Veikalu lojalitātes kartes

 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Vai lietojat šādas kartes? Jums tur norādīti visi īstie dati? Viņi pārbauda to kaut kā?
Vienkārši domāju, ka, ja uzrakstu ko ne tā un to atklāj, jutīšos muļķīgi. :-D
17.02.2018 14:37 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
es neredzu problēmu norādīt īsto vārdu un speciāli reklāmmateriāliem paredzētu epastu. ja norādītu nepareizu un kāds piesietos, nu, nebūtu liela bēda :D
protams, visas ikdienā lietojamās kartes plaša patēriņa preču veikalos, bet pēdējā laikā kkā sanāk ar ceļošanu visādās lojalitātēs iesaistīties - aviolīniju programmās un tml. Emirates vai airBaltic Pins, piemēram, bet vēl līdz noderīgumam netieku, jo diezgan daudz jāpalidinās vai jālieto pakalpojumi, laaai gan Pins arī daudzkur Rīgā var krāt.
17.02.2018 21:38 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Par datu pareizību runājot, piemēram, es nomainīju uzvārdu, bet no visām lojalitātes kartēm uzvārdu mainīju tikai Monton sistēmā, jo pēc vecā uzvārda mani bija baaaaigi grūti atrast. Tā ka es varu teikt, ka uz visām lojalitātes kartēm man ir nepareizi dati. :-D
17.02.2018 21:40 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Runājot par aptiekām - man ir Eiroaptiekas klienta karte, tur naudiņa krājas un atlaides daudzām precēm, bieži sanāk izmantot, vienreiz pat farmaceite pabrīnījās, cik izdevīgi man sanāca iepirkties :-)
Par farmaceitiem runājot - gandrīz katru reizi, ieejot kādā aptiekā, pie letes stāv kāds nu ļoooti kaitinošs pircējs (parasti pensijas vai pirmspensijas vecuma) ar pilnīgi idiotiskiem jautājumiem vai plašiem savas, kaimiņa un kaķa vēdera izejas aprakstiem, es reāli apbrīnoju farmaceitus par viņu darbu. Rupjš farmaceits, protams, nav pieņemami, bet parasti viņiem tiešām ir eņģeļa pacietība.
Uz Mēness aptieku reti aizeju, jo šķiet dārgāka par pārējām.
17.02.2018 21:48 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Drogas kartei arī man ļoti jūtama jēga, naudiņa krājas + atlaides tādas, ka bez kartes es nemaz nepirktu tās preces.
Tad Depo, Krūzas, Citasantehnika kartes ir jēga taisīt, pat ja tikai vienu reizi tiks izmantotas.
17.02.2018 21:57 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Mēness aptieka, izrādās, esot lētāka par Eiro un Benu :D Man arī viņa likusies visdārgākā.
17.02.2018 21:58 |
 
Reitings 668
Reģ: 04.05.2009
Nepārdzīvo anniņ, katra aptiekas pārdevēja saņems pēc nopelniem un pašas varēs spoguļoties (t)(t)
+ + +
Neizvēlies studēt farmāciju, ja nepatīk darbs ar cilvēkiem.
17.02.2018 22:06 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
€rica, tu vienmēr esi bijusi cool, bet pēc šitā..nu kā tā var?!:-/
17.02.2018 22:12 |
 
Reitings 668
Reģ: 04.05.2009
Cukurvāvere, paldies (l)(l)
Liec to glāzīti malā, visas rakstīja, ka esot dārgāka:-D;-)
17.02.2018 22:17 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Nu bet ja godīgi, tad farmaceits tāds pārdevējs ar izglītību vien ir- izsniedz recepšu zāles un bezrecepšu zālēm parasti ir vairāki ražotāji, kuri izmanto reklāmu, līdz ar to klients reklāmas dēl pērk ko konkrētu vai nu palūdz ieteikt. Plus vēl pie pirkuma šur tur piedāvā kādus akcijas vitamīņus, kā narvesenā vai drogās kādu mēslu parasti piedāvā. Es nenocienu gan farmeceitus, tikai mūsdienās šim darbam tāda pārdevēja funkcija.
17.02.2018 22:59 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
fui, kādas man kļūdas. (t)
17.02.2018 23:01 |
 
10 gadi
Reitings 154
Reģ: 31.01.2010
Man kā farmaceitei interesanti palasīt atsauksmes par aptieku farmaceitiem:D tiešām žēl, ka tik daudzām ir bijusi saskarsme ar nelaipniem kolēģiem.
Klienti, tāpat kā farmaceiti, arī ļoti atšķirīgi : daudzi neatņem sveicienu, nemaz nerunājot, par lūdzuvai paldieslietojumu, bet tas tikai parāda cilvēku inteliģences un audzinātības līmeni, par to nepārdzīvoju:) Nebūtu patīkami, ja nosauktu par pārdevēju, jo tomēr profesionāla farmaceita amata pienākumus nevar veikt jebkurš cilvēks bez atbilstošas izglītības.
17.02.2018 23:04 |
 
10 gadi
Reitings 154
Reģ: 31.01.2010
koijots, farmaceiti ne tikai pārdod zāles, ir jāspēj arī noteikt, piemēram, zāļu mijiedarbība, to, kad zāles labāk lietot, lai tās labāk uzsūktos organismā utt. nenoliedzami, vide ir komercializēta, bet vismaz man ir paveicies savā darba vietā, ka varu strādāt saskaņā ar savām zināšanām. gadās arī tieši pretēji gadījumi - cilvēks ir jāatrunā iegādāties kādu medikamentu vai jāpārliecina apmeklēt ārstu.
17.02.2018 23:10 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Nekad nav ienācis prātā vērtēt kādas kurā aptiekā farmaceites, ko ar viņām tik daudz var komunicēt, ja var izdarīt šādus secinājumus? Konflikts bijis tikai 1 reizi, kad gribēju nopirkt 2 medikamentus (vienkārši gribēju nopirkt, nekādu padomu par lietošanu nejautāju) un farmaceite teica, ka lai pērkot vai vienus vai otrus, bet ne abus.
Uz cenām aptiekās pārāk neskatos, izvēlos, kur lielākas pašapkalpošanās zonas un var apskatīties preces.
17.02.2018 23:25 |
 
Reitings 28
Reģ: 06.11.2015
Ir kartes gan uz sava vārda ,bet lielākā daļa uz izdomāta.Pat īsti nezinu kāpēc.
Bet ja godīgi ,nesaprotu dažu lojalitātes karšu jēgu.Piem. Depo kartes man ir kādas piecas.
Aizeju uz Depo ,aizmirsu karti ,eju pie info ,minūte un jauna karte gatava.Ja uz kartes krātos punkti kā Rimi , tad vēl tā .
Un vispār mani nedaudz besī tās lojalitātes kartes(e) - pilns maks ,pat naudu nav kur ielikt:-D.
17.02.2018 23:41 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Jā, lojalitātes kartes man ir, bet pārsvarā pārtikas un celtniecības veikalu kartes.
18.02.2018 00:44 |
 
Reitings 90
Reģ: 13.12.2017
Man nav nevienas lojalitātes kartes. Manuprāt, viņas jūtami ietekmē, ko mēs pērkam un kā mēs iepērkamies (vismaz es to redzu, ja iepērkos ar kādu draudzeni, kurai tās ir). Redzu, ka viņas skatās, kam ir akcija, ja ir aizmirsušas karti, negrib nemaz iet konkrētajā veikalā u.tml. Man personīgi nepatīk tas, ka kādam onkulim augšā ir kontrole pār to, kā es tērēju savu naudu.
18.02.2018 01:00 |
 
Reitings 51
Reģ: 31.01.2018
Pārītis manos komentāros izlasīja to, ka, pieminot augstāko izglītību, es attaisnoju rupjību. Interesants pieņēmums, bet nē, tā bija atbilde uz Ērikas nicinošo "hihihaha kas tad vēl farmaceiti ir ja ne pārdevēji hihihahahahahah" attieksmi, kas jo īpaši izpaudās pēc viņai aizrādošā komentāra.
Es aptiekas nešķiroju, eju, kur tuvāk, man nav gadījusies sistemātiska slikta attieksme no kāda konkrēta uzņēmuma aptiekas. Tāpat kā ar veikaliem un visu citu, ja kāds kā Ērika var pateikt, ka "spriežot pēc manas (erikas) un citu šeit esošo meiteņu pieredzes mēness aptiekā visas pārdevējas ir rupjas", tad jāskatās uz savām komunikācijas prasmēm. Varu iedomāties tikai vienu veidu, kā šāds apvainojums būtu patiess - ja visas meitenes apmeklētu vienu un to pašu mēness aptiekas filiāli un tur tiešām strādātu pāris nelaipnas pārdevējas.
Starp citu, mēness aptiekā nestrādāju. :-D
18.02.2018 01:19 |
 
Reitings 51
Reģ: 31.01.2018
Turpinot par izglītības tēmu.
Koijots, farmaceiti dara vairāk par stāvēšanu pie letes. Ja nezini par farmaceitu darbu, varu aicināt palasīt tevi par to.
Augstskolā 5 gadu laikā (bakalaurs 3+ maģistrs 2) iemāca ko vairāk par to, kā pateikt "labdien, kādas zāles jums vajag?".
Protams, var mācīties koledžā. Starp citu, bez farmaceitiem aptiekās vēl ir farmaceitu palīgi.
Sekla izpratne par šo sfēru.
18.02.2018 01:29 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Lai strādātu aptiekā, pietiek ar 3 gadiem. Tas nu tā, un LU studējot farmaceitos, nekas sarežgīts nav, parasta augstākā izglītība ar savu ievirzi farmācijā. Un tas nu nekādi nedod tiesības skatīties uz kādu no augšas, jo redz, ES taču farmaceits!
Par koledzu farmaceitu zināšanām vispār paklusēšu.
Man gimenē ir daudz farmaceitu, gan RSU, gan LU. Nevienam nav pirksti gaisā, un pat magistri-aptieku vadītāji stāvot pie kases ir laipni. Bet kad kāda koledzas spindzele aiz kases stāvot tēlo Dievu, jo redz mamma koledzu apmaksājusi un diploms ir - vairāk nekā smieklīgi.
18.02.2018 02:37 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Nez ko tad tādu vēl dara parastie farmaceiti un farm palīgi aptiekā? Ceno preci un liek plauktos un slauka putekljus? Tagad vairs nav daudz aptieku, kur uz vietas gatavo zāles. Pat tajās, kur tas ir- tādas receptes ir pāris reizes gadā, un tad tāpat gatavos ne jau farmaceita palīgs. Tas, ka ir tā zālju gatavošana uz vietas ir vairāk formalitāte. Pasūtījumus un atskaites veic aptiekas vadītājs un vinja palīgs. Farmaceita darbs ir apkalpot recepšu klientus, un ieteikt bezrecepšu, konsultēt par zālju mijiedarbību, blaknēm utt, kas ir vinja profesija un pienākums. Un tas nenoliek vinju augstāk par cilvēku, kas ir atnācis pakalpojumu sanjemt. Tāpat ejot pie ārsta gaidam kompetenci, ejot pie zobārsta rēkinamies,ka labos zobus, un no arhitekta gaidam atbilstošu pakalpojumu, jo tāds ir vinju darbs. Kāpēc pārdevējai veikalā ir jāsveicinās un jāsmaida, bet farmaceits drīkst būt rupjš? Jo vinjam ir bakalaurs , bet pārdevēja veikalā ir muljkjīte ar 9 klašu izglītību?
18.02.2018 02:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!