Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vīriešu LV forums

 
Reitings 1071
Reģ: 15.06.2016
Pamanīju, ka te dažām nepatīk, ka vīrietis (t.i. Burkāna Kungs) sēž sieviešu forumā. Es tūlīt paskaidrošu kas un kāpēc. Es šeit sēžu jo gribu kļūt par vienu no jums. Ne jau par sievieti, bet par latvieti tajā pilnā vārdā nozīmē. Bet man nav draugu starp latviešiem ar kuriem es varētu pļāpāt pa tālruni vai satikties. Tas nozīmē, ka man nav iespēju runāt latviski. Un kaut gan es zinu vārdus, es nezinu daudz izteicienu un vienkārši ikdienišķo runu. Šeit forumā es varu lasīt un redzēt kādus vārdus un izteicienus lieto parasti cilvēki. Bet tā ka es jūs, dāmas, mulsinu ar savu vīrišķīgumu... tad esmu gatavs aiziet no šī portāla. Vienīgi iesakiet kaut kādu citu, kur arī runa latviski, un kur var man palīdzēt kļūt par īsto latvieti. Var PM lai nebūtu spams.

Paldies
12.01.2018 01:46 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Neaizej! Tu man pietrūksi :D
12.01.2018 02:44 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Tak nejau tavs dzimums kādu mulsina. Te bijuši 101 vīriešu kārtas pārstāvji, un lielākoties viņi bijuši normāli. Ar retiem izņēmumiem, protams, jo nevar izmirst par q7, ķiršu zēnu, sandeļveci un pārējām izcilajām personībām, kas gadu laikā šeit parādijušās.
Aaa un nevejag pārprast, es necenšos tevi pierunāt, ka nevajag izdzēsties. Droši - dzēsies. Vienkārši nevajag domāt, ka foruma dalībniecēm antipātijas pret tevi ir tava dzimuma dēļ.
12.01.2018 02:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits