Ko jūs darāt ar tām mantām?

 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Sveicieni! Man ir tāds jums, meitenes, jautājums:

ko jūs darāt ar mantām (apģērbu – piem., svārkiem), kad tas jums vairs nav vajadzīgs?


Lieta tāda, ka man skapī ir daudz kreklu, kurus es vairāk nenēsāšu, jo, pirmkārt, daudzi man jau apnika, un otrkārt, es nometu svaru un man tie kļuva par lielu.

Tagad es nezinu ko man ar tiem darīt. Izmest negribas, jo daži no tiem krekliem izskatās kā jauni it ka es tos vispār nenēsātu. Atdot par brīvu arī negribas, jo savulaik es par tiem atdevu labu naudiņu. Piem., man ir Olymp krekli, kuri Stokmanā maksā 67 eiro. Un šīs krekls -

https://goo.gl/t8kLvt

maksā pāri simtam. Bet kur lai es to pārdodu tagad? Esmu mēģinājis izlikt sludinājumus SS.com vietnē, bet tur vieni skopuļi sēž: negrib pat par 30-40 eiro nopirkt kreklu, kurš maksā 100. Pēc tam mēģināju izlikt sludinājumus Facebook’ā, bet tur arī neviens neraksta. Tagad nezinu ko darīt.

Pieņemsim, jūs nopirkt kādu no Michael Kors somiņām un jums tā apnika. Ko jūs ar viņu darīsiet? Ebay? Amazon? Vai ko?
15.12.2017 21:27 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
Paprasīju draugam, lai viņš izliek Ebay’ā manu kreklu, bet draugs arī nemāk. :D Sanāca kaut ka tā. Ko teiksiet?

https://goo.gl/MDyJwh
01.01.2018 20:36 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10503
Reģ: 29.01.2009
Tas krekls ir stilīgs. Priekš kam pārdot, ja der un ne pārāk sen iegādāts? Valkā tik nost.
01.01.2018 20:56 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Kaut ko mēģinu pārdot, kaut ko grīdas lupatā, kaut ko labdarībai. Ja pavisam besis - vnk izmetu! Atdot gan neatdodu, mamma mani savādāk audiznājusi, kā citus, kuriem daudz ko esmu atdevusi, tāpēc nē, nē - labāk vienkārši izmetu!
01.01.2018 21:25 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Robīt, pag, nesapratu.. kāpēc labāk izmet nekā atdod?
01.01.2018 21:27 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
KAĶIS, radi mēdz būt dažādi. Labāk reizēm tiešām labdarībai. Tur vismaz neviens neizteiks savu viedokli par to, ko esi atdevusi.
01.01.2018 21:35 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Scandinavian
Tāpēc, ka viņam vajag tieši 30 EUR brendīgo bikšu iegādei. Citādi žakete ir, bet bikses tādas parastas. Kauns čalim ar tādām kaut kur iet.
01.01.2018 21:40 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
57days
var jau atdot citiem, nevis radiem..
01.01.2018 22:04 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
KAĶIS, esmu audzināta pateikties, īpaši jau svešiniekiem... 1x atdevu bērnu rāciju un man pat šokolādi neatnesa!!! Ok, es saprotu - it kā jau es atdodu, bet vienalga nebija forši!!! Vai arī - atdod kaudzi ar drēbēm, bet peibrauc un paņem tikai labāko vai smukāko, nu īsāk sakot, izķidā no A-Z! Nu i nafig! Labāk izmest! Vai arī, ja ir daudz kas atrasts, tad aizvedu labdarībai!
01.01.2018 22:05 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
1x atdevu bērnu rāciju un man pat šokolādi neatnesa!!! Ok, es saprotu - it kā jau es atdodu, bet vienalga nebija forši!!!

Par šo - sanāk nebūtu atdevusi sev pilnīgi nevajadzīgu lietu (kuru pati vien izvēlējies kādam atdot, ne pārdot pa trīnīti), ja nav šokolādes? Nopietni?
01.01.2018 22:29 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Tak nav runa par naudu, bet par attieksmi!!!
Tu nāc pie sveša cilvēka kaut ko ņemt un pat īsti "Paldies" nepasaki! Esmu bišķīt savādāk audzināta, turklāt sapratu, ka svešam man vnk pēc būtībAs nekas nav jāatdod! Ja arī pa retam, ko atdodu, tad turpmāk pierakstu, kaut pret čupačupu bērnam, bet nekad par pliku paldies!!!
Un ja pavisam negribu pērties, tad aiznesu labdarībai, tie ir veinīgie, kam tagad kaut ko atdodu! Protams, ģimeni un draugus neskaitot.
01.01.2018 22:49 |
 
Reitings 790
Reģ: 05.01.2016
Izmetu. Bet nu nav arī nekas tik dārgs un nevajadzīgs. To, kas ir - valkāju.
Un saprotu Robīti. Ja es tērēju savu laiku/naudu tiekoties un kādam kko uzdāvinot par velti (drēbes, pat ja nevajadzīgas) arī priecātos pretīm saņemt kaut euro vērtu šokolādi. Tā mani audzināja un to es sagaidu no apkārtējiem. Un ne man to šokolādi vajag...
01.01.2018 22:58 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es piekrītu teicienam, ka cilvēks novērtē tikai to, par ko maksā. Tāpēc pilnīgi par velti atdodot kaut ko, var nākties sastapties ar necieņas pilnu attieksmi. Vismaz šokolāde ir jāpieprasa, lai cilvēks novērtētu to, ko saņem par to pretī.
01.01.2018 23:01 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.12.2017
Es arī saprotu Robīte teikto, jo, diemžēl, ne reizi vien ir nācies lasīt, ka tie, kuri lūdz pēc palīdzības, nereti vien izķidā piedāvāto mantu saturu, izvēloties labākās. Atvainojos, bet, ja cilvēkam katastrofāli nav ko vilkt mugurā un nav ko aut kājās, tad diez vai ir īsti pieklājīgi izrakņāt piedāvāto mantu saturu, daļu atsijājot, bet daļu pievācot sev.
Esmu audzināta tā, ka, pat tad, ja cilvēks ir gatavs kaut ko atdot tāpat vien, kaut eiro rokā iespiedīšu, jo uzskatu, ka vajag pateikties.
Off-topic, bet... Ir gadījies, ka pazūd internets, jo interneta vadā problēma. Saucu meistaru. Šis atbrauc, saremontē visu. Apzinos, ka tas ietilpst viņa darba pienākumos un es par šo pakalpojumu jau maksāju, bet, neskatoties uz to, tik un tā gribu pateikties - ja ne naudas vērtībā, tad vismaz uzcienājot ar karstu kafiju vai kādu saldumu, jo man ir svarīgi pateikt paldies cilvēkam, kurš velta man savu laiku, man palīdzot. Bieži vien gadās, ka gribu tādā veidā pateikt paldies par to vien, ka cilvēks ir sirsnīgs, pretīmnākošs, ieineresēts palīdzēt. Tas automātiski rada vēlmi pateikties. Citādi nemaz nespēju iedomāties.
02.01.2018 00:00 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
jo man ir svarīgi pateikt paldies cilvēkam, kurš velta man savu laiku, man palīdzot.
pārdevējām arī tad jādod dzeramnaudu. viņas arī palīdz šad tad atrast kādu preci un visbeidzot - nopirkt to :D

dzeramnaudas ir vispār cita tēma un tas ir vairāk psrs mantojums, kad algas mazas un nepieciešamas dzeramnaudas, lai darbinieks vispār saņemtu normālu algu... Rietumvalstīs dzeramnaudas ir reta parādība.
..............
bet par pašu pateikšanos tēmu.. es arī esmu atdevusi dažādas mantas..vairāk tomēr cilvēki pasakās kaut ar šokolādīti, bet ir bijuši gadījumi, kad neko neiedod, bet vnk mutiski pasaka paldies un arī to es pieņemu. katrs mēs esam citādāk audzināti, kā arī nevar zināt, varbūt tam cilvēkam tiešām maz naudas tobrīd. man gan par to nav starpība.. dāvināšanas faktā nebūtu jābūt nosacījumam, ka jāsaņem kaut kas pretī - mantisks "paldies".
02.01.2018 01:07 |
 
Reitings 1066
Reģ: 15.06.2016
04.01.2018 02:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits