Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nevaru tam noticēt

 
Reitings 1069
Reģ: 15.06.2016
Nesen lasīju šeit vienu tematiņu par darbu, tur meitenīte rakstīja, ka Latvijā ir grūti nopelnīt strādājot algotā darbā, ka vajag nest savam darba devējam reālu peļņu, lai pašam arī kaut kas tiktu. Bet es tam nepiekrītu. Man ir gluži pretēja pieredze.

Kādreiz strādāju par smaržu izplatītāju (var būt kāds zina tādu kompāniju „Roxanne”, tur vēl tā priekšniecība bija vieni lietuvieši). Anyway, tur vajdzēja staigāt pa ielām un pieiet pie cilvēkiem, lai piedāvātu tiem smaržas. Vēl ar tām smaržām arī gājām pa veikaliem, saloniem, ofisiem un visādam iestādēm, kur strādā cilvēki.

Labs rezultāts skaitījās 10 pirkumi dienā, bet pat mūsu priekšnieki nevarēja tik daudz pārdot. Es parasti pārdevu no 3 līdz 5, un vienreiz sanāca 10.

Alga bija 150 lati (tas bija 2013. gadā vidū) + bonusi no pirkumiem.

Es nostrādāju tur trīs nedēļas un beigās man samaksāja… 75 latus.

Kopš tā laika es izvairos no darbiem, kur vajag meklēt klientus un pārdot preces.
14.12.2017 17:01 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Iriajs senu ferma piedava darbu mekle tagad visaa LV darbiniekus, kuru katru nem bet nu mos tev noveicas. jedziga alga+dzovisana gadinu pastrada varesi ko iekrat.
14.12.2017 17:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits