap 80 it gadiem...
19.02.2018 00:21 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Tiešām grūti ar lasīšanu. :)
19.02.2018 00:29 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Kādreiz bija vairākas šādas kartes (datus norādiju savus, nezinu kādēļ lai to nedarītu) tagad nav pilnīgi neviena. Jā, kaut kādu rimi karti gan jau izmantotu un justu tās labumus, bet nozaudēju un nekad nebija laiks atjaunot, bet aptieku, drogu, galactico... Kāda jēga no tām? Es tur nepiestaigāju katru nedēļu, lai izjustu vajadzību makā glabāt plastikāta kartiņu. Aptiekā reizi pāris mēnešos ibumetīnu nopērku, drogās reizi pāris mēnešos iemaldos un nopērku kaut ko tādu, ko būtu rimi varējusi nopirkt. Depo regulāri pērku sunim barību, laikam tā noderētu. Mašīnas nav, tādēļ arī staķika/shell kartiņas man nav nepieciešamas.
Laikam tiešām jāuztaisa rimi un depo, bet pārējās priekš kam?
Aa vienīgi, esmu ievērojusi ka ir vietas, kur isic studenta atlaides man tiek piemērotas, maksājot ar karti, bieži vien tādos pašos apmēros kādos klienta kartes. Varbūt tādēļ tik daudz kartēm neizjūtu nepieciešamību.
19.02.2018 00:39 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Aptiekās var iegādāties ne tikai zāles, bet arī kosmētiku un higiēnas preces, diezgan plašā klāstā.
19.02.2018 07:27 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Makā man ir 18 lojalitātes/klienta kartes, bet mājās vēl stāv karšu maciņš ar veselu lērumu citu karšu, kuras izmantoju tad, ja sanāk doties uz konkrēto veikalu (vienkārši kaut kad ir gadījies karti noformēt, bet mainoties ikdienas paradumiem, mainījies arī attiecīgo kartšu lietošanas biežums).
No regulāri/visbiežāk lietojamām kartēm ir Rimi, Galactico, Depo, Drogas, Lats, Domina. Kā jau te minēts - galvenie ieguvumi ir daļa atlaižu, kas ir spēkā tikai lojalitātes karšu lietotājiem + visās no šīm minētajām, izņemot Depo, tiek uzkrāti punkti, kurus agrāk vai vēlāk var lietot lai veiktu daļēju pirkuma apmaksu (Nu, Rimi, piemēram, ik pēc pāris mēnešiem parasti sanāk papildus 10 EUR atlaide no uzkrātajiem punktiem). Faktiski, katrā no šiem veiklaliem esmu ar laiku sapratusi, ko izdevīgāk pirkt gan salīdzinot šajos veikalos savstarpēji piedāvājumu, gan arī salīdzinot ar piedāvājumiem un cenām citos veikalos.
Papildus man ir Bioss klienta karte (sakrāju to, kad pirku bērnam pārtiku, bet tagad lietoju, ja sakārojas kādu eko-gardumu), HobbySet, Chicco un BabyCity, Siberika, Magnolijas zieds, StreetBurger un maz lietotas/bezjēdzīgas LindexMore, Douglas un Pins.
Norādot datus ar īpašu nolūku nemeloju, vien norādu to e-pastu, kas domāts spamam.
Tomēr kaut kā pēdējā laikā bieži sanāk "noķert" tiešām labus atlaižu piedāvājumus arī ārpus savu lojalitātes karšu loka (piemēram, sestdien reāli nopirecājos, kad Cenuklubā sapirkos Tri-Bio mazgāšanas/tīrīšanas līdzekļus ar 40% atlaidi (līdz februāra beigām būšot). Kādam laikam uz priekšu iepirkos.
19.02.2018 09:55 |
 
10 gadi
Reitings 1951
Reģ: 09.07.2011
Es tieši vienmēr iepērkos tikai Mēness aptiekā, jo vismaz manas zāles tur izmaksā lētāk nekā citur un arī klientu kartē vienmēr izdodas iekrāt labu summu, ko pēc tam izmantoju pirkuma atlaidēm.
Bet par citām lojalitātes kartēm runājot, biežāk izmantoju Rimi, Maxima, Drogas, Kino Klubs, Circle K, Depo, Cenuklubs un Zoo Centrs, bet karte, no kuras galīgi neredzu jēgu, ir Mego. Nekad pa visiem šiem gadiem nekādu uzkrājuma atlaidi neesmu saņēmusi. Pat pārdevējas nemāk paskaidrot, ko tā karte īsti dod :-D
19.02.2018 10:19 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Rīdziniece, es aptiekā pērku šampūnus, sejas kopšanas līdzekļus un biezi vien ķermeņa krēmus. A, un vēl regulāri pirku pretapaugļošanās tabletes. Aptieka nepārdod tikai zāles!
19.02.2018 11:02 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
te daudzas idiena klaiga ka sporto, veseligi ed,potejas pret gripu..bet izrads pa aptiekam vien dzivo. Un jaunas damas..saprastu ja butu kundzites ap 80 it gadiem...

Aptiekā jau nav tikai zāles kā ZĀLES. Tāpat ir vitamīni, kosmētika, izsargāšanās līdzekļi, higiēnas preces, bērniem lietas utt.
19.02.2018 11:16 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
no kuras galīgi neredzu jēgu, ir Mego. Nekad pa visiem šiem gadiem nekādu uzkrājuma neesmu saņēmusi. Pat pārdevējas nemāk paskaidrot, ko tā karte īsti dod

Tur skaitās punkti un kādai akcijas precei ir ar mego karti lētāk vēl ,ja nemaldos 1000punkti= 1€, punkti tur krājas diezgan ilgi ,salīdzinot ar rimi vai maxima kur nauda iet,bet takā bieži eju uz mego,tad to izmantoju arī:-)
19.02.2018 14:20 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Aptiekās var iegādāties ne tikai zāles, bet arī kosmētiku un higiēnas preces, diezgan plašā klāstā.
tacu meitnes runa tiesi par zalem;-)
19.02.2018 14:30 |
 
Reitings 1598
Reģ: 12.10.2010
Man ir dažas: Rimi, Douglas, Drogas, vēl kādā kosmētikas veikalā. Ja godīgi, man viņas reāli besī un plānoju atbrīvoties no tām pavisam. Visideālāk liekas Monton tīklā un Stender, kad vienkārši pie kases nosauc vārdu vai telfonu un tad tur viņiem ir datu uzskaite un viss pārējais info.
Kas attiecas uz aptiekām, tad tur ļoti maz pērku, kādu ibuku vai plāksterus, vai ko tādu, tāpēc neredzu vajadzību formēt tās kartes.
Bet mani iepirkšanās paradumi arī ir tādi, ka tomēr pārsvarā izmantoju interneta veikalus. Varbūt vienīgais stockman karti prasās uztaisīt.
19.02.2018 14:51 |
 
10 gadi
Reitings 1746
Reģ: 18.11.2009
visbiežāk izmantoju drogas, rimi, benu kartes, kur vienmēr krājas kaut kādas summas, kuras pēc tam var noņemt. foršāk taču :D vēl ir maximas, čili pica, depo, club one un latvijas aptiekas kartes, bet tās izmantoju ļoooti reti
19.02.2018 15:22 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Lietoju Drogas, Pasaules optikas un Stockmann karti. Ir vēl kaut kādas kartes no somu un apavu veikaliem, bet tās principā neizmantoju. Dati uz kartēm norādīti īstie, jo man nav ko slēpt. Reklāmas un spami, ja arī nāk, tad e-pasta reklāmu sadaļā, kuru nemaz nelasu, līdz ar to reklāmas netraucē. Tie pāris sms ar atlaižu ziņām, kurus saņemu, arī nē. Ir bijusi doma uztaisīt Rimi un Benu aptiekas karti, bet kaut kā nav sanācis. Visas kartes, ko ik uz stūra katrā bodē met pretī, gan neņemu, jo nav ne vajadzība, ne vieta makā.
Savukārt par farmaceitiem runājot - nav gadījusies slikta apkalpošana aptiekās. Esmu droša, ka mēs katra esam kādu reizi saskārušās ar nekompetentu vai nelaipnu apkalpojošās sfēras darbinieku, bet, ja tas notiek ar apbrīnojamu regularitāti, tad problēma laikam slēpjas pašā cilvēkā. Ar kādu attieksmi vērsīsies pret otru, tādu saņemsi pretī. Vīzdegunību pa gabalu var redzēt ;-)
19.02.2018 15:35 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
No veikaliem man ir tikai Rimi un Drogas kartes. Tagad, kad esmu grūtniece, aptiekā iedeva arī Medus karti, tad tiešām sanāk izdevīgi. Pērku vitamīnus, bet ar to karti dažreiz pat 5 EUR atlaide, nav slikti. Plus, nezinu, kā viņi rēķina tos bonusus, bet pēdējo reizi pirku vitamīnus pa 10 eur un šampūnu pa 13, un kopā sanāca 1.42 EUR bonuss, ko varēs izmantot citiem pirkumiem. Rimi gan tik dāsni nedala tos punktus. :D
19.02.2018 15:56 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Man arī ir kādas padsmit kartes. Visbiežāk lietoju Maxima, Rimi, vietējās picērijas, Circkle K (tiesa tā ir piesaistīta bankas kartei), Depo, Drogas karti.
***
Par mēness aptiekām runājot.. par dārdzību nezinu, jo aptiekās reti ko pērku. Ja pērku, tad pārsvarā nedēļas nogalē, kad ir -25%. Nezinu, maybe pēc atlaides ir nedaudz lētāk kā citās aptiekās bez visām atlaidēm, bet nu nav pretenziju. Farmaceiti normāli - vienreiz iedeva savu karti un uztaisīja man. Nezinu, kas kuram skaitās nepieklājība, bet ja man nepasmaida vai neatņem sveicienu, da vienalga, sakot godīgi (kaut gan tiešām neatceros šādas situācijas ne MĀ, ne citās)
Bieži izmantoju arī internetaaptieka.lv bezrecepšu zālēm, matu kopšanas līdzekļiem, vitamīniem u.c.
19.02.2018 17:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!