Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīvesvietas īrēšana

 
Reitings 99
Reģ: 29.02.2012
Sveikas!
Man jautājums tiem, kas īrē dzīvokli. Vai dzīvokļa saimnieks/ce jaucās jūsu privātajā dzīvē? Kontrolē jūs? Vai ir bijuši aizrādījumi par to kāpēc nāk ciemiņi? Vai saimnieks/ce vēro kurā laikā pie jums ir ciemiņi un liek tiem atskaitīties?
Nu lūk man tā ir. Esmu nepatīkami pārsteigta, līgumā nekas tāds nav minēts. Un mutiski runājot kad ievācos arī prasīju vai ciemiņi drīkst nākt( atbilde bija jā drīkst).
Vai nu es esmu stul..a, Vai arī mans saimnieks ir vnk debī..s.
GODA VĀRDS man šitā ir pirmo reizi.
tagad nezinu ko darīt. Ja mainīšu dzīvesvietu ātrāk kā līgumā norādīts esmu zaudētāja, bet ja dzīvošu līdz terminja beigām, esmu zaudētāja jebkurā gadījumā.
Jo esošajai dzīvesvietai ir mīnusi. plānas sienas. Naktīs mostos augšā no kaimiņiem. VAI CILVĒKI TIEŠĀM NAKTĪS NEGUĻ????? dzīvoklī nāk iekšā smakas..ēdienu. Jā remonts ir labs...Bet padzīvojot ilgāk saku saskatīt mīnusus kas nepatīk.
Nevaru atļauties kredītu sava mājokļa iegādei, Nav man bijuši vecāki kas palīdzētu. Dzīvoju kā sanāk. Bet vai tiešām es kā patērētājs būšu zaudētājs jebkurā gadīuma..
Vai jūs esiet apmierināti ar savu esošo dzīvesvietu ko īrējat? taisni Rīgā
21.01.2018 13:57 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Kad vēl īrēju, neviens no saimniekiem vispār nelikās ne zinis, kas notiek, pārskaitīju vai atdevu naudiņu uz rokas un viss. Ja ka kaut kas saplīsis un paziņoju, tikai tad ieradās, bet neko nekomentēja.
Īrē istabu vai kā? Kā saimnieks var neatļaut ciemiņus? (t)
Nav līgumā punkta, ka, brīdinot mēnesi iepriekš, var izbeigt līgumu ātrāk? Visos manos līgumos tā bija, viss cilvēcīgi.
21.01.2018 14:05 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.02.2012
dzīvokli īrēju man ir 240 viss iekļauts, tāds maziņš vienam cilvēkam pietiek.
Viņš itkā ciemiņus atļauj, Bet ja viņš redzēs kad mājā ienāk svešs cilvēks piesienās un prasa uz kurieni ies...
ir tāds punkts protams, bet bus jāpiemksā kkādi pazaudētie ienākumi saimniekam.
Nais vnkārši piezvana pie manām durvīm un nāk runāties...Vnk pilnīgi par kko kas mani neinteresē. kkādas ugunsdrošības pārbaudes vienreiz veica kkādos 21.30 kad es jau esmu halātā un gribu iet gulēt, un man paprasīja,,,Es neesmu redzējis kad pie tevis kāds nāktu,,
Vnk kooo??
Es sajutos tik neerti.
Un te pāris dienas atpkaļ kad gaidiju sieminju, viņš sastrīdējas ar saimnieku un protams neatnāca pie manis....Zvanīja un teica kad nebūs jo salecās ar saimnieku jo salecās ar saimnieku
21.01.2018 14:09 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.02.2012
Tātad sanāk Saimnieks stāvēs pie manām durvīm lai zinātu kas nāk cikos nāk un cikos iet prom. :D
es tā jūtos
21.01.2018 14:10 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Īrēju bez līguma un drošības naudas. Maksāju uz rokas un nereti pat meklēju saimnieci,uzbāžos lai samaksātu. Vienojāmies, ka informešu ja kāds pie manis ievāksies vai ja būšu ilgi prom. Dzīvoju mierīgi, kaimiņus gan reizēm dzirdu,bet netraucē.
Tavs saimnieks neizklausās normāls(t) Ko zaudēsi ja izvāksies ātrāk!?
21.01.2018 14:11 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.02.2012
kkāds ārprāts. meklēju ss protams jau citus variantus, bet nekas neuzrunā, viss škiet tik dārgs un prasts.
21.01.2018 14:12 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.02.2012
Jāapsver visi plusi un mīnusi, ko zaudēšu. iespējams drošības naudus pāri pa 300 eiro
21.01.2018 14:13 |
 
Reitings 5884
Reģ: 25.08.2013
Īrēju te jau gadus 4, pa šiem 4 gadiem saimnieks ir bijis dzīvoklī vienu reizi, kad atnāca aizņemties instrumentus kāpņutelpas remontam. Manam saimniekam ir pilnīgi vienalga, ko es te daru. Man par īres naudu un komunālajiem atsūta rēķinu, ko maksāju ar pārskaitījumu.
21.01.2018 14:13 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10492
Reģ: 29.01.2009
Izklausās, ka sargā Tevi no citiem vīriešiem.
21.01.2018 14:15 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.02.2012
Paldies par atbildēm. Jo ja jau divi cilvēki pēc kārtas saka kad saimnieks nejaucās viņu privātajā dzīvē, tad visdrīžak manējam nav visi mājās :D
21.01.2018 14:16 |
 
Reitings 2152
Reģ: 08.05.2014
Ja līgumā nav nekas minēts par ciemiņiem, es goda vārds par spīti katru dienu kādu aicinātu, tracinātu to slimo saimnieku, lai ļauj izvākties jau tagad :D Tiešām saimnieks izklausās slims, ja tā ir patiesība.
Līgums ir tikai jums vai viss oficiāli, maksā nodokļus? Ja nemaksā, tad varbūt ar to var mēģināt manipulēt, lai tiktu prom.
21.01.2018 14:16 |
 
Reitings 99
Reģ: 29.02.2012
viss ir oficiāli jā, caur banku skaitu ires maksu
Paldies meitenes. Domāšu variantus kā izvākties ātrāk
21.01.2018 14:21 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Par tiem ciemiņiem - varbūt šis uztraucas, ka nav vēl kāds ievācies?
kad es jau esmu halātā un gribu iet gulēt, un man paprasīja,,,Es neesmu redzējis kad pie tevis kāds nāktu

Kā to saprast? :D
21.01.2018 15:05 |
 
Reitings 48
Reģ: 12.01.2018
Ir bijusi tāda dzīvokļa saimniece, kura reāli pārkāpa jebkādas robežas. Sākumā ieradās ciemos reizi mēnesī un jau tad viņas uzvedība likās nepieņemama - staigāja pa dzīvokli, vēra vaļā skapjus, sāka mācīt kur ko labāk likt. Ja biju kādu priekšmetu pārvietojusi uz citu vietu, norādīja, ka labāk, ja tas priekšmets tomēr atradīsies tur, kur sākumā stāvējis utt. Bet nu jebkādas robežas pārkāpa brīdī, kad sāka ierasties dzīvoklī, kad neviens nebija mājās (viņai bija savs atslēgu komplekts). Nu, varat iedomāties manu pārsteigumu, kad vakarā kaila iznāku no dušas un istabas vidū stāv dzīvokļa saimniece, sakot: "Oi, es domāju, ka neviens nav mājās!" Kārtīgi izrunājos, domāju, ka saprata, bet nē. Kādu dienu ierados mājās no darba, nevaru atslēgt durvis. Zvanu pie durvīm, atver saimniece. Mierīgi sēž pie galda, dzer kafiju un istabas vidū atslājusi slotiņu un saslaucītu gružu kaudzi. Manas mājas vienmēr ir tīras un kārtīgas, bet tajā rītā, pa galvu, pa kaklu skrienot uz darbu, nepaspēju saslaucīt uz galda esošās maizes drupačas un smiltis no zābakiem, kuri palika uz grīdas, kad steigā, jau uzvilkusi apavus, skrēju cauri istabai, lai paķertu aizmirstus dokumentus. Tad nu, lūk, viņa, saslaucījusi visu, laikam gribējan norādīt, cik briesmīga un nekārtīga esmu. Tas pielika punktu, jo līgumā nevienā vietā netika teikts, ka saimniecei būs tiesības ierasties tad, kad neesmu mājās, rakņāties pa manām mantām un līst iekšā skapjos. Atceros to laika periodu kā elli, tāpēc priecājos, ka tiku no turienes prom.
21.01.2018 15:31 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Viņam nav tiesības jaukties Tavā privātajā dzīvē un uzvesties kā Tavam draugam ,vai arī papucītim.
Dēļ tāda iemesla nevar lauzt īres līgumu, ja pie Tevis nāk kāds ciemos!
Ja saimnieks nāk, kaut ko pārbaudīt, tad par to jāziņo iepriekš , laicīgi un jāsaskaņo laiks vai Tu būsi dzīvoklī, vai varēsi neviss brīdī, kad vien iedomājas!
Nais vnkārši piezvana pie manām durvīm un nāk runāties...Vnk pilnīgi par kko kas mani neinteresē. kkādas ugunsdrošības pārbaudes vienreiz veica kkādos 21.30

Vispār jau mums nav jādraudzējas ar dzīvokļa saimniekiem ,jākavē viņiem laiks, jāuzņem ciemos, lai uzklausītu vnk dzīves stāstus.
Vai viņš vnk draudzīgi nāk runāties, risināt savas iekšējās vientulības problēmas, vai arī cer uz ko vairāk -attiecībām, seksu. Ir jau citiem tāds plāns ,it kā izīrēt pa lēto dzīvokli un tad reizē par dzīvokli saņemt naudu un reizē cerēt uz ko vairāk...
Tu jau tur nedzīvo par velti ,maksā naudu...Reāli jau ziemā viņam,tāpat kādi 150eur,vai arī mazliet vairāk ieripo par dzīvokļa īri...
21.01.2018 15:43 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
āapsver visi plusi un mīnusi, ko zaudēšu. iespējams drošības naudus pāri pa 300 eiro
nu nemaksa pedejo rekinu tos 240...lai sedz no drosibas naudas. Ja draudes saki zinosi VID ka nemaksa ( gan jau nemaksa) nodoklus par saimniecisko darbibu , polucija iesniegumu par da jebko var izdaomat...bez tabu..karoc vajag vina haju dabus! Ja ne lai panem rekiniem no drisibas naudas un adjos amigos....Mantas izved pirms tam...;-)
21.01.2018 15:49 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
Ja draudes saki zinosi VID ka nemaksa ( gan jau nemaksa) nodoklus par saimniecisko darbibu

Rakstīts taču, ka viss oficiāli.
21.01.2018 16:04 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Esmu kopumā dzīvojusi 4 īrētos dzīvokļos. Divos no tiem saimniece nāca reizi mēnesī pakaļ naudai uz dzīvokli, bet šis laiks vienmēr tika iepriekš saskaņots - kad un cikos viņa ieradīsies. Pārējos divos maksāju ar pārskaitījumu un saimnieki nekad nenāca uz dzīvokli, izņemot pāris gadījumus, kad paši saucām parādīt kādu defektu vai tml.
Roommate un Emilie aprakstītie varianti man būtu absolūti nepieņemami un pietiekams iemesls lauzt līgumu, turklāt pastāvot uz to, ka līguma laušana ir saimnieka līgumsaistību nepildīšanas dēļ, tādēļ drošības nauda ir jāatgriež. Gan jau papētot likumus atrastu arī atbilstošus pantus, uz kuriem atsaukties.
21.01.2018 16:08 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
ja ligums nokacats neta vai ne? Oficiali ir notariali apstirpinats ligums...100% tada nav:-P:-P:-P
21.01.2018 16:08 |
 
Reitings 80
Reģ: 17.12.2017
Viennozīmīgi neapskaužama situācija..
Cik ilgi jau dzīvo šajā dzīvoklī? Vai tā ‘nākšana ciemos’ un pārbaudīšana sākās tikai tagad un cik ilgs laiks līdz līguma beigām?
Iespējams normāli izrunājoties ar īpašnieku var rast kādu kompromisu. Sliktākajā gadījumā meklētu kādu likuma punktu, kas darbojas tavā labā, jo tomēr ir tiesības uz personisko dzīvi.
_
Pati savu dzīvokļa īpašnieci esmu satikusi tikai vienu reizi, līguma parakstīšanas dienā. Galvenais, lai rēķinus maksāju laikā, nekad neesmu bijusi traucēta.
21.01.2018 16:17 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
un ja pedejo reekinu nemaksa, lai sedz no drosibas naudas. Mantas izvac un tad saki ka aizej. Tikai sada izeja. Un ka saprotu saimnieks dzivi taja pasa maja?
21.01.2018 16:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits