Glamūrs VS Praktiskums

 
Reitings 118
Reģ: 07.12.2014
Labrīt Dāmas!
Gribējās veikt aptauju - kā uzskatat , vai dzīvojat Glamūra savu dzīvi, vai vairāk Praktiski?
Respektīvi, man radās tāds jautājums , jo ikdienā mēs visas izmantojam Instagram/Facebook/ Twitter, jebkādus sociālos tīklus, kur vien viss zib no "perfektu sieviešu atspulgiem" , visādām blogerēm, kuras cildina ,manuprāt, "dārgu" dzīvesstilu. Ka tas ir tikai veiksmīgas sievietes dzīves moto.
Vai arī "lētās" Kardashianas, kaut kur esmu lasījusi, to ko viņas nes publikas acīm, neatbilst patiesībai. Patiesībā viņas dzīvo vienkārši, bet publikas acij nes "dārgu" dzīves stilu , jo tā ar sevi ir pieradinājušas.
Kādas ir Jūsu vērtības pret dzīvesstilu ko piekopjat, vai glancētie žurnāli, instagrams spēj jūs iespaidot?
03.01.2018 10:38 |
 
Reitings 735
Reģ: 29.01.2009
hmm. es noteikti nedzīvoju 'praktiski'. bet vai 'glamūrīgi' - arī, šķiet, ka nē. man patīk skaistas lietas, līdz ar to ar tādām cenšos papildināt savu ikdienu, bet "skaists" man noteikti nenozīmē obligāti brendotu vai dārgu. vienlaikus vakariņas uz šķīvja vienmēr izkārtoju acij tīkami, kaut arī ne reizi neesmu tās fotogrāfējusi, lai ievietotu sociālos tīklos. :D
visu diskusiju neizlasīju, bet iekrita acīs komentārs par 10 k vērtu kleitu un Nacionālo teātri. bet kamdēļ ne? ja ir tādas iespējas? un kleita patīk? nepirkt, nevilkt tik tādēļ, ka nav "praktiski" vai "aiziešu tik vien kā uz Nacionālo teātri"? hmm, es laikam tomēr uz to skatos savādāk.
06.01.2018 12:19 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Kada vaina Nacionalam teatrim? Mums ir skaists teatris un loti skaista opera. Es to vien daru ka pec vizites Riga visiem draugiem un kolegiem radu video par to, cik pie mums viss skaisti. Un vispar jau Riga ir ari augsejais sabiedribas slanis, kurs tapat regulari vakarino Vincenta, Biblioteka Nr.1 u.tml. un sievietes nesa gan zimolu kleitas, kurpes un sominas. Nav ta, ka Latvija nevienam nav naudas.
06.01.2018 13:47 |
 
Reitings 737
Reģ: 26.10.2014
Lasot diskusijas pieteikumu, atcerējos šo meiteni. https://m.youtube.com/c/amberscholl Var kārtīgi izsmieties par viņas padomiem - How to live glamorous (broke b**h style) :-D
06.01.2018 14:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits