Sāp sirds

 
Reitings 93
Reģ: 19.12.2017
Sveikas, meitenes!
Man ir ļoti, ļoti nepieciešams jūsu padoms.
Satikos ar puisi 4 mēnešus, viņš ir vienkārši lielisks, uzreiz nodomāju - mans īstais. Taču ar laiku arvien mazāk sākām satikties, jo viņš slimo ar veģetatīvo distoniju. Es viņu tik ļoti, ļoti iemīlēju - viņš ienesa tādu prieku, siltumu, pozitīvismu dzīvē, ka pat nevarētu pateikt, kam iet cauri. 2 reizes aicināju viņu satikties (ar lielu laiku intervālu), bet nav sanācis, jo viņš ir diezgan slikti juties, tāpēc ar laiku jau praktiski tikāmies ik pēc mēneša. Tas mani šausmīgi skumdina, jo pietrūkst viņa. Pēdējo reizi, kad aicināju satikties...starp citu, es to daru, jo viņš ir licis noprast, ka vienmēr vēlas...atkal atraidīja, tikai šoreiz jau pavisam depresīvi sakot, ka viņš ļoti vēlētos satikt mani, taču viņa dzīve pašlaik ir nožēlojama, viņš ieteica varbūt meklēt citu puisi. Pēc šī teksta es viņam paskaidroju, ka man viņš ir kļuvis ārkārtīgi mīļš, mani netraucē arī tas, ka nesatiekamies tik bieži, jo es dzīvē nekur nesteidzos...
Vēlāk sapratu, ka varbūt tas nav pareizi, ka viņš man iesaka, lai meklēju citu. Sāka iztrūkt saruna, kļuva tāda knapa, 1 dienu nerakstīja, tad uzrakstīja, nākamajā dienā arī piezvanīja, bet tā kā man domas bija par to, ka varbūt nevajag vairāk būt kopā, jo man sāpēja, ka viņš ieteica meklēt citu, tad es viņam neatbildēju uz zvanu. Vēlāk uzrakstīju, ka mani tas sāpināja, ko viņš pateica, tā kā izbeidzu visu. Viņš, protams, paskaidroja, ka vēlas tikai nodrošināt man lielisku nākotni, bet šaubās, vai to spēs, slimojot ar vd, tāpēc ieteica citu meklēt. Nav pagājusi pat viena diena...es nāku mājās ar pasaulē lielāko cerību, ka tur pie manas mājas viņš mani gaidīs... Lai vai kas būtu arī bijis, es sapņoju būt ar viņu kopā, jo viss bija ideāli, tikai nezinu, vai tāda nākotne ir iespējama. Ko jūs darītu manā vietā? It kā esmu visu izbeigusi, taču es zinu, ka viņš vēlētos mani atpakaļ, tikai nevēlas lūgties, spiest man viņa dzīvē atgriezties - tā arī teica. Vai jūs paliktu ar cilvēku, kurš ir slims, bet vēlētu jums visu to labāko? Vai jūs būtu gatavas tikties reizi mēnesī, dažreiz pat retāk? Vai man ar viņu ir vērts kārtīgi izrunāties? Asaras birst, jo ļoti, ļoti skumstu. :'-(
06.02.2018 21:08 |
 
Reitings 93
Reģ: 19.12.2017
macaw, vēlies turpināt šo diskusiju, ka uzrakstīji? :-D8-)
08.02.2018 17:16 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Ko es darītu Tavā vietā?
Es ar viņu vairs nesatiktos. Ja jau puisim pēc 4 mēnešiem ir vienalga, tad kas būs vēlāk. Bez tam iniciatīvu izrādi tikai Tu, tikšanās ir retas un viņš Tevi aicina meklēt citu, sakot, ka "vēlas Tev nodrošināt lielisku nākotni" (nopietni? :-D Pilnīga makaronu kāršana uz ausīm).
p.s. Ļoti labi zinu, kas ir veģetatīvā distonija.
08.02.2018 19:48 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Man kaut kā neizklausas gluži pēc VD, man tuvam cilvēkam tāda ir, bet funkcionē, strādā, grib atiecības, ir dienas kad uznāk, bet tas viss ir galvā... nu nav tā, ka mēnesi no vietas neko nespēj. Kaut kā pārspīlē viņš, iespējams cietēja sindroms. Viņš reāli iet pie ārstiem? Man, piemēram, jau gadiem ir depresija, ļoti grūti, daudz varētu attaisnot ar depresiju, bet nu, nē jau mēnesi tā pret cilvēku ar kuru gribētu ko veidot. Ar visu depresiju apprecējos un vēl bēbis drīz dzims... viņš kaut ko pārspīlē ar to VD
08.02.2018 23:02 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
Pārmaiņas pēc tiešām sakarīgs lūgums pēc padoma.
Tad nu tā.. izrunāšanās aci pret aci nelīdzēs. Ja vēl čalis intraverts- tas tikai aizbiedēs. Tas, ka čalis paskaidroja, kas viņam par problēmu- jau ir labi. Tas, ko es ieteiktu, ir saprast, kas čalim patīk, kad viņš ir "normāls" un vienkārši uzaicināt viņu. Ķipa- es šodien viena braukšu uz Ķemeru purvu, moš gribi braukt līdzi? Un punkts. Pat , ja neko negribēs, pēc 2 dienām pajautās- kā ta gāja(pat, ja nekur nebrauca/neko nedarīja, jāsaka, ka bija super). Tad jāpagaida nākamā reize, kad rodas līdzīga ideja- tad čalis piekritiis. Purvs ir tikai piemērs. Tas var būt, nezinu- baseins, kkāds sports, vasarā- cope.
Bet pa lielam jāsaprot, ka tā pati VD ir nekas vairāk kā ārstējama slimība. Kaut kas ir sagājis greizi smadzenēs ar oksitocīna, dopamīna un serotonīna līmeņiem. Pumpas nemetās, bet īpašs (pozitīva garīguma?) režīms gan ir jāievēro.
08.02.2018 23:08 |
 
Reitings 59
Reģ: 03.12.2017
blakus gribu just stipru plecu un redzēt vīrieti, kuram ar pašvērtējumu nav problēmu, nevis būt Mātei Terēzei, kurai visu laiku jābalsta otrs. Svarīgi, lai vīrietis attiecībās ir vīrietis, nevis to vien tikai dara kā čīkst par savām problēmām, no kurām pusi pats sev piedomājis klāt.

Plusoju šeit.
Kā arī Think viedoklis ir kā kulaks uz acs:
Bez tam iniciatīvu izrādi tikai Tu, tikšanās ir retas un viņš Tevi aicina meklēt citu, sakot, ka "vēlas Tev nodrošināt lielisku nākotni" (nopietni? Pilnīga makaronu kāršana uz ausīm).

+++
08.02.2018 23:18 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Pirms zākāt cilvēku, kuru nepazīstam, manuprāt, (īpaši jau, ja pašām vai tuvam cilvēkam ir tā, tas būtu jāzina), ka katram tas izpaužas pilnīgi un kardināli atšķirīgi.
08.02.2018 23:54 |
 
Reitings 4655
Reģ: 23.11.2014
Mani atgrūstu tas, ka viņš grib, lai Tu esi tā, kas sper pirmo soli un izrādi iniciatīvu - tas būtībā ir puišu "darbs", kgan, protams, arī to var darīt meitenes, bet nu ideja..
Es gan neesmu saskārusies ar VD slimnieku, bet esmu lasījusi par slimību. Arī tepat pēc komentāriem spriežot, mēneša laikā vajadzētu būt pa kādai dienai, kad paliek labāk, nu kāpēc viņš pats neuzradās kkur Tevi uzaicināt?!
Lai gan tā saka, ka nevajag visu pamest pie pirmajām grūtībām taču zinot Tavu vecumu un to, ka draudzējāties tik neilgu laiku, es ieteiktu visu atstāt kā ir un neatsākt "attiecības". Ne pirmais, ne pēdējais draugs Tev!
09.02.2018 08:07 |
 
Reitings 93
Reģ: 19.12.2017
Es viņu uztveru ļoti nopietni, tāpēc ka neviens mani nekad nav padarījis arī tik laimīgu kādreiz vien 4 mēnešu laikā...es jūtu, ka esmu kļuvusi ar katru dienu par vien labāku personību, pateicoties viņam. Viņš mani ļoti iedvesmo uzsākt darīt dažādas lietas, kas manai nākotnei noderēs, viņš liek man nemitīgi smaidīt un smieties, ir ļoti laipns, un GALVENAIS - tik līdzīgs domās, darbos, viedoklī, dzīves uzskatos, ģērbšanās stilā, raksturā... Tieši tāpēc es vēl joprojām domāju, es pārlasīju visu šo diskusiju, izanalizēju visus jūsu viedokļus kopumā un saskaitīju, kura saka ''jā, vajag izrunāties'' un kura saka, ka ''nē, vajag aizmirst viņu''. 12 pret 12. Tāpēc laikam tā ir zīme, ka man pašai vien ir jāizlemj, kā arī noskatīšos filmu, kuru ieteica Rudens un rītdien aizbraukšu uz LNB paņemt kādu grāmatu par VD, papētīt, kā tas ir no tā cilvēka skatupunkta, ko es tur varu darīt, kā atbalstīt un kas jādara viņam, lai saprastu, vai tas būtu manos spēkos atrasties tik sirdij mīļam cilvēkam blakus, kuram neklājas, kā gribētos...viņš vairākas reizes man ir teicis, ka nenovēl ar to saskarties nevienam, kā arī es labi atceros to, ka viņš teica, ka nekad vēl nav savā dzīvē juties tik laimīgs (cik jutās pirms 8 gadiem, kad atveseļojās pēc anoreksijas) kā, esot kopā ar mani un saņemot manus labos vārdus (Ziemassvētkos ļoti skaistu vēstuli uzrakstīju). :-)
10.02.2018 00:55 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Viņa vārds nesākas ar U? :-D
10.02.2018 01:22 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Pat ja tas nav tas puisis, par kuru domāju (kaut 99% esmu pārliecināta, ka ir), vienalg ieteiktu neko.nesākt ar viņu, nekas labs no tā neiznāks, no pieredzes saku.
10.02.2018 01:27 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Viņa vārds nesākas ar U?

Es zinu par kuru Tu runā :-D
10.02.2018 01:29 |
 
Reitings 93
Reģ: 19.12.2017
TimeToDream un MissMia, es Jums privāti uzrakstīju. :-D
10.02.2018 01:33 |
 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Meitēn, Tev vajag speciālistu nevis LNB.
Tu ar viņu jūties laimīga, jo viņš ir nelaimīgs ar sevi. Uz tā fona Tu jūti iespēju "izpausties". Morālais briedums arī vēl Tevi nav noķēris aiz "vēja astes".
Tev viss liekas skaisti, jo tev ir problēmas. Risini savas nevis izpēti svešas.
10.02.2018 02:14 |
 
Reitings 93
Reģ: 19.12.2017
stellaglrm, nedomāju, ka Tu varētu būt tas mans speciālists, kuru pati man iesaki, kā arī Tu jau nezini, kā tieši cilvēks padara mani laimīgu..un, acīmredzot, dara to, jo pats par sevi ir labsirdīgs, pozitīvs cilvēks, kas novērtē dzīves jēgu, ko es neizmantoju, kā varbūt domā Tu. Es gan neteiktu, ka jūtos laimīga uz viņa fona, tāpēc ka viņš ar sevi nav laimīgs.. ;-)
10.02.2018 02:24 |
 
Reitings 50
Reģ: 19.01.2018
Tev viņš gadījumā nav kā "dvīņu liesma"?
http://www.dzilassarunas.lv/blog/milestiba-3-dala-filozofija-un-garigais-skatijums/
Raksta pēdējās sadaļas:
Satikoties šādiem diviem cilvēkiem, viņu starpā notiek ļoti liela pievilkšanās. Pēc būtības šie divi cilvēki-dvēseles ir viena otras spogulis. Spēcīgo pievilkšanos var izskaidrot ar līdzībām no fiziskās pasaules – mūsu apziņai vairāk patīk cilvēki, kuri ir līdzīgi mums, jo tādā veidā tiek apstiprina mūsu rīcību.
10.02.2018 10:09 |
 
Reitings 50
Reģ: 19.01.2018
No kaut kāda pieredzes rakata agneseupp.tumblr.com/post/136404896463/atradu-un-nevaru-nepadalīties/amp:
.
Kas notiek kad dvīņu liesmas satiekas? Tu esi saticis SEVI. Un šī tikšanās no tevis izvelk ārā visu, visu ko biji paslēpos sevī dziļi iekšā - gan labo, gan arī slikto. Kapèc? Jo tas otrs esi tu un tu viņu spēj mīlēt tikai tik ļoti cik ļoti mīli sevi. Dvīņu liesma māca mums beznosacījuma mīlestību. Un vispirmàm kārtàm pret sevi. Bet ko darīt, ja sevi tà īsti nemīlam? Ja skatoties spogulī redzam grumbiņas, ja domàjot par sevi vairàk domàjam par to cik slinki esam? Ko tad ja domàjam ka citi ir labàki par mums un ir vairàk pelnījuši laimi un mīlestību? Ko tad, ja mēs neticam, ka kāds spētu pa īstam mīlēt tādu kà mēs??? Ha, tik ieskaties spogulī un padomà - vai mīli sevi pietiekami lai vèlētos būt kopā ar SEVI?
10.02.2018 10:12 |
 
10 gadi
Reitings 4268
Reģ: 03.08.2009
kā tieši cilvēks padara mani laimīgu

Man nav skaidrs kā viņš padara Tevi laimīgu, negribot satikties, čīkstot un kopumā radot par sevi iespaidu kā par vienu lielu "red flag". Izklausās, ka Tev ir tāds glābējas sindroms, ka par spīti visām zīmēm, kas liecina, ka nevajadzētu iesaistīties nopietnās attiecībās ar cilvēku, Tu to tomēr dari. Šādu situāciju esmu redzējusi ar savu draudzeni - atkal un atkal, un atkal! Un tas vienmēr ir grūti vienmēr ir asaras, sirdssāpes un depresija. Sevišķi ja Tev pašai nav ne jausmas kā ir dzīvot ar VD vai depresiju. Turklāt es nedomāju, ka šim puisim vienīgā problēma ir VD, noteikti klāt vēl ir zems pašvērtējums, uzmanības trūkums utt. Vienīgi man liekas dīvaini, ka viņš tāds čīkstīgs ar Tevi, potenciālo draudzeni. Man likās, ka parasti tādi čaļi čīkst meitenēm, kuras neuzskata par mīlas objektiem. :D Kopumā ņemot, es nedomāju, ka Tev būtu jāčakarē savi jaunības gadi ar puisi, kuram problēmu kā sunim blusu.
10.02.2018 12:59 |
 
Reitings 93
Reģ: 19.12.2017
Pati guvu atziņu, ka šis viss ir fufelis.
Ja cilvēkam būtu kļuvusi tikpat svarīga un dārga, nepalaistu tik vienkārši vaļā, kaut vai - neizdzēstu manu numuru.
Tas ir pirmāmkartām.
Man nolaidās rokas analizēt, savu prātu pārņemt ar vienu cilvēku, kurš varbūt pat nemaz nav bijis tik ļoti into me.
Būs jau labi. :-)
10.02.2018 14:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits