Vai ticat īstajam un vienīgajam?

 
Reitings 1
Reģ: 06.01.2017
Labvakar!

Meitenes, kā ir ar Jums?
Vai Jūs ticat, ka katram no mums ir cilvēks, kurš IR īstais, vai tās ir tikai “rozā brilles”?
Lieta tāda. Pirms 4 gadiem iepazinos ar puisi, kuram tajā laikā bija draudzene, taču es pavisam samīlējusies, tik un tā piekritu ar viņu satikties. Runājāmies, mazliet pabučojāmies, bet nekas vairāk arī nenotika. Jo viņš zināja, ka tāpat tālāk tas neies un it kā cienīja mani. (Zinu cik muļķīgi skan) bet nu man tas viss apnika. Būt fona meitenei. Pārtraucu ar viņu jebkādas saistības. Un pēc gada satikos ar jaunu puisi. Viss jauki, skaisti, bet tik un tā ir sajūta, ka kaut kas trūkst. Līdz ar to strīdi, pārnetumi un nejaukas lietas sarunātas viens otram.. Un kā naglai uz galvas- tā ir sanācis, ka atkal satiku pirmo puisi, sākām sarakstīties un atkal viss no gala, tauriņi vēderā, utt. Apzinos, ka man ir draugs, taču vēlme pēc sarunām un pieskārieniem no pirmā puiša ir ne-pa-ne-sa-ma Bet nēesmu satikusies ar viņu, jo pati esmu attiecībās. Varbūt tā ir tikai iekāre pret pirmo puisi, kura netika līdz galam apmierināta? Varbūt satikties ar viņu vēl vienu reizi un atkal pārraut kontaktus? Un ja tā ir tikai spēle? Varbūt kāda ir saskārusies ar ko līdzīgu?
24.01.2018 20:10 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Think, ja tev ir bijušas neveselīgas un emocionāli vardarbīgas attiecības jau vairākas, tev būtu baigi vēlams paanalizēt to, kāpēc tu izvēlies tādus vīriešus, kādus izvēlies. Zinu jau, ka viegli no malas teikt un mācīt, bet nu, vēl vienas sliktas attiecības tev nevajag.
24.01.2018 21:05 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Domājiet ko gribiet , man poh . |-)
24.01.2018 21:06 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Vai Jūs ticat, ka katram no mums ir cilvēks, kurš IR īstais

Es domāju ka tādu cilvēku nemēdz būt, neeksistē. Vismaz es nekad neesmu meklējs vai meklēšu sev draudzeni ar domu ka vot viņa būs tā īstā un vienīgā, jo apzinos ka tas ir bezjēdzīgs pasākums.
24.01.2018 21:07 |
 
Reitings 365
Reģ: 27.07.2017
Varbūt tā ir tikai iekāre pret pirmo puisi, kura netika līdz galam apmierināta?

situācijas apraksts no malas tā arī izklausās - pēc neracionālas un prāta sagrozītas domāšanas, ko gluži par mīlestību nenosaukt.
.
Vai ticat īstajam un vienīgajam?

īstajam - jā, vienīgajam - nē. man, protams, ir liels prieks par tiem pāriem, kam šitā forši sanāk dzīvot ar to vienīgo, bet pasaulē reti kas notiek pēc iedomātiem šabloniem. pat neieslīgstot tādos lielos vārdos kā viena no mīlētāju nāve (kas ir vai, cik normāli, jo nav mums tas saules mūžs paredzēts). pieņemu, ka ir cilvēki, kuriem līdz tai nonākšanai pie otra, ar ko viņš vēlētos bērnus, māju un hipotekāro kredītu, sanāk pamīlēt vēl kādu, un tas ir normāli, jo mīlēt (ne iemīlēties!) ir iespējams vairākus un ar katru tā mīlestība savādāka var sanākt. un tas arī ir normāli un forši - tu iemācies par sevi, iemācies par saskarsmi ar otru un galu galā iemācies, ka vispār māki mīlēt!
24.01.2018 21:09 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10502
Reģ: 29.01.2009
Vismaz es nekad neesmu meklējs vai meklēšu sev draudzeni ar domu ka vot viņa būs tā īstā un vienīgā

Nav jāmeklē, tā nejauši gadās.. ;)
tu iemācies par sevi, iemācies par saskarsmi ar otru un galu galā iemācies, ka vispār māki mīlēt!

Šis baigi labi pateikts!!
24.01.2018 21:12 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Think, ja tev ir bijušas neveselīgas un emocionāli vardarbīgas attiecības jau vairākas, tev būtu baigi vēlams paanalizēt to, kāpēc tu izvēlies tādus vīriešus, kādus izvēlies. Zinu jau, ka viegli no malas teikt un mācīt, bet nu, vēl vienas sliktas attiecības tev nevajag.

57days, piekrītu. Esmu paņēmusi pauzi attiecībās ar vīriešiem (visas manas attiecības vienmēr sekoja īsi viena pēc otras), analizēju kas un kāpēc notika. Manā gadījumā viss atduras pret attiecībām ar tēvu. Bet es jūtu, ka mainos, šis laiks man ļoti labi palīdz. Pilnīgi citas prioritātes esmu sev uzstādījusi.
24.01.2018 21:25 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Think, lai veicas!
24.01.2018 21:35 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Nav jāmeklē, tā nejauši gadās..

Scandinavian es jau speciāli nemeklēju, jo jau tagad zinu ka tādas meitenes neeksistē. Ne velti ir tāds krievu teiciens любовь приходит и уходит, а кушать хочется всегда, jo jebkura draudzene vai draugs agrāk vai vēlāk apnīk un nākas pamest šo te "īsto" un nākas gaidīt kārtējo "nejaušību", kura atnesīs jauno "īsto" cilvēku.
24.01.2018 21:36 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
57days, paldies! :-)
24.01.2018 21:39 |
 
Reitings 78
Reģ: 27.07.2017
Ai meiteni taču jebkuru var pieradināt un iemīlināt sevī,jo tā taču meitene
24.01.2018 21:42 |
 
Reitings 79
Reģ: 11.03.2017
Piekrītu Neons domai...
Tādam vienīgajam un īstajam neticu- pati ar vīru esmu 10 gadus kopā, bet tai pat laikā- ja nebūtu satikušies- tātad būtu cits vīrietis kā vīrs- bērnu tēvs- nedzīvotu tak viena visu mūžu.
Protams, piemērs ir piemērs, bet, ja otrs aiziet bojā- nepaliksi tak no 30 + gadiem viens... arī ja otrs izdomā šķirties...
Kopumā , īstajam un vienīgajam neticu, viss atkrīgs no tā brīža situācijas, kopīgām interesēm un dzīves uztveres...
24.01.2018 21:49 |
 
Reitings 1716
Reģ: 27.07.2012
Ticu īstajam, bet ticu, ka lielās mīlestības var būt vairākas.
pieņemu, ka ir cilvēki, kuriem līdz tai nonākšanai pie otra, ar ko viņš vēlētos bērnus, māju un hipotekāro kredītu, sanāk pamīlēt vēl kādu, un tas ir normāli, jo mīlēt (ne iemīlēties!) ir iespējams vairākus un ar katru tā mīlestība savādāka var sanākt. un tas arī ir normāli un forši - tu iemācies par sevi, iemācies par saskarsmi ar otru un galu galā iemācies, ka vispār māki mīlēt!

Tieši tā!
24.01.2018 21:51 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
nepaliksi tak no 30 + gadiem viens... arī ja otrs izdomā šķirties...

kāpēc tāda pārliecība ? Tjip visiem 30 + būtu jāuzsāk jaunas attiecības vienalga ar ko , ka tik būtu ?
Zin , var paveikties , var nepaveikties , tikpat labi var gribēt jaunas un var arī negribēt vairs jaunas .
.
bet te ir tikai melns vai balts , galvenais skaļi paziņot , ka vienīgo nav un nevar būt :D
24.01.2018 21:57 |
 
Reitings 79
Reģ: 11.03.2017
elzaelza- es jau nesaku, ka visiem jāsāk jaunas attiecības un es nesaku, ka es vai vīrs grib jaunas attiecības- vienkārši pieļaujot varbūtību, ka vīrs kādu dienu pasaka, ka šķiras, es apzinos, ka negribētu visu mūžu pavadīt viena, lai tik pierādītu, ka viņš bija īstais un vienīgais....
Man vienmēr ir pārliecība, ka dzīvē viss tiek dots uz laiku - kaut kas uz īsāku, kaut kas uz ilgāku- un nekad nevar zināt, kas būs rīt.. nekam nav 100 % garantija
24.01.2018 22:21 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Protams, piemērs ir piemērs, bet, ja otrs aiziet bojā- nepaliksi tak no 30 + gadiem viens... arī ja otrs izdomā šķirties...

Ir cilvēki, kuri paliek vieni un nekad nevienu citu neiemīl:-)
Pati esmu kopā ar īsto. Jā, ne pirmo vienīgo, bet īsto un patieso mīlestību. Pat ja kaut kad kaut kas noies greizi, zinu, ka nevienu citu tādu neatradīšu, viņš ir mans mūža cilvēks.
Tie, kuri īstajiem netic, vienkārši nav viņus satikuši.
24.01.2018 22:39 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
delusion, īstais un vienīgais nav sinonīmi. ;-)
24.01.2018 22:44 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tie, kuri īstajiem netic, vienkārši nav viņus satikuši.

Manuprāt, šie teikumi ir vēl neracionālāki par reliģiju. Var jau ticēt, ka atrastais ir tas vienīgais, īstais, mūža cilvēks, bet vai tad esi visus pasaules (kaut valsts, pilsētas) cilvēkus, nu vīriešus, izvērtējusi, ka tādus gaisīgus domu lidojumus var paust. Loģiski, ka nē. Tas ir cilvēks, kurš ir uz šo brīdi ''visvisvis'' un tiks darīts iespējamais - cerams no abu pusēm - lai arī paliktu līdz mūža beigām.
24.01.2018 22:44 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Neon, vai tad es apgalvoju pretējo? Vienīgais reti kurai ir, līdz īstajam parasti satiekas arī ar citiem.
Duujaa, es jau nu zināšu labāk, kā ir man pašai:-) Nevis uz šo brīdi "visvis", bet dvēseļu radinieks, par kuru tuvāka cilvēka man nekad nav bijis un nebūs :-) Man nav enerģijas un vēlēšanās rakstīt paskaidrojumus un pamatojumus, tā vienkārši ir, neskaitāmu un tikai man zināmu iemeslu dēļ.
Uz tēmas jautājumu atbildēju, piekrist manam viedoklim nav obligāti.
24.01.2018 22:50 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
delusion, tas vienkārši ir ārpus loģikas, jo nevar zināt, kas var būt/varēja būt/varēs būt. Tas, ka dod solījumu, viss ir skaisti un tā tālāk, un netiekas vairs ne ar vienu pēc tam, bet tas jau nenozīmē, ka vienīgais, ar ko to var. Apmēram tā.
24.01.2018 22:56 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
delusion, tas vairāk attiecināms bija uz tavu tekstu par to, ka zini, ka nevienu neatradīsi. Tā tas būtu, ja šis konkrētais cilvēks būtu tavs vienīgais. Cilvēku uz pasaules daudz - nevēlēšanās vairs nevienu meklēt vai pārliecība, ka cits neatradīsies ir tava izvēle, nevis fakts, ka tas cits otrs nevar būt tikpat īsts kā pirmais. Domā izveidot ar kādu kopā veiksmīgas, laimīgas un ilgstošas attiecības un mīlēt abpusēji ir kaut kas tik unikāls un neatkārtojams katra dzīvē? Tā nav. Vnk mēs katrs izdaram izvēli - dzīvot tālāk vai palikt pagātnē (ja nenotiek tā kā bija plānots).
24.01.2018 22:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)