Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kakls.

 
Reitings 12
Reģ: 17.10.2017
Labvakar, pirmo reizi tāds atgadījums, nezinu pat ko iesākt. Atliek vien cerēt uz jūsu ieteikumiem. Jūtams ir tas, ka esmu apaukstējusies, visu dienu kaklā niez, iepūtu kaklā, padzēru siltu piparmētru tēju nieze kaklā atgāja. Pirms gulētiešanas sadzēros gāzētu ūdeni, likos gulēt, apguloties kaklu atkal sāka ne tikai niezēt bet arī liekas ka tur siekala slįd pa to kaklu. Nekādi nevar izklepot, parasts ūdens arī nelīdz. Visu laiku liekas ka tajā kaklā kaut kas stāv un slīd, grūti aprakstīt. Katrā zinā kā no tās sajūtas kas kaklā tikt vaļā? Paldies.
27.01.2018 23:28 |
 
10 gadi
Reitings 509
Reģ: 30.03.2013
Paskalo kaklu ar saalsuudeni
27.01.2018 23:51 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Esmu daudz slimojusi ar angīnām, man sālsūdens šķiet brutāla un cietsirdīga metode. Personīgi man labi palīdz Bronhiālais balzams, tas, kuru lieto klepum, bet es paņemu mutē ēdamkaroti balzama, paskalinu tā, ka tas kārtīgi izsmērējas pa kaklu, paturu kādu pusminūti un tad noriju. Izklausās šausmīgi pretīgi, ir arī, bet kaklam palīdz labāk nekā visas sūkājamās tabletes, utt.
28.01.2018 00:06 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Ja godīgi, es pagaidām neko labāku par riktīgu ingvera tēju neesmj atklājusi. Uz laiku noņem gan kakla sāpes, gan diskomfortu kaklā. ;-)
28.01.2018 00:49 |
 
Reitings 12
Reģ: 17.10.2017
Jap esmu saaukstējusies (iespējams) (ceru, ka ne gripa). Ingvera tēju nevaru dzert, jo tā man ir pa stipru. Diskomforts kaklā vēl nav pazudis, neatkarīgi vai esmu dzērusi tējas un pūtusi kaklā vai nē. Nu jau sāk parādīties drebuļi, kakls sāk sāpēt, svilst acis un galva sāp. Ik pa laikam lauž kaulus. Temp. 37.0 pagaidām. Dēļ diskomforta sajūtas kaklā pat slikti paliek. Vai ir jēga dzert kādus medikamentus? Vai arī labāk palikt pie siltajiem dzērieniem.
28.01.2018 22:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits