Fitness, veselgs uzturs utt

 
Reitings 54
Reģ: 13.01.2018
Čau! :-)
Esmu beidzot stingri nolēmusi mainīt savu dzīvesveidu un stilu. Gribēju palūgt zinātājiem padalīties varbūt kādos noderīgos rakstos, blogos, forumos, grāmatās, kur es varētu smelties informāciju?
Saprotu, ka pilns internets, bet grūti nezinātājam visu sakārtot galvā, kas ir labs, kas ir slikts utt.. Jo pārsvarā pilns internets ar info kā it ka ātri notievēt ēdot nedēļu piemēram olas un apelsīnus :-D
Mani neinteresē notievēt, jo svars ir normāls priekš mana garuma un skatoties BMI. Vēlos aizvākt mīlas rokturīšus un mazo vēderiņu kā arī, lai ir dibens kā rieksts :-D
Ideālā variantā būtu iegūt uz vēdera reljefu.. Cik ļoti jātrennējas un cik ilgi lai vispār ko tādu iegūtu un lai tas reljefs nebūtu zem vieglas tauku kārtas?
Kā arī ir info, ka pēc sporta 30 - 60 min laikā esot jāēd, lai pabarotu muskuļus un tie augtu ( bet ko tad drīkst ēst un ko ne?)
Esmu skatījusies arī food factory , bet tur par nedēļas ēdināšanu jāizmet 100 eur.. domāju varbūt pašpikot un taisīt to pasū kas viņu tabulā..
Īsāk sakot lūdzu pabarojiet mani ar informāciju par un ap fitnesu un veselīgu uzturu un ka to pārvērst par dzīvesveidu? Un cik ilgā laikā tīri teorētiski vajadzētu būt redzamiem rezultātiem? :-)
01.02.2018 16:46 |
 
Reitings 132
Reģ: 04.03.2015
Reizi pa reizei avokado, lasis, jūras veltes, lai uzņemtu vajadzīgās nepiesātinātās taukskābes.

es teiktu katru dienu ēd šos produktus :D
ēd daudz olbaltumvielas, labos ogļhidrātus (auzas, griķus, brūnos rīsus)
galvenais nekādi junk saldumi un burgeri, picas
02.02.2018 14:52 |
 
Reitings 132
Reģ: 04.03.2015
novelc myfitness app, tur vnk noskenējot ēdiena svītru kodu, tev uzreiz izrēķina, cik tur kalorijas, olbaltumvielas, tauki utt.
02.02.2018 14:52 |
 
Reitings 54
Reģ: 13.01.2018
myfitness app

Paldies, būsu jānovelk, izkskatās laba app varētu būt un noderīga, jo tiešām ar tām kalorijām ir kā ir.. :-)
02.02.2018 15:39 |
 
Reitings 3
Reģ: 13.11.2018
Sveika!
Iesaku apskatīties rakstu sēriju par Veselīgu Uzturu un Kas to Veido!
21.12.2018 12:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits