Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Grūtniecība vai tomēr nē?

 
Reitings 45
Reģ: 16.05.2013
Sveikas! Es biju sākusi lietot evra plāksterus, mēnesi nostaigāju un sapratu, ka man galīgi neder un pārtraucu lietot. Pirmās mēnešreizes bija laikā, bet tagad, pirmās pēc pārtraukšanas kavējas. Pēdējais sekss, ja nemaldos, bija 20. novembrī. Tagad bail, ka varētu būt stāvoklī, bet tik pat labi mēnešreizes var kavēties kontracepcijas lietošanas pārtraukšanas dēļ. Ik pa brīdim it kā iesāpās vēders, bet krūtis gan nav jūtīgas. Jūtu, ka esmu palikuši viegli aizkaitināma. Citu simptomu nav. Kavējas tagad 3 dienu, plānoju nopirkt testiņu.
Uztraucos ne pa jokam, cenšos visu nogrūst uz hormoniem, bet zemapziņā bail, ka tā var būt arī grūtniecība. :-/
18.12.2017 07:54 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Bez testa tev neviens nepateiks, vai tu varētu būt stāvoklī. Ir tikai divi varianti - esi vai neesi. Tā ka nemoki sevi ar minējumiem, nopērc testu, un redzēsi, kas un kā. :)
18.12.2017 08:07 |
 
Reitings 45
Reģ: 16.05.2013
Tīri teorētiski, lietojot plāksterus, bija šī "aizsardzība" līdz 24. novembrim. Bet tāpat nedrošības sajūta. Šodien vakarā noteikti došos uz aptieku pēc testa.
18.12.2017 08:11 |
 
Reitings 1512
Reģ: 25.09.2015
Kavējas tagad 3 dienu, plānoju nopirkt testiņu.

Sorry, es šito nesaprotu - ir laiks taisīt diskusiju, bet nav laika nopirkt testu? Ja tas tik ļoti interesē, tad sen jau būtu nopirkusi to testu!
Es vairāk sliecos, ka kavējas kontracepcijas pārtraukšanas dēļ.
18.12.2017 12:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)