Vai ticat īstajam un vienīgajam?

 
Reitings 1
Reģ: 06.01.2017
Labvakar!

Meitenes, kā ir ar Jums?
Vai Jūs ticat, ka katram no mums ir cilvēks, kurš IR īstais, vai tās ir tikai “rozā brilles”?
Lieta tāda. Pirms 4 gadiem iepazinos ar puisi, kuram tajā laikā bija draudzene, taču es pavisam samīlējusies, tik un tā piekritu ar viņu satikties. Runājāmies, mazliet pabučojāmies, bet nekas vairāk arī nenotika. Jo viņš zināja, ka tāpat tālāk tas neies un it kā cienīja mani. (Zinu cik muļķīgi skan) bet nu man tas viss apnika. Būt fona meitenei. Pārtraucu ar viņu jebkādas saistības. Un pēc gada satikos ar jaunu puisi. Viss jauki, skaisti, bet tik un tā ir sajūta, ka kaut kas trūkst. Līdz ar to strīdi, pārnetumi un nejaukas lietas sarunātas viens otram.. Un kā naglai uz galvas- tā ir sanācis, ka atkal satiku pirmo puisi, sākām sarakstīties un atkal viss no gala, tauriņi vēderā, utt. Apzinos, ka man ir draugs, taču vēlme pēc sarunām un pieskārieniem no pirmā puiša ir ne-pa-ne-sa-ma Bet nēesmu satikusies ar viņu, jo pati esmu attiecībās. Varbūt tā ir tikai iekāre pret pirmo puisi, kura netika līdz galam apmierināta? Varbūt satikties ar viņu vēl vienu reizi un atkal pārraut kontaktus? Un ja tā ir tikai spēle? Varbūt kāda ir saskārusies ar ko līdzīgu?
24.01.2018 20:10 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Un pārkopēju, lai saskatītu uz ko tieši man teksts bija domāts.:-)
25.01.2018 12:03 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Bet tik pat bieži arī apprecas un paliek vismaz, ja ne līdz mūža galam, tad uz vairākiem gadu desmitiem gan

Nu to jau es nenoliedzu. Ir tādi pāri kas līdz mūža galam nodzīvo ar vienu pirmo mīlestību, dzīvē notiek visādi un scenāriju ir daudz un dažādi. Par ko ir strīds es nesaprotu :D
25.01.2018 12:16 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Iespējams, te atšķiras izpratne par to, kad ir īstais :) Piemeram, man šķiet, ka mana 2.pusīte ir īstais... Ja mums tomēr neizdosies skaistā nakotne.. ticu, ka pastāv iespēja mums abiem iemīlēties un mīlēt citu nu jauna :)
Attiecībā uz Brunetku.. man šķiet, ka viņa esošo puisi īsti nemīl (varbūt kļūdos).
25.01.2018 12:16 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Cilvēks ir īstais un vienīgais uz to laiku tieši sajūtās, uzskatos, emocijās, ticībā par to. Protams, var domāt tā un tas ir lieliski, tāpēc jau esam kopā ar to cilvēku. Tāpat tālāk atkarīgs, kā to attīsta, un ir lieliski, ja tas ir uz mūžu. Neviens jau nesaka, ka nevar būt laulībā ar vienu cilvēku, bet tas nav pamatojums tam, ka tas ir vienīgais mīlamais.
Tad sanāk, ka arī pati nesaproti ko tu esi uzrakstījusi. Mulkjes tēlošana nepadara manis uzrakstīto par galīgi nesaprotu tekstu.

Kas par uzbrukumu, bet arī pat domu nevarēja nojaust.
25.01.2018 12:20 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Nebūt neesmu pirmajās attiecībās, līdz ar to esmu agrāk domājusi, ka "šis nu ir īstais un vienīgais" un tad, kad atveras acis un nokrīt rozā brilles, sapratusi, ka - o-ooouuuu. Nav vis. īstenībā ir galīgi garām. Esmu arī ar pirmo "mīlu" skraidījusi atpakaļ kopā un atkal šķīrusies, lai drīz mēģinātu atkal būt kopā, domājot, ka īstais tak. Esmu citiem teikusi, ka mīlu. Tad arī pašai tā likās.
Bet šobrīd liekas, ka blakus ir īstais, visīstākais un labākais, kas jebkad ir bijis. Un sajūta, ka tas var nebūt mūžīgi (lietas notiek, kā minēja Neons, kaut vai tā pati nāve) - tā sajūta liek sargāt un rūpēties kā par vistrauslāko, visdārgāko un skaistāko lietu, kas var būt. Neuztvert kā kaut ko pašsaprotamu, bet gan kā brīnišķīgu dāvanu.
Un nevajag šo apziņu, ka sūdi gadās, izmantot kā pamatu dažnedažādu scenāriju un rezerves plānu kalšanai. Tās ir dažādas lietas.
25.01.2018 12:22 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Duujaa beidz visu laiku provocēt, jau sāk apnikt.
25.01.2018 12:28 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
bigsister, labi, ka sevi ieraudzīji no malas.
Vēl interesanti, ja viena no pāra vairāk nav, tad: Vai domātu, ka viss cauri, viņš vairs nevienu neatradīs? Vai nespēs mīlēt nevienu? Vai gribētu, ka paliek visu atlikušo laiku viens, vai tomēr atrastu sev jaunu dzīvi?
Var diskutēt par mīlestības formām, bet nu kopumā nekur nav teikts, ka sastapšanās ir tik unikāla (jā, bez pašu izjūtām), ka ar nevienu citu uz pasaules tas nevarētu notikt. Tas viss saistīts ar vietu, kur cilvēks ir, dodas, ko satiek u. c. Kaut vai tajā laikā būtu ceļojumā vai dzīvotu citā valstī, tāpat var kādu iemīlēt un scenārijs būtu tāds pats, tikai ar citu cilvēku. Tas ir tikai viens piemērs. Vienkārša cilvēku sastapšana telpā un laikā, kurā dzīvojamies. Nē, nu ir patīkami domāt, ka ''viņam jau ar nevienu citu tā nesanāktu, kā ar mani'', bet nu tas ir emocionāls spriedums, kas nav greizs - bet tikai emociju, uztveres ziņā.
25.01.2018 12:34 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Kāpēc šis ir pie seksa sadaļas? :D
25.01.2018 12:35 |
 
Reitings 969
Reģ: 21.08.2016
Personigaja dzive censos neiecikleties uz definicijam un jedzieniem, bet sajutam. Uzticos tam, ka jutos konkretaja bridi un censos nedzivot nakotne (vai ari pagatne). Mans partneris sobrid man ir istais un vienigais un tas ir viss, kas mani interese. :)
Par autores situaciju - nebutu spejiga uzticeties virietim, kurs krapj savu partneri. Ja tas netrauce, godigi butu izskirties un tikai tad domat par citiem.
25.01.2018 12:37 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Man blakus ir mans visīstākais. Un es to zināju jau pirmajā randiņā, ka viņš tāds būs. Es neiemīlējos uzreiz, vēl vairākus mēnešus nē, bet sajūta bija, kāda nekad iepriekš nebija piedzīvota. Zināju, ka reiz viņš būs mans vīrs. :)
25.01.2018 12:49 |
 
Reitings 79
Reģ: 11.03.2017
Spīdola- es arī jau pirmajā randiņā ar vīru zināju- jutu, ka apprecēsimies, būsim kopā:))
Bet tai pat laikā - tās nav pirmās attiecības, tagad atceroties savu pirmo lielo mīlu- kā piecreiz šķīrāmies un atkal saģājām un katru reizi šķita, ka tas uz mūžu.... tagad šķiet smieklīgi....tāpec arī apšaubu par to īsto un vienīgo....
Manuprāt, dzīves jēga ir mīlēt un būt mīlētam, un pilnīgi vienalga- pirmais partneris uz mūžu vai piektais....
25.01.2018 13:39 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
S-T bet kāpēc visas tādas , kuras aplauzās vai šķīrās un sagājās pa ntajām reizēm visu laiku grib "aplauzt spārniņus" tām , kurām attiecībās viss oki doki jau gadiem ilgi ? Un vēl ņemas pamācīt vai otrādāk brīdina , ka "tevi jau noteikti nokrāps " vai arī notiks kaut kas tāds , ka aplauzīsies :DD
Ko jums tā nedod mieru tas , ka citām ir tās mūža mīlestības ?
.
Man kaut arī līdz tagadējām attiecībām bija daži partneri , bet tikai par šo varu droši pateikt - mans uz mūžu . Ar iepriekšējiem nebija tās sajūtas kāda ir tagad ;)
25.01.2018 21:39 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.12.2017
neticu izdomātiem pasaku tēliem :-)
25.01.2018 21:53 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.12.2017
Man kaut arī līdz tagadējām attiecībām bija daži partneri , bet tikai par šo varu droši pateikt - mans uz mūžu .
Nu to tu varesi teikt ja vismaz 70 gados busi ar vinju vel kopa. ;-) Savadak varbut rit jus jau varat sakaskjeties par kaut ko un pasutit dirst viens otru.8-)
25.01.2018 21:57 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
Parastsdzeks smieklīgi , tjipa nebūtu mums apkārt pāru , kuri veiksmīgi nodzīvo laulībā līdz mūža galam :D Mani vecāki vispār ir viens otram pirmie un joprojām ir kopā . :-P:-P:-P
25.01.2018 21:59 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.12.2017
elzaelza- nesaku ka tādi gadījumi nenotiek, protams gadāš, kaut ari looooti reti, bet gadās. Bet vienkārši tu noteikti pat 15 gadus neesi ar vinu kopā, bet saki ka īstais uz mūžu :-D pēc kā to spried? Tu nezini kas ar tevi var notikt rīt, kur nu vēl pec gada un vairāk ;-)
25.01.2018 22:03 |
 
Reitings 79
Reģ: 11.03.2017
Elzaelza- nav man mērķis nevienai neko aplauzt, vienkārši šķiet smieklīgi, ka kopā ir gadu - pāris gadus un skaļi kliedz - mēs uz mūžu, vienīgais un īstais!!!
Parastdzeks - ļoti saprātīgs viedoklis, to, ka uz mūžu , tiešām var pateikt tik mūža galā:)
Un tas , ka citi skaļi nekliedz- uz mūžu, vienīgais un īstais, nebūt nenozīmē, ka nepļāno kopā pavadīt to mūžu- gluži otrādi:)
Un no pieredzes- ātrāk šķiras tie, kas skaļāk kliedz par savām jūtām:)
25.01.2018 22:04 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
jūs esat īstas maitas . Jums skauž citu laime , jūs jebko teiksiet , lai tikai apspļaudītu veiksmīgas attiecības . Pat par mūžu veciem pāriem jūs atradīsiet par ko piesieties , sakot , ka nav jau viss tā kā izskatās .
Ļaunas maitas !
25.01.2018 22:14 |
 
Reitings 2062
Reģ: 31.10.2015
psc kā tu zini , ka neesmu attiecībās 15 gadus ?
Un man kaudzēm pāru , kuri gadiem ilgi kopā tīrā mīlestībā .
Bet tādi maitas gabali kā jūs nekad tam neticēsiet , jo par visu būs pie kā piesieties , tjip nestāv jau ar sveci .
Katrs par savām attiecībām atbild , ja kas .
25.01.2018 22:18 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Elzai šodien kašķītis? :D
25.01.2018 22:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits