Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

2018. gada izmaiņas ģimeņu budžetā

 
10 gadi
Reitings 2238
Reģ: 27.02.2011
Pārdomu tēma.
Strauji tuvojas 2018. gads, kurš nesīs izmaiņas valsts budžetā, īpaši sabiedrību interesē kādu labumu tā gūs.
Tēma par ģimenēm,mani aizķēra ministra Reira izteikumi,ka dižo demogrāfisko izaugsmi nesniegs lielāks pabalstu pieaugums 3 bērnam, jo šobrīd valstī vislielākais ģimeņu īpatssvars(70%) ir ar 1 bērnu, vairums vecāku pie tā apstājas un viss. Būtu jābūt atbalstam lai šīs ģimenes gribētu otru bērnu.
Labi, labi zinu ka bērnus jau nedzemdē dēļ pabalstiem, taču man bija ļoti svarīgi tas, ja man nemaksātu 1.6 gadus māmiņalgu mēs dzīvotu trūkumā kamēr nevarētu atgriezties darba tirgū.
Kāds ir jūsu viedoklis vai Reira izteikumi ir pareizi, vai 3 bērna atbalsts, nevis otrā, neliecina par to ka valstij nav naudas demogrāfijas uzlabošanai, tikai ķekša pēc ir rīcība, jo sasit plaukstas jau tiem kuriem ir 3 bērni, tiem kuriem ir divi, neko daudz nedotu tā starpība lai uzdrošinātos 3.
12.12.2017 15:16 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Pabalstu lielums pilnībā nav ietekmējis bērnu skaitu manā ģimenē un arī neietekmēs. Valsts pietiekoši ilgi apmaksā BKA, ar to arī pietiek.
Ir daudz būtiskākas problēmas ko risināt, rindu neesamība bērnudārzos pamatīgi atvieglotu vecāku finanses.
12.12.2017 15:46 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Kāds ir jūsu viedoklis vai Reira izteikumi ir pareizi, vai 3 bērna atbalsts, nevis otrā, neliecina par to ka valstij nav naudas demogrāfijas uzlabošanai, tikai ķekša pēc ir rīcība

Nu, tieši tā jau tas arī izskatās :) Kaut vai tādēļ, ka lielākā daļa ģimeņu ir tieši ar to vienu bērnu un uzreiz uz 3 diezun vai ir liels %, kas ir gatavi "pārlekt". Jāsaņemas vispirms uz otro un tad vēlreiz jācīnās par visām tām lietām, par kurām nupat bija cīņa ar pirmo (bērnudārzu rindas, piemēram)...
Un, lai gan, PROTAMS, neradīju bērnus dēļ pabalsta (tas vienkārši ir vairāk vai mazāk drīzāk jau mazāk... bonuss), tie 11,38 EUR par pirmo bērnu šķiet izsmiekls un esmu diezgan droša, ka šī "pabalsta" administrēšana valsts aparātam izmaksā vairāk, nekā ir pats pabalsts...
12.12.2017 16:05 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Tomēr, ja jau mēs par ģimenes budžetu, tad patīkama ziņa ir tā, ka vismaz manā algas diapazonā dēļ IIN izmaiņām ir vērojams neliels, tomēr algas pieaugums (haha - apmēram dvreiz lielāks nekā tas pats nelaimīgais bērnu pabalsts)
12.12.2017 16:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits