Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sāp sirds

 
Reitings 93
Reģ: 19.12.2017
Sveikas, meitenes!
Man ir ļoti, ļoti nepieciešams jūsu padoms.
Satikos ar puisi 4 mēnešus, viņš ir vienkārši lielisks, uzreiz nodomāju - mans īstais. Taču ar laiku arvien mazāk sākām satikties, jo viņš slimo ar veģetatīvo distoniju. Es viņu tik ļoti, ļoti iemīlēju - viņš ienesa tādu prieku, siltumu, pozitīvismu dzīvē, ka pat nevarētu pateikt, kam iet cauri. 2 reizes aicināju viņu satikties (ar lielu laiku intervālu), bet nav sanācis, jo viņš ir diezgan slikti juties, tāpēc ar laiku jau praktiski tikāmies ik pēc mēneša. Tas mani šausmīgi skumdina, jo pietrūkst viņa. Pēdējo reizi, kad aicināju satikties...starp citu, es to daru, jo viņš ir licis noprast, ka vienmēr vēlas...atkal atraidīja, tikai šoreiz jau pavisam depresīvi sakot, ka viņš ļoti vēlētos satikt mani, taču viņa dzīve pašlaik ir nožēlojama, viņš ieteica varbūt meklēt citu puisi. Pēc šī teksta es viņam paskaidroju, ka man viņš ir kļuvis ārkārtīgi mīļš, mani netraucē arī tas, ka nesatiekamies tik bieži, jo es dzīvē nekur nesteidzos...
Vēlāk sapratu, ka varbūt tas nav pareizi, ka viņš man iesaka, lai meklēju citu. Sāka iztrūkt saruna, kļuva tāda knapa, 1 dienu nerakstīja, tad uzrakstīja, nākamajā dienā arī piezvanīja, bet tā kā man domas bija par to, ka varbūt nevajag vairāk būt kopā, jo man sāpēja, ka viņš ieteica meklēt citu, tad es viņam neatbildēju uz zvanu. Vēlāk uzrakstīju, ka mani tas sāpināja, ko viņš pateica, tā kā izbeidzu visu. Viņš, protams, paskaidroja, ka vēlas tikai nodrošināt man lielisku nākotni, bet šaubās, vai to spēs, slimojot ar vd, tāpēc ieteica citu meklēt. Nav pagājusi pat viena diena...es nāku mājās ar pasaulē lielāko cerību, ka tur pie manas mājas viņš mani gaidīs... Lai vai kas būtu arī bijis, es sapņoju būt ar viņu kopā, jo viss bija ideāli, tikai nezinu, vai tāda nākotne ir iespējama. Ko jūs darītu manā vietā? It kā esmu visu izbeigusi, taču es zinu, ka viņš vēlētos mani atpakaļ, tikai nevēlas lūgties, spiest man viņa dzīvē atgriezties - tā arī teica. Vai jūs paliktu ar cilvēku, kurš ir slims, bet vēlētu jums visu to labāko? Vai jūs būtu gatavas tikties reizi mēnesī, dažreiz pat retāk? Vai man ar viņu ir vērts kārtīgi izrunāties? Asaras birst, jo ļoti, ļoti skumstu. :'-(
06.02.2018 21:08 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Aizbraukt pie viņa un aci pret aci parunāt nevar?
06.02.2018 21:15 |
 
Reitings 93
Reģ: 19.12.2017
macaw, tāda doma arī ir bijusi, bet kā lai sarunāju tagad to, ja esam pārtraukuši visu? Es neiedomājos uzreiz par to. Un vispār - ko mēs varētu runāt dzīvē, kad es pie viņa aizbrauktu?
06.02.2018 21:18 |
 
Reitings 93
Reģ: 19.12.2017
Lūdzu, palīdziet izlemt, ko darīt! :-(
Kā jūs rīkotos?
06.02.2018 21:29 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Nu pagaģi, I'm typing! :D
06.02.2018 21:31 |
 
Reitings 93
Reģ: 19.12.2017
macaw, āā, viss okey, es nepacietīa, jo saprotu, ka nevaru izturēt bez viņa, bet ar viņu nav tik viegli...es jau jutu pašā sākumā, ka tā būs, tikai nesajutu to pa īstam, jo nu rozā brilles
06.02.2018 21:34 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Es aizbrauktu tikties, lai kaut vai pašai būtu skaidrība par to, kas notiek, kā notiek - nu lēnā garā izprast viņu, kaut kā ievadīt sarunu, lai pastāsta, kā viņš jūtas, par ko uztraucas. Neskatoties uz to, ka tagad it kā viss cauri un neesat kopā, jo citādi liekas, ka pati vēl domāsi, kas īsti notika. Var jau būt, ka viņam uztraukumā saasinās šīs lietas, tāpēc nevar tikties, jo ir slikti. Nu tā, ka grib iepatikties, grib, lai tev labi, bet no tā visa rodas stress, nervozitāte, kas panāk sliktāko efektu. Ja vēl nav baigā pieredze ar attiecībām pirms tam vai kaut kāda slikta, tad nu vēl tas varbūt nodarbina prātu un viņš nevar atbrīvoties. Jo sākumā jūs jau tikāties un biežāk, cik var saprast. Tad nu man negribētos domāt, ka viņš šādā veidā, piemēram, gribētu atšūt. Nu ar tiem tekstiem, ka meklē labāk citu, viņš nav pietiekami labs un nebūs - un tas, ka viņš tā pasniedz kā slimību, ka ir slims - nu tas tā vispārīgi, tā noniecinoši par sevi, tāpēc iedomājos, ka atklāta saruna palīdzētu. Vēlāk arī biežākas tikšanās, lai viņš pārvarētu to, kas nu viņam ienācis prātā (protams, arī kāda papildus problēma reāla var būt), jo tas no zila gaisa diez vai rodas. Vairāk uz bailēm no kaut kā velk - par sevi jūtas nedrošs. Ja viņš ir interesants tev un kopīgi redzat, kā varētu pamēģināt citādāk, tad iespējams kaut kas mainās. Nu būtu jāsaprot, kas tur par problēmu ir, kāpēc ir tā sanācis, kā ir - tad jau saprastu un loģiskāk varētu pieņemt lēmumu.
06.02.2018 21:42 |
 
Reitings 77
Reģ: 23.01.2018
Tev ir jāklausa savai sirdij un pašai jāpieņem lēmums. Citi Tavā vietā nedrīkst lemt Tavu privāto dzīvi. Bet, ja reiz vaicā padomu, tad es godīgi pateikšu, ka nespētu būt kopā ar tādu vīrieti. Ļoti labi zinu, kas ir veģetatīvā distonija, jo ļoti tuvs cilvēks ar to slimo jau vairākus gadus. Uzskatu, ka, lai būtu kopā ar tādu cilvēku, pašam jābūt apveltītam ar milzu pacietību, empātiju un spēju nenolaist rokas, kad otram uznāk tie "neko negribu-neko nevaru" brīži. Teikšu godīgi - man tāda pacietība nebūtu, jo man ir svarīgi, lai varu kopā ar otru cilvēku baudīt dzīvi, ceļot, izklaidēties. Man būtu emocionāli grūti atrasties blakus kādam, kurš vienā dienā ir ar mani, bet jau citā vēlas no manis distancēties, jo negrib nevienu ne redzēt, ne dzirdēt. Ja esi gatava tādai dzīvei, kā arī esi apveltīta ar pacietību un vēlmi būt ar to cilvēku gan viņa labajās, gan sliktajās dienās, tad - uz priekšu! Bet šim lēmumaM jābūt 100 procentīgam, jo, ja pēc mēneša vai diviem izdomāsi, ka tomēr to nespēj, šķiršanās cilvēkam, kurš tā jau jūtas salauzts, var būt milzīgs trieciens. Nezinu vai pēc 4 mēnešu ilgas pazīšanās, kad vēl uz acīm ir rozā brilles, būtu prātīgi pieņemt tik nopietnu lēmumu. Bet jāizlemj jau Tev.
06.02.2018 21:43 |
 
Reitings 77
Reģ: 23.01.2018
Bet pilnībā piekrītu macaw teiktajam! Jums vajag izrunāties aci pret aci!
06.02.2018 21:44 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Jo katram jau tas izpaužas citādāk.
06.02.2018 21:44 |
 
Reitings 93
Reģ: 19.12.2017
macaw, super padomi!! Ļoti novērtēju, ka centies
.liekas, ka Tu jūti cauri šo situāciju...jo viņš ir tāds nepieredzējušāks, tāpēc daudz ko daru es pati, ņemu iniciatīvu savās rokās...jo zinu, ka tas viņu tikai iepriecina, viņš ļoti nāk man pretim. Piem., es zvanu viņam un viņš, savukārt, vienmēr ļoti interesējas par mani.
06.02.2018 21:52 |
 
Reitings 93
Reģ: 19.12.2017
Stella, wow, sāpīgi dzirdēt, bet vismaz patiesība..es laikam jau tagad saprotu, ka neizturētu tādas attiecības. Es pati esmu ļoti emocionāla, garastāvoklis bieži var mainīties, satraucos, ja otrs no manis vēlas distancēties...bet bāc, kā man viņš patīk...
06.02.2018 21:55 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Cik tev gadi, meitenīt?
06.02.2018 21:56 |
 
Reitings 93
Reģ: 19.12.2017
BlackIce, kāda starpība? Katrs savā vecumā kaut kam iziet cauri, var lūgt citu padomu.
06.02.2018 21:57 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Lai varētu saprast problēmu, labāk ir zināt vecumu abām personām. Jo 15 un 25 gados, šāds gadījums var tikt risināts krasi atšķirīgi.
06.02.2018 22:00 |
 
Reitings 93
Reģ: 19.12.2017
BlackIce, nu labi, sorry, ka tik skarbi to uztvēru...man ir 18, viņam 23
06.02.2018 22:04 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Jums pirms tam ir bijušas attiecības?
06.02.2018 22:06 |
 
Reitings 93
Reģ: 19.12.2017
macaw, jā, man ir bijušas 4 gadus ilgas attiecības, viņam ir bijušas satikšanās, taču nav "sapasējis" ar citām
06.02.2018 22:09 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Cik ilgi viņš cīnās ar depresiju/vd, ārstus apmeklē?
Strādā/mācās un izklaidējas?
Vai tikai sēž mājās?
06.02.2018 22:12 |
 
Reitings 255
Reģ: 27.07.2016
Cilvēks ar VD arī ir spējīgs izveidot attiecības. Bet nu šis izklausās pēc konkrēta sviesta dzīšanas, nevis VD.
06.02.2018 22:16 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
No 14 līdz 18 gadiem gan cita pasaule ar tām attiecībām varētu būt, ja salīdzinātu. :D
Bet tas ''slimo'' visur lietojums gan man neliek mieru. :D
06.02.2018 22:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits