Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Procedūras

 
Reitings 61
Reģ: 04.10.2017
Sveikas, visas skaistās, sevis kopjošās sievietes.
Vai kāda ir veikusi kaut vienu no šīm procedūrām:
-aparātkosmetoloģija
-mezoterapija
-ādas rejuvenācija
-botulīntoksīna injekcijas
-biorevitalizācija
-plazmas injekcijas
-karboksiterapija.?
Ko Jūs domājiet par šīm visām sejas procedūrām?Kādos apstākļos veiktu?(piemēram tikai, tad kad ādas stāvoklis to pieprasītu, vai maciņa biezums to atļautu).
Cik gados Jūsuprāt būtu jādomā pastiprināti par sejas ādu, kad nepietiek tikai ar sejas tīrīšanu mājās un mitrinoša krēma uzklāšanu.?
Dažas pašmāju slavenības iesaka jau veikt injekcijas pirms krunciņas vēl nav pat parādījušās, lai saglabātu ādas stāvokli.
13.12.2017 18:48 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Sūds ar injekcijām, dermabrazāciju ir kāda taisījusi? Cik ilgi ar sarkanu seju jāstaigā un vai tiešām samazina poras, kad viss sadzīst?
13.12.2017 21:48 |
 
Reitings 463
Reģ: 25.10.2012
Esmu bijusi 2 x uz sejas apstrādi ar lāzeri, kas laikam ari skaitās dermabrāzija. Bija briesmīgi sarkana seja pirmo nedēļu, arī nedaudz sāpīgi, otrajā nedēļā palika labāk.
Man jau pašai šķiet, ka nekāds īpašais efekts nav, poras tāpat ir. Kosmetoloģe gan vienmēr kad eju uz sejas tīrīšanu uzsver, ka esot palicis labāk. Nezinu, man, šķiet, man vairāk palīdz augļskābju kopjošie produkti. Tos lietojot sejas āda ir laba, poras nesprostojas.
Nav jau tāds vienots vecums, kad jāsāk injekcijas. Katram tas ir induviduāli. Ap gadiem 30 manā skatījumā ir normāli botoksa injekcjas un filleri, ja nepieciešams. Ne ātrāk.
13.12.2017 22:41 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
Man sejas procedūras laikā ir taisīta mikrodermabrāzija, seja sarkana nepalika. Šeit ir aprakstīta pieredze http://www.skaistumnica.lv/lv/blogs/skaistumkopsana/skaistumnica-lv-teste-mikrodermabrazijas-procedura-sejai-81/
14.12.2017 11:48 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Iesaku palasīt Dr Dennis Gross rakstīto. Viņš diezgan negatīvi izsakās par dermabrāziju, neesot labākais veids.
Es gribētu sākt lāzerprocedūras (man 27), bet skatos, ka LV nav nemaz tik liela izvēle. Un es sliecos piekrist viedoklim, ka nekad nav par agru sākt domāt un darīt. Prevention is the key.
14.12.2017 17:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits