Valentīndiena

 
Reitings 56
Reģ: 10.01.2018
Tuvojas Valentīndiena. Loģiski, ka gribas šo dienu pavadīt kopā ar otro pusi. Bet puisis paziņoja, ka uz nedēļu brauks līdzi draugam uz Vāciju darba darīšanās, par ko, protams, arī viņš saņems naudu.
Un nezin, vai uz Valentīndienu būs atpakaļ. Cer ka būs, bet ja nebūs, teica ka svinēsim nākošajā dienā.
Es sacepos.
Jo pagājušo gadu mēs šo dienu nesvinējām kopā, jo viņš nebija Lv. Un tagad līdzīgi?
Kā jūs uz to skatītos? Rīkotu skandālu, vai klusībā pieņemtu tā kā ir? :-/
02.02.2018 11:25 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Diena tāda pati kā visas citas dienas. Mīlestību ir jāizrāda katru dienu, ne tikai Valentīndienā, īpaši izceļot to.
02.02.2018 17:48 |
 
Reitings 930
Reģ: 14.10.2017
Piekrītu Manfromsky.
Vīrietis laikam aizbrauca pelnīt toaletes papīram, ome būs laimīga :-D
02.02.2018 17:48 |
 
Reitings 1082
Reģ: 13.06.2015
Manējais būs dežūrā valentindienā,. Vai es gribētu, lai viņš valentindienas vakarā būtu mājās? - Jā. Vai es iedomātos par to viņam pārmest vai apvainoties? - Es laikam neatļautos.
Esi mierīga, viņš pelna naudu un vīriešiem finansiāli nodrošināt ģimeni nozīmē daudz vairāk kā valentindiena, kuru var atzīmēt jebkurā dienā :-)
02.02.2018 18:14 |
 
Reitings 4320
Reģ: 24.04.2012
Es gan tā nopietni ( bez sarkasma ) būtu dusmīga, ja gadītos, ka vīrs nav ar mani šajā dienā. Tā nekad nav gadījies vēl. Esmu pārāk saradusi ar to, ka šī diena ir mums īpaša un pilna jaukiem pārsteigumiem, vienatnē būtu ļoti skumji :-/
Un nē, šī nav vienīgā diena gadā, kad ir pārsteigumi un jauki pavadīts laiks kopā bet nu nezinu, man vienmēr ir patikusi Valentīndiena. Kā skolas laikā sākās ar mīļām vēstulēm, sirsniņām un pielūdzējiem, tā 17 gados satiku vīru un sākām svinēt, un vienmēr tā diena ir bijusi īpaša mums abiem :)
02.02.2018 19:09 |
 
Reitings 16
Reģ: 19.04.2017
Meitenes, c'mmon! Man šķiet, ka drauga komandējums vispār nav iemesls sarūgtinājumam, it īpaši skandālam. Būsim atklāti, ka 14.02. visi restorāni un piegādes servisi ir pārpildīti, ka pat romantiskas vakariņas kādā no kafejnīcām ( nerunājot par restorāniem) nebūs perfekta tieši šī ažiotāža dēļ, līdz ko neredzu šķēršļus, lai sarīkotu randiņu vai romantisko vakaru/nakti/diennakti ( kas to jau ziņa? :) pāris dienas vēlāk? Piemēram, mans vīrs arī būs komandējumā tieši 14.02 lidos prom un man nav nekādas nožēlas, mēs sarīkosim sev romantiku vēlāk, kas būs tikai mums abiem, nevis visai pilsētai :-D Es viņam jau sarūpēju dāvanu no spa piedāvājumiem ( https://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/spa-un-masazas-parim ) - iesim tiklīdz varēsim izbaudīt pāru masāžu un visus papildus bonusus tad, kad viesnīcas un masieri nebūs pārpildīti ar cilvēkiem! Tev novēlu to pašu - būt tālredzīgai un dod savam puisim iespēju augt un attīstīties! Lai jums veicās!
09.02.2018 14:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits