Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sveikas! SOS!!!

 
Reitings 18
Reģ: 25.10.2014
Biju kopā ar puisi, 2 ar pusi gadus. Līdz sapratu, ka nespēju vairs panest tos kašķus un pārmetumus uz savu pusi, esmu arī tāda, kas nemīl, ja pārlieku daudz tieku ierobežota, draudzīgi visu izbeidzām, ko ļoti nevēlējās viņš un tas viņu salauza . Pirmās divas nedēļas nepārdzīvoju un viss gāja diezgan mierīgi, līdz nesatikāmies ballē, kur viņš stāstīja par savu jauno simpātiju, kas viņam patika jau bērnībā. Tad es sāku pārdzīvot, ka esmu viņu zaudējusi pavisam. Un nu jau 2 mēnešus pēc visa, saprotu, ka vēlos viņu atpakaļ, taču viņš vairs nevēlas mani. Es nezinu, ko darīt. Varbūt kādai ir bijusi līdzīga situācija un var , ko man ieteikt? :'-(
22.12.2017 20:58 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
Nu ja tiešām zini, ka vins vairs tevi nevēlas, tad šajā sakarā neko nevari darīt. Vari mēģināt viņu aizmirst, atrast hobijus, interesantas lietas, pavadīt laiku ar cilvēkiem, lai nebūtu visu laiku jādomā lar viņu.
22.12.2017 21:04 |
 
Reitings 18
Reģ: 25.10.2014
@cowboy girl , viņš man to pasniedz, ka nevēlas. Taču kopš šķiršanās bijām arī pāris reizes tikušies, jo vēlējos visu kārtīgi izrunāt, nespēju pieņemt šo domu. Tajā brīdī viņš sevi parādīja savādāk, taču tiklīdz nonāk līdz sarakstes, zvanam- izrāda vienaldzību. Tāpēc esmu neizpratnē. Vai turpināt cīņu, vai padoties un ļaut viņam pievērsties šai jaunajai simpātijai.. Smagi ap
Sirdi būtu palaist pavisam un uz to visu noskatīties, bet tomēr. (t)
22.12.2017 21:12 |
 
Reitings 4
Reģ: 14.12.2017
2 gadi tas ir nekas, iedomājies ja vēl 2vus gadus būtu jāklausās tajos pārmetumos un jākašķējās, principā jau nekas nemainītos , ja saietu atkal kopā! Cilvēki nemainās un mēģināt vienam otru pārveidot tās vairs nebūtu harmoniskas attiecības,bet abiem Jums mocības !Dzīvo sev, dari, kas Tev liekās interesants ,patīkams, nesper soli atpakaļ tikai uz priekšu . Satiksi vēl savu īsto ;)
22.12.2017 21:16 |
 
Reitings 18
Reģ: 25.10.2014
@livaliga viss jau būtu ļoti labi un skaisti. BET tā lielākā problēma ir tur, ka tiklīdz es piemirstu viņu un sāku dzīvot sev, viņš uzrodas kā no zila gaisa. Varbūt ar ziņu, varbūt ar zvanu, varbūt pat sazinās ar citiem maniem ģimenes locekļiem,lai tiktu līdz manim, ja esmu viņu visur izdzēsusi. Lūk, tad jau tā kļūst par neciešamu sirdssāpi. Es šobrīd dzīvoju ilūzijā, ka viņš ir liktenis, ka viņš ir man īstais un vienīgais, un citu nevienu vairs neredzu un negribu redzēt. Sava veida depresijā. Kaut man or tikai 18 gadi un visa dzīve vēl ir priekšā, un, kā saki- satikšu vēl savu īsto, liekas, ka tas īstais jau tepat ir. Lai cik naivi nebūtu.
22.12.2017 21:22 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
tiklīdz es piemirstu viņu un sāku dzīvot sev, viņš uzrodas kā no zila gaisa.
Jo tā tas dabā iekārtots - tiklīdz meitene sāk kaut ko darīt savā labā, tā uzrodas nelietīgākie ex, ar kuriem tās attiecības bija tās šausmīgākās, kas noteikti vēlas, lai to labumu atkal pagrieztu uz viņu pusi. :-P Tas viņiem kā radars - 'ooo, viņai iet labāk, tad jau pats arī varu gūt savu labumu'.
.
Iemācies pateikt Nē. :) Un nekontaktējies vairs ar viņu nekādā veidā, ja vien, protams, nevēlies atpakaļ tās pašas nejēdzīgās attiecības, kur Tevi ierobežo, kur Tev jāpacieš kašķi un pārmetumi. ;)
22.12.2017 22:23 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
Ja viņam tu tiešām neinteresētu vairs, tad nestāstītu par savu jauno ''mīlu''. Izklausās, ka vēlas tevi padarīt greizsirdīgu, kas arī strādā. Sūti viņu dillēs, un domā par sevi.
22.12.2017 22:39 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Zinu, kā tas ir, ka ir jau vienalga par bijušo, bet nē, viņš uzrodas un sāk darīt savas muļķības.. Tas izraisa tikai žēlumu, tev to nevajag. Pagaidi vēl nedaudz un būs pašai arī vieglāk ar laiku, tik daudziem cilvēkiem jāsaprot, ka pēc šķiršanās vajag to visu palaist, kas ir beidzies, tas ir beidzies, viss, ja būs kkas lemts vēl, tad kaut kā jau saliksies, nav pēc tā tik izmisīgi jādzenas, cilvēkiem pēc šķiršanās ir tendence idealizēt attiecības un atcerēties labo, piemirst slikto, tu tagad uz to visu neskaties ar skaidru prātu.
22.12.2017 22:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits