Darba meklētāju BEZTĒMA!

 
Reitings 275
Reģ: 19.02.2013
Laba diena! :-)
Lasot forumu, secinu, ka daudzas šobrīd ir jauna darba meklējumos vai arī nesen pie tāda tikušas. Aicinu šeit aktīvi piedalīties visas darba meklētājas, droši var izteikt viedokļus un dalīties pieredzē arī tās, kas tam visam jau izgājušas cauri!
Dalīsimies pieredzē, kā mums sokas ar vakancēm, kā iet darba intervijās, atbalstīsim viena otru un priecāsimies par citu pozitīvajiem rezultātiem! (l)
Pati šobrīd arī esmu darba meklējumos, sūtu CV uz sev interesējošām vietām (saistībā ar jurisprudenci), bet ne tik sen sāku, pagaidām rezultātu nav vēl :-)
05.01.2018 14:34 |
 
10 gadi
Reitings 2246
Reģ: 27.02.2011
Ja ietu uz tadu VSAA iestadi noteikti pētītu info kas saistīta ar darba pienākumiem, tātad pabalsti, pensijas utt. Ja darbam ar to nav nekāda sakara, tad gan nesaprotu kāpec tādi jautājumi.
VSAA mājaslapa viss aprakstīts, kad skatos šādas vakances domāju būtu perfekts kandidāts jo pabalstus pārzinu tik labi iekš dzīves :-D, bet alga jeeejbog, apkritu 360 euro uz rokas bija VSAA.
08.02.2018 13:43 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Wow - ja 36 uz 2. kārtu, tad jājautā, cik bija pirmajā intervijā?
Chikitita, atkarībā no tā, uz kurieni jāiet. Uz darba interviju valsts pārvaldē es ģērbtos pēc iespējas lietišķāk. Pēdējo reizi gāju uz ofisu, kurā valda diezgan nepiespiesta gaisotne, vilku kleitu. Līdzīgu šai, tikai garākām rokām. Redzēju, ka citi tur vēl ikdienišķāk ģērbjas.
08.02.2018 13:44 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10514
Reģ: 29.01.2009
Vīrs mēneša laikā aizsūtīja daaaaudz cv, 1 pārrunas un viss... Tagad dabūja darbu, 3 dienu laikā 10 darba piedāvājumi

Tie 10 piedāvājumi bija no vietām, kur mēneša laikā tika aizsūtīti CV?
08.02.2018 14:11 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Scandinavian - pa lielam jā! Vecākais CV bija 28.12.
08.02.2018 14:26 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Robīte, 10 uzaicinājumi uz intervijām vai uzreiz 10 piedāvāti darba līgumi? :-O
08.02.2018 15:16 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
1. Viens bija no vecā darba - piedāvāja labu amatu, bija gatavi ņemt uzreiz, bet vadība tur briesmīga, kas ir vienīgais iemesls, kāpēc vīrs atteica...
2. Tikko sācis strādāt, saņēma uzaicinājumu uz 2tro atlases kārtu arīdzan labā amatā. Bijām. Jāgaida atbilde.
3. Zvanīja attāls draugs, piedāvāja darbu, sīkāk vēl neko nezinu, rīt brīvdiena jaunajā darbā, aizies parunāt, ko piedāvā.
4. Bija pieteicies kurjera amatam - salasījās sliktas atsauksmes, atteica uzreiz.
5. Bija doma iet cietumā strādāt... Janvāra sākumā gāja pārbaudes, gandrīz mēnesi klusums. Tagad, kad sāka strādāt, zvana un saka, ka veselības pārbaudes izturējis.
6. Ir darbs, ko viņš tagad ir pieņēmis un strādā.
Domāju, ka bija vēl kas, bet šie spilgtākie, kas atmiņā.
Un šis viss dažu dienu laikā. Mēnesi un pat ilgāk prakitski bija klusums un te zvanās visi. Protams, darbos jau nav teikts, ka ņems, bet pats fakts, ka telefons klusē un tu sāc strādāt un sākas...
Es jau būtu gribējusi, lai iet uz veco darbu - netālu no mājām, 9-17 darba laiks, labs amats un laba alga, bet nu saprotu, ka stresā strādāt negribas, tāpēc neuzstāju, galu galā vīram jastrādā, ne man.
08.02.2018 15:34 |
 
Reitings 68
Reģ: 05.01.2014
Sveikas!
Likās atbilstoša diskusija, lai pajautātu jūsu viedokli.
Tātad- mēnesi atpakaļ sāku strādāt tirdzniecībā, nelielā veikalā, kur lielākoties darbs ir ar cilvēkiem un dažādām elektroprecēm. Man šis darbs ļoti patīk un ir viegls, ne par ko nav jāsatraucas, tikai attiecīgi alga nedaudz virs minimālās un sanāk dienā kopā nobraukāt teju 60km (30 turp un 30 atpakaļ), laika ziņā tas nav daudz, bet naudas ziņā tie ir 100eur mēnesī. Ja labi gribēšu,tad uz gadu tikšu par veikala vadītāju (jo nākamgad nāk atpakaļ iepriekšējā vadītāja no dekrēta), alga par 200 eur lielāka.
Un TAGAD man ir iespēja strādāt 2km no mājām nelielā pašvaldībā kā projektu vadītājai, kur alga ir 2x lielāka un noteikti arī pienākumi,atbildība un viss pārējais daudz reiz nopietnāk. Šādu darbu neesmu darījusi, bet gadu atpakaļ esmu izgājusi projektu vadības kursus.
Es baidos no tā,ka nespēšu atslābt no darba, jo tā ir mana problēma. Ko jūs darītu? Varbūt varat pastāstīt kā ir strādāt pašvaldībā? Vai esat atteikušās no darba, kurš patīk naudas dēļ vai aizgājuši uz darbu, kurš liekas ļoti nopietns un atbildīgs un beigās esat ļoti apmierinātas?
08.02.2018 16:40 |
 
Reitings 68
Reģ: 05.01.2014
Vienu brīdi domāju - nē , palikšu tur kur strādāju , otru , ka šāda iespēja tikt par projekta vadītāju nebūt nav katram un naudas ziņā tas būtu neatsverami.
Varbūt ir varianti kā jūs nedomājat par darbu mājās? No tā es baidos visvairāk- no stresa un no tā, ka nemāku atslābināties.
08.02.2018 16:44 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Kas_Te, piedod par tiešo jautājumu, tev ir psiholoģiska rakstura problēmas?
šis jautājums nav ņirgāšanās, bet mēģinājums izprast situāciju.
08.02.2018 16:53 |
 
Reitings 68
Reģ: 05.01.2014
Es nezinu! Izlasot šo škiet, ka varētu būt?
Mana neizlēmība tiešām varētu būt kā kaut kāda psiholoģiska problēma.
08.02.2018 17:06 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
es vairāk domāju tavas bailes no stresa un nespēšana atslābināties. cik traki ir ar to?
Jo cita iemesla, lai neņemtu daudz labāku darbu, kurš turklāt atrodas daudz tuvāk un, ļoti iespējams, ka palīdzēs dzīvē tikt tālāk, neredzu.
08.02.2018 17:10 |
 
Reitings 68
Reģ: 05.01.2014
Laikam jau ļoti traki, ja citiem tā nav :o :D Es laikam baidos no tās atbildības, kas man būs un tad , lai viss izdotos es nepātraukti par to domāšu, jo esmu bijusi jau līdzīgā situācijā.
Labi , ieteikumi no meitenēm ,kuras strādā atbildīgos darbos kā jūs pārslēdzaties no darba uz mājas dzīvi ?
08.02.2018 17:18 |
 
Reitings 638
Reģ: 29.01.2009
Kas_Te
es saprotu tavas bazas! bet darbs ka projektu vaditajam ir dinamisks un atbildigs, stresaisn, ir jagrib but visa centra, visu kontrolet un nebaidits iet jomas, kuras neparzini. Man liekas ka projektu vaditajs ka amats prasa ari cilveku ar attiecigu raksturu. Jautajums vai tev tads ir? Vai tev gribas but projektu vaditajam? vai ja kadreiz ir tada iespeja, tu to nem ciet? ja ne... tad varbut nevajag
Otrs, es no pieredzes zinu ka ir, kad ir bijusi "psihologiska trauma" no darba vietas un pec tam gribas da vienalga ko, bet mieru! ja tas ir sis gadijums, tad tev pasai jauzdod jautajums sev vai esi pietiekami izbaudijusi "so mieru" vai juties satabili un izaicinajumam gatava? ja ne, tad varbut vajag palikt tur, kur esi?!
ka atslegties no darba - piepildita majas dzive! ka sastadu merkus darba, ta sastadu merkis majas ( hobiji, kvalitativs laiks...) uztveru to ka laika organizesanu- no tikiem lidz tikiem merki darbam, pec tikiem manas privatas dzives merki!
08.02.2018 18:14 |
 
Reitings 605
Reģ: 09.04.2009
Ja neskaita stresu kurš varētu būt jaunajā darbā vai vispār ta joma ir tava? Vai gribi tikai naudas dēļ? Man šķet, ka jādara tas kas patīk, nevis izvēlēties vieglako ceļu, lai tik nav stresa un atbildības. Jaunais darbs dos tev lielākas iespējas, varbūt pat ar laiku tiksi pie cita amata, bet veikalā vienmēr atradīsi darbu. Un nebūs jau tā ka katru dienu būsi stresā, ja vel ir labs kolektīvs tad vispār būs labi, a ja nē, tad vienmer var iet prom un meklēt ko citu :-)
Es sākšu strādat darba kur uz vienu galu jabrauc 1,5h
08.02.2018 18:16 |
 
Reitings 605
Reģ: 09.04.2009
Ui, teksts kkur pazuda, lai nu ka, man škiet, ka jādara tas kas patīk, nevis dēl bailem atteikties no kka, vai ari naudas dēļ izvelēties to kas nepatīk:-)
Novēlu izdarīt pareizo izvēli, lai nav janožēlo;-)
08.02.2018 18:19 |
 
Reitings 68
Reģ: 05.01.2014
Paldies, meitenes!
Esmu nolēmusi pieņemt šo izaicinājumu. Lai kāds beigās būs rezultāts , es būšu redzējusi kā tas ir, ieguvusi jaunu pieredzi un varbūt vairāk iespējas karjerā!
08.02.2018 19:30 |
 
Reitings 605
Reģ: 09.04.2009
Meitenes, kā jūs "pierakstaties" jaunajā darbā? Pirmaja diena nesat kādu kūciņu jaunajiem.kolēģiem vai no sakuma noskaidrojiet kā tur pieņemts un tik tad kko aiznesat? Vai vispār neko?
09.02.2018 21:01 |
 
Reitings 1494
Reģ: 21.03.2009
Meitenes, kā jūs "pierakstaties" jaunajā darbā? Pirmaja diena nesat kādu kūciņu jaunajiem.kolēģiem vai no sakuma noskaidrojiet kā tur pieņemts un tik tad kko aiznesat? Vai vispār neko?

Vispār neko, eju strādāt, nevis tusēties. Tad, kad esmu pilnībā iepazinusies ar savu darbu, pienākumiem u.tml. pievēršos sociālām aktivitātēm, tajā skaitā brīvbrīdī tējošanai ar kolēģiem. Parasti vienmēr kādam pa starpu ir jubilejas, tad arī var socializēties pie kūkas, ja to obligāti vajag. Manuprāt, pirmajā dienā ierosināt "tusiņu" virtuvē nav labs tonis.
10.02.2018 00:05 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Pirmajā dienā neko nenesu. Esmu nesusi pēc 3mēnešiem.
10.02.2018 00:09 |
 
Reitings 4197
Reģ: 16.09.2011
Tikko uzgāju šādu darba piedāvājumu. Meitenes, kas dzīvo Klīversalā, varbūt kādai noderēs. Izņemt bērnu no b-dārza, un 2h padarboties nav nemaz tik traki. Noģērbt, pabarot, paspēlēties un vecāki jau klāt. Samaksa ļoti laba.
https://www.ss.com/msg/lv/work/are-required/nurse/bbfcco.html
16.02.2018 18:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits