Darbs2

 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Sveikas,meitenes!
Vēlos uzzināt vidējās netto darba algas darbiniekiem ,kuri veic apm. šādus darba pienākumus:
1. rēķinu ,pavadzīmju izrakstīšana, produktu kartiņu veidošana, saziņa ar pasūtītājiem pa mob. , e-pastiem lielākoties latviešu valodā, iespējams arī produktu apraksta tulkošana uz latviešu valodu;
2. pasūtījumu pieņemšana, marķēšana, komplektēšana, izsniegšana, inventarizācijas veikšana;
3. saziņa ar debitoriem un vienošanās par rēķinu apmaksu;
4. administrātors, kur pamatā ir tiešā saziņa ar klientu latviešu ,krievu valodā un retāk jāatbild uz zvaniem , e-pastiem.
Vai, Tavuprāt, algai jāmainās ,ja apvienojas darba pienākumos pirmais un otrais punkts?
30.01.2018 22:02 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
uzņēmumā, kurš pelna miljonus grāmatvedība knapi 2000 algu saņem.

Miljoni ir relatiivs jeedziens. Ir ljoti liela starpiiba stap 2 miljoniem un 200 miljoniem.
Par tevis mineeto uznjeemumu - un cik pelna vadiiba? Tas ir atkariigs no taa, cik kabataa iebaazj vadiiba un cik atveel darbiniekiem. Latvijaa, diemzjeel, vadiiba grib buut bagaati, bet darbiniekiem atmest siiknaudu. Ar vienu norveegji par to runaaju. Bijushajaas pssrs valstiis starpiiba starp vadiibu un zemaako darbinieku ir vismaz 9 reizes, Norveegjijaa taa ir daudz mazaaka - kaadas 4 reizes.
31.01.2018 15:17 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
uzņēmumā, kurš pelna miljonus grāmatvedība knapi 2000 algu saņem.

Pelna miljonus vai arī apgrozījums ir miljoni?
31.01.2018 16:02 |
 
Reitings 78
Reģ: 29.07.2017
500-850 eur uz rokas. Ja visus nodokļus maksā tad max 700, ja daļēji tad līdz 850.
31.01.2018 16:23 |
 
Reitings 54
Reģ: 21.06.2016
Pelna miljonus vai arī apgrozījums ir miljoni?
- peļņa
2000 eur saņem parasti saņem grāmatvedes, kas ir sievas bosiem :D bet normālā eksistējošā uzņēmumā, nopelnītā nauda tiek ielikti inovācijās un drošības spilvenos, nevis vnk izdalīta uz galviņām.
01.02.2018 10:27 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
2000 eur saņem parasti saņem grāmatvedes, kas ir sievas bosiem :-D bet normālā eksistējošā uzņēmumā, nopelnītā nauda tiek ielikti inovācijās un drošības spilvenos, nevis vnk izdalīta uz galviņām.

"normālā eksistējošā uzņēmumā, nopelnītā nauda tiek ielikti inovācijās un drošības spilvenos, nevis vnk izdalīta uz galviņām" un vadiibas lielajaas algaas. Taupa tikai uz darbiniekiem.
Normaalos uznjeemumos darbiniekus uzskata par veertiibu un attieciigi maksaa algu.
01.02.2018 10:31 |
 
Reitings 54
Reģ: 21.06.2016
Normaalos uznjeemumos darbiniekus uzskata par veertiibu un attieciigi maksaa algu.

well daaa, tapēc arī ofisā ir visiem virs štukas, nevis kkādas kapeikas 500 eur :-D, bet nu nevajag lekt augstāk par dirsu un domāt, ka esi 1500 eur vērts darbā. Jums bišķin ekonomika un uzņēmējdarbība jāpamācās visām.
01.02.2018 13:08 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
cristina, tad tu laikam runā par kādu starptautisku uzņēmumu, kas PELNA miljonus gadā? Zini, ka peļņu rēķina tikai PĒC algu izmaksas un visiem pārējiem izdevumiem.
Jums bišķin ekonomika un uzņēmējdarbība jāpamācās visām.

Šis ir interesanti. Kāpēc tāds secinājums? Neesi nekādā veidā likusi par sevi domāt pretējo. It īpaši pēc šī:
2000 eur saņem parasti saņem grāmatvedes, kas ir sievas bosiem
01.02.2018 17:24 |
 
Reitings 137
Reģ: 05.01.2018
uzņēmumā, kurš pelna miljonus grāmatvedība knapi 2000 algu saņem.

Uzņēmums var tik daudz pelnīt, jo ir cilvēki kas piesakās strādāt pa rmazu samaksu.
01.02.2018 17:38 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Vispār jau alga ne vienmēr ir atkarīga no darba apjoma, jo citreiz tas,kas rauj katru minūti 8h saņem mazāk nekā tas, kuram darba apjoms ir mazāks un tāda paša veida darbu var atļauties darīt lēnāk , nesteidzīgāk un pat kādu stundu iespējams vnk noklačojas ar kolēģiem. Tas ir atkarīgs no firmas īpašnieka un nostājas šajos jautājumos.
Ir bijušas firmas ,kur es aizeju , nosaucu savu vēlamo ciparu un man pateica- Tu ,ko tas ir par traku,neatmaksāsies un citur par to pašu ciparu prasa- kā es taisos dzīvot un samaksāt rēķinus un pie viņiem tik zemas darba algas darbiniekiem nemaksā.
Es zinu šajā jomā algas ir sākot no minimālās algas līdz pat 900Eur uz rokas , bet man vnk nebija priekštats kāda alga šajā jomā ir visbiežāk sastopama un es negribēju izskatīties muļķīgi ,ja kāds darba devējs prasa kādu algu vēlos (lai nav par mazu ,ne par lielu) ,kas mūsdienās ir bieža parādība.
Paldies Jums par viedokliem. Tagad ir skaidrs uz kādu algu varu pretendēt.
01.02.2018 17:39 |
 
Reitings 54
Reģ: 21.06.2016
tad tu laikam runā par kādu starptautisku uzņēmumu

Nē, Latvijas uzņēmums.
Kāpēc tāds secinājums?

tapēc ka jūs visas te domājat, ka ja pelna miljonus, tad grāmatvedim jasaņem kaut kāda mistiski mizlīga alga, kaut gan viņa darba pienākumi nemainās gadiem..:-D
02.02.2018 11:13 |
 
Reitings 54
Reģ: 21.06.2016
Vispār jau alga ne vienmēr ir atkarīga no darba apjoma, jo citreiz tas,kas rauj katru minūti 8h saņem mazāk nekā tas, kuram darba apjoms ir mazāks un tāda paša veida darbu var atļauties darīt lēnāk , nesteidzīgāk un pat kādu stundu iespējams vnk noklačojas ar kolēģiem. Tas ir atkarīgs no firmas īpašnieka un nostājas šajos jautājumos.

Nē, tas ir atkarīgs, no tā, cik grūti ir atrast darbinieku Latvijas tirgū, kurš dara šī darba pienākumus. T.i. Mums zemākais darbinieks raujas melnās miesās 12 h dienā, saņem savus 500 eur, kamēr augstāstāvošie, kuri strādā kādas 2 h dienā, taču ir akreditēti speciālisti ar specifiskām zināšanām, veiksmīgu pieredzi. Katrā darbā ir hierarbijas tabula un tas arī atspoguļo algas ciparu, neviens neskatās kā kāda nabadzīte rukā visu dienu, bet baltais cilvēks uzvalkā strādā mazāk, tad vnk samainīsim viņu algas :-D
02.02.2018 11:16 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
tapēc ka jūs visas te domājat, ka ja pelna miljonus, tad grāmatvedim jasaņem kaut kāda mistiski mizlīga alga, kaut gan viņa darba pienākumi nemainās gadiem..

Uzņēmējdarbības zinātāja. :-D
Laikam neesi dzirdējusi par tādu lietu kā algas pielikums ( kas ir arī ir "pa gadiem") un lielas algas vai to mainība nav tikai tiem kam mainās pienākumi.
Vispār.. kaut ko tik absurdu sen nebija nācies dzirdēt.
02.02.2018 11:59 |
 
Reitings 54
Reģ: 21.06.2016
Uzņēmējdarbības zinātāja.

atrodi teikumu, kur rakstu, ka es zinu :-D es tiikai stāstu, kā ir lielā uzņēmumā ar lielu peļņu un milzīgu apgrozījumu.
Nevēlos, lai meitenēm šeit ir baigās ilūzijas, ka nu grāmatveži pelnīs baigo algu, jo redz uzņēmam iet superīgi.
Jā pielikumi arī mums ir katru gadu + vēl lielas motivācijas, kas notur darbiniekus.
02.02.2018 12:09 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
tapēc ka jūs visas te domājat

Pārlasi varbūt vēlreiz diskusiju, pirms saki, ka visas.
Es pati esmu grāmatvede tāpēc es zinu cik tāds darbinieks vidēji pelna un atšķirība starp melnstrādnieku un piemēram galveno grāmatvedi piemēram ir milzīga. Tāpēc arī algai ir liela atšķirība. Tas nav tas darbs, kuru var darīt katrs un pabeidzot vidusskolu. Nevajag bāzt visus darbus vienā maisā. Ne jau darba apjomam ir nozīme, bet gan darba pienākumiem, pieredzei un kvalifikācijai.
Aizej izmācies varbūt pati to uzņēmējdarbību, pirms citām ko saki. Tas ir super muļķīgi no tavas puses brēkt par lietās, ko acīmredzot (un pati to atzini) pati nezini.
02.02.2018 16:27 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Un vispār, interesanti zināt, ja jau tu tomēr nezini to uzņēmējdarbību, kā gan tu vari zināt, ka uzņēmums katru gadu pelna tos miljonus? No kurienes tev tāda informācija un kā tu to aprēķini? :)
02.02.2018 16:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits