Tinder randiņi un pieredze

 
Reitings 503
Reģ: 07.03.2016
Sveikas!
Vai esat Tinderī atradušas savu īsto? Kādas vispār ir jūsu domas par šo aplikāciju?:) Pieredze? Kuriozi?
26.01.2018 17:38 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Mušpapīrs @ 28.01.2023 22:49

Man dažreiz liekas, ja Aldis būtu sieviete, viņam patiktu tie tīrasiņu brutālie bad boys ?
Saņemes, Aldi, Eksperte. Tev saka, ka nav tik traki (man arī tā šķiet) un noteikti vēl kādai tā liksies
Paņem rokās savas olas un uzaicini AllSaints uz randiņu. Pārmaiņas pēc forumietes Valentīndienā neskatīsies Titāniku, bet ar aizrautību un mutautiņu rokā slaucīs asaras, lasot jūsu mīlasstāstu
Lai viņa paciešās līdz maijam, uzaicināšu uz pludmales randiņu.
28.01.2023 23:57 |
 
Reitings 4904
Reģ: 11.08.2022
Aldis15 @ 28.01.2023 23:57
Lai viņa paciešās līdz maijam, uzaicināšu uz pludmales randiņu.

Ehhh... visi jau būs aizmirsuši 🙄😅
29.01.2023 00:58 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 27.02.2011
Esmu iepazinusies tinder, atrados tur ne lai meklētu nopietnas attiecības, vēlējos pakomunicēt un tas arī viss. Bijusi uz 3 randiņiem. Vecumgrupa 35-40.
1. randiņu nestāstīšu, jo citās tēmās esmu stāstījusi, tas ir sāpīgs, iemīlējos un joprojām ir sāpīgi.
2. Vīrietis bija šķīries jau labu laiku atpakaļ, ir bērni, jau uzreiz sapratu, ka iekšā ir pārdzīvojums par laulību šķiršanos, jauks un pieklājīgs vīrietis, bet nebija mans tips pēc sava rakstura. Viņam nebija veicies tinderī, bet domāju, ka tas ir tāpēc ka viņa prātā vēl dzīvoja ex.
3.Vīrietis šķīries, ir bērns, atkal sāpīga šķiršanās jo tika pamests, ļoti jauks un vienkāršs vīrietis, pieklājīgs, priekš manis par lēnīgu, pareizu, nav nekāda asuma, gatavs darīt visu ko grib sieviete (šis ir tas kas man vīriešos nesaista), citādi jauks vīrietis, noteikti kādu darīs laimīgu.
Taja vietnē vairs neeju, neinteresē
29.01.2023 07:13 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 27.02.2011
Ā atcerējos bija vēl viena tikšanās, jo pierunāja, tas vīrietis bija diezgan uzbāzīgs, lai gan izskatīgs un jauns. Satiekot uzreiz izjutu nepatiku, atkal šķiršanās, bērns, tāds augstprātīgums pa visām vīlēm, nolinčoja, ka stulbas sievietes Tinderī, ka esot smukas bet muļķes, tajā stundā arī viņš neparādīja augstu intelektu. Nebija patīkams cilvēks, kaut las ļoti atgrūda, mam šķiet tāds toksisks variants
29.01.2023 07:17 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Chikitita @ 29.01.2023 07:13
Esmu iepazinusies tinder, atrados tur ne lai meklētu nopietnas attiecības, vēlējos pakomunicēt un tas arī viss. Bijusi uz 3 randiņiem. Vecumgrupa 35-40.
1. randiņu nestāstīšu, jo citās tēmās esmu stāstījusi, tas ir sāpīgs, iemīlējos un joprojām ir sāpīgi.
2. Vīrietis bija šķīries jau labu laiku atpakaļ, ir bērni, jau uzreiz sapratu, ka iekšā ir pārdzīvojums par laulību šķiršanos, jauks un pieklājīgs vīrietis, bet nebija mans tips pēc sava rakstura. Viņam nebija veicies tinderī, bet domāju, ka tas ir tāpēc ka viņa prātā vēl dzīvoja ex.
3.Vīrietis šķīries, ir bērns, atkal sāpīga šķiršanās jo tika pamests, ļoti jauks un vienkāršs vīrietis, pieklājīgs, priekš manis par lēnīgu, pareizu, nav nekāda asuma, gatavs darīt visu ko grib sieviete (šis ir tas kas man vīriešos nesaista), citādi jauks vīrietis, noteikti kādu darīs laimīgu.
Taja vietnē vairs neeju, neinteresē
Jā... izdabāšana sievietēm tas ir liels 'nice guy' klupšanas akmens, īpaši ja viņi labi audzināti, visbiežākais šķirtās ģimenēs bez tēva.
Man pašam tāda broblēma bija ex attiecībās.
29.01.2023 09:48 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 27.02.2011
Ir liels + ja vīrietis ir pieklājīgs, džentlmenis, augstu vērtēju, bet ir viena rakstura iezīme, kuru var saprast, ja vīrietim ļoti iepatīkas sieviete, viņš burtiski izklājas, piekrīt visam, gatavs uz visu, balss tembrs pat mainās. Tā vienkārši notiek.
Vīriešu lielākie sarkanie karogi - runas par sliktu bijušo, īpaši bērnu māti, varbūt smaga šķiršanās, bet tam nevajag veltīt garas sarunas un izklāstu, vai izteikties skarbi cik ļoti viņa rīkojās slikti, tāpat par bijušajām attiecībām "Pametu jo viņa gribēja nopietnas attiecības! Izšķīros jo viņa kļuva negatīva (visbiežāk mijiedarbības sekas)". Nemaz nerunāsim par labo seksu ar ex (šis vienkārši paliek neizdzēšami no sievietes prāta un ir labs veids kā norakt sievietes seksualitāti ar konkrēto vīrieti, man tā bijis un es šo faktu nekad neaizmirsu, man tas bija kā spoks, jo domāju vai es esmu tikpat laba, labāka vai varbūt nekad nebūšu tik laba.)".
Vīrietis sarkanais karogs - dzīvoju ar mammu/vecmammu, jāpārliecinās vai tas ir gadiem vai tikai īstermiņa krīzes risinājums. Šādu vīriešu dzīvē jau ir viens apmierinājums - mamma, ome, socializācija, pilns ledusskapis, uzkopta telpa, pieaugušam vīrietim jātiecas būt pašpietiekamam sadzīvē.
Vīrietis sarkanais karogs - lielīšanās ar mantu, kura bieži vien nav nekas īpašs, vērtēt mantu augstāk par jebko citu ir absolūti nepievilcīgi, mukt, ātri un prom.
Vīrietis sarkanais karogs - alkohola patēriņš, kāds aliņš šad tad ir ok, bet ja problēmas tiek slīcinātas ik vakaru, tur nekas labs nebūs, viņam šmiga būs svarīgāka,jo tas sniedz sajūtu ka visas problēmas aizmirstas iedzerot mēriņu, bet tās absolūti netiek risinātas.
29.01.2023 10:39 |
 
10 gadi
Reitings 2230
Reģ: 27.02.2011
Es varētu turpināt, piebildīšu, ka pie iepriekšminētajiem un vēl citiem karogiem vīrietis var būt glīts, kopts, sākotnēji pieklājīgs uzņēmējs, bet būtība - nebūs labi.
29.01.2023 10:41 |
 
Reitings 254
Reģ: 10.01.2023
Kāda var paskaidrot sīkāk, kā izpaužas tā vīrieša izklāšanās un kam viņam nevajadzētu piekrist? Tas ir kā, sieviete grib vakariņās picu, bet čalis uzreiz sit kulaku galdā, ka nekādu picu, ēdīsi rīsus ar vistu, vai kā? Un vai tad nav tā, ka tad sieviete uzmet lūpu, un čalis automātiski skaitās slikts, kontrolētājs utt.?
29.01.2023 11:04 |
 
Reitings 2977
Reģ: 19.09.2021
Arjan @ 29.01.2023 11:04
Kāda var paskaidrot sīkāk, kā izpaužas tā vīrieša izklāšanās un kam viņam nevajadzētu piekrist? Tas ir kā, sieviete grib vakariņās picu, bet čalis uzreiz sit kulaku galdā, ka nekādu picu, ēdīsi rīsus ar vistu, vai kā? Un vai tad nav tā, ka tad sieviete uzmet lūpu, un čalis automātiski skaitās slikts, kontrolētājs utt.?
otrais variants vairāk uzbudina sievietes.
29.01.2023 11:18 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Kāda var paskaidrot sīkāk, kā izpaužas tā vīrieša izklāšanās un kam viņam nevajadzētu piekrist? Tas ir kā, sieviete grib vakariņās picu, bet čalis uzreiz sit kulaku galdā, ka nekādu picu, ēdīsi rīsus ar vistu, vai kā? Un vai tad nav tā, ka tad sieviete uzmet lūpu, un čalis automātiski skaitās slikts, kontrolētājs utt.?

To nav iespējams tā izskaidrot. Nav tādas precīzas formulas kā būtu jauzvedās. Manuprāt, pietiek ar to, ja vīrietim ir mugurkauls. Sievietēm ir tāda mistiska sestā maņa, un viņas automātiski jūt, kuram var un kuram nevar kāpt uz galvas. Sievietes pa lielam ir kā mazi bērni un es stipri ticu, ka sievietes uzvedība ir atkarīga no konkrētā vīrieša. Vnk dari, ko tu uzskati par pareizu, ja viņai kaut kas neapmierina, tad neko, tā ir viņas problēma.
29.01.2023 11:30 |
 
Reitings 254
Reģ: 10.01.2023
Vnk dari, ko tu uzskati par pareizu, ja viņai kaut kas neapmierina, tad neko, tā ir viņas problēma.

Es parasti pie tāda varianta arī pieturos. Vienkārši nekad nebiju tā aizdomājies, ka man speciāli būtu pret kaut ko jāiebilst, ja vien es to nevēlos.
29.01.2023 11:43 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Es parasti pie tāda varinata arī pieturos. Vienkārši nekad nebiju tā aizdomājies, ka man speciāli būtu pret kaut ko jāiebilst, ja vien es to nevēlos

Nē, tev nav nekas speciāli jādara, lai kaut ko parādītu / pierādītu. Vnk zini savas robežas un attieksmi, kāda tev ir pieņemama un kādu tu gribētu no otra saņemt. Protams, tev pašam arī ir jābūt ar labu attieksmi pret sievieti. Savādāk, būtu diezgan muļķīgi sagaidīt labu attieksmi, ja pats to nesniedz.
29.01.2023 11:51 |
 
Reitings 752
Reģ: 03.01.2023
Sievietēm ir tāda mistiska sestā maņa, un viņas automātiski jūt, kuram var un kuram nevar kāpt uz galvas. Sievietes pa lielam ir kā mazi bērni un es stipri ticu, ka sievietes uzvedība ir atkarīga no konkrētā vīrieša.

Šī vispār ir mani ļoti fascinējoša lieta, ko ne reizi esmu novērojusi darbā no sievietēm, lai gan parasti tas ir vērsts tieši uz citām sievietēm (un tieši tāpēc kļuva man aktuāli, bet protams reizēm mēdz uzrauties arī vīrieši). Un tad kolektīvs laika gaitā sadalās divās grupās - vienā, pret kurām tad šādai sievietei ir normāla profesionāla attieksme visai neatkarīgi no apstākļiem, un otrā, kur viņas salaižot kopā regulāri izveidojas vistu kūts, jo katra darba diskusija pārvēršas personiskā strīdā par to, kura no viņām "zina labāk'' un ir ''galvenā'' (bet tas nav šādos vārdos izteikts).
No šādas perspektīvas es teiktu, ka izklāšanās ir reaģēšana uz dažādām (īpaši nepamatotām) emocionālām izpausmēm, kaprīzēm, u.tml. Un tā reaģēšana var būt gan pozitīva, gan negatīva, tas šeit nav galvenais. Abos gadījumos nekāds respekts līdzi nekad nenāks.
29.01.2023 12:57 |
 
Reitings 567
Reģ: 11.08.2022
Man sarkanais karogs būtu, ja virietisvsèž lasa un raksta forumos 😂 Labi tur bmwpower, bet nu dievietè..😂
29.01.2023 14:32 |
 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Tā kā man ir ļoti stabilas attiecības ar mīļoto vīrieti, Tinderi izmantoju samērā reti - maksimums reizi mēnesī. Un mērķis ir nevis veidot attiecības, bet nezaudēt asumu dzīvē, tāpēc parasti sarunāju randiņu tīri fiziskam seksam un viss. Kā saka, No Strings Attached. Viena nakts pie viņa, un nekādi telefona numuri, FB draugi, nekas.
29.01.2023 17:46 |
 
Reitings 4904
Reģ: 11.08.2022
Lauma07 @ 29.01.2023 17:46
Tā kā man ir ļoti stabilas attiecības ar mīļoto vīrieti, Tinderi izmantoju samērā reti - maksimums reizi mēnesī. Un mērķis ir nevis veidot attiecības, bet nezaudēt asumu dzīvē, tāpēc parasti sarunāju randiņu tīri fiziskam seksam un viss. Kā saka, No Strings Attached. Viena nakts pie viņa, un nekādi telefona numuri, FB draugi, nekas.

Un ko tavs mīļotais saka par to? 🤔
Vispirms atgādini, kurš tas ir
29.01.2023 17:49 |
 
Reitings 554
Reģ: 04.12.2019
Lauma07 @ 29.01.2023 17:46
Tā kā man ir ļoti stabilas attiecības ar mīļoto vīrieti, Tinderi izmantoju samērā reti - maksimums reizi mēnesī. Un mērķis ir nevis veidot attiecības, bet nezaudēt asumu dzīvē, tāpēc parasti sarunāju randiņu tīri fiziskam seksam un viss. Kā saka, No Strings Attached. Viena nakts pie viņa, un nekādi telefona numuri, FB draugi, nekas.

Un tas strādā ļoti labi. Profilā ielieku ne īsti savu bildi, vārds mainīts. Pierakstu, ka interesē ONS, NSA. Stundas laikā ir savas 20-30 saderības, atliek izvēlēties no piedāvājumiem, uz kurieni doties. Parasti prasu, lai brauc pakaļ, un pēc tam atved atpakaļ. Lielākoties vīrieši ir precēti vai ar otrajām pusītēm. Acīmredzot nav apmierināti, lai gan noteikti mājās stāsta, ka viss ir kārtībā.
29.01.2023 17:52 |
 
Reitings 567
Reģ: 11.08.2022
Lauma07 @ 29.01.2023 17:52

Un tas strādā ļoti labi. Profilā ielieku ne īsti savu bildi, vārds mainīts. Pierakstu, ka interesē ONS, NSA. Stundas laikā ir savas 20-30 saderības, atliek izvēlēties no piedāvājumiem, uz kurieni doties. Parasti prasu, lai brauc pakaļ, un pēc tam atved atpakaļ. Lielākoties vīrieši ir precēti vai ar otrajām pusītēm. Acīmredzot nav apmierināti, lai gan noteikti mājās stāsta, ka viss ir kārtībā.
Šitas interesanti. Un bildes śamèjie nemaz neprasa??? Un kur tas kniebiens jums ir, ja jau śiem màjàs sievas/draudzenes/bèrni? Tīri zińkàrība.
29.01.2023 17:58 |
 
Reitings 567
Reģ: 11.08.2022
ONS skaidrs, bet kas ir NSA?
29.01.2023 18:00 |
 
Reitings 489
Reģ: 28.01.2023
*Smieklīgs gadījums* Iepazinos ar džeku, kuram ļoti patiku. Visu laiku rakstīja, zvanīja, gribēja tikties, kaut kur kopā aiziet. Tad nu piekritu aiziet uz kino, un viņš man saka-“ 6.50 tad uzskaiti man par biļeti”😂 Tas bija ļoti amizanti, bet tomēr uz kino aizgāju jo bija garlaicīgi mājās. Pēc tam viņš man rakstīja, ka varam izbraukt pavizināties, sākumā piekritu, un tad viņš atkal saka-“Nu tad uzskaiti man 10 eur degvielai, sametamies”😂Es ļoti nosmējos un nekur neizgāju, jo tas bija max SARKANS PALAGS😂
29.01.2023 18:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits