Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sajust otru cilvēku

 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Sveiki!
Šorīt aizdomājos par tekstu, ka citi cilvēki jūt tevi.
Ienākot jaunā sabiedrībā citi jūt, vai tu esi pašpārliecināts, vai tieši pretēji nedrošs par sevi. Pat tad ja neesi vēl runājis neko, citi tāpat to jūt
Vai jūs spējat sajust citu cilvēku kāds viņš ir? Man ir izdevies dažas reizes to noteikt, bet pārsvarā nepievēršu uzmanību :-D
Nezinu kā to nosaukt, enerģijas apmaiņa kaut kāda :D
19.01.2018 12:53 |
 
Reitings 235
Reģ: 18.01.2018
Jā, es tieśam gandrīz vienmēr redzu pareizi par to, kāds ir tikko sastaptais cilvēks! Grūti to paskaidrot :) Citreiz arī ir vienkārśi ļoti vērtīgi zināt un izprast ķermeņa valodu ;)
19.01.2018 12:59 |
 
Reitings 23
Reģ: 30.12.2017
Nē vienmēr izdodas, bet ir bijuši gadījumi, kad precīzi spēju sajust kāds ir cilvēks. Ļoti viegli spēju atkost liekulīgus cilvēkus, nezinu, laikam pārāk daudz ar tādiem ir nācies saskarties. :-/
19.01.2018 13:04 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Man ar gadiem arvien labāk izdodas atkost cilvēkus - zināmu lomu tomēr spēlē arī tas, cik daudzus cilvēkus izdodas iepazīt. Protams, arvien ir tādi, kurus es nespēju atkost, un tas rada zināmu diskomfortu, jo tad nevar zināt, ko no tāda cilvēka gaidīt. Taču ir viena lieta, ko esmu novērojusi, - ja, iepazīstoties ar cilvēku, pirmajā mirklī man viņš neiepatīkas, tad ir skaidrs, ka tam ir iemesls, kurš parasti atklājas vēlāk. Nezinu, kas tas ir - intuīcija laikam.
19.01.2018 13:17 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
To, ko Tu apraksti var noteikt pēc cilvēka ķermeņa valodas, veida kā cilvēks runā, balss tembra, runāšanas tempa.
19.01.2018 13:23 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Tomēr jāapzinās, ka tie ir mūsu spriedelējumi, varbūt tas cilvēks nav tāds kā mums šķiet - kā mēs nolasijām - mēs nevaram ielīst katrā cilvēkā, tapēc vajadzētu uz šo sajušanu izturēties ar skepsi.
19.01.2018 13:25 |
 
Reitings 50
Reģ: 19.01.2018
Intuīcija ir svarīga, lai saprastu - kurus cilvēkus gribētos iepazīt dziļāk un uz kuriem ilgāku laiku netērēt.
19.01.2018 13:53 |
 
Reitings 50
Reģ: 19.01.2018
Un reizēm rodas sajūta, ka kāds cits mani nolasījis nepareizi. Tad gan nezinu ko darīt:-D Ne vienmēr ir iespēja otram izskaidrot, kā ir patiesībā!
19.01.2018 13:59 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Pirmie iespadi par cilvēku ir tikai pēc ārējām pazīmēm un izturēšanos. Pēc tā var spriest tikai virspusēji.
Ja cilvēks ir nolēgts un nesabiedrisks, tad iekšā viņam neielīdīsi un personības noteikšana ir tīra minēšama.
Var taču tēlot, uzspēlēt, izlikties un apkārtējiem pirmais iespaids būs savādāks, nekā cilvēks ir patiesībā.
Ja vēl ir aktiera iemaņas var arī ar ķermeņa valodu labi nospēlēt.
Lai īsti sajustu cilvēku ir kāds laiks jāpavada kopā.
19.01.2018 14:08 |
 
Reitings 50
Reģ: 19.01.2018
Jā, cilvēku raksturi ir ļoti daudzslāņaini.
Starp citu, vai pazīstat daudz tādu cilvēku, par kuriem varētu teikt
Ja vēl ir aktiera iemaņas var arī ar ķermeņa valodu labi nospēlēt
?
19.01.2018 14:32 |
 
Reitings 50
Reģ: 19.01.2018
Jautājums vairāk par ikdienas, sadzīviskām situācijām, nevis profesionāliem aktieriem uz skatuves.
19.01.2018 14:33 |
 
Reitings 4041
Reģ: 20.07.2014
Bieži vien pirmais iespaids var būt maldīgs. Par mani ļoti daudzi padomā, ka esmu augstprātīga un vērtējoša. Patiesībā es vienkārši nesāku draudzēties ar cilvēkiem, kurus no malas nezinu. No vienas puses jā, es esmu vērtējoša un no sākuma izvērtēju kas tas par cilvēku, vai varu viņam uzticēties un tikai tad es ar viņu sāku kontaktēties normāli. Pirms tam es vairāk kā no malas skatos, uzvedos neitrāli, bet tas nav sliktā nozīmē.
---
Cik es tagad atceros, vienu reizi es spēju atkost vienu cilvēku un nekādi nespēju viņu pieņemt, kaut arī viņa uzvedās kā normāls, parasts cilvēks. Tā bija mana vīra brāļa jaunā draudzene. Viņa itkā bija jauka, draudzīga utt, bet es nekādīgi nespēju un negribēju izveidot ar viņu kontaktu. Centos ar viņu neuzturēt vispār nekādu kontaktu, pati nezinu kāpēc, bet vienkārši negribēju. Pēc kāda laika sāka līst ārā viņas riebīgā daba, ko viņa centās lēpt aiz muguras. Un viņa izrādījās tieši tāda, par kādu es viņu uzskatīju. Viņa veikli spēja aptīt cilvēkus ap pirkstu (taj skaitā vīra brāli pamatīgi), kaut pasniedza sevi kā parastu pelēku meiteni.
19.01.2018 14:36 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Man varbūt nepiemīt sieviešu intuīcija, bet no virspusēja acu uzmetiena daudz neko nevar pateikt par svešu cilvēku, jo nezinām viņa pagātni. Bieži esmu bijis pārsteigts, kā cilvēks spēj atklāties citā veidolā, nekā par viņu liecina izskats, stāja, kustības utt.
Toties ļoti daudz var pateikt par cilvēku, kad viņš sāk runāt un uzvedība (plastika) tai mirklī. Un tādu aktieru ir maz, kas spēj nospēlēt ideālu paraug cilvēku. Reizēm pat ir bijis, ka Tu vēlies ticēt, ka cilvēks ir OK savā būtībā, lai gan sākumā bija tā sajūta, ka kaut kas nav riktīgi ar viņu pēc pirmās komunikācijas reizes, un beigās pēc zināma laika pierādās, ka tai sajūtai tomēr bija taisnība.
19.01.2018 14:38 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Sajust var daudz ko, bet, lai atpazītu, kas tas ir, vajag praktizēties, praktizēties un vēlreiz praktizēties. :)
19.01.2018 15:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits