Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bite: vai mani paņems?

 
Reitings 1069
Reģ: 15.06.2016
Tā kā cosmo.lv forums sagrāva man Evolution-krupjē karjeru, es laikam nesutīšu uz turieni CV. Kāda jēga, ja mani tur nelaidīs un vēl smiesies, vai pat var būt nodarīs man pāri?

Bet tajā darbā, uz kuru es agrāk pretendēju (kurš ofissā), man vakar pateica, ka esmu on hold. Sapratu to tā, kā esmu viņiem kā rezerves variants. Tāpēc tagad atsaku darba meklējumus – vajag man taču kaut kā sadabūt naudu uz to Parīzi? Nu un es sāku domāt kur man iet strādāt, ņemot vērā savas vājas un stipras puses. Un tad atcerējos par Bites salonu.

Man tas darbs liekas diezgan vilinošs vien tā paša fakta dēļ, ka beidzot varēšu paspaidīt visus tos aifoniņus un man vēl par to naudu maksās. Ne, nu nopietni, vai tad nav zajebisj, ko?

Bet man šajā sakarā rādās daži jautājumi:

- vai tur skatās kāda tev izglītība? pieņems ar 9 klasēm?

- man ir krievu akcents, vai tur tādus ņem?

- vai tur ir obligāti prast apieties ar tālruņiem pirms tu iestājies darbā vai arī tur visu apmāca uz vietas un ir kaut kādi kursi?

Man ir tā, ka man vēl nav bijis aifonu, tāpēc es nezinu kā viņus lietot (viņiem tur nav Back pogas, ka androidos). Vēl nekad neesmu lietojis Windows phone. Vai mani varēs pieņemt darbā, lai es tur uz vietas visu iemācos? Vai arī vajag, lai tev jau būtu kaut kāda pieredze ar tiem tālruņiem?

Un vēl:

brālis neiesaka man iet uz turieni strādāt. Argumentē to, ka veikalā var ieiet kaut kādi huligāni (it īpaši ņemot vērā cik daudz to ir pie Origo), paņemt tālruni un aiziet. Bet maksāt par to vajadzēs man. Sakot, ka es vairāk samaksāšu par tiem nozagtiem aifoniem, nekā nopelnīšu. Vai tā ir?
16.12.2017 21:04 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Un kur tev brālis iesaka iet strādāt? Vai visos darbos ir mafija un pašam vēl jāpiemaksā?
16.12.2017 21:12 |
 
Reitings 1817
Reģ: 26.04.2014
Joprojām nesaprotu tas viss ir pa īstam vai nē, bet ok...
Apsēdies pie datora. Atver visidarbi.lv, sūti ntos cv uz mazkvalificētajiem darbiem. Nevis mēnešiem pāto par vienu nekvalificētu darba vietu un,beidzot saņemoties aizsūtot cv, izrādīsies, ka tev pat neatbildēs. Netērē laiku un dari, šie nav darbi kur baigi jāgaida un jāshēmo.
Lai gan, ja jau vari atļauties mistisku iemeslu dēļ vest meitenes uz restorāniem, pirkt uzvalkus bez darba, tad laikam jau vari vēl 10 gadus gaidīt un domāt pieteikties vai nepieteikties par pārdevēju :-D
16.12.2017 21:20 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Un tu domā,ja cosmo sagrāva tavu Evolution karjēru,mēs nesagrausim tavu nākoteni Bite?:-D
17.12.2017 00:26 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
*nākotni
17.12.2017 00:27 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Tu domā, ka bite veikalos pārdevēji spaida telefonus? Nopietni?
Darbinieki konsultē klientus, slēdz līgumus, pārdod telefonus, neko tur nespaida iphonos :D
17.12.2017 00:29 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Lai strādātu Bitē obligāti ir jābūt savam Iphone.
Tākā vien aši izpārdod savas lupatas un nopērc vismaz lietotu,kad atnāksi uz interviju,Tad lepni parādi darba devējam.
17.12.2017 00:38 |
 
Reitings 103
Reģ: 29.01.2009
Redzot, cik Tu esi dīvains (un ticot, ka nav iespējams intervijā notēlot, ka esi normlāls), es domāju, ka nevienā sakarīgā vietā nenems. Bet ja pilnīgi nopietni - ja tev ir 25, ir tikai 9 klašu izglītība un NAV darba pieredzes, nopietni apdomā, ko intervijā teiksi, jo 100% jautās. Reāli 9. klasi tu pabeidzi kādos 15 gados, tā kā jau 10 gadus neko nedari.
17.12.2017 09:12 |
 
Reitings 1180
Reģ: 03.06.2017
Vismaz būtu izlasījis sludinājumu un paskatījies,kas ir nepieciešams pirms sūtīt savu CV;-)
17.12.2017 10:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits